Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMĂRI ADMITERI MUZICĂ - MARȚI 23.09.2014

PROGRAMĂRI ADMITERI MUZICĂ - MARȚI 23.09.2014

 

CANTO MUZICĂ CLASICĂ – sala 4E – ora 14,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

BALINT TEODORA RALUCA

 

 

2

BERCE ADRIAN GABRIEL

 

 

3

COMAN HORAȚIU DANIEL

 

 

4

CUIBUȘ LUCIANA MELANIA

 

 

5

SCURTU TABITA

 

 

6

ȘERBAN TEODOR

 

 

7

ZOLCSAK ZSOLT

 

 

 

 

CANTO JAZZ – sala 4E – ora 14,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

PETEAN FLAVIU

 

 

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ CLUJ – sala 1E – ora 14,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

ANI IOAN EMANUEL

 

 

2

BĂLAȘ ALEXANDRA

 

 

3

BETEAG ANTONIA

 

 

4

BOTH ANDREEA

 

 

5

BUCUR CARMEN

 

 

6

BUDUȘAN IULIA ROZALIA

 

 

 

Sala 1 E – ora 15,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

CĂLUGĂR OANA

 

 

2

COCIȘ (DOLHA) VIORICA SORINA

 

 

3

COLCER RĂZVAN

 

 

4

CUCURUZAN SIMONA

 

 

5

DANCI LOREDANA

 

 

6

DULĂU ANDREEA EMILIA

 

 

7

GOLBAN GHEORGHE NICUȘOR

   

 

Sala 1 E – ora 16,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

HĂȘMĂȘAN ANDA REMINA MARIA

 

 

2

HIRIȘTEAN (BODEA) ESTELA PAULINA

 

 

3

IUSCO VASILE

 

 

4

LUNG ALINA

 

 

5

MAIER MĂDĂLINA

 

 

6

MĂDAȘ ROXANA DALIA

 

 

7

MOCA BIANCA VALERIA

   

 

 

Sala 1E – ora 17,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

MOCEAN COSMIN

 

 

2

MUNTEAN (căs. INDREI) ADRIANA MARIA

 

 

3

MUREȘAN DAVID DORINEL

 

 

4

MĂTIEȘ IOANA

   

5

NECHITA ALEXANDRINA

 

 

6

OLAH DAVID DARIUS

 

 

7

OLARIU ANDREI CLAUDIU

 

 

8

PALI (ROȘCA) ALINA DELIA

   

 

 

Sala 1 E – ora 18,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

PAȘCA ALEXANDRA CRISTINA

 

 

2

PAȘCA MONICA

 

 

3

PAVEL VLAD DANIEL

 

 

4

POP ANDREEA ALEXANDRA

 

 

5

RĂCĂȘAN ADRIAN DAN

 

 

6

ROSTAȘ  MARIUS ANDREI

 

 

7

ȘABAN ANA EMANUELA

   

 

Sala 1 E – ora 19,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

ȘOPTEREAN BOGDAN

 

 

2

TODEA ANDREEA

 

 

3

TOMUȘ CODRUȚA ROXANA

 

 

4

ZANC ROXANA MARINA

 

 

 


CANTO MUZICĂ UȘOARĂ – Sala 4 E - ora 15,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

ADAM ALINA EMANUELA

 

 

2

CHEREGI LARISA MIRIAM

 

 

3

CRĂCIUN ȘTEFANIA MARIA

 

 

4

DOBOCAN CĂLINA DANIELA

 

 

5

HAIDUC IOAN HORAȚIU

 

 

6

HARIGA ANDRA MIHAELA

 

 

7

INCLENZAN ANTONIA

 

 

 

Sala 4 E – ora 16,00                                                                              

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

MEZEI ALEXANDRA

 

 

2

MOCEAN MIHAELA ANA

 

 

3

MOȘUȚIU BOGDAN IOAN

 

 

4

MUREȘAN ANDREI LUCIAN

 

 

5

MUREȘAN CORINA EMILIA

 

 

6

MUREȘAN DAIANA EMANUELA

 

 

7

POP MARIA ANDREEA

 

 

 

 

Sala 4 E – ora 17,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

POPA IOANA

 

 

2

PUIAC SORINA

 

 

3

PURCEL ADELA MĂDĂLINA

 

 

4

RÁCZ NOÉMI

 

 

5

ROMAN ALEXANDRA MARIA

 

 

6

SANDU FLAVIA ANDREEA

 

 

7

ȘABAN DENISA

 

 

 

Sala 4E – ora 18,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

TIPONUȚ MELANIA SIMONA

 

 

2

TREBEA (NEGRU) NICOLETA

 

 

3

ZOICAȘ ALEXANDRA

 

 

 


INIȚIERE CORALĂ - Sala 5M – ora 15,00

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

ADAM ALINA EMANUELA

 

 

2

CUIBUS LUCIANA MELANIA

   

3

FĂRCAȘ LUCIA

   

4

SCURT TABITA

   

 


TEHNICI MUZICĂ CLASICĂ – Sala 5M – ora 15,10

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

TEODORU PAULA ANDREEA

 

 

2

SALAMON MARIANA

 

PIAN

 



TEHNICI MUZICĂ POPULARĂ – Sala 5M – ora 15,30

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

GOLBAN FLORIN ALEXANDRU

 

 

2

MIHĂILĂ ANAMARIA

 

 

 



TEHNICI MUZICĂ UȘOARĂ – Sala 5M – ora 15,50

Nr. crt.

Nume prenume

Nota

Observatii

1

LUP MARIA

 

 

 

 

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact