Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICARE VERIFICĂRI SESIUNEA FEBRUARIE 2014

PLANIFICARE VERIFICĂRI SESIUNEA FEBRUARIE 2014

Nr.

Ord.

Curs

Coordonator curs

Data

Ora

1

Chitară clasică și folk

Expert I Toma Emil

03.02.2014

13.30

2

Chitară electrică și bas

Instructor I Suciu Rareș

03.02.2014

15.00

3

Vioară

Expert II Nan Mihai

03.02.2014

15.30

4

Taragot

Expert I Poenar Ciprian

03.02.2014

17.00

5

Canto popular

Expert I Ciotleuș Claudiu

03.02.2014

18.00

6

Orgă electronică

Profesor Ghircoiaș Mihai

03.02.2014

18.00

7

Canto clasic

Expert I Hordoan Alexandra

04.02.2014

14.00

8

Canto popular - Dej

Expert I Gălan Felix

04.02.2014

14.00

9

Inițiere fanfară – Dej

Instructor I Sima Minea Vasile

04.02.2014

16.00

10

Pian

Expert I Bordas Olga

04.02.2014

16.00

11

Regie sunet

Expert I Cauacean Tudor

04.02.2014

16.00

12

Inițiere corala – Dej

Expert I Sima Minea Doina

04.02.2014

17.00

13

Canto popular

Expert I Strîmturean Ana

04.02.2014

18.00

14

Canto popular - Gherla

Expert I Istici Marinela

04.02.2014

19.00

15

Inițiere corală

Expert I Miclea Doina

05.02.2014

14.00

16

Tehnici interpr. muzică populară

Expert II Roman Alin

05.02.2014

16.00

17

Acordeon

Expert I Pleșca Petrică

05.02.2014

16.00

18

Saxofon

Expert I Pleșca Petrică

05.02.2014

17.00

19

Canto ușoară

Expert I Codrescu Silvia

05.02.2014

18.00

20

Tehnici pictură

Expert I Fabian Arpad

06.02.2014

16.00

21

Artă fotografică

Expert I Pop Oana

06.02.2014

16.00

22

Ceramică

Expert I Koncz-Munich Andras

06.02.2014

16.00

23

Decorațiuni interioare

Expert I Korent Monica

06.02.2014

16.00

24

Design vestimentar

Expert I Langa Călina

06.02.2014

16.00

25

Grafică

Expert I Duiliu Crișan

06.02.2014

16.00

26

Pictură

Expert I Farkas Melinda

06.02.2014

16.00

27

Pictură

Expert I Fabian Arpad

06.02.2014

16.00

28

Sculptură

Expert I Balla Csaba

06.02.2014

16.00

29

Tehnici design vestimentar

Expert I Langa Călina

06.02.2014

16.00

30

Tehnici pictură

Expert I Crișan Duiliu

06.02.2014

16.00

31

Canto ușoară

Expert II Lacko Tunde

07.02.2014

14.00

32

Canto muzică ușoară - Turda

Instructor I  Gherman Ioan

07.02.2014

14.00

33

Tehnici interpretare muzică ușoară

Instructor I Suciu Rareș

07.02.2014

16.00

34

Pictură - Turda

Expert I Răcean Felicia

07.02.2014

15.30

35

Instructori joc popular

Instructor I Ciobanu Florin

07.02.2014

16.00

36

Canto Jazz

Expert I Vannai Stefan

07.02.2014

16.30

37

Instrumente Jazz

Expert I Vannai Stefan

07.02.2014

17.00

38

Initiere fanfară – Câmpia Turzii

Instructor II Sălăjan Sorina

07.02.2014

17.30

39

Instrumente jazz - Turda

Expert I Vannai Stefan

07.02.2014

18.00

40

Instrumente percuție

Expert I Vannai Stefan

07.02.2014

18.00

41

Joc popular

Instructor I Rusu Florin

07.02.2014

18.00

42

Balet copii

Expert II Moga Melinda

07.02.2014

19.00

43

Dans Clasic

Expert II Moga Melinda

07.02.2014

19.00

44

Dans Contemporan I

Expert II Moga Melinda

07.02.2014

19.00

45

Dans Modern I

Expert II Moga Melinda

07.02.2014

19.00

46

Teatru

Expert I Băcioiu Petre

07.02.2014

19.00

47

Dans Contemporan II

Expert II Moga Melinda

07.02.2014

19.30

48

Dans Modern II

Expert II Moga Melinda

07.02.2014

19.30

49

Retorică

Expert I Băcioiu Petre

07.02.2014

19.30

50

Joc popular – Mintiu Gherlii

Instructor Berchi Simion

08.02.2014

09.45

51

Joc popular - Dezmir

Instructor Tucudean Roxana

08.02.2014

10.45

52

Joc popular - Căian

Instructor Lucaciu Aurel

08.02.2014

11.30

53

Joc popular - Mociu

Instr. Coregraf Cherecheș Bianca

08.02.2014

12.00

54

Ans. instrumental - Frata

Instructor  Ciurcui Romulus

08.02.2014

12.45

55

Joc popular - Viișoara

Instructor Songoti Vasile

08.02.2014

14.00

56

Joc popular - Aiton

Instructor Cuc Ioan

08.02.2014

15.00

57

Joc popular - Turda

Instructor Cuc Ioan

08.02.2014

15.00

58

Joc popular - Băișoara

Instructor Rusu Alexandra

08.02.2014

16.15

59

Joc popular - Florești

Instructor Ban Dinu

08.02.2014

18.30


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact