Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REPARTIZAREA CURSANTILOR - ARTE VIZUALE - 2013 - 2014

REPARTIZAREA CURSANTILOR - ARTE VIZUALE - 2013 - 2014

Clasa  ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Coordonator curs  expert OANA POP

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

  1.  

BUMBU MIRCEA NICOLAE

1

 

  1.  

HEGHEDUS TUNDE

1

 

  1.  

DUMITRU RADU NELU

1

 

  1.  

BORA  POP TEODORA

1

 

  1.  

ARUNCUTEAN ANDRADA TEODORA

2

 

  1.  

PALFI  NORBERT

2

 

  1.  

MESAROȘ ALEXANDRINA IOANA

2

 

  1.  

PÂRȚILĂ CONSTANTIN

2

 

  1.  

CIURTIN RAMONA

2

 

 

 


Clasa CERAMICĂ

Coordonator curs exp KONCZ MUNICH ANDRAS

An sc 2013 -2014

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

 

  1.  

ANGHELOIU SIMONA NADIA

2

 

  1.  

COROIAN ALINA DANA

1

 

  1.  

HORVATH EVA

1

 

  1.  

KONCZEY  EMOKE

1

 

  1.  

LOKODI  GERGELY  FERENC

1

 

  1.  

NEMEȘ CARMEN CRINA

1

 

  1.  

PASZTOR MARIA

2

 

  1.  

RUSU IOANA ADINA

2

 

  1.  

SUCEAGHI RAREȘ ANDREI

2

 

 

 


Clasa DECORAȚIUNI INTERIOARE

Coordonator curs exp  MONICA KORENT

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

BALAIS  ALICE

1

 

2

BISERICARU LUMINIȚA

1

 

3

DAMEAN IOANA MARIA

1

 

4

KISS CRĂCIUN IOANA

1

 

5

LĂPUȘEAN ANDROMEDA  FLORIANA

1

 

6

MIHUȚ VETURIA

1

 

7

MOLNAR ERIKA

1

 

8

MORARIU DANIELA

1

 

9

ȘIMON FLORINA

1

 

10

IORGULESCU OANA

2

 

11

PETREHUȘ LAURA

2

 

12

LILIAC ERVINA MARIA

2

 

13

MATROS IOANA STELIANA

2

 

14

BĂISAN ZORELA MIHAELA

2

 

 

 


Clasa DESIGN VESTIMENTAR

Coordonator curs expert  CĂLINA LANGA

An sc 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

BILANIUC BIANCA MARIA

1

 

2

CÂNDEA LAVINIA

1

 

3

CIOFLICĂ ROXANA

1

 

4

COSTAN ANGELA GABRIELA

1

 

5

FĂRCAȘ DALINA TEONA

1

 

6

GALU ALINA

1

 

7

HENDEA MIHAI

1

 

8

IORGULESCU OANA

1

 

9

JOVREA MARIA

1

 

10

MARC SABINA

1

 

11

MESAROȘ GABRIELA

1

 

12

PANTEA EUGENIA TANIA

1

 

13

PETREHUȘ LAURA

1

 

14

ȘIMON SILVIA

1

 

15

SZABO EMESE

1

 

16

TAKACS ANDREA

1

 

17

TEGZEȘIU ANA MARIA

1

 

18

PELIGRAD   BODRON ALEXANDRA

2

 

19

GAL CHIȘ  CRISTINA

3

 

20

SASU IULIA CLAUDIA

2

 

21

LATIȘ MOLNAR SORANA

3

 

22

CÂRCOANĂ  ELENA

3

 

23

MUREȘAN  IOANA

2

 

24

DIUJICOV INESA

3

 

25

CRĂCIUNESCU ADRIANA

3

 

26

CURT ANCA LUCIA

2

 

27

VIȘOVAN MIHAELA CELINA

2

 

28

CORNEA CĂTĂLINA NICOLETA

3

 

29

SOCACIU IULIA

2

 

30

BALASZ MUREȘAN DORINA

2

 

31

CORNEA ALEXANDRA

2

 

 

 


Clasa GRAFICĂ

Coordonator curs exp DUILIU CRIȘAN

An șc  2013-2014

Nr crt

NUME /PRENUME

An studiu

 

  1.  

CRIȘAN ALEXANDRU  VLAD

1

 

  1.  

SANTHA  HAJNALKA

1

 

  1.  

MINTEUAN FLAVIUS

1

 

  1.  

GRAD VASILE CĂTĂLIN

1

 

  1.  

PIRV MARIA ANCA

1

 

  1.  

TEREC ANDREEA

1

 

  1.  

SILBERG ANDRA IOANA

1

 

  1.  

CRISTEA VALENTIN

1

 

  1.  

POENAR AURORA

1

 

  1.  

SĂRĂTEAN DAN NICOLAE

1

 

  1.  

HOSU   SORIN

1

 

  1.  

MOSORA NICOLE

1

 

  1.  

ȘIMON ENIKO

1

 

  1.  

MARINA PAUL SEBASTIAN

1

 

  1.  

TRIFAN DENISA

1

 

  1.  

BARABAȘ  DESPINA  THEODORA

3

 

  1.  

BALOȘ RALUCA

2

 

  1.  

COVACI ANTONIO

2

 

  1.  

CIMPEAN IOANA ELENA

3

 

  1.  

POP LAVINIA MARIA

3

 

  1.  

TRONKO CSILLA

3

 

  1.  

PALL EVA BOGLARKA

2

 

  1.  

SABO SERGIU VLAD

2

 

  1.  

DRAGOȘ SILVIA IOANA

3

 

  1.  

BALOGH SIMONA

2

 

  1.  

CISTELECAN IULIA

3

 

  1.  

TOTH TIMEA

3

 

  1.  

ROB PAUL DAN

2

 

  1.  

CRIȘAN AMALIA MARIA

2

 

30.

VIȘOVAN (NISTOR) ELISABETA

2

 

 

 


Clasa  PICTURĂ

Coordonator curs  exp FABIAN ARPAD

An sc 2013-2014

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

 

  1.  

MIHACEA DORINA LILIANA

2

 

  1.  

URSU EUGENIA

3

 

  1.  

TODICĂ IULIA

3

 

  1.  

MORARIU CARMEN ALEXANDRA

2

 

  1.  

SCHIMBISCHI IOAN TUDOR

2

 

  1.  

SIMA ALEXANDRU

2

 

  1.  

POP MARIA PAULINA

3

 

  1.  

CIOCNADI BOGDAN  ALEXANDRU

3

 

  1.  

VARGA STELA

3

 

  1.  

GUGU CRISTINA IULIA

3

 

  1.  

STĂNUȚĂ IRINA

3

 

  1.  

VULTURAR RAMONA

3

 

  1.  

ȚONEA SIGINA

3

 

  1.  

ILYES ROZALIA

2

 

  1.  

PRIOTEASA ELENA

3

 

 

 


Clasa PICTURĂ

Coordonator curs  exp  MELINDA FARKAS

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

MODOIANU RAMONA

1

 

2

MNERIE TEODORA

1

 

3

MIHOC TUDOR DAN

1

 

4

COSMA IOAN DANIEL

1

 

5

RIPA IRIS

1

 

6

BALU PETRUȚA

1

 

7

BRÂNZAȘ  MIHAELA  ELENA

1

 

8

ILIEȘ RALUCA ALEXANDRA

1

 

9

DRĂGAN DIANA

1

 

10

MOLNAR ERIKA

1

 

11

ILINCA IULIA

1

 

12

DEMENY ALEXANDRA

1

 

13

BUZA ADRIANA

1

 

14

GRAUR GLIGA DORINA

1

 

15

KADAR EDUARD ANTONIO

2

 

16

MICLEA DIANA MIHAELA

2

 

17

BUMBU MIRCEA NICOLAE

2

 

18

GRAMA  MĂDĂLINA DANIELA

2

 

19

BLAG   LIANA MIRELA

2

 

20

PENTELESCU MARGARETA

2

 

21

FLUERAȘ DELIA CORINA

2

 

22

FLUERAȘ  RUXANDRA MIRUNA

2

 

23

BĂRBOS MIHAELA CARMEN

2

 

24

OROSZ ESZTER

2

 

25

OLTEAN CRISTIAN

2

 

26

PETRUS RODICA

2

 

 

 

 

Clasa   SCULPTURĂ

Coordonator curs expert BALLA CSABA

An sc  2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

HĂDĂREAN ANANIE

1

 

2

FODOR ATTILA  ROBERT

1

 

3

SASU REMUS MARIAN

1

 

4

DRĂGAN LIGIA ELENA

1

 

5

MARC GORUN FLORIN

1

 

     6

GLIGOR DANIELA

1

 

     7

SITARU AURICA

1

 

 

 


CLASA  TEHNICI IN DESIGN VESTIMENTAR

Coordonator curs  expert CĂLINA LANGA

An sc 2013-2014

 

Nr.crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

KIS REKA TIMEA

1

 

2

MOLDOVAN OANA IULIA

1

 

2

NECULA SIMONA

1

 

4

PETRAN ANCA  CRISTINA

1

 

 

 


Clasa  TEHNICI ÎN  PICTURĂ

Coordonator curs  exp FABIAN ARPAD

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME /PRENUME

An studiu

 

1

MARINCA ELENA

1

 

2

MILEA BOGDANA

1

 

3

GAVRILUȚ TEODORA

1

 

4

ORATOVSKI   ANGELA

1

 

 

 


CLASA TEHNICI ÎN PICTURĂ

Coordonator curs exp  DUILIU CRIȘAN

An sc 2013-2014

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

 

1

DUȘA MARIA

2

 

2

ILUȚIU MONICA

2

 

3

HOȚIU DIANA

2

 

4

MUREȘAN CRISTINA DANA

2

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact