Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICAREA EXAMENELOR DE ADMITERE - ARTE VIZUALE - MARȚI - 24 septembrie 2013 -

PLANIFICAREA EXAMENELOR DE ADMITERE - ARTE VIZUALE - MARȚI - 24 septembrie 2013 -

GRAFICĂ

SALA 1 E – ORA 16

 

  1.  

CRIȘAN ALEXANDRU  VLAD

 

  1.  

SANTHA  HAJNALKA

 

  1.  

MINTEUAN FLAVIUS

 

  1.  

GRAD VASILE CĂTĂLIN

 

  1.  

PIRV MARIA ANCA

 

  1.  

TEREC ANDREEA

 

  1.  

SILBERG ANDRA IOANA

 

  1.  

CRISTEA VALENTIN

 

  1.  

POENAR AURORA

 

  1.  

SĂRĂTEAN DAN NICOLAE

 

  1.  

HOSU   SORIN

 

  1.  

MOSORA NICOLE

 

  1.  

ȘIMON ENIKO

 

  1.  

MARINA PAUL SEBASTIAN

 

  1.  

TRIFAN DENISA

 

 

 

PICTURĂ

SALA 1 E – ORA 16

  1.  

MODOIANU RAMONA

 

  1.  

MNERIE TEODORA

 

  1.  

MIHOC TUDOR DAN

 

  1.  

COSMA IOAN DANIEL

 

  1.  

RIPA IRIS

 

  1.  

BALU PETRUȚA

 

  1.  

BRÂNZAȘ  MIHAELA

 

  1.  

ILIEȘ RALUCA ALEXANDRA

 

  1.  

DRĂGAN DIANA

 

  1.  

MOLNAR ERIKA

 

  1.  

ILINCA IULIA

 

  1.  

DEMENY ALEXANDRA

 

  1.  

BUZA ADRIANA

 

  1.  

GRAUR GLIGA DORINA

 

 

 

TEHNICI PICTURĂ

SALA 11 E – ORA 16

1

GAVRILUȚ TEODORA

 

2

MILEA BOGDANA

 

3

MARINCA ELENA

 

4

ORATOVSKI   ANGELA

 

 

 

SCULPTURĂ

SALA 11M – ORA 16

  1.  

HĂDĂREAN ANANIE

 

  1.  

FODOR ATTILA  ROBERT

 

  1.  

SASU REMUS MARIAN

 

  1.  

DRĂGAN LIGIA ELENA

 

  1.  

MARC GORUN FLORIN

 

  1.  

GLIGOR DANIELA

 

 

 

ARTA FOTOGRAFICĂ

SALA 11 E – ORA 16

1

DRAGOȘ LENUȚA CRISTINA

 

2

BUMBU MIRCEA NICOLAE

 

3

HEGHEDUS TUNDE

 

4

DUMITRU RADU NELU

 

5

BORA  POP TEODORA

 

 

 

CERAMICĂ

SALA 11M – ORA 16

  1.  

LOKODI  GERGELY  FERENC

 

  1.  

COROIAN ALINA DANA

 

  1.  

NEMEȘ CARMEN CRINA

 

  1.  

HORVATH EVA

 

  1.  

KONCZEY  EMOKE

 

 

 

 

DECORAȚIUNI  INTERIOARE

SALA 9 M – ORA 16

  1.  

LĂPUȘEAN ANDROMEDA  FLORIANA

 

  1.  

ȘIMON FLORINA

 

  1.  

KISS CRĂCIUN IOANA

 

  1.  

BISERICARU LUMINIȚA

 

  1.  

MIHUȚ VETURIA

 

  1.  

BALAIS  ALICE

 

  1.  

DAMEAN IOANA MARIA

 

  1.  

MORARIU DANIELA

 

  1.  

MOLNAR ERIKA

 

 

 

 

DESIGN VESTIMENTAR

SALA 2 P – ORA 16

  1.  

MESAROȘ GABRIELA

 

  1.  

CIOFLICĂ ROXANA

 

  1.  

IORGULESCU OANA

 

  1.  

JOVREA MARIA

 

  1.  

PETREHUȘ LAURA

 

  1.  

MARC SABINA

 

  1.  

TEGZEȘIU ANA MARIA

 

  1.  

TAKACS ANDREA

 

  1.  

CÂNDEA LAVINIA

 

  1.  

ȘIMON SILVIA

 

  1.  

FĂRCAȘ DALINA TEONA

 

  1.  

BILANIUC BIANCA MARIA

 

  1.  

COSTAN ANGELA GABRIELA

 

  1.  

HENDEA MIHAI

 

  1.  

GALU ALINA

 

  1.  

SZABO EMESE BEATA

 

  1.  

PANTEA EUGENIA TANIA

 

 

 

 

TEHNICI ÎN DESIGN VESTIMENTAR

SALA 11E – ORA 16,30

 

  1.  

KIS REKA TIMEA

 

  1.  

MOLDOVAN OANA IULIA

 

  1.  

NECULA SIMONA

 

  1.  

PETRAN ANCA  CRISTINA

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact