Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMARE EXAMENE DIPLOMA 10 IUNIE 2014

PROGRAMARE EXAMENE DIPLOMA 10 IUNIE 2014

 Artă fotografică  ora  15

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

1

ARUNCUTEAN ANDRADA TEODORA

2

2

CIURTIN RAMONA

2

3

MESAROȘ ALEXANDRINA IOANA

2

4

PALFI  NORBERT

2

5

PÂRȚILĂ CONSTANTIN

2

6

 TURC (STEJEREAN ) ACUȚA RALUCA

2

 

 

Design vestimentar  16

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

1

GAL CHIȘ  CRISTINA

3

2

LATIȘ MOLNAR SORANA

3

3

CÂRCOANĂ  ELENA

3

4

DIUJICOV INESA

3

5

CRĂCIUNESCU ADRIANA

3

6

CORNEA CĂTĂLINA NICOLETA

3

 

 

 

Grafică ora 17

 

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

1

BARABAȘ  DESPINA  THEODORA

3

2

CIMPEAN IOANA ELENA

3

3

POP LAVINIA MARIA

3

4

TRONKO CSILLA

3

5

DRAGOȘ SILVIA IOANA

3

6

CISTELECAN IULIA

3

7

TOTH TIMEA

3

8

BONGHIA MARIA

3

 

  

 

Pictură  ora 18  

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

1

CIOCNADI BOGDAN  ALEXANDRU

3

2

GAVRILUȚ DORINA

3

3

GUGU CRISTINA IULIA

3

4

ILYES ROZALIA

3

5

POGACEAN SONIA

3

6

POP MARIA PAULINA

3

7

PRIOTEASA ELENA

3

8

STĂNUȚĂ IRINA

3

9

SIMA ALEXANDRU

3

10

TODICĂ IULIA

3

11

ȚONEA SIGINA

3

12

URSU EUGENIA

3

13

VARGA STELA

3

14

VULTURAR RAMONA

3

 

 


Tehnici  pictură 19.30

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

1

DUȘA MARIA

2

2

ILUȚIU MONICA

2

3

HOȚIU DIANA

2

4

MUREȘAN CRISTINA DANA

2

 

 

 

Pictură Turda

Expert Felicia Răcean

Nr.crt

Nume si prenume

An de studiu

1

Ciui Manole

3

2

Haneș Ana

3

3

Ilișiu Maria Silvia

3

4

Marchiș Teodora

3

5

Oniș Maria

3

6

Suciu Andrada Luciana

3

7

Stegaru Iosif

3

8

Simon Olivia Mălina

3

9

Vasilichi Ancuța

3

 

 

Teatru și retorică - ora 18

Nr.crt.

Nume și prenume

An de studiu

1

POP ADRIAN MIHAI

2

2

ANDRIȘOI  ALINA

2

3

KRAJLA  JOZSEF TIBOR

2

4

BUT RADU

2

5

ARIEȘAN  DIANA MONICA

2

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact