Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICARE EXAMENE PENTRU ANII INTERMEDIARI DE STUDIU - SESIUNEA IUNIE 2013

PLANIFICARE EXAMENE PENTRU ANII INTERMEDIARI DE STUDIU - SESIUNEA IUNIE 2013

Nr.

Ord.

Curs

Coordonator curs

Data

Ora

Locatia

1

Initiere fanfar㠖 Campia Turzii (inclusiv examen de teorie și solfegiu)

Expert I Sălăjan Sorina

24.06.2013 

 19.00

Palatul Cultural Câmpia Turzii

2

Canto muzică ușoară - Turda (inclusiv examen de teorie și solfegiu)

Instructor I  Gherman Ioan

24.06.2013  

17.00 

Școala Avram Iancu - Turda

3

Pictura - Turda

Expert I Racean Felicia

 24.06.2013

17.00 

Școala Avram Iancu - Turda

4

Canto popular

Expert I Strimturean Ana

31.05.2013

16.00

Sc.Pop.Arte

5

Canto popular

Expert I Ciotleuș Claudiu

31.05.2013

17.30

Sc.Pop.Arte

6

Vioara

Expert II Roman Alin

03.06.2013

15.15

Sc.Pop.Arte

7

Chitara electrică și bas

Instructor I Suciu Rares

03.06.2013

17.00

Sc.Pop.Arte

8

Chitara clasică și folk

Expert I Toma Emil

03.06.2013

18.30

Sc.Pop.Arte

9

Canto popular - Dej

Expert I Galan Felix

04.06.2013

13.30

Dej

10

Taragot & Saxofon

Expert I Poenar Ciprian

04.06.2013

16.00

Sc.Pop.Arte

11

Saxofon

Expert I Pleșca Petrică

04.06.2013

17.00

Sc.Pop.Arte

12

Acordeon

Expert I Pleșca Petrică

04.06.2013

18.00

Sc.Pop.Arte

13

Orgă electronică

Profesor Ghircoias Mihai

04.06.2013

20.00

Sc.Pop.Arte

14

Orga electronica

Expert I Malschi Alexandru

04.06.2013

19.00

Sc.Pop.Arte

15

Canto muzică ușoară

Expert I Moldovan Marius

05.06.2013

15.00

Sc.Pop.Arte

16

Canto usoara

Expert II Lacko Tunde

05.06.2013

15.10

Sc.Pop.Arte

17

Tehnici muzică ușoară

Expert I Malschi Alexandru

05.06.2013

17.00

Sc.Pop.Arte

18

Canto usoara

Expert I Codrescu Silvia

05.06.2013

17.30

Sc.Pop.Arte

19

Canto popular - Gherla

Expert I Istici Marinela

06.06.2013

12.30

Gherla

20

Inițiere corală

Expert I Miclea Doina

06.06.2013

18.00

Sc.Pop.Arte

21

Canto clasic

Expert II Bocu Lavinia

06.06.2013

15.30

Sc.Pop.Arte

22

Pian

Expert I Bordas Olga

06.06.2013

16.30

Sc.Pop.Arte

23

Instrumente jazz - Turda

Expert I Vannai Istvan

07.06.2013

17.00

Sc.Pop.Arte

24

Canto Jazz

Expert II Bocu Lavinia

07.06.2013

15.00

Sc.Pop.Arte

25

Instrumente Jazz

Expert I Vannai Istvan

07.06.2013

16.30

Sc.Pop.Arte

26

Instrumente percutie

Expert I Vannai Istvan

07.06.2013

17.30

Sc.Pop.Arte

27

Pictura

Expert I Fabian Arpad

17.06.2013

12.00

Sc.Pop.Arte

28

Pictura

Expert I Farkas Melinda

17.06.2013

14.00

Sc.Pop.Arte

29

Tehnici pictură

Expert I Crișan Duiliu

17.06.2013

16.00

Sc.Pop.Arte

30

Grafica

Expert I Duiliu Crisan

17.06.2013

17.00

Sc.Pop.Arte

31

Design vestimentar

Expert II Langa Călina

18.06.2013

13.00

Sc.Pop.Arte

32

Decoratiuni interioare

Expert I Torică Irina

18.06.2013

15.00

Sc.Pop.Arte

33

Sculptura

Expert I Torică Irina

18.06.2013

16.30

Sc.Pop.Arte

34

Ceramica

Expert I Koncz-Munich Andras

18.06.2013

17.00

Sc.Pop.Arte

35

Foto

Expert I Sălcudean Radu

18.06.2013

17.30

Sc.Pop.Arte

36

Dans Clasic

Expert II Moga Melinda

18.06.2013

19.00

Sc.Pop.Arte

37

Dans Contemporan

Expert II Moga Melinda

18.06.2013

19.00

Sc.Pop.Arte

38

Balet copii

Expert II Moga Melinda

18.06.2013

19.00

Sc.Pop.Arte

39

Dans Modern

Expert II Moga Melinda

18.06.2013

19.00

Sc.Pop.Arte

40

Joc popular

Instructor I Rusu Florin

18.06.2013

18.00

Sc.Pop.Arte

41

Instructori joc popular

Instructor I Ciobanu Florin

18.06.2013

18.30

Sc.Pop.Arte

42

Teatru

Expert I Băcioiu Petre

19.06.2013

16.30

Sc.Pop.Arte

43

Retorică

Expert I Băcioiu Petre

19.06.2013

17.10

Sc.Pop.Arte

44

Arta populara – Tesut/cusut

Instructor I Gavriș Elvira

01.07.2013

17.00

Galeria Arte Cluj-Napoca

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact