Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMĂRI ADMITERE INSTRUMENTE - MIERCURI 24.09.2014

PROGRAMĂRI ADMITERE INSTRUMENTE - MIERCURI 24.09.2014

ACORDEON – SALA 1 E – ORA 14,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

ANIȚAȘ RADU

 

 

2

POP RAREȘ ALIN

 

 

3

POPA IRINA

 

 

4

SZABO IOAN

 

 

 


CHITARĂ CLASICĂ – SALA 4E – ORA 14,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BUCUR GABRIELA

 

 

2

COJOCNEAN DIANA

 

 

3

FELECAN DORIAN

 

 

4

HORDOAN (MORAR) CLAUDIA AURORA

 

 

5

ȘTER CĂTĂLINA MARIA

 

 

6

VOIVOD PAUL

 

 

7

DANCI ȘTEFAN

   




CHITARĂ ELECTRICA ȘI BASS – SALA 4 E – ORA 15,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BOROS CSONGOR

 

 

2

FRĂȚILĂ MIHAI CRISTIAN

 

 

3

RANTA OANA BIANCA

 

 

 


INSTRUMENTE PERCUȚIE – SALA 4E – ORA 16,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

AANEI CRISTINA

 

 

2

BĂTINAȘ RĂZVAN

 

 

3

CHIRĂUȚI CIPRIAN

 

 

4

GACIU PAUL

 

 

5

LUPȘA PETRU RAUL

 

 

 

 

ORGĂ ELECTRONICĂ – SALA 4E – ORA 16,50

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

MĂGUREAN COSTIN

 

 

2

ROSTAȘ REMUS

 

 

3

SZTOICA ALEXANDRU

 

 

 


PIAN – SALA 4E – ORA 17,30

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BIDIAN TAMARA

 

 

2

LUNG RODICA

 

 

3

POSTOLACHI GABRIELA IONELA

 

 

4

TODIRENCHI ȘTEFANA

 

 

 


SAXOFON – SALA 1E – ORA 14,30

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BOGDAN DANIEL

 

 

2

COLTO MARIAN RĂZVAN

 

 

3

CÂMPEAN VASILE

 

 

4

GABOR MIRCEA

 

 

5

LĂPUȘTE COSMIN

 

 

6

LOȘONȚI OVIDIU

 

 

7

PURCEL COSMIN EUGEN

 

 

8

RUSU PAUL OVIDIU

 

 

 

 

TARAGOT – SALA 1E – ORA 15,30

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BLAGA DANIEL

 

 

2

BORLEA NICOLAE SORIN

 

 

3

MATIȘ VLAD IOAN

 

 

4

PORUMB DANIEL

 

 

 

 

TROMPETĂ – SALA 1E – ORA 16,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

GORA GABRIEL

 

 

 


VIOARA – SALA 4E – ORA 15,30

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BUTUR CĂLIN EMIL

 

 

2

FORNA ANA LORENA

 

 

3

ILEA CLAUDIU

 

 

 

 

VIOLĂ – SALA 4E – ORA 15,50

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BOJAN VASILIAN

 

 

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact