Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REZULTATE EXAMEN DE ADMITERE - INSTRUMENTE -

REZULTATE EXAMEN DE ADMITERE - INSTRUMENTE -

ORA 15.00  ORGĂ ELECTRONICĂ SALA 10 E

 

1

BRADEA LIDIA COSMINA

ADMIS

2

FODOREAN DAVID

ADMIS

3

GORON (BALC) CAMELIA

ADMIS

4

LUCA VLAD EMIL

ADMIS

5

MEDEȘAN DAN GABRIEL

ADMIS

6

MOLDOVAN IOANA

ADMIS

7

MOLDOVAN VICTOR PETRU

ADMIS

8

MOȚ TEODOSIA IULIA

ADMIS

9

ȘUTEU LIANA

ADMIS

10

URSAN GEORGE ANDREI

ADMIS

11

VINȚELER OCTAVIAN

ADMIS

12

SFECHIȘ GABRIEL

ADMIS

 

ORA 15. 00 VIOARĂ SALA 3 E

 

1

GORON MARIUS MIREL

ADMIS

2

BERENDYI CLAUDIU

ADMIS

3

SOCACIU PETRU RARES

ADMIS

 

ORA 15.20 CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS SALA 3E

 

1

BALINT ROBERT

ADMIS

2

GOIA ROBERT STEFAN

ADMIS

 

ORA 15.40 CHITARĂ CLASICĂ SALA 3E

 

1

BÂLC CRISTIAN VASILE

ADMIS

2

CHIOREAN OVIDIU DANIEL

ADMIS

3

COCIȘ TEODORA MARIA

ADMIS

4

DRAGOMIR ȘERBANA

ADMIS

5

DRAGOȘ LENUȚA CRISTINA

ADMIS

6

MUREȘAN CASIAN

ADMIS

7

OLELEU IOANA

ADMIS

8

TODICA GHEORGHIȚĂ VASILE

ADMIS

 

 

ORA 17.00 ACORDEON SALA 10 E

 

1

BICA SERGIU

ADMIS

2

CUIBUS ALEX  RAFAEL

ADMIS

3

FĂRCAȘ ALEXANDRU

ADMIS

 

 

ORA 17.00 SAXOFON SALA 3 E

 

1

BOGDAN RADU CLAUDIU

ADMIS

2

IANC ALIN NICOLAE

ADMIS

3

ICHIM LIVIU

ADMIS

4

LĂPUȘTEA BOGDAN

ADMIS

5

NONICA FRANCISC

ADMIS

6

PAȘCA MARIAN NICOLAE

ADMIS

7

PAȘCALĂU RAREȘ

ADMIS

8

RIZA LUCIAN

ABSENT

 

ORA 17.30 PIAN SALA 10 E

 

1

FARCAȘ MARIA ANDREEA

ADMIS

2

NAGY MELINDA JULIA

ADMIS

3

NOVĂCESCU FLORINA

ADMIS

 

ORA 18.30 TARAGOT, TEHNICI TARAGOT SALA 3 E

 

1

DODEA EMANUEL IONUT

ADMIS

2

DOBRA IOAN

ADMIS

 

ORA 19.00 INSTRUMENTE PERCUȚIE SALA 3 E

 

1

CAZAN IOANA RAMONA

ADMIS

2

CHIRILĂ RADU ILIE

RESPINS

3

GHIRCOIAȘ KOVACS  ROMULUS ILIE

RESPINS

4

IANCU IOAN CRISTIAN

RESPINS

5

JURCĂ  DRAGOȘ

ADMIS

6

LUPȘA PETRU RAUL

RESPINS

7

SÂNCRĂIAN VLAD ADRIAN

ADMIS

8

SPIRIDON ALEXANDRU

ADMIS

9

ȚINCAȘ IOANA

RESPINS

 

 

EUFONIU

1

TOMA PETRUȘ DANIEL

ADMIS

2

KIS INOCENȚIU IONEL

ADMIS

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact