Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REPARTIZAREA CURSANTILOR - CANTO - 2013 - 2014

REPARTIZAREA CURSANTILOR - CANTO - 2013 - 2014

Clasa– CANTO CLASIC

Coordonator curs  exp  HORDOAN ALEXANDRA   

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

  1.  

COCIRCĂ IULIA

1

 

  1.  

POP CLAUDIA

1

 

  1.  

POP CLAUDIU

1

 

  1.  

POP MARIA

1

 

  1.  

SIMON ENIKO

1

 

  1.  

ARGHIR ELENA MONICA

2

 

  1.  

ȚĂRMURE NAOMI HAIDEEA

2

 

  1.  

MAJA ELENA DANIELA

2

 

  1.  

SZENTGYORGYI  LINDA BARBARA

2

 

  1.  

SZENTGYORGYI  ANNA KLAUDIA

2

 

 

 


Clasa CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 Coordonator curs exp SILVIA CODRESCU

An sc 2013 -2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

ADAM  LAVINIA GEORGIANA

1

 

2

BĂLDEAN  EUSEBIA

1

 

3

BLAJ CLAUDIU

1

 

4

COTFAS ALEXANDRA

1

 

5

FELECAN LĂCRIMIOARA CODRUȚA

1

 

6

ISPAS IOANA ANDREEA

1

 

7

LIPȘA IOANA  ALINA

1

 

8

ROTARU ANAMARIA

1

 

9

ALEXANDRESCU GABRIELA

1

 

10

TOMA GABRIELA MONICA

1

 

11

VAIDA FLAVIA MĂLINA

1

 

12

POTRA IOANA MIHAELA

2

 

13

PREDA ȘTEFAN ALEXANDRA

2

 

14

FENEȘAN MARCELA

2

 

15

FULOP KRISTA

2

 

16

AIONESEI ADINA ALEXANDRA

2

 

17

BĂLDEAN MARIANA LAVINIA

2

 

18

BORA CORNELIA

2

 

19

COZNEAC ANAMARIA LORENA

3

 

20

BABOȘ CRISTINA

3

 

21

AGAPI PAUL NICOLAE

3

 

22

BICȘABI DAN CLAUDIU

2

 

23

GALIȘ  ANDREI DAN

2

 

24

DRAGOȘ SONIA

2

 

 

 

 

Clasa CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Coordonator curs exp  LACKO TUNDE

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/ PRENUME

An studiu

 

1

ABRUDAN GABRIELA

1

 

2

RUSU MĂDĂLINA IULIA

1

 

3

ARON ADRIAN GABRIEL

1

 

4

AZOIȚEI CARMEN

1

 

5

BEDEON RAUL IOAN

1

 

6

BOTA IULIA BEATRICE

1

 

7

CRIȘAN ADELA

1

 

8

GASPAR IOANA

1

 

9

GHIRCOIAȘ NICOLAE ANDREI

1

 

10

MARKUS LORAND

1

 

11

POP DORIN

1

 

12

SOCACI LUISA ANDREEA

1

 

13

URSU MIHAI

1

 

14

JIMBOREAN CRISTIAN

2

 

15

LAZA ANDREEA

3

 

16

MARIN IOANA RUXANDRA

3

 

17

CIOTLAUS FLORIN

3

 

18

CSORBA ERIKA ZSUZSANNA

2

 

19

MOTOC DALIA ANA MARIA

3

 

20

CĂMĂRĂȘAN GEORGIANA TINUȚA

3

 

21

PĂLĂCEAN BIANCA RENATA

3

 

22

LOTE DENISA

3

 

 

 

 

Clasa  CANTO MUZICĂ POPULARĂ 

 Coordonator curs exp    ANA STRÎMTUREAN

An  sc  2013-2014

Nr.

crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

  1.  

AȘTILEAN DOLFINA

1

 

  1.  

BONȚE ANDREI  FLORIN

1

 

  1.  

BUDAIE IOANA

1

 

  1.  

CREȚ ALEXANDRA

1

 

  1.  

FĂGĂDAR MINODOR

1

 

  1.  

FORȚ MĂDĂLINA  IOANA

1

 

  1.  

LEONTI ADRIANA NICOLETA

1

 

  1.  

MĂRINCUȘ  VOICHIȚA GABRIELA

1

 

  1.  

MATEI CRISTINA RODICA

1

 

  1.  

POP CORINA

1

 

  1.  

STAN ANICA

1

 

  1.  

SUCIU IONUȚ

1

 

  1.  

ȚOP STANCA ELENA

1

 

  1.  

TOȘA MIHAELA VIORICA

1

 

  1.  

TUINETE GOIA VIOLETA

1

 

  1.  

PÂRÂU OVIDIU

2

 

  1.  

MARIS DAIANA LAVINIA

3

 

  1.  

PUCHIU DANIELA LUCIA

3

 

  1.  

CANDREA IONUT

3

 

  1.  

RUSU  DANIEL TEODOR

3

 

  1.  

JAKAB ANDREI

3

 

  1.  

NEAMT RAMONA IOANA

3

 

  1.  

CHIS ILEANA

3

 

  1.  

RUSU IOSIF

3

 

25.

LEONTE AURELIA

3

 

 

 

 

Clasa  canto MUZICĂ POPULARĂ

Coordonator  exp CLAUDIU CIOTLEUȘ

An sc 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

  1.  

POTRA ELENA LUCIA

1

 

  1.  

BALICA MARIANA ALEXANDRA

2

 

  1.  

BERINDAN HORAȚIU

2

 

  1.  

BIRTAS ANCA IOANA

2

 

  1.  

BORLEA IOAN VASILE

2

 

  1.  

BOTA VASILE VALENTIN

2

 

  1.  

CRISAN  DENISA SIMONA

2

 

  1.  

DARGAU  RALUCA SANDA

2

 

  1.  

DARVAS CAMELIA GABRIELA

2

 

  1.  

GIRGIU CLAUDIA LIVIA

3

 

  1.  

HĂȘMĂȘAN VASILE

2

 

  1.  

LAZEA  MARIA ANDREA

2

 

  1.  

MAXIM IULIAN VASILE

3

 

  1.  

MOCEAN OLIMPIU

3

 

  1.  

MUREȘAN MĂDĂLIN

3

 

  1.  

NAGHI VOICHITA

2

 

  1.  

NĂSUI SILVIA

2

 

  1.  

OPRIS ADRIANA GEORGIANA

2

 

  1.  

PĂLĂCEAN ANDREEA EUGENIA

2

 

  1.  

PÂRȚILĂ MARIA

2

 

  1.  

POP FLAVIU

2

 

  1.  

POP MARIA GAROFITA

3

 

  1.  

ROZSNAI ILEANA ANDREA

3

 

  1.  

SINTEONEAN  LAVINIA ROMICA

2

 

  1.  

TALNACI ANDREEA

3

 

  1.  

TAMAS ANAMARIA RALUCA

2

 

  1.  

TODERICI SABINA DELIA

3

 

  1.  

TOȘA BENEAMIN

2

 

 

 

 

Clasa   INIȚIERE CORALĂ

 Coordonator curs exp  DOINA MICLEA

An sc 2013-2014

 

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

 

 

1

DAMȘA VERONICA

1

 

 

2

MOȘONI DIONISIE

1

 

 

3

CIACOI ALEXANDRU

1

 

 

4

NICORICI  SILVIA

1

 

 

5

BODEA ANTONIA

2

 

 

6

BOTA LUCIA

2

 

 

7

BRANISTEANU GHEORGHE

2

 

 

8

CHIRA EMILIANA

2

 

 

9

CHIRA LUCA MIRCEA

2

 

 

10

CIHEREAN TOMITA

2

 

 

11

CIOBANU MIHAELA

2

 

 

12

CRACIUN ANA RODICA

2

 

 

13

DRAGAN (RUS) AURORA

2

 

 

14

FARCAS VIORICA

2

 

 

15

GUSAT LENUTA

2

 

 

16

LESTEAN MARIANA

2

 

 

17

LEUSTEAN IOAN

2

 

 

18

MEZOFI SILVIA NASTASIA

2

 

 

19

MIRAUTI IRINA

2

 

 

20

MOISIL DORINA

2

 

 

21

PETREAN DORINA

2

 

 

22

POP MARIA

2

 

 

23

POP MIHAELA

2

 

 

24

POPA IRINA

2

 

 

25

RUNCAN CORNELIA

2

 

 

26

SANDU MARIA

2

 

 

27

SANDU OCTAVIAN

2

 

 

28

SUSNESCU RODICA

2

 

 

29

TAMPANARIU MARIOARA

2

 

 

30

VLAD MARIA

2

 

 

31

TRUȚĂ IOAN

2

 

 

 

 

 

Clasa TEHNICI INTERPRETARE  MUZICĂ POPULARĂ

Coordonator curs exp  ALIN ROMAN

An sc 2013-2014

 

Nr.

crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

  1.  

GUZU ELISABETA

1

 

  1.  

GUZU OLIMPIA

1

 

  1.  

BOIERIU MARIUS

1

 

4

NAP MIRCEA

1

 

 

 

 

Clasa TEHNICI MUZICĂ UȘOARĂ

Coordonator curs exp ALEXANDRU MALSCHI

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

GHIRCOIAȘ ILINCA

1

 

2

BOZĂU DAN

1

 

3

SUCALĂ FLORIN LUCIAN

1

 

4

ȘUTEU LIANA

1

 

5

MOȘUȚIU  BOGDAN

1

 

 

 


Clasa  CANTO JAZZ

Coordonator  curs exp VANNAI ȘTEFAN

An sc 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

GALEA MELANIA

1

 

2

IULIA ANTONIA

1

 

3

MUREȘAN ANDRA CĂTĂLINA

1

 

4

NANTU   MARIA  CĂLIȚA

1

 

5

SPIRIDON ALEXANDRA

1

 

6

GLIGOR DANIELA ADRIANA

2

 

7

NICULA ALINA RODICA

3

 

8

HAJAS  SCHMOTZER ANETT

3

 

9

FODOR ALEXANDRA

2

 

10

HORVAT RALUCA

3

 

11

PARDĂU IULIA

2

 

    12

KIS  ALEXANDRU

3

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact