Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARITII IN PRESA CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » REPARTIZAREA CURSANȚILOR » REPARTIZAREA CURSANTILOR - ANUL 2013 - 2014

REPARTIZAREA CURSANTILOR - ANUL 2013 - 2014

Clasa  ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Coordonator curs  expert 

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

  1.  

BUMBU MIRCEA NICOLAE

1

6M

  1.  

HEGHEDUS TUNDE

1

6M

  1.  

DUMITRU RADU NELU

1

6M

  1.  

BORA  POP TEODORA

1

6M

  1.  

ARUNCUTEAN ANDRADA TEODORA

2

6M

  1.  

PALFI  NORBERT

2

6M

  1.  

MESAROȘ ALEXANDRINA IOANA

2

6M

  1.  

PÂRȚILĂ CONSTANTIN

2

6M

  1.  

CIURTIN RAMONA

2

6M

  1.  

  TURC (STEJEREAN ) ACUȚA RALUCA

2

6M

11.

DRAGOȘ LENUȚA CRISTINA

1

6M

 

 


Clasa CERAMICĂ

Coordonator curs exp KONCZ MUNICH ANDRAS

An sc 2013 -2014

 

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

SALA

  1.  

ANGHELOIU SIMONA NADIA

2

2P

  1.  

COROIAN ALINA DANA

1

2P

  1.  

HORVATH EVA

1

2P

  1.  

KONCZEY  EMOKE

1

2P

  1.  

LOKODI  GERGELY  FERENC

1

2P

  1.  

NEMEȘ CARMEN CRINA

1

2P

  1.  

PASZTOR MARIA

2

2P

  1.  

RUSU IOANA ADINA

2

2P

  1.  

SUCEAGHI RAREȘ ANDREI

2

2P

10.

GAZSI SANDOR

1

2P

 

 

 

 

Clasa DECORAȚIUNI INTERIOARE

Coordonator curs exp  MONICA KORENT

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

BALAIS  ALICE

1

6M

2

BISERICARU LUMINIȚA

1

6M

3

DAMEAN IOANA MARIA

1

6M

4

KISS CRĂCIUN IOANA

1

6M

5

LĂPUȘEAN ANDROMEDA  FLORIANA

1

6M

6

MIHUȚ VETURIA

1

6M

7

MOLNAR ERIKA

1

6M

8

MORARIU DANIELA

1

6M

9

ȘIMON FLORINA

1

6M

10

IORGULESCU OANA

2

6M

11

PETREHUȘ LAURA

2

6M

12

LILIAC ERVINA MARIA

2

6M

13

MATROS IOANA STELIANA

2

6M

14

BĂISAN ZORELA MIHAELA

2

6M

15

CORNEA ALEXANDRA

1

6M

 

 


Clasa DESIGN VESTIMENTAR

Coordonator curs expert  CĂLINA LANGA

An sc 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

BILANIUC BIANCA MARIA

1

11E

2

CÂNDEA LAVINIA

1

11E

3

CIOFLICĂ ROXANA

1

11E

4

COSTAN ANGELA GABRIELA

1

11E

5

FĂRCAȘ DALINA TEONA

1

11E

6

GALU ALINA

1

11E

7

HENDEA MIHAI

1

11E

8

IORGULESCU OANA

1

11E

9

JOVREA MARIA

1

11E

10

MARC SABINA

1

11E

11

MESAROȘ GABRIELA

1

11E

12

PANTEA EUGENIA TANIA

1

11E

13

PETREHUȘ LAURA

1

11E

14

ȘIMON SILVIA

1

11E

15

SZABO EMESE

1

11E

16

TAKACS ANDREA

1

11E

17

TEGZEȘIU ANA MARIA

1

11E

18

PELIGRAD   BODRON ALEXANDRA

2

11E

19

GAL CHIȘ  CRISTINA

3

11E

20

SASU IULIA CLAUDIA

2

11E

21

LATIȘ MOLNAR SORANA

3

11E

22

CÂRCOANĂ  ELENA

3

11E

23

MUREȘAN  IOANA

2

11E

24

DIUJICOV INESA

3

11E

25

CRĂCIUNESCU ADRIANA

3

11E

26

CURT ANCA LUCIA

2

11E

27

VIȘOVAN MIHAELA CELINA

2

11E

28

CORNEA CĂTĂLINA NICOLETA

3

11E

29

SOCACIU IULIA

2

11E

30

BALASZ MUREȘAN DORINA

2

11E

 

 


Clasa GRAFICĂ

Coordonator curs exp DUILIU CRIȘAN

An șc  2013-2014

Nr crt

NUME /PRENUME

An studiu

SALA

1.

CRIȘAN ALEXANDRU  VLAD

1

3M

  1.  

SANTHA  HAJNALKA

1

3M

  1.  

MINTEUAN FLAVIUS

1

3M

  1.  

GRAD VASILE CĂTĂLIN

1

3M

  1.  

PIRV MARIA ANCA

1

3M

  1.  

TEREC ANDREEA

1

3M

  1.  

SILBERG ANDRA IOANA

1

3M

  1.  

CRISTEA VALENTIN

1

3M

  1.  

POENAR AURORA

1

3M

  1.  

SĂRĂTEAN DAN NICOLAE

1

3M

  1.  

HOSU   SORIN

1

3M

  1.  

MOSORA NICOLE

1

3M

  1.  

ȘIMON ENIKO

1

3M

  1.  

MARINA PAUL SEBASTIAN

1

3M

  1.  

TRIFAN DENISA

1

3M

  1.  

BARABAȘ  DESPINA  THEODORA

3

3M

  1.  

BALOȘ RALUCA

2

3M

  1.  

COVACI ANTONIO

2

3M

  1.  

CIMPEAN IOANA ELENA

3

3M

  1.  

POP LAVINIA MARIA

3

3M

  1.  

TRONKO CSILLA

3

3M

  1.  

PALL EVA BOGLARKA

2

3M

  1.  

SABO SERGIU VLAD

2

3M

  1.  

DRAGOȘ SILVIA IOANA

3

3M

  1.  

BALOGH SIMONA

2

3M

  1.  

CISTELECAN IULIA

3

3M

  1.  

TOTH TIMEA

3

3M

  1.  

ROB PAUL DAN

2

3M

  1.  

CRIȘAN AMALIA MARIA

2

3M

30.

VIȘOVAN (NISTOR) ELISABETA

2

3M

31.

TRIȚĂ MARIUS

2

3M

32.

BONGHIA MARIA

3

3M

 

 


Clasa  PICTURĂ

Coordonator curs  exp FABIAN ARPAD

An sc 2013-2014

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

SALA

1.

MIHACEA DORINA LILIANA

2

1M

2. 

URSU EUGENIA

3

1M

3. 

TODICĂ IULIA

3

1M

4. 

MORARIU CARMEN ALEXANDRA

2

1M

5. 

SCHIMBISCHI IOAN TUDOR

2

1M

6. 

SIMA ALEXANDRU

2

1M

7. 

POP MARIA PAULINA

3

1M

8. 

CIOCNADI BOGDAN  ALEXANDRU

3

1M

9. 

VARGA STELA

3

1M

10. 

GUGU CRISTINA IULIA

3

1M

11. 

STĂNUȚĂ IRINA

3

1M

12. 

VULTURAR RAMONA

3

1M

13. 

ȚONEA SIGINA

3

1M

14. 

ILYES ROZALIA

2

1M

15. 

PRIOTEASA ELENA

3

1M

16.

PENTELESCU MARGARETA

2

1M

17.

POGĂCEAN SONIA

3

1M

 

 


Clasa PICTURĂ

Coordonator curs  exp  MELINDA FARKAS

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

MODOIANU RAMONA

1

1M

2

MNERIE TEODORA

1

1M

3

MIHOC TUDOR DAN

1

1M

4

COSMA IOAN DANIEL

1

1M

5

RIPA IRIS

1

1M

6

BALU PETRUȚA

1

1M

7

BRÂNZAȘ  MIHAELA  ELENA

1

1M

8

ILIEȘ RALUCA ALEXANDRA

1

1M

9

DRĂGAN DIANA

1

1M

10

MOLNAR ERIKA

1

1M

11

ILINCA IULIA

1

1M

12

DEMENY ALEXANDRA

1

1M

13

BUZA ADRIANA

1

1M

14

GRAUR GLIGA DORINA

1

1M

15

KADAR EDUARD ANTONIO

2

1M

16

MICLEA DIANA MIHAELA

2

1M

17

BUMBU MIRCEA NICOLAE

2

1M

18

GRAMA  MĂDĂLINA DANIELA

2

1M

19

BLAG   LIANA MIRELA

2

1M

20

FLUERAȘ DELIA CORINA

2

1M

21

FLUERAȘ  RUXANDRA MIRUNA

2

1M

22

BĂRBOS MIHAELA CARMEN

2

1M

23

OROSZ ESZTER

2

1M

24

OLTEAN CRISTIAN

2

1M

25

PETRUS RODICA

2

1M

 

 

 

Clasa   SCULPTURĂ

Coordonator curs exp  CSABA BALLA

An sc  2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

HĂDĂREAN ANANIE

1

3P

2

FODOR ATTILA  ROBERT

1

3P

3

SASU REMUS MARIAN

1

3P

4

DRĂGAN LIGIA ELENA

1

3P

5

MARC GORUN FLORIN

1

3P

 6

GLIGOR DANIELA

1

3P

  7

SITARU AURICA

1

3P

 

 


CLASA  TEHNICI IN DESIGN VESTIMENTAR

Coordonator curs  expert CĂLINA LANGA

An sc 2013-2014

 

Nr.crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

KIS REKA TIMEA

1

11E

2

MOLDOVAN OANA IULIA

1

11E

2

NECULA SIMONA

1

11E

4

PETRAN ANCA  CRISTINA

1

11E

 

 

 

Clasa  TEHNICI ÎN  PICTURĂ

Coordonator curs  exp FABIAN ARPAD

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME /PRENUME

An studiu

SALA

1

MARINCA ELENA

1

1M

2

MILEA BOGDANA

1

1M

3

GAVRILUȚ TEODORA

1

1M

4

ORATOVSKI   ANGELA

1

1M

 

 


CLASA  TEHNICI ÎN PICTURĂ

Coordonator curs exp  DUILIU CRIȘAN

An sc 2013-2014

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

SALA

1

DUȘA MARIA

2

3M

2

ILUȚIU MONICA

2

3M

3

HOȚIU DIANA

2

3M

4

MUREȘAN CRISTINA DANA

2

3M

 

 


Clasa– CANTO CLASIC

Coordonator curs  exp  ALEXANDRA HORDOAN   

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

  1.  

COCIRCĂ IULIA

1

11M

  1.  

POP CLAUDIA

1

11M

  1.  

POP CLAUDIU

1

11M

  1.  

POP MARIA

1

11M

  1.  

SIMON ENIKO

1

11M

  1.  

ARGHIR ELENA MONICA

2

11M

  1.  

ȚĂRMURE NAOMI HAIDEEA

2

11M

  1.  

MAJA ELENA DANIELA

2

11M

  1.  

SZENTGYORGYI  LINDA BARBARA

2

11M

  1.  

SZENTGYORGYI  ANNA KLAUDIA

2

11M

 

 

 

Clasa  CANTO JAZZ

Coordonator  curs exp VANNAI ȘTEFAN

An sc 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

  1.  

GALEA MELANIA

1

8E

  1.  

IULIA ANTONIA

1

8E

  1.  

MUREȘAN ANDRA CĂTĂLINA

1

8E

  1.  

NANTU   MARIA  CĂLIȚA

1

8E

  1.  

SPIRIDON ALEXANDRA

1

8E

  1.  

GLIGOR DANIELA ADRIANA

2

8E

  1.  

NICULA ALINA RODICA

3

8E

  1.  

HAJAS  SCHMOTZER ANETT

3

8E

  1.  

FODOR ALEXANDRA

2

8E

  1.  

HORVAT RALUCA

3

8E

  1.  

PARDĂU IULIA

2

8E

12

KIS  ALEXANDRU

3

8E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






Clasa CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 Coordonator curs exp SILVIA CODRESCU

An sc 2013 -2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

ADAM  LAVINIA GEORGIANA

1

8M

2

BĂLDEAN  EUSEBIA

1

8M

3

BLAJ CLAUDIU

1

8M

4

COTFAS ALEXANDRA

1

8M

5

FELECAN LĂCRIMIOARA CODRUȚA

1

8M

6

ISPAS IOANA ANDREEA

1

8M

7

LIPȘA IOANA  ALINA

1

8M

8

ROTARU ANAMARIA

1

8M

9

ALEXANDRESCU GABRIELA

1

8M

10

TOMA GABRIELA MONICA

1

8M

11

VAIDA FLAVIA MĂLINA

1

8M

12

POTRA IOANA MIHAELA

2

8M

13

PREDA ȘTEFAN ALEXANDRA

2

8M

14

FENEȘAN MARCELA

2

8M

15

FULOP KRISTA

2

8M

16

AIONESEI ADINA ALEXANDRA

2

8M

17

BĂLDEAN MARIANA LAVINIA

2

8M

18

BORA CORNELIA

2

8M

19

COZNEAC ANAMARIA LORENA

3

8M

20

BABOȘ CRISTINA

3

8M

21

AGAPI PAUL NICOLAE

3

8M

22

BICȘABI DAN CLAUDIU

2

8M

23

GALIȘ  ANDREI DAN

2

8M

24

DRAGOȘ SONIA

2

8M

 

 

Clasa CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Coordonator curs exp  LACKO TUNDE

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/ PRENUME

An studiu

SALA

1

ABRUDAN GABRIELA

1

4E

2

RUSU MĂDĂLINA IULIA

1

4E

3

ARON ADRIAN GABRIEL

1

4E

4

AZOIȚEI CARMEN

1

4E

5

BEDEON RAUL IOAN

1

4E

6

BOTA IULIA BEATRICE

1

4E

7

CRIȘAN ADELA

1

4E

8

GASPAR IOANA

1

4E

9

GHIRCOIAȘ NICOLAE ANDREI

1

4E

10

MARKUS LORAND

1

4E

11

POP DORIN

1

4E

12

SOCACI LUISA ANDREEA

1

4E

13

URSU MIHAI

1

4E

14

JIMBOREAN CRISTIAN

2

4E

15

LAZA ANDREEA

3

4E

16

MARIN IOANA RUXANDRA

3

4E

17

CIOTLAUS FLORIN

3

4E

18

CSORBA ERIKA ZSUZSANNA

2

4E

19

MOTOC DALIA ANA MARIA

3

4E

20

CĂMĂRĂȘAN GEORGIANA TINUȚA

3

4E

21

PĂLĂCEAN BIANCA RENATA

3

4E

22

LOTE DENISA

3

4E

 

 

 

Clasa  CANTO MUZICĂ POPULARĂ 

 Coordonator curs exp    ANA STRÎMTUREAN

An  sc  2013-2014

Nr.

crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

  1.  

AȘTILEAN DOLFINA

1

7M

  1.  

BONȚE ANDREI  FLORIN

1

7M

  1.  

BUDAIE IOANA

1

7M

  1.  

CREȚ ALEXANDRA

1

7M

  1.  

FĂGĂDAR MINODOR

1

7M

  1.  

FORȚ MĂDĂLINA  IOANA

1

7M

  1.  

LEONTI ADRIANA NICOLETA

1

7M

  1.  

MĂRINCUȘ  VOICHIȚA GABRIELA

1

7M

  1.  

MATEI CRISTINA RODICA

1

7M

  1.  

POP CORINA

1

7M

  1.  

STAN ANICA

1

7M

  1.  

SUCIU IONUȚ

1

7M

  1.  

ȚOP STANCA ELENA

1

7M

  1.  

TOȘA MIHAELA VIORICA

1

7M

  1.  

TUINETE GOIA VIOLETA

1

7M

  1.  

PÂRÂU OVIDIU

2

7M

  1.  

MARIS DAIANA LAVINIA

3

7M

  1.  

PUCHIU DANIELA LUCIA

3

7M

  1.  

CANDREA IONUT

3

7M

  1.  

RUSU  DANIEL TEODOR

3

7M

  1.  

JAKAB ANDREI

3

7M

  1.  

NEAMT RAMONA IOANA

3

7M

  1.  

CHIS ILEANA

3

7M

  1.  

RUSU IOSIF

3

7M

25.

LEONTE AURELIA

3

7M

 

 

 

Clasa  canto MUZICĂ POPULARĂ

Coordonator  exp CLAUDIU CIOTLEUȘ

An sc 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

  1.  

POTRA ELENA LUCIA

1

4M

  1.  

BALICA MARIANA ALEXANDRA

2

4M

  1.  

BERINDAN HORAȚIU

2

4M

  1.  

BIRTAS ANCA IOANA

2

4M

  1.  

BORLEA IOAN VASILE

2

4M

  1.  

BOTA VASILE VALENTIN

2

4M

  1.  

CRISAN  DENISA SIMONA

2

4M

  1.  

DARGAU  RALUCA SANDA

2

4M

  1.  

DARVAS CAMELIA GABRIELA

2

4M

  1.  

GIRGIU CLAUDIA LIVIA

3

4M

  1.  

HĂȘMĂȘAN VASILE

2

4M

  1.  

LAZEA  MARIA ANDREA

2

4M

  1.  

MAXIM IULIAN VASILE

3

4M

  1.  

MOCEAN OLIMPIU

3

4M

  1.  

MUREȘAN MĂDĂLIN

3

4M

  1.  

NAGHI VOICHITA

2

4M

  1.  

NĂSUI SILVIA

2

4M

  1.  

OPRIS ADRIANA GEORGIANA

2

4M

  1.  

PĂLĂCEAN ANDREEA EUGENIA

2

4M

  1.  

PÂRȚILĂ MARIA

2

4M

  1.  

POP FLAVIU

2

4M

  1.  

POP MARIA GAROFITA

3

4M

  1.  

ROZSNAI ILEANA ANDREA

3

4M

  1.  

SINTEONEAN  LAVINIA ROMICA

2

4M

  1.  

TALNACI ANDREEA

3

4M

  1.  

TAMAS ANAMARIA RALUCA

2

4M

  1.  

TODERICI SABINA DELIA

3

4M

  1.  

TOȘA BENEAMIN

2

4M

 

 

 

Clasa   INIȚIERE CORALĂ

 Coordonator curs exp  DOINA MICLEA

An sc 2013-2014

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

 

SALA

1

DAMȘA VERONICA

1

 

5M

2

MOȘONI DIONISIE

1

 

5M

3

CIACOI ALEXANDRU

1

 

5M

4

NICORICI  SILVIA

1

 

5M

5

BODEA ANTONIA

2

 

5M

6

BOTA LUCIA

2

 

5M

7

BRANISTEANU GHEORGHE

2

 

5M

8

CHIRA EMILIANA

2

 

5M

9

CHIRA LUCA MIRCEA

2

 

5M

10

CIHEREAN TOMITA

2

 

5M

11

CIOBANU MIHAELA

2

 

5M

12

CRACIUN ANA RODICA

2

 

5M

13

DRAGAN (RUS) AURORA

2

 

5M

14

FARCAS VIORICA

2

 

5M

15

GUSAT LENUTA

2

 

5M

16

LESTEAN MARIANA

2

 

5M

17

LEUSTEAN IOAN

2

 

5M

18

MEZOFI SILVIA NASTASIA

2

 

5M

19

MIRAUTI IRINA

2

 

5M

20

MOISIL DORINA

2

 

5M

21

PETREAN DORINA

2

 

5M

22

POP MARIA

2

 

5M

23

POP MIHAELA

2

 

5M

24

POPA IRINA

2

 

5M

25

RUNCAN CORNELIA

2

 

5M

26

SANDU MARIA

2

 

5M

27

SANDU OCTAVIAN

2

 

5M

28

SUSNESCU RODICA

2

 

5M

29

TAMPANARIU MARIOARA

2

 

5M

30

VLAD MARIA

2

 

5M

31

TRUȚĂ IOAN

2

 

5M

32

BUCUR ABRUDAN MARIN

1

 

5M

33

BUCUR ABRUDAN ANICUȚA

1

 

5M

34

BOCA ALINA

1

 

5M

35

CHIRA ELENA DORINA

1

 

5M

36

CHIRTES ROZALIA GABRIELA

1

 

5M

37

KEREKES TOANA

1

 

5M

38

MAJA ELENA DANIELA

1

 

5M

39

DRĂGHICI VIOREL

1

 

5M

40

PIONTCHIEVICI ZOE

1

 

5M

41

ZAH GEORGETA

1

 

5M

 

 

 

Clasa TEHNICI INTERPRETARE  MUZICĂ POPULARĂ

Coordonator curs exp  ALIN ROMAN

An sc 2013-2014

 

Nr.

crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

  1.  

GUZU ELISABETA

1

1E

  1.  

GUZU OLIMPIA

1

1E

  1.  

BOIERIU MARIUS

1

1E

4

NAP MIRCEA

1

1E

 

 


Clasa TEHNICI MUZICĂ UȘOARĂ

Coordonator curs exp ALEXANDRU MALSCHI

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

GHIRCOIAȘ ILINCA

1

2E

2

BOZĂU DAN

1

2E

3

SUCALĂ FLORIN LUCIAN

1

2E

4

ȘUTEU LIANA

1

2E

5

MOȘUȚIU  BOGDAN

1

2E

 

 


Clasa DANS CLASIC, DANS MODERN , DANS CONTEMPORAN

Coordonator curs exp MELINDA MOGA

An sc 2013-2014

DANS CLASIC

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

OLTEANU GEORGE MARIAN

1

9P

2

POP IULIA ANDREEA

2

9P

3

SOPON MIRIAM CARLA

2

9P

 

DANS MODERN

1

POP IULIA ANDREEA

1

9P

2

SOFONEA ALEXANDRA

2

9P

3

POP MĂRGINEAN IULIA LETIȚIA

2

9P

 

DANS CONTEMPORAN

1

ȚURCAN IOANA GEORGETA

1

9P

2

ILIEȘ RALUCA ALEXANDRA

1

9P

3

POP MĂRGINEAN IULIA LETIȚIA

1

9P

4

BEREZOVSCHI  ADRIANA

1

9P

5

NĂNEȘTEAN ANUȚA

1

9P

6

VARADI CODRUȚA

1

9P

7

HORON OANA BIANCA

2

9P

8

CHETELEȘ DENISA ROXANA

2

9P

9

MAIER ANDREEA

2

9P

10

OLTEANU GEORGE  MARIAN

2

9P

 

TEHNICI DANS MODERN

1

KOVATS GYULA

1

9P

2

DEMENY ANDREEA

1

9P

 

 

 

Clasa   INSTRUCTOR COREGRAF JOC POPULAR

Coordonator curs FLORIN CIOBANU

An sc 2013-201

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

COC LIANA SANDA

1

9P

   2

BANU DINU CĂLIN

1

9P

3

OBREJAN ANCUȚA

1

9P

4

SICOIE  ALEXANDRA

1

9P

5

CUC  MARIA FELICIA

1

9P

6

CONSTANTEA FILIP SEBASTIAN

1

9P

7

DRĂGAN MIHAI ADRIAN

1

9P

8

LUP OANA CODRUȚA

1

9P

9

CRISTEA EMIL

1

9P

10

RUS BOGDAN MIHAI

1

9P

11

BALINT IOSIF  ATTILA

1

9P

12

MOLDOVAN RAFILA FELICIA

1

9P

13

JUCAN CARMEN MARIA

1

9P

14

GREC CRISTIAN

1

9P

15

JUCAN DANIELA

1

9P

16

GÂRLEA ALEXANDRA BIANCA

1

9P

17

BĂGĂCEAN ALEXANDRA

1

9P

18

PALCĂU DUMITRU

1

9P

19

MĂRGINEAN TEODORA

1

9P

20

CENAN IRINA MINODORA

1

9P

21

MATEȘ ADELA IOANA

1

9P

22

POPA ADRIAN

1

9P

23

STOICA CARMEN LIANA

1

9P

24

GOGA SORIN

1

9P

25

DRAGOMIR VIOREL

2

9P

26

NAGHI VOICHIȚA

2

9P

27

RUSU ALEXANDRA CRENGUȚA

2

9P

28

POPA ALIN DRAGOMIR

2

9P

29

POP FLORIN CONSTANTIN

1

9P



Clasa  JOC POPULAR CLUJ

Coordonator curs FLORIN RUSU

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

BOCICA DENISA LARISA

1

9P

2

GLIGUȚA LIVIA  FLORINA

1

9P

3

BĂCIOIU  ANDRA

1

9P

4

MIHOC  ROXANA MARIA

1

9P

5

STUPAR ALIN FLORIN

1

9P

6

SÂNCRĂIAN RAREȘ

1

9P

7

NEAGOTA IULIA MIOARA

2

9P

8

ȘERBAN OLTEANU CRISTIANA

2

9P

9

MUREȘAN DELIA ADRIANA

1

9P

 

 

 

Clasa REGIE SUNET

Coordonator curs  TUDOR CAUACEAN

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME PRENUME

An studiu

SALA

1

KIS  ALEXANDRU TUDOR

1

1P

2

MOLDOVAN NICOLETA  CRISTINA

1

1P

3

PERDE SEBASTIAN

1

1P

4

TANȚA MARIUS

1

1P

5

STOICA DACIAN

1

1P

 

 

Clasa TEATRU  și RETORICĂ

Coordonator curs exp PETRE BĂCIOIU

An sc 2013-2014

 

TEATRU

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

BODEA CORINA

1

5M

2

BURDUHOS ARTHUR ANDREI

1

5M

3

COROIAN FLAVIA MARIA

1

5M

4

HOROTAN BOGDAN

1

5M

5

MIHĂILĂ DIANA

1

5M

6

NĂNEȘTEAN ANUȚA

1

5M

7

TEODORESCU MARIUS ALEXANDRU

1

5M

8

ZOLDI ALIN

1

5M

9

POP ADRIAN MIHAI

2

5M

10

ANDRIȘOI  ALINA

2

5M

11

KRAJLA  JOZSEF TIBOR

2

5M

 

RETORICĂ

1

BUDEAN CLAUDIU EUGEN

1

5M

2

PONORAN OVIDIU CIPRIAN

1

5M

3

STRATON ELENA TEODORA

1

5M

4

TINCU LAURA

1

5M

5

BUT RADU

2

5M

6

ARIEȘAN  DIANA MONICA

2

5M

 

 


Clasa   ACORDEON SAXOFON

Coordonator curs PETRICĂ PLEȘCA

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SPECIALITATEA

SALA

1

BICA SERGIU

1

Acordeon

10P

2

CUIBUS  ALEX RAFAEL

1

Acordeon

10P

3

FĂRCAȘ ALEXANDRU

1

RETRAS

10P

4

BOGDAN RADU CLAUDIU

1

Saxofon

10P

5

IANC ALIN NICOLAE

1

Saxofon

10P

6

ICHIM LIVIU

1

Saxofon

10P

7

LĂPUȘTEA BOGDAN

1

Saxofon

10P

8

NONICA FRANCISC

1

Saxofon

10P

9

PAȘCA MARIAN NICOLAE

1

Saxofon

10P

10

PAȘCALĂU RAREȘ

1

Saxofon

10P

11

HORJ ALIN C-TIN

2

Saxofon

10P

12

PAIC  SEBASTIAN

2

Saxofon

10P

13

VLĂDICA ANDI

2

Acordeon

10P

14

ICLODEAN ADRIEL ALEXANDRU

3

Acordeon

10P

15

RUS IONUȚ

2

Saxofon

10P

16

MADA MIHAI VASILE

2

Saxofon

10P

17

SICOIE FLORIN MIRCEA

2

Acordeon

10P

18

BERCIU ANTONIO CĂTĂLIN

3

Acordeon

10P

19

JOLDEA CĂLIN GHEORGHE

2

Saxofon

10P

20

TRIF  ADRIAN

3

Acordeon

10P

21

NAN RAUL IONUȚ

3

Saxofon

10P

22

ONIȘOR IOAN

1

Acordeon

10P

 

 

 

Clasa  CHITARĂ CLASICĂ

Cooordonator curs  exp EMANUIL TOMA

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

BÂLC CRISTIAN VASILE

1

9M

2

CHIOREAN OVIDIU DANIEL

1

9M

3

COCIȘ TEODORA MARIA

1

9M

4

DRAGOMIR ȘERBANA

1

9M

5

DRAGOȘ LENUȚA CRISTINA

1

9M

6

MUREȘAN CASIAN

1

9M

7

OLELEU IOANA

1

9M

8

TODICĂ GHEORGHIȚĂ VASILE

1

9M

9

PÎRÂU IOAN OCTAVIAN

3

9M

10

NECHITI ANCA VALERIA

3

9M

11

BUDUȘAN DARIUS

3

9M

12

JELER ADRIAN HORAȚIU

2

9M

13

SAVU VALENTINA ANAMARIA

2

9M

14

RAPOLTI ALEXANDRU RĂZVAN

2

9M

15

POPA ADRIAN MIHAIL

2

9M

16

DRĂGAN PETRA ILINCA

3

9M

17

LĂPĂDEAN CRISTINA IYABELA

2

9M

18

SZASY KAROLY - ZSOLT

3

9M

19

TRIF DORIN

2

9M

20

PAVEL ANDREEA CRISTIANA

3

9M

21.

COMAN DIANA ALINA

3

9M

 

 


Clasa CHITARĂ ELECTRICĂ

Cooordonator curs  RAREȘ SUCIU

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

BALINT ROBERT

1

4M

2

GOIA ROBERT ȘTEFAN

1

4M

3

COLDEA VLAD

3

4M

4

CARPIUC CĂTĂLIN ALEXANDRU

2

4M

5

KADAR ZOLTAN JANOS

2

4M

6

POP DORIN ADRIAN

3

4M

7

TULUC DRAGOȘ

3

4M

8

ȘERBAN RAREȘ

3

4M

 

 


Clasa ORGĂ ELECTRONICĂ

Coordonator curs  prof MIHAI GHIRCOIAȘ

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

GORON (BÂLC) CAMELIA

1

10M

2

MOLDOVAN PETRU VICTOR

1

10M

3

VINȚELER OCTAVIAN

1

10M

4

MANDI IOAN

2

10M

5

VINȚELER ALIN

2

10M

6

RĂDULESCU ADRIANA

2

10M

7

MOLNAR CRISTINA

2

10M

8

CRISTE AURELIAN GEORGE

2

10M

9

HĂDĂREAN ANANIE

2

10M

10

PINTEA ALEXANDRU

2

10M

11

MOANDĂ  RĂZVAN  ALIN

2

10M

12

TRUȚĂ IOAN

2

10M




Clasa ORGĂ ELECTRONICĂ

Coordonator curs  expert ALEXANDRU MALSCHI

An sc 2013-2014

 Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

BRADEA LIDIA COSMINA

1

10M

2

FODOREAN DAVID

1

10M

3

LUCA VLAD EMIL

1

10M

4

MEDEȘAN DAN GABRIEL

1

10M

5

MOLDOVAN IOANA

1

10M

6

MOȚ TEODOSIA IULIA

1

10M

7

SFECHIȘ GABRIEL

1

10M

8

ȘUTEU LIANA

1

10M

9

URSAN GEORGE ANDREI

1

10M

10

CĂMĂRĂȘAN GEORGIANA TINUȚA

3

10M

11

PANC ANA VALERIA

3

10M

12

BELDEAN SORIN MIHAI

3

10M

13

CÎRSTEA EMANUEL FLORIN

2

10M

 

 


Clasa  INSTRUMENTE PERCUȚIE ȘI IMPROVIZAȚIE JAZZ

Coordonator curs exp  VANNAI ȘTEFAN

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SPECIALITATEA

SALA

1

CAZAN IOANA RAMONA

1

PERCUȚIE

8E

2

JURCĂ DRAGĂȘ

1

PERCUȚIE

8E

3

SÂNCRĂIAN VLAD ADRIAN

1

PERCUȚIE

8E

4

SPIRIDON ALEXANDRU

1

PERCUȚIE

8E

5

KISS DAVID ANDOR

2

PERCUȚIE

8E

6

ARMEAN MIRCEA

2

PERCUȚIE

8E

7

CARPIUC CĂTĂLIN ALEXANDRU

2

PERCUȚIE

8E

8

PETRE CĂTĂLIN MIHAI

2

IMPROV. JAZZ

8E

9

ACAMPORA GIUSEPPE

2

IMPROV. JAZZ

8E

10

GHIRCOIAȘ ANDREI NICOLAE

2

IMPROV. JAZZ  CHITARA BASS

8E

11

CĂLUGĂR BOGDAN

3

  IMPROV. JAZZ  SAXOFON

8E

12

RUSU PAUL OVIDIU

3

IMPROVIZAȚIE JAZZ

8E

13

SUCIU TUDOR COSMIN

1

PERCUȚIE

8E

 

 

 

Clasa  PIAN

Cooordonator curs  exp OLGA BORDAS

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

FARCAȘ MARIA ANDREEA

1

6E

2

NAGY MELINDA  JULUA

1

6E

3

NOVĂCESCU FLORINA ANA MARIA

1

6E

4

BALOGH VLAD

2

6E

5

PETROVAI  IULIA IOANA

3

6E

6

COMAN IOANA ADELA

3

6E

7

BAROGA MARIA ALEXANDRA

2

6E

8

ANDRȘ DENIS CLAUDIU

2

6E

9

COSMA RAREȘ VASILE

3

6E

10

CHIMINGICĂ IONELA

3

6E

11

SIKLODI EVELYN SZIDONIA

3

6E

12

BIRO AGNES TUNDE

2

6E

13

ILIE SERGIU MARIAN

2

6E

14

OLTEAN ANDREI

2

6E

15

SELĂGEAN IOANA

5

6E

16

SALAMON MARIA

5

6E

17

FOLVARI IOAN DANIELA

2

6E

18

ICHIM VLAD

2

6E

19

MOTIOC MARIA LAURA

3

6E

20

ROFF ELISA

5

6E

 

 

 

Clasa   TARAGOT ȘI SAXOFON

Cooordonator curs  exp CIPRIAN POENAR

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SPECIALITATEA

SALA

1

DODEA EMANUEL IONUȘ

1

Taragot

10P

2

DOBRA IOAN

1

Saxofon

10P

3

RADU GHEORGHE

3

Taragot

10P

4

PAȘCALĂU IOAN ALEXANDRU

3

Saxofon

10P

5

BENȚEA IONUȚ

3

Saxofon

10P

6

BOGDAN MIHAI

3

Saxofon

10P

7

BELE CĂLIN

3

Saxofon

10P

 

 


Clasa  VIOARĂ

Coordonator curs exp  MIHAI NAN

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

SALA

1

GORON MARIUS MIREL

1

1E

2

BERENDY CLAUDIU

1

1E

3

SOCACIU PETRU RAREȘ

1

1E

4

FLORESCU MARIA GABRIELA

3

1E

5

VĂDEAN CĂTĂLIN ȘTEFAN

5

1E

6

RUS ANA COSMINA

2

1E

7

SOCACIU ONUȚ DANIEL

4

1E

8

PUCANI LIVIU CĂTĂLIN

2

1E

9

MUREȘAN GABRIEL ALIN

2

1E

10

URDA BENEAMIN

2

1E

 

 

Joc popular AITON

Coordonator curs IOAN CUC

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

Locația

1

CIOBANU STELA MĂDĂLINA

1

 

2

CIOBANU CRISTINA VALERIA

1

 

3

RUSU ALEXANDRA DANIELA

1

 

4

HAȚIEGAN RALUCA DIANA

1

 

5

RUSU SERGIU

1

 

6

FULOP FLAVIU SEBASTAN

1

 

7

ROSTAȘ DENISA

1

 

8

PĂLĂCEAN RĂZVAN

1

 

9

MOLDOVAN VARIN

1

 

10

TRUȚĂ ROXANA ADINA

1

 

11

RUSU ALEXANDRU SEBASTIAN

1

 

12

TURDEAN ANDREA ALINA

1

 

13

ROTARIU ANDREI MIHAI

1

 

 

 


Joc popular BĂIȘOARA

Coordonator curs FLORIN RUSU

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

Locația

1

NEMEȘ MARIA CRISTINA

1

 

2

COROBAN MARIA FLORINA

1

 

3

LUPU MARIA ALEXANDRA

1

 

4

POPA IONUȚ BOGDAN

1

 

5

POPA IONUȚ ALEXANDRU

1

 

6

POPA SEBASTIAN VASILE

1

 

7

TEHEI DANIEL

1

 

8

TEHEI ALEXANDRU

1

 

9

ORZEI LUCAFLORIN

1

 

10

BOTA AMORADA

1

 

11

MATEI ALINA

1

 

12

GHEȚI MARIAN

1

 

13

OTVOS ALEXANDRU

1

 

14

TEHEI ANDREEA TEODORA

1

 

15

TEHEI IOANA

1

 

16

TÎRNOVEAN PETRE

1

 

17

CHORCHIȘ PAULA SIMONA

1

 

18

RUSU TEODORALARISA

1

 

19

GROZAV DIANA

1

 

20

NEMEȘ CRISTIAN ALEXANDRU

1

 

21

PAȘCA  ANAMARIA

1

 

22

ROSCA SORIN

1

 

 

 


Clasa Joc popular CĂIANU

Coordonator curs  CRIȘAN DANIELA

                                 LUCACIU AUREL       

An 2013-2014

Nr. crt.

NUME/PRENUME

An studiu

Locația

1

BĂRĂIAN RĂZVAN  RADU

2

 

2

CENAN ANDRADA SORANA

2

 

3

CRIȘAN MĂDĂLINA CRISTINA

2

 

4

CRIȘAN PAUL DANIEL

2

 

5

CRIȘAN RAUL FLORIAN

2

 

6

CRIȘAN ROXANA ALINA

2

 

7

FARKAS OANA ROXANA

2

 

8

FELDEREAN SEBASTIAN

2

 

9

GĂDĂLEAN PAUL CRISTIAN

2

 

10

GASPAR IONUȚ VIRGIL

2

 

11

HOSU BOGDAN IONIȚĂ

2

 

12

HOSU MĂLINA OANA

2

 

13

MARC DARIUS DOREL

2

 

14

MOCEANU ALEXANDRU

2

 

15

MUREȘAN MARIAN  LUCIAN

2

 

16

POP ALEXANDRA

2

 

17

RITI LARISA MARIA

2

 

18

ROTUND CĂTĂLIN

2

 

19

ROTUND FLAVIA

2

 

20

RUS IOANA ALEXANDRA

2

 

21

SPILMAN IULIA MARIA

2

 

 

 


Clasa  joc popular DEZMIR

Coordonator curs       ȚUCUDEAN ROXANA

                                       NICOARĂ EUGEN             

An 2013-2014

 Nr.

 NUME PRENUME

An studiu 

 Locația

1

RUS ADINA IOANA

2

 

2

CUTUȘ DIANA CARINA

2

 

3

RUSU IOAN GABRIEL

2

 

4

 FLOREAN   TUDOR IONUȚ

2

 

5

NAȘ ANDREI RĂZVAN

2

 

6

NAȘ DRAGOȘ CIPRIAN

2

 

 

 


Clasa Joc popular MINTIU GHERLII

 Coordonator curs: BERCHI SIMION

                                   BERCHI ALEXANDRA

An 2013-2014

Nr.

NUME/PRENUME

An studiu

Locația

1

ALIMAN IOANA COSMINA

2

 

2

BERCHI SIMINA JOSLIN

2

 

3

FODOR IOANA NICOLETA

2

 

4

MAXIM ANDREEA IULIA

2

 

5

MAXIM ANTONIA ALEXANDRA

2

 

6

MORAR MĂDĂLINA GEORGIANA

2

 

7

PETEAN ALEXANDRA MIHAELA

2

 

8

ROMAN BIANCA IONELA

2

 

9

SĂLĂGEAN IULIA ROXANA

2

 

10

BERCHI SERGIU CĂLIN

2

 

11

FARCAȘ OVIDIU FLORIN

2

 

12

ROMAN ANDREI DORIN

2

 

13

ROMAN ROBERT

2

 

14

RUS SERGIU VASILE

2

 

15

SZALONTAI CLAUDIU IOAN

2

 

16

TIMANDI VASILE

2

 

 

 


Clasa Joc popular MOCIU

Coordonator curs: CHERECHES BIANCA

                                  MARC IOAN

An 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 Locația

1

BACIU MARIUS  FLORIN

2

 

2

BAL SORINA IULIA

2

 

3

BAN CLAUDIA LUCIA

2

 

4

BUCIGOANEA PAULA MIRELA

2

 

5

CREȚ ADRIAN  DAN

2

 

6

FILIP RAREȘ  IONUT

2

 

7

HORVATH BEATRICE

2

 

8

HORVATH EDERA HERMINA

2

 

9

MARINA SORIN

2

 

10

MINTEUAN MARIUS CRISTIAN

2

 

11

MOHOLEA DALIA

2

 

12

POP MIHAI ALIN

2

 

13

RANT EMOKE

2

 

14

RUS CĂLIN IOAN

2

 

15

SZENKOVICS  SABINA OANA

2

 

16

TRENCA ZOLTAN ROBERT

2

 

17

TULBURE DIANA  ADRIANA

2

 

18

VĂCARIU ANDREI

2

 

19

VĂCARIU CRISTINA ADRIANA

2

 

20

VEREȘ RAUL DANIEL

2

 

21

RANT REKA

2

 

 

 


Joc popular TURDA

Coordonator curs IOAN CUC

An sc 2013-2014

 

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

Locația

1

SOPORAN HĂDĂREAN DAIANA

1

 

2

COROIAN CLAUDIA CRISTINA

1

 

3

TIMIȘER IOANA

1

 

4

TIMIȘER MIHAELA DANIELA

1

 

5

PETROVAN RAREȘ

1

 

6

PLEȘA AUGUSTIN GABRIEL

1

 

7

GORE MIRUNA IOANA

1

 

8

CHICINAȘ DAIANA CRISTINA

1

 

9

OARGĂ DAVID

1

 

10

POP ANDRADA GEORGIANA

1

 

11

JELADE DIANA ROXANA

1

 

12

BOCOȘ RAUL DANIEL

1

 

13

LEAȘ ALEXANDRU

1

 

14

CENAN CRISTIAN

1

 

15

SÎRB TEOFIL DANIEL

1

 

16

OPREA HORAȚIU VASILE

1

 

 

 


JOC POPULAR VIIȘOARA

Coordonator curs – SANGOTI VASILE

An   sc 2013-2014

 Nr.

 NUME/PRENUME

 An studiu

 Locația

1

LATIS ADRIAN  VIRGIL

2

 

2

CECLEAN BOGDAN VALER

2

 

3

SANDOR MADALINA

2

 

4

JOCA BIANCA MADALINA

2

 

5

OROIAN MARIA ALEXANDRA

2

 

6

TRIFAN KEVIN ANDREI

2

 

 

 


CANTO DEJ

Coordonator curs  FELIX GĂLAN

An sc 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

BLĂJAN ALEXANDRU  IOAN

1

 

2

MORARIU CĂLIN TRAIAN

1

 

3

ISCIUC RALUCA NICOLETA

1

 

4

CIUBĂNCAN EMANUIL OVIDIU

1

 

5

DAN ARIANA MIXANDRA

1

 

6

BOGDAN ALEXANDRU

1

 

7

CÂMPAN IOANA MARIA

1

 

8

CUPȘA ANCA DIANA

1

 

9

PRODAN LILIANA LOREDANA

1

 

10

BALOG MARIUS  ȘTEFAN

1

 

11

RODILĂ DIANA NASTASIA

1

 

12

RODILĂ ALEXANDRA CAMELIA

1

 

13

BUJIȚĂ MARIANA CRINA

3

 

14

CONȚIȘ SEMFORA ANA SANDA

3

 

15

GEORGIU ANAMARIA

3

 

16

GONGAN EUSEBIU VASILE

3

 

17

MUREȘANLARISA

3

 

18

POP ADRIANA TEREZIA

3

 

19

PRECUP ALIN COSMIN

3

 

20

RUS CIPRIAN CLAUDIU

3

 

21

ȘUTEU ALEXANDRA

3

 

22

ȘUTEU ANDREI

3

 

23

MESAROȘ IULIA VIORICA

3

 

24

VAIDA IOAN MADALIN

3

 

 

 

 

Clasa MUZICĂ UȘOARĂ TURDA

Coordonator curs IOAN GHERMAN

Anul 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

CENGHER ANDREA

1

 

2

MOLDOVAN TUDOR

1

 

3

RĂCEAN ALINA MARIA

1

 

4

ZLĂTAN MARIA TEODORA

1

 

5

FIZEȘAN RALUCA IULIA

2

 

6

PRAȚA VARVARA MĂDĂLINA

2

 

7

PIPER TIMEA

2

 

8

DAN ALEXANDRA DIANA

3

 

9

CIOCAN PATRICIA

3

 

10

SAS MIHAELA MARIA

3

 

11

ROȘCA RALUCA

3

 

12

URSU TUDOR CRISTIAN

3

 

13

FODOR ALEXIA

3

 

14

PALEOCA BIANCA

3

 

15

MUNTEAN MIRCEA ANDREI

3

 

16

DOBRA ALEXANDRA VERONICA

3

 

17

FURNYA ISPAS ALEXANDRA

3

 

18

BARAȘ IOANA

3

 

 

 


Clasa CANTO  GHERLA

Coordonator curs MARINELA ISTICI

An sc  2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

BALINT CUPȘA RALUCA  SABINA

1

 

2

BALLA ANA GEORGETA

1

 

3

CHIFOR RALUCA IOANA

1

 

4

FARCAȘ IONUȚADRIAN

1

 

5

NEGRUȚIU IOANA CRISTINA

1

 

6

POGĂCEAN DENISA PETRUȚA

1

 

7

TĂMAȘ  ALEXANDRA MIRUNA

1

 

8

DOBOCAN DIANA DENISA

3

 

9

GABOR ANDREI

2

Centru de plasament

10

MICU LIANA

3

 

11

MICU GABRIEL

3

 

12

MOLDOVAN ROBERTO

3

 

13

ROMAN DIANA MARIA

3

 

14

POP OANA MARIA

3

 

15

SÎNTEJUDENA  MIHAELA

3

 

16

SAV OCTAVIA ANDREEA

3

 

17

SOCACIU ALEXANDRA DENISA

3

 

 

 


Canto INIȚIERE FANFARĂ

 Coordonator curs SORINA SĂLĂJAN

AN 2013-2014

Nr. ctr.

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

CSOBOT LORAND

3

 

2

CZULI  STEFAN ADRIAN

3

 

3

CZULI LUCIAN IOAN

3

 

4

DUMITRESCU CRISTIAN CĂTĂLIN

3

 

5

ORZA ANDREI

3

 

 

6

POPA DANIEL PETRU

3

 

7

RUPA SAMOILĂ FLORIN

3

 

8

RUSU SERGIU

3

 

9

SĂLĂJAN SORIN

3

 

 

 

 

Clasa ȚESUT CUSUT BEDECIU

Coordonator curs ELVIRA GAVRIȘ

Anul 2013-2014

Nr crt

NUME/PRENUME

An studiu

 

1

BĂDĂU(BĂLAN) SAMFIRA

1

 

2

BLĂJAN(DUMA) FELICIA

1

 

3

BOTA CORINA CRISTINA

1

 

4

BUDUȘAN  CORNELIA

1

 

5

BUDUȘAN(VIG )LAURA CORNELIA

1

 

6

DEJEU ADRIANA

1

 

7

GAL ELISABETA PARASCHIVA

1

 

8

GAVRIȘ DADIA NICOLETA

1

 

9

GAVRIȘ OVIDIU CĂLIN

1

 

10

HAPA(BUCUR) RAVECA

1

 

11

ILEA(DAN) IULIA ALINA

1

 

12

MIHALI DOINA

1

 

13

MOLDOVAN(NEGREA) EMILIA

1

 

14

NEGREA (MĂRGINEAN)  OLIMPIA

1

 

15

NEGREA (ROMAN) LUMINIȚA

1

 

16

NEGREA CILIANA

1

 

17

PEICA MONICA MARIA

1

 

18

PETROVAN RAVECA

1

 

19

POP MARIA

1

 

20

POTRA ADRIANA BIANCA

1

 

21

RUSU LIDIA IOANA

1

 

22

SECARĂ DIANA

1

 

23

ȘEREBAN (OLTEAN) CRISTINA

1

 

24

SOPORAN (CHIRALI) ANAMARIA

1

 

25

STAN ZAPCA MARIA

1

 

26

TODEA(MORAR) IULIA

1

 

27

 TRIF(CIOBANU )VIORICA

1

 

28

VÂTCĂ IULIANAVICTORIA

1

 

 

 

 

 Clasa  PICTURĂ și ARTĂ DECORATIVĂ  TURDA

Coordonator curs  exp FELICIA RĂCEAN

An sc 2013-2014

 

Nr.

NUME/PRENUME

An studiu

Locația

1

BOZBICS MARTIN MIHAI GABRIEL

1

 

2

BOCHIȘ VIORICA

1

 

3

HIDIȘAN ALINA ANGELA

1

 

4

MANDA CLAUDIA LUMINIȚA

1

 

5

POCLID  MĂLINA

1

 

6

ROMILĂ THEODOR

1

 

7

HANEȘ ANA

3

 

8

IONESCU SUCIU ALEXANDRA

2

 

9

KIS  ANCA IULIANA

2

 

10

ACHIM COLINA

2

 

11

NEAMȚ CRISTINA

2

 

12

PAȚACHIA POPA ADINA  ALEXANDRA

2

 

13

VASILICHI ANDREEA

2

 

14

CIUI MANOLE

3

 

15

ȘIMON OLIVIA MĂLINA

3

 

16

SUCIU ANDRADA LUCIANA

3

 

17

LAZĂR  CRISTIANA MARIA

2

 

18

MEZEI ALBERT ERNO

2

 

19

ILIȘIU MARIA SILVIA

3

 

20

STEGAR IOSIF

3

 

21

ONIȘ MARIA

3

 

22

ȘĂULEAN  DAVID ROBERT

3

 

23

SIMONFY ZOLTAN

3

 

24

MARCHIȘ TEODORA

3

 

25

VASILICHIANCUȚA

3

 

26

RUSU ANDRADA

2

Centru de plasament

27

GLAVA IULIA GABRIELA

2

Centru de plasament

28

ROȘ MIRCEA VASILE

2

Centru de plasament

 

 


ANSAMBLUL INSTRUMENTAL

COORDONATOR CURS EXPERT NAN MIHAI

SALA 1E

AN ȘCOLAR 2013 - 2014


 

Nr.

NUME/PRENUME

An studiu

Locația

1

BICA SERGIU

1

 

2

BICA COSTICĂ

1

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact