Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICARE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 11 IUNIE 2013

PLANIFICARE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 11 IUNIE 2013

Marți 11 Iunie 2013

Ora 15.00 – Clasa expert Fabian Arpad – PICTURĂ

NR.

Nume/Prenume

1

ANDREI DANIELA

2

GAVRILUȚ DORINA

3

MARINCA ELENA

4

MILEA BOGDANA

5

ORATOVSKI ANGELA

6

PIONTCHIEVICI CONSTANTIN

7

POPOVICI DIANA LUANA

8

PETRIC ANA MARIA

Ora 16.00

NR.

Nume/Prenume

1

PRIOTEASA ELENA DANA

2

ȚONEA SIGINA

3

VARGA SAMUEL

4

VARGA SANDOR

 

Ora 16.30 – Clasa expert Călina Langa – DESIGN VESTIMENTAR

NR.

Nume/Prenume

1

KISS TIMEA REKA

2

MOLDOVAN IULIA

3

NECULA SIMONA

4

RUSU ȘTEFANA

 

Ora 17.30 – Clasa expert Duiliu Crișan – GRAFICĂ

NR.

Nume/Prenume

1

CHERECHEȘ DANA

2

JOSSE NATALIE

3

LEU ELENA

4

SUTO SZABOLCS

5

VLAD ANCA

 

Ora 18.00 – Clasa expert Koncz Munich Andras – CERAMICĂ

NR.

Nume/Prenume

1

IORGA MONICA

 

 

Ora 18.10 – Clasa expert Torică Irina – SCULPTURĂ

NR.

Nume/Prenume

1

FÜLOP CSABA

 

Ora 18.20 – Clasa expert Sălcudean Radu – ARTĂ FOTOGRAFICĂ

NR.

Nume/Prenume

1

BOB ALBERTO OVIDIU

 

Ora 18.30 – Clasa expert Roșca Teodora – ICONOGRAFIE

NR.

Nume/Prenume

1

GRAUR GLIGA DORINA

2

OLTEAN ALINA

3

OLTEAN CRISTIAN

4

POP VERONICA

5

SUCIU LUPUȚAN MIRELA

6

SUCIU MARIANA

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact