Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMARE EXAMENE FINAL SEMESTRUL I - 2012 - 2013

PROGRAMARE EXAMENE FINAL SEMESTRUL I - 2012 - 2013

Verificări Februarie 2013

 

Nr.

Ord.

Curs

Coordonator curs

Data

Ora

1

Ans. instrumental - Huedin

Instructor I Traica Nicolae

01.02.2013

12.30

2

Artă populară - Huedin

Expert I Bota Livia

01.02.2013

13.00

3

Canto popular

Expert I Strîmturean Ana

01.02.2013

16.30

4

Canto popular

Expert I Ciotleuș Claudiu

01.02.2013

18.00

5 Joc popular Apahida Instructor I Ioan Rus 02.02.2013 11.00
6 Joc popular Baciu Instructor I Raluca Dîrgău și Alexandru Dejeu 02.02.2013 12.00
7 Joc popular Turda Instructor I Ioan Cuc 02.02.2013 13.00
8 Joc popular Viișoara Instructor I Vasile Saboti 02.02.2013 14.00
9 Joc popular Urca Instructor I Vasile Saboti 02.02.2013 14.00

10

Teatru

Expert I Băcioiu Petre

04.02.2013

15.00

11

Retorică

Expert I Băcioiu Petre

04.02.2013

15.30

12

Vioară

Expert II Roman Alin

04.02.2013

16.00

13

Chitară electrică și bas

Instructor I Suciu Rareș

04.02.2013

17.00

14

Chitară clasică și folk

Expert I Toma Emil

04.02.2013

18.00

15

Canto popular - Dej

Expert I Gălan Felix

05.02.2013

14.00

16

Taragot & Saxofon

Expert I Poenar Ciprian

05.02.2013

16.00

17

Inițiere corală

Expert I Miclea Doina

05.02.2013

17.00

18

Acordeon

Expert I Pleșca Petrică

05.02.2013

18.00

19

Artă populară - Gherla

Expert II Hajnal Egri

06.02.2013

15.15

20

Ans. Instrumental -  Gherla

Instructor I Fodor Robert

06.02.2013

15.30

21

Canto popular - Gherla

Expert I Istici Marinela

06.02.2013

13.00

22

Canto ușoară

Expert I Moldovan Marius

06.02.2013

16.00

23

Canto ușoară

Expert I Codrescu Silvia

06.02.2013

16.00

24

Canto ușoară

Expert II Lacko Tunde

06.02.2013

17.00

25

Tehnici muzică ușoară

Expert I Malschi Alexandru

06.02.2013

18.00

26

Joc popular

Instructor I Rusu Florin

06.02.2013

18.00

27

Instructori joc popular

Instructor I Ciobanu Florin

06.02.2013

18.30

28

Canto clasic

Expert II Bocu Lavinia

07.02.2013

16.00

29

Decoratiuni interioare

Expert I Torică Irina

07.02.2013

17.00

30

Pictură

Expert I Farkas Melinda

07.02.2013

17.00

31

Tehnici pictură

Expert I Crișan Duiliu

07.02.2013

17.00

32

Grafică

Expert I Duiliu Crisan

07.02.2013

17.00

33

Foto

Expert I Sălcudean Radu

07.02.2013

17.00

34

Iconografie

Expert I Roșca Teodora

07.02.2013

17.00

35

Ceramică

Expert I Koncz-Munich Andras

07.02.2013

17.00

36

Sculptură

Expert I Torică Irina

07.02.2013

17.00

37

Pian

Expert I Bordas Olga

07.02.2013

17.00

38

Pictură

Expert I Fabian Arpad

07.02.2013

17.00

39

Design vestimentar

Expert I Langa Călina

07.02.2013

17.00

40

Balet copii

Expert II Moga Melinda

07.02.2013

18.00

41

Orgă electronică

Profesor Ghircoiaș Mihai

07.02.2013

18.00

42

Orgă electronică

Expert I Malschi Alexandru

07.02.2013

18.30

43

Dans Modern I

Expert II Moga Melinda

07.02.2013

19.00

44

Dans Contemporan I

Expert II Moga Melinda

07.02.2013

19.00

45

Inițiere coral㠖 Câmpia Turzii

Expert I Roșca Petre

08.02.2013

17.30

46

Inițiere fanfar㠖 Câmpia Turzii

Expert I Roșca Petre

08.02.2013

18.00

47

Canto muzică ușoară - Turda

Instructor I Gherman Ioan

08.02.2013

15.00

48

Inițiere corală - Turda

Expert I Zăhan Sebastian

08.02.2013

16.00

49

Pictură - Turda

Expert I Răcean Felicia

08.02.2013

14.00

50

Instrumente jazz - Turda

Expert I Vannai Istvan

08.02.2013

16.30

51

Canto Jazz

Expert II Bocu Lavinia

08.02.2013

16.00

52

Instrumente Jazz

Expert I Vannai Istvan

08.02.2013

16.30

53

Instrumente percuție

Expert I Vannai Istvan

08.02.2013

17.00

54

Dans Clasic

Expert II Moga Melinda

08.02.2013

17.30

55

Dans Contemporan II

Expert II Moga Melinda

08.02.2013

18.30

56

Dans Modern II

Expert II Moga Melinda

08.02.2013

18.30

57 Joc popular Mintiu Gherlii Instructor I Simion Berchi și Alexandra Berchi 09.02.2013 14.00
58 Joc popular Geaca Instructor I Florin Suotean
09.02.2013 15.00
59 Joc popular Mociu Instructor I Bianca Cherecheș și Ioan Marc 09.02.2013 16.00
60 Joc popular Căian Instructor I Daniela Mocean, Aurel Lucaciu 09.02.2013 17.00
61 Joc popular Dezmir Instructor I Roxanda Țucudean, Eugen Nicoară 09.02.2013 18.00

Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact