Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICAREA EXAMENELOR DE ADMITERE - INSTRUMENTE - 26 septembrie 2013 -

PLANIFICAREA EXAMENELOR DE ADMITERE - INSTRUMENTE - 26 septembrie 2013 -

 

ORA 15.00  ORGĂ ELECTRONICĂ - SALA 10 E

 

1

BRADEA LIDIA COSMINA

2

FODOREAN DAVID

3

GORON (BALC) CAMELIA

4

LUCA VLAD EMIL

5

MEDEȘAN DAN GABRIEL

6

MOLDOVAN IOANA

7

MOLDOVAN VICTOR PETRU

8

MOȚ TEODOSIA IULIA

9

ȘUTEU LIANA

10

URSAN GEORGE ANDREI

11

VINȚELER OCTAVIAN

 

 

ORA 15. 00 VIOARĂ - SALA 3 E

 

1

GORON MARIUS MIREL

2

BERENDYI CLAUDIU

3

SOCACIU PETRU RARES

 

 

ORA 15.20 CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS - SALA 3E

 

1

BALINT ROBERT

2

GOIA ROBERT STEFAN

 

 

ORA 15.40 CHITARĂ CLASICĂ - SALA 3E

 

1

BÂLC CRISTIAN VASILE

2

CHIOREAN OVIDIU DANIEL

3

COCIȘ TEODORA MARIA

4

DRAGOMIR ȘERBAN

5

DRAGOȘ LENUȚA CRISTINA

6

MUREȘAN CASIAN

7

OLELEU IOANA

8

TODICA GHEORGHIȚĂ VASILE

 

 

ORA 17.00 ACORDEON - SALA 10 E

 

1

BICA SERGIU

2

CUIBUS ALEX  RAFAEL

3

FĂRCAȘ ALEXANDRU

 

 

ORA 17.00 SAXOFON  - SALA 3 E

 

1

BOGDAN RADU CLAUDIU

2

IANC ALIN NICOLAE

3

ICHIM LIVIU

4

LĂPUȘTEA BOGDAN

5

NONICA FRANCISC

6

PAȘCA MARIAN NICOLAE

7

PAȘCALĂU RAREȘ

8

RIZA LUCIAN

 

ORA 17.30 PIAN - SALA 10 E

 

1

FARCAȘ MARIA ANDREEA

2

NAGY MELINDA JULIA

3

NOVĂCESCU FLORINA

4

SIKLODI EVELYN SZIDONIA

 

 

ORA 18.30 TARAGOT, TEHNICI TARAGOT - SALA 3 E

 

1

DODEA EMANUEL IONUT

2

DOBRA IOAN

 

 

ORA 19.00 INSTRUMENTE PERCUȚIE - SALA 3 E

 

1

CAZAN IOANA RAMONA

2

CHIRILĂ RADU ILIE

3

GHIRCOIAȘ KOVACS  ROMULUS ILIE

4

IANCU IOAN CRISTIAN

5

JURCĂ  DRAGOȘ

6

KIS INOCENȚIU IONEL

7

LUPȘA PETRU RAUL

8

SÂNCRĂIAN VLAD ADRIAN

9

SPIRIDON ALEXANDRU

10

ȚINCAȘ IOANA

 

 

INIȚIERE FANFARĂ

 

1

TOMA PETRUȘ DANIEL


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact