Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICARE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - COMPARTIMENTUL MUZICĂ - 16- 19 IUNIE 2014

PLANIFICARE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - COMPARTIMENTUL MUZICĂ - 16- 19 IUNIE 2014



Luni 16 iunie 2014


Sala 10 E – ora 17

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

DODEA EMANUEL IONUȚ

1

Poenar Ciprian

Taragot

2

DOBRA IOAN

1

Poenar Ciprian

Taragot

 

 

 

 

 



Sala 10 E – ora 17,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

CUIBUS  ALEX RAFAEL

1

Plesca Petrica

Acordeon

2

ONIȘOR IOAN

1

Plesca Petrica

Acordeon

3

SICOIE FLORIN

2

Plesca Petrica

Acordeon

4

VLADICA ANDI

2

Plesca Petrica

Acordeon

 


Sala 10 E – ora 18

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BOGDAN RADU CLAUDIU

1

Plesca Petrica

Saxofon

2

IANC ALIN NICOLAE

1

Plesca Petrica

Saxofon

3

ICHIM LIVIU

1

Plesca Petrica

Saxofon

4

LĂPUȘTEA BOGDAN

1

Plesca Petrica

Saxofon

5

PAȘCA MARIAN NICOLAE

1

Plesca Petrica

Saxofon

6

PAȘCALĂU RAREȘ

1

Plesca Petrica

Saxofon

7

HORJ ALIN CONSTANTIN

2

Plesca Petrica

Saxofon

8

JOLDEA CALIN GHEORGHE

2

Plesca Petrica

Saxofon

9

MADA MIHAI VASILE

2

Plesca Petrica

Saxofon

10

PAIC SEBASTIAN

2

Plesca Petrica

Saxofon

11

RUS IONUT

2

Plesca Petrica

Saxofon

 

 

 




Sala 8 E – ora 20

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

GALEA MELANIA

1

Vannai Stefan

Canto jazz

2

IULIA ANTONIA

1

Vannai Stefan

Canto jazz

3

SPIRIDON ALEXANDRA

1

Vannai Stefan

Canto jazz

4

FODOR ALEXANDRA

2

Vannai Stefan

Canto jazz

5

GLIGOR DANIELA ADRIANA

2

Vannai Stefan

Canto jazz

6

PARDAU IULIA

2

Vannai Stefan

Canto jazz

 

 

 













Sala 8E – ora 20

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

GHIRCOIAS ANDREI

2

Vannai Stefan

Improvizatie Jazz

2

PETRE CATALIN

2

Vannai Stefan

Improvizatie Jazz

 

 

 

 











Sala 8E – ora 20

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

CAZAN IOANA RAMONA

1

Vannai Stefan

Percutie

2

JURCĂ DRAGĂȘ

1

Vannai Stefan

Percutie

3

SÂNCRĂIAN VLAD ADRIAN

1

Vannai Stefan

Percutie

4

SPIRIDON ALEXANDRU

1

Vannai Stefan

Percutie

5

SUCIU TUDOR COSMIN

1

Vannai Stefan

Percutie

 

 

 

 










Marti 17 iunie 2014



Sala 5M – ora 14,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BUCUR ABRUDAN ANICUȚA

1

Miclea Doina

Initiere corala

2

BUCUR ABRUDAN MARIAN

1

Miclea Doina

Initiere corala

3

DAMȘA VERONICA

1

Miclea Doina

Initiere corala

4

DRĂGHICI VIOREL

1

Miclea Doina

Initiere corala

5

KEREKES TOANA

1

Miclea Doina

Initiere corala

6

MAJA ELENA DANIELA

1

Miclea Doina

Initiere corala

7

MOȘONI DIONISIE

1

Miclea Doina

Initiere corala

8

NICORICI  SILVIA

1

Miclea Doina

Initiere corala

9

PIONTCHEVICI ZOE

1

Miclea Doina

Initiere corala

10

ZAH GEORGETA

1

Miclea Doina

Initiere corala

 

 

 

 

 

 

 

 














Sala 6E –ora 15

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

POP CLAUDIA 

1

Hordoan Alexandra

Canto clasic

2

POP CLAUDIA  LAVINIA

1

Hordoan Alexandra

Canto clasic

3

SIMON ENIKO

1

Hordoan Alexandra

Canto clasic

4

ARGHIR ELENA MONICA

2

Hordoan Alexandra

Canto clasic

5

ȚĂRMURE NAOMI HAIDEEA

2

Hordoan Alexandra

Canto clasic

6

SZENTGYORGYI  LINDA BARBARA

2

Hordoan Alexandra

Canto clasic

7

SZENTGYORGYI  ANNA KLAUDIA

2

Hordoan Alexandra

Canto clasic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










Sala 2E  - ora 16

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

ADAM  LAVINIA GEORGIANA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

2

ALEXANDRESCU GABRIELA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

3

BĂLDEAN  EUSEBIA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

4

COTFAS ALEXANDRA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

5

ISPAS IOANA ANDREEA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

6

LUPȘA IOANA  ALINA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

7

ROTARU ANAMARIA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










Sala 2E – ora 17

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

TOMA GABRIELA MONICA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

2

VAIDA FLAVIA MĂLINA

1

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

3

AIONESEI ADINA ALEXANDRA

2

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

4

BICȘABI DAN CLAUDIU

2

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

5

BORA CORNELIA

2

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

6

FENESAN MARCELA

2

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Sala 2E – ora 18

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

FULOP KRISTA

2

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

2

POTRA IOANA MIHAELA

2

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

3

PREDA STEFAN ALEXANDRA

2

Codrescu Silvia

Canto muzica usoara

4

ABRUDAN GABRIELA

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

5

ARON ADRIAN GABRIEL

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

6

AZOIȚEI CARMEN

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

7

BEDEOAN RAUL IOAN

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










Sala 2E – ora 19

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BOTA IULIA BEATRICE

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

2

CRIȘAN ADELA

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

3

GASPAR IOANA

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

4

GHIRCOIAȘ NICOLAE ANDREI

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

5

MARKUS LORAND

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

6

POP DORIN

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

7

RUSU MĂDĂLINA IULIA

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






Sala 2E – ora 20

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

SOCACI LUISA ANDREEA

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

2

URSU MIHAI

1

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

3

CSORBA ERIKA  ZSUZSANNA

2

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

4

JIMBOREAN CRISTIAN

2

Lacko Tunde

Canto muzica usoara

 

 

 

 

 

 

 








Sala 2E – ora 20,30 – Tehnici interpretare muzică ușoară

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

GHIRCOIAȘ ILINCA

1

Suciu Rareș

Tehnici interpretare muzică ușoară

2

MOȘUȚIU  BOGDAN

1

Suciu Rareș

Tehnici interpretare muzică ușoară

3

SUCALĂFLORINLUCIAN

1

Suciu Rareș

Tehnici interpretare muzică ușoară

4

ȘUTEU LIANA

1

Suciu Rareș

Tehnici interpretare muzică ușoară

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miercuri 18 iunie 2014


Sala 1E – ora 17

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

GUZU ELISABETA

1

Roman Alin

Tehnici interpretare muzică populară

2

GUZU OLIMPIA

1

Roman Alin

Tehnici interpretare muzică populară

3

BOIERIU MARIUS

1

Roman Alin

Tehnici interpretare muzică populară

4

NAP MIRCEA

1

Roman Alin

Tehnici interpretare muzică populară

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Sala 1E - ora 17,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BODEA STAN ANICA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

2

BONȚE ANDREI  FLORIN

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

3

BUDAIE IOANA  ANIȘOARA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

4

CREȚ ALEXANDRA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

5

FĂGĂDAR MINODOR

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

6

FORȚ MĂDĂLINA  IOANA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

7

LEONTI ADRIANA NICOLETA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 








Sala 1E – ora 18 30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

MĂRINCUȘ  VOICHIȚA GABRIELA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

2

MATEI CRISTINA RODICA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

3

PAVEL AȘTILEAN DOLFINA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

4

POP CORINA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

5

SUCIU IONUȚ

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

6

ȚOP STANCA ELENA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

7

TOȘA MIHAELA VIORICA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Sala 1E – ora 19,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

GOIA  TUINETE VIOLETA

1

Strimturean Ana

Canto muzica populara

2

PIRIU OVIDIU DARIUS

2

Strimturean Ana

Canto muzica populara

3

POTRA ELENA LUCIA

1

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

4

BERINDAN HORATIU

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

5

BIRTAS ANCA IOANA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

6

BORLEA IOAN VASILE

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

7

BOTA VASILE VALENTIN

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

 

 

 

 

















Sala 1E – ora 20,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

CRISAN  DENISA SIMONA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

2

DARGAU  RALUCA SANDA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

3

DARVAS CAMELIA GABRIELA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

4

HĂȘMĂȘAN VASILE

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

5

LAZEA  MARIA ANDREA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

6

NAGHI VOICHITA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

7

OPRIS ADRIANA GEORGIANA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sala 1E – ora 21,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

PĂLĂCEAN ANDREEA EUGENIA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

2

PÂRȚILĂ MARIA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

3

POP FLAVIU

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

4

SINTEONEAN  LAVINIA ROMICA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

5

TAMAS ANAMARIA RALUCA

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

6

TOSA BENIAMIN

2

Ciotleus Claudiu

Canto muzica populara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






Joi 19 iunie 2014



Sala 10E – ora 15

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BERENDI CLAUDIU

1

Nan Mihai

Vioara

2

GORON MARIUS MIREL

1

Nan Mihai

Vioara

3

SOCACIU PETRU RAREȘ

1

Nan Mihai

Vioara

4

MURESAN GABRIEL ALIN

2

Nan Mihai

Vioara

5

PUCANI LIVIU CATALIN

2

Nan Mihai

Vioara

6

RUS ANA COSMINA

2

Nan Mihai

Vioara

7

FLORESCU MARIA GABRIELA

3

Nan Mihai

Vioara

8

SOCACIU ONUȚ DANIEL

4

Nan Mihai

Vioara

 

 

 

 

 

 

 

 











 


Sala 10 E - ora 15,30

 Ansamblu instrumental

 

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BICA SERGIU

1

Mihai Nan

Braci

2

BICA CONSTANTIN

1

Mihai Nan

Contrabas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

Sala 10E – ora 16

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BÂLC CRISTIAN VASILE

1

Toma Emanuil

Chitara clasica

2

CHIOREAN OVIDIU DANIEL

1

Toma Emanuil

Chitara clasica

3

COCIȘ TEODORA MARIA

1

Toma Emanuil

Chitara clasica

4

DRAGOȘ LENUȚA CRISTINA

1

Toma Emanuil

Chitara clasica

5

MUREȘAN CASIAN

1

Toma Emanuil

Chitara clasica

6

OLELEU IOANA

1

Toma Emanuil

Chitara clasica

7

TODICĂ GHEORGHIȚĂ VASILE

1

Toma Emanuil

Chitara clasica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sala 10E – ora 16,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

COMAN DIANA ALINA

2

Toma Emanuil

Chitara clasica

2

JELER ADRIAN HORATIU

2

Toma Emanuil

Chitara clasica

3

LAPADEAN CRISTINA IZABELA

2

Toma Emanuil

Chitara clasica

4

POPA ADRIAN MIHAIL

2

Toma Emanuil

Chitara clasica

5

RAPOLTI ALEXANDRU RAZVAN

2

Toma Emanuil

Chitara clasica

6

SAVU VALENTINA  ANAMARIA

2

Toma Emanuil

Chitara clasica

7

TRIF  DORIN

2

Toma Emanuil

Chitara clasica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Sala 10E – ora 18

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BALINT ROBERT

1

Suciu Rares

Chitara electrica

2

GOIA ROBERT ȘTEFAN

1

Suciu Rares

Chitara electrica

3

CARPIUC CATALIN ALEXANDRU

2

Suciu Rares

Chitara electrica

4

KADAR ZOLTAN  JANOS

2

Suciu Rares

Chitara electrica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sala 10E – ora 17

 

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

BRADEA LIDIA COSMINA

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

2

FODOREAN DAVID

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

3

GORON (BÂLC) CAMELIA

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

4

LUCA VLAD EMIL

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

5

MEDEȘAN DAN GABRIEL

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

6

MOLDOVAN IOANA

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

7

MOLDOVAN PETRU VICTOR

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

 

 

 

 

 

 

 









 

 

Sala 10E – ora 18

 

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

MOȚ TEODOSIA IULIA

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

2

SFECHIȘ GABRIEL

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

3

ȘUTEU LIANA

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

4

URSAN GEORGE ANDREI

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

5

VINȚELER OCTAVIAN

1

Ghircoias Mihai

Orga electronica

6

CIRSTEA EMANUEL

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

7

CRISTE AURELIAN GEORGE

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sala 10E – ora 19

 

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

HADAREAN ANANIE

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

2

MANDI IOAN

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

3

MOLNAR CRISTINA

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

4

PINTEA ALEXANDRU

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

5

RADULESCU ADRIANA

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

6

TRUTA IOAN

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

7

VINTELER ALIN

2

Ghircoias Mihai

Orga electronica

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

Sala 6E – ora 18,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

FARCAȘ MARIA ANDREEA

1

Bordas Olga

Pian

2

NAGY MELINDA  JULUA

1

Bordas Olga

Pian

3

NOVĂCESCU FLORINA ANAMARIA

1

Bordas Olga

Pian

4

ANDRUS DENIS CLAUDIU

2

Bordas Olga

Pian

5

BAROGA MARIA ALEXANDRA

2

Bordas Olga

Pian

6

BALOGH VLAD

2

Bordas Olga

Pian

7

BIRO AGNES TUNDE

2

Bordas Olga

Pian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Sala 6E – ora 19,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

FULVARI IOAN DANIEL

2

Bordas Olga

Pian

2

ICHIM VLAD

2

Bordas Olga

Pian

3

ILIE SERGIU MARIAN

2

Bordas Olga

Pian

4

OLTEAN ANDREI

2

Bordas Olga

Pian

5

COSMA RARES

3

Bordas  Olga

Pian

6

CHIMINGICA IONELA

3

Bordas  Olga

Pian

7

COMAN IOANA

3

Bordas  Olga

Pian

 

 

 

 

 








 

 

 


Sala 6E – ora 20,30

Nr.

crt

Nume /Prenume

An studiu

Coordonator curs

Specialitatea

1

MOTIOC MARIA

3

Bordas  Olga

Pian

2

PETROVAI IULIA

3

Bordas  Olga

Pian

3

SIKLODI EVELYN

3

Bordas  Olga

Pian

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact