Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » ÎN ATENȚIA CURSANȚILOR RESTANȚIERI - EXAMEN 18 SEPTEMBRIE 2014

ÎN ATENȚIA CURSANȚILOR RESTANȚIERI - EXAMEN 18 SEPTEMBRIE 2014

ANSAMBLU INSTRUMENTAL – EXPERT NAN MIHAI – SALA 1E – ORA 16

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BICA SERGIU

1

2

BICA CONSTANTIN

1

 

 

CANTO MUZICA POPULARA – EXPERT  STRÎMTUREAN  ANA – SALA 1E – ORA 16,10

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

MATEI CRISTINA

1

2

PÎRÎU OVIDIU 

2

3

ȚOP STANCA

1

 

 

CANTO MUZICA POPULARA  - EXPERT CIOTLEUȘ CLAUDIU  - SALA 1E – ORA 16,25

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

CRIȘAN DENISE

2

2

DÂRGĂU RALUCA

2

3

DARVAȘ CAMELIA

2

4

OPRIȘ ADRIANA

2

5

PĂLĂCEAN ANDREEA

2

6

PÂRȚILĂ MARIA

2

7

POTRA ELENA LUCIA

1

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ – EXPERT FELIX GĂLAN – SALA 1E – ORA 17

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BLĂJAN ALEXANDRU IOAN

1

2

ISCIUC RALUCA NICOLETA

1

3

RODILĂ DAIANA NASTASIA

1

 

 

INIȚIERE FANFARĂ DEJ – EXPERT VASILE SIMA MINEA – SALA 1E – ORA 17,15

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

TOMA PETRUȘ DANIEL

1

 

TEHNICI MUZICĂ POPULARĂ – EXPERT  ROMAN ALIN  - SALA 1E – ORA 17,20

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BOIERIU MARIUS

1

2

NAP MIRCEA

1

 

TARAGOT – EXPERT  POENAR CIPRIAN  - SALA 1E – ORA 17,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

DOBRA IOAN

1

 

SAXOFON  - EXPERT PLEȘCA PETRICĂ – SALA 1E – ORA 17,35

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

IANC ALIN

1

2

JOLDEA CĂLIN

1

3

LĂPUȘTEA BOGDAN

1

 

 

ORGĂ ELECTRONICĂ – PROFESOR  GHIRCOIAȘ MIHAI – SALA 2E – ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

CREISTE AURELIAN GEORGE

2

2

LUCA VLAD EMIL

1

3

MEDEȘAN DAN GABRIEL

1

4

MOLDOVAN IOANA

1

5

RĂDULESCU ADRIANA

2

6

SFECHIȘ GABRIEL

1

 


CANTO MUZICA USOARA – EXPERT  LACKO TUNDE – SALA 2E – ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

CRIȘAN ADELA

1

2

GAȘPAR IOANA

1

3

JIMBOREAN CRISTIAN

2

 

 

CANTO MUZICA USOARA – EXPERT CODRESCU SILVIA – SALA 2E – ORA 16,45

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

AIONESEI ADINA

2

2

BURACORNELIA

1

3

FULOP KRISTA

2

4

LUPȘA IOANA

1

5

POTRA IOANA

2

 

 

ACORDEON  - EXPERT PLEȘCA PETRICĂ – SALA 4E – ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

ONIȘOR IOAN

1

 


CANTO MUZICĂ CLASICĂ – EXPERT  HORDOAN ALEXANDRA – SALA 4E - ORA 16,05

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

POP CLAUDIUA

1

 

 

CHITARĂ CLASICĂ – EXPERT TOMA EMANUIL – SALA 4E – ORA - ORA 16,10

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BÂLC CRISTIAN

1

2

COCIȘ TEODORA

1

3

DRAGOȘ LENUȚA

1

4

JELER ADRIAN

2

5

LĂPĂDEAN CRISTINA 

2

6

MUREȘAN CASIAN

1

7

POPA ADRIAN

2

8

SAVU VALENTINA

2

9

TODICA GHEORGHIȚĂ

1

10

TRIF DORIN

2

 

  

INITIERE CORALA – EXPERT MICLEA DOINA – SALA 4E – ORA 17,10

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

KEREKES SONIA

1

2

PIONTCHEVICI ZOE

1

 


PIAN - EXPERT BORDAS OLGA – SALA 4E – ORA 17,20

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BALOGH VLAD

2

2

COMAN IOANA

2

3

OLTEAN ANDREI

2

4

PETROVAI IULIA

2

 


VIOARĂ – EXPERT  NAN MIHAI  - SALA 4E –ORA 17,40

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

RUS ANA COSMINA

2

 

 

ARTĂ DECORATIVĂ TURDA – SALA 10E – ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

GLAVA IULIA

2

 


ARTĂ –FOTOGRAFICĂ – EXPERT  CRISTEA GABRIELA – SALA 10E – ORA 16,05

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BORA POP TEODORA

1

2

BUMBU MIRCEA NICOLAE

1

3

DRAGOȘ LENUȚA

1

4

DUMITRU RADU

1

 


CERAMICĂ – EXPERT KONKZ ANDRAS – SALA 10E – ORA 16,25

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

PASZTOR MARIA

2

 


DECORAȚIUNI INTERIOARE – EXPERT KORENT MONICA - SALA 10E - ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BALAICE ALICE

1

2

LĂPUȘNEAN ANDROMEDA

1

3

ȘIMON FLORINA

1

4

MATROS IOANA STELIANA

2

5

PETREHUȘ LAURA

2

 

 

DESIGN VESTIMENTAR – EXPERT  LANGA CĂLINA – SALA 10E – ORA 16,55

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

COSTAN ANGELA GABRIELA

1

2

PELIGRAD BODRON ALEXANDRA

2

3

SOCACIU IULIA

2

4

COSTAN ANGELA GABRIELA

 

5

PELIGRAD BODRON ALEXANDRA

 

 


GRAFICĂ – EXPERT CRIȘAN DUILIU – SALA 10E – ORA 17,20

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

PALL EVA

2

 


PICTURĂ – EXPERT FARKAS MELINDA – SALA 10E – ORA 17,25

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

DEMENY ALEXANDRA

1

2

MIHOC TUDOR DAN

1

3

BUMBU MIRCEA NICOLAE

2

4

GRAMA MĂDĂLINA DANIELA

2

5

OLTEAN CRISTIAN

2

 

 

PICTURĂ TURDA – EXPERT FELICIA RĂCEAN – SALA 10E – ORA 17,50

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

RUSU ANDRADA

2

2

ROȘ MIRCEA

2

 


SCULPTURĂ – EXPERT BALLA CSABA – SALA 10E – ORA 18,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

MARC GORUN FLORIN

1

 

ȚESUT CUSUT BEDECIU – MEȘTER POPULAR ELVIRA GAVRIȘ – SALA 10E - ORA 18,05

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

      1       

BĂDĂU (BĂLAN) ZAMFIRA

1

2

GAL ELISABETA PARASCHIVA

1

3

NEGREA (ROMAN) LUMINIȚA

1

4

NEGREA (MĂRGINEAN) OLIMPIA

1

5

NEGREA DECILIANA

1

6

PETROVAN RAVECA

1

7

ȘEREBAN (OLTEAN) CRISTIANA

1

8

SOPORAN (KIRALI) ANAMARIA

1

9

TODEA (MORAR) IULIA

1

 

 

TEATRU - EXPERT BĂCIOIU PETRE – SALA “ȘANTIER” – ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

TEODORESCU ALEXANDRU

1

2

BURDUHOS ARTHUR

1

 


JOC POPULAR AITON – INSTRUCTOR IOAN CUC – SALA “ȘANTIER” – ORA 16,15

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

MOLDOVAN DORIN

1

2

ROSTAȘ DENISA RALUCA

1

 


JOC POPULAR TURDA – INSTRUCTOR IOAN CUC – SALA “ȘANTIER” – ORA 16,20

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

CHICINAȘ DAIANA CRISTINA

1

2

JELADE DIANA ROXANA

1

3

OPREA HORAȚIU VASILE

1

4

PETROVAN RAREȘ

1

5

SOPORAN HĂDĂREAN DAIANA

1

6

TIMIȘER IOANA

1

 


JOC POPULAR CLUJ – EXPERT RUSU FLORIN – SALA “ȘANTIER” – ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

BOCICA DENISA LARISA

1

2

GUGUȚA LIVIA FLORINA

1

3

STUPAR ALIN FLORIN

1

4

SÂNCRĂIAN RAREȘ

1

 


JOC POPULAR BĂIȘOARA - RUSU  ALEXANDRA- SALA “ȘANTIER” – ORA 16,40

NR. CRT.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

1

BOTA AMORADA

1

2

CHORCHIȘ PAULA SIMONA

1

3

COROBAN MARIA FLORINA

1

4

GHEȚI MARIAN

1

5

GROZAV DIANA

1

6

LUPU MARIA ALEXANDRA

1

7

MATEI ALINA

1

8

NEMEȘ CRISTIAN ALEXANDRU

1

9

NEMEȘ MARIA CRISTINA

1

10

ORZEI LUCA FLORIN

1

11

OTVOS ALEXANDRU

1

12

PAȘCA  ANAMARIA

1

13

POPA IONUȚ ALEXANDRU

1

14

POPA IONUȚ BOGDAN

1

15

POPA SEBASTIAN VASILE

1

16

ROSCA SORIN

1

17

RUSU TEODORA LARISA

1

18

TEHEI ALEXANDRU

1

19

TEHEI ANDREEA TEODORA

1

20

TEHEI DANIEL

1

21

TEHEI IOANA

1

22

TÎRNOVEAN PETRE

1

 

 

INSTRUCTOR COREGRAF JOC POPULAR – EXPERT COREGRAF CIOBANU FLORIN

SALA “ȘANTIER” – ORA 17,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

1

CONSTEANȚEA FILIP SEBASTIAN

1

2

CRISTEA EMIL

1

3

OBREJEAN ANCUȚA

1

4

POP FLORIN CONSTANTIN

1

5

POPA ADRIAN

1

6

SICOIE ALEXANDRA

1

7

STOICA CARMEN 

 1  

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact