Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICARE EXAMENE DE DIPLOMĂ - COMPARTIMENT MUZICĂ

PLANIFICARE EXAMENE DE DIPLOMĂ - COMPARTIMENT MUZICĂ

 

12 IUNIE 2013

 

ORA 16.00     Canto copii - Clasa GHERMAN IOAN –Turda

 

  • NAP DIANA
  • NICOARA OKROS ANDRA
  • POARA DENISA
  • VERNES VERA

 

ORA 16.45     Canto muzică ușoară clasa GHERMAN IOAN – Turda

 

  • SAS FLORINA

 

ORA 17.00     Canto muzică ușoară clasa CODRESCU SILVIA

 

  • FILIP DENISA
  • TAMASAN ADELINE

 

ORA 17.30     Canto muzică ușoară clasa LACKO TUNDE

 

  • BAL SORANA IULIA
  • BANTO BRIGITTA
  • BOZAU DAN ANDREI

 

ORA 18.30

 

  • CHERECHES ELISABETA
  • GHIRCOIAS ILINCA
  • HOLOU HAJNALKA
  • KULCSAR ADRIANA
  • MARGINEAN PATRICIA

 

ORA 19.30

 

  • MARIAN CATALIN OVIDIU
  • NICOSCHI TEODORA
  • SUCALA FLORIN
  • SUTEU LIANA
  • TAMAS GEBE KAROLA

 

JOI 13 IUNIE 2013

 

ORA 15.00     CHITARĂ CLASICĂ – Expert TOMA EMIL

 

  • BAL SORANA
  • BAZU DAN
  • FODOREAN SAMUEL
  • MURESAN MARIUS
  • PETRENCIU CARINA MARIA
  • PETROVAI RALUCA MARIA
  • TOSU NICOLETA

 

ORA 16.00     ORGĂ ELECTRONICĂ – Expert MALSCHI ALEXANDRU

 

  • MAZARE ALEXANDRA

 

ORA 16.10     ACORDEON – Expert PLEȘCA PETRICĂ

 

  • RUSU RADU BOGDAN
  • RUSU RAUL DANIEL

 

ORA 16. 30    VIOARĂ – Expert ROMAN ALIN

 

  • BACIU ORLANDO

 

Ora 17.00       SAXOFON ȘI TARAGOT – Expert POENAR CIPRIAN

 

  • NAP MIRCEA EMIL
  • PASCALAU IOAN
  • PETREUS ANDREI
  • SAFTA VIOREL
  • TOADER ALEXANDRU

 

ORA 18.00     CHITARĂ ELECTRICĂ – Expert SUCIU RAREȘ

 

  • PINTEA DAN ANDREI
  • POP LIVIU (bass)
  • ROSU DANIEL

 

ORA 18.30     CANTO CLASIC – Expert LAVINIA BOCU

 

  • ANTAL DORINA RODICA
  • ARDELEAN AMALIA
  • CRISAN MARIA
  • DOBOCAN FLORIN CONSTANTIN
  • ONCEA MIHAELA OANA
  • TAMAS DANIEL
  • TRIPON ANDREEA

 

ORA 19.30     CANTO JAZZ - Expert LAVINIA BOCU

 

  • MANGU IONUT
  • REBENGIUC IOANA

 

ORA 20.00     INSTRUMENTE PERCUȚIE ȘI JAZZ

 

  • MOSUTIU BOGDAN
  • RUSU PAUL OVIDIU
  • SBIRCEA TUDOR

 

 

 

VINERI  14 IUNIE 2013 Canto muzică populară

 

ORA 13.00     Clasa expert GĂLAN FELIX – Sectia Dej

 

ORA 15.00     Clasa expert MARINELA ZEGREAN-ISTICI

 

ORA 17.00     Clasa expert GHERMAN IOAN  - secția Turda

 

  • PRATA CRINA

 

ORA 17.10     Clasa expert CIOTLEUȘ CLAUDIU

 

  • COROVEI MARIA
  • LUCACIU AUREL VASILE
  • MALEA CAMELIA

 

ORA 17.30     Clasa expert STRÎMTUREAN ANA

 

  • ANTAL ANDREEA
  • BOERIU MARIUS
  • BOITA ADELINA
  • BOLFA MARIA

 

ORA 18.00

 

  • GRIGORE PAULA
  • GUZU ELISABETA
  • GUZU OLIMPIA
  • MANDRUSCA ANGELA
  • MARINCAT DELIA
  • MATIS ANCA
  • MEDGYESSY ANDREEA

 

ORA 19.00

 

  • MIHAILA ANAMARIA
  • PAVEL OANA
  • PERSA ALIN
  • PINTEA FLORIN

Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact