Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMĂRI TEORIE MUZICALĂ

PROGRAMĂRI TEORIE MUZICALĂ

PROGRAMARE GRUPE - CANTO ȘI INIȚIERE CORALĂ


LUNI ORA 15  SALA 5M  PROFESOR GHIRCOIAȘ MIHAI

GRUPA I

NR.

CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

ANI IOAN EMANUEL

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

2

BĂLAȘ ALEXANDRA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

3

BETEAG ANTONIA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

CĂLUGĂR OANA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

5

COLCER RĂZVAN

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

6

CUCURUZAN SIMONA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

7

DULĂU ANDREEA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

8

HIRIȘTEAN (BODEA) ESTELA PAULINA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

9

LAZĂR (GREBLĂ) RAMONA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

10

LUNG ALINA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

 


LUNI  ORA 16  SALA 5M

GRUPA II

NR.

CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

MAIER MĂDĂLINA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

2

MĂTIEȘ IOANA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

3

MĂDAȘ ROXANA DALIA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

MOCA BIANCA VALERIA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

5

MOCEAN COSMIN

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

6

MUNTEAN INDREI ADRIANA MARIA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

7

OLAH DAVID DARIUS

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

8

OLARIU ANDREI CLAUDIU

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

9

PALI (ROȘCA) ALINA DELIA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

10

PÎNZAR CAMELIA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

 

 

LUNI  ORA 17  SALA 5M

GRUPA III

NR.

CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

RĂCĂȘAN ADRIAN DAN

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

2

SECHELI DANA GABRIELA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

3

ȘOPTEREAN BOGDAN

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

TOMUȘ CODRUȚA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

ZANC ROXANA MARINA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

5

BALINT TEODORA RALUCA

I

CANTO CLASIC

6

BERCE ADRIAN GABRIEL

I

CANTO CLASIC

7

COMAN HORAȚIU DANIEL

I

CANTO CLASIC

8

ȘERBAN TEODOR

I

CANTO CLASIC

9

TEODORU PAULA ANDREEA

I

CANTO CLASIC

10

ZOLCSAK ZSOLT

I

CANTO CLASIC

 

 

LUNI  ORA 18 SALA 5M

GRUPA IV

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

BOCA (FARCĂU) SANDA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

CHEREGI LARISA MIRIAM

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

DOBOCAN CĂLINA DANIELA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

HAIDUC IOAN HORAȚIU

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

HARIGA ANDRA MIHAELA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

6

INCLENZAN ANTONIA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

7

MARIAN VLADIMIR

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

8

MOCEAN MIHAELA ANA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

9

MOȘUȚIU BOGDAN MIHAI

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

10

MUREȘAN ANDREI LUCIAN

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 


LUNI  ORA 19 SALA 5M

GRUPA V

 

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

MUREȘAN CORINA EMILIA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

MUREȘAN DAIANA EMANUELA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

PASC ALEXANDRA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

PAPOI CECILIA MARIA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

POP MARIA ANDREEA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

6

POPA IOANA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

7

PUIAC SORINA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

8

PURCEL ADELA MĂDĂLINA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

9

RACZ NOEMI

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

10

ROMAN ALEXANDRA MARIA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

 

LUNI  ORA 20 SALA 5M

GRUPA VI

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

ADAM ALINA EMANUELA

I

INIȚIERE CORALĂ

2

CUIBUS LUCIANA MELANIA

I

INIȚIERE CORALĂ

3

FĂRCAȘ LUCIA

I

INIȚIERE CORALĂ

4

SCURTU TABITA

I

INIȚIERE CORALĂ

5

BREHAR MARA

I

INIȚIERE CORALĂ

6

LAZĂR (TOADER) CLAUDIA

I

INIȚIERE CORALĂ

7

NECHITA ALEXANDRA

I

INIȚIERE CORALĂ

8

PLEȘA RODICA

I

INIȚIERE CORALĂ

9

ROSTAȘ ANDREI

I

INIȚIERE CORALĂ

10

TODEA ANDREEA

I

INIȚIERE CORALĂ

 

 

JOI  ORA 20  SALA 5M

GRUPA VII

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

SANDU FLAVIA ANDREEA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

ȘABAN DENISA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

TIPONUȚ MELANIA SIMONA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

TREBEA (NEGRU) NICOLETA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

PETEAN FLAVIU

I

CANTO JAZZ



ORAR TEORIE INSTRUMENTE MUZICALE

Coordonator Expert SIMIONESCU DORIN

MARȚI

GRUPA I  - SALA 5M – ORA 10

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

ANIȚAȘ RADU

I

ACORDEON

2

BEDEOAN RAUL

I

ACORDEON

3

POP RAREȘ ALIN

I

ACORDEON

4

POPA IRINA

I

ACORDEON

5

SZABO IOAN

I

ACORDEON

6

BUCUR GABRIELA

I

CHITARĂ CLASICĂ

7

COJOCNEAN DIANA

I

CHITARĂ CLASICĂ

8

DANCI ȘTEFAN

I

CHITARĂ CLASICĂ

9

FELECAN DORIAN

I

CHITARĂ CLASICĂ

10

HORDOAN (MORAR) CLAUDIA AURORA

I

CHITARĂ CLASICĂ

 

JOI

GRUPA II - SALA 5M – ORA 21

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

ȘTER CĂTĂLINA MARIA

I

CHITARĂ CLASICĂ

2

BOROS CSONGOR

I

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS

3

FRĂȚILĂ MIHAI CRISTIAN

I

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS

4

FLORIȘCA LEVENTE

I

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS

5

RANTA OANA BIANCA

I

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS

6

AANEI CRISTINA

I

PERCUȚIE

7

BĂTINAȘ RĂZVAN

I

PERCUȚIE

8

CHRISTOS GEORGIADIS

I

PERCUȚIE

9

FARCĂU COSMIN

I

PERCUȚIE

10

GACIU PAUL

I

PERCUȚIE

 


MIERCURI

GRUPA III - SALA 5M – ORA 16

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

LUPȘA  PETRU RAUL

I

PERCUȚIE

2

MIRĂUȚI CIPRIAN

I

PERCUȚIE

3

MĂGUREAN COSTIN

I

ORGĂ ELECTRONICĂ

4

MARKUS LORAND

I

ORGĂ ELECTRONICĂ

5

ROSTAȘ REMUS

I

ORGĂ ELECTRONICĂ

6

BIDIAN TAMARA

I

PIAN

7

LUNG RODICA

I

PIAN

8

MARINESCU DAN

I

PIAN

9

POSTOLACHI GABRIELA IONELA

I

PIAN

10

RUS PAUL GEORGE

I

PIAN

 


MIERCURI

GRUPA IV - SALA 5M – ORA 17

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

TODIRENCHI ȘTEFANA

I

PIAN

2

BOGDAN DANIEL

I

SAXOFON

3

COLTO MARIAN RĂZVAN

I

SAXOFON

4

GABOR MIRCEA

I

SAXOFON

5

LĂPUȘTE COSMIN

I

SAXOFON

6

LOȘONȚI OVIDIU

I

SAXOFON

7

PURCEL COSMIN EUGEN

I

SAXOFON

8

RUSU PAUL OVIDIU

I

SAXOFON

9

BORLEA NICOLAE SORIN

I

TARAGOT

10

BLAGA DANIEL

I

TARAGOT

 

JOI

GRUPA V - SALA 5M – ORA 11

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

COSMA NICOLAE

I

TARAGOT

2

FOR DANIEL PETRU

I

TARAGOT

3

MATIȘ VLAD IOAN

I

TARAGOT

4

PORUMB DANIEL

I

TARAGOT

5

GORA GABRIEL

I

TROMPETĂ

6

BUTUR CĂLIN EMIL

I

VIOARĂ

7

FORNA ANA LORENA

I

VIOARĂ

8

ILEA CLAUDIU

I

VIOARĂ

9

LENGYEL ISTVAN

I

VIOARĂ

10

PRECUP VASILE GHEORGHE

I

VIOARĂ

11

BOJAN VASILIAN

I

VIOLĂ

 

MARȚI

SALA 5M - GRUPA I – ORA 11

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

MUREȘAN CASIAN

II

CHITARĂ CLASICĂ

2

OLELEU IOANA

II

CHITARĂ CLASICĂ

3

GOIA ROBERT ȘTEFAN

II

CHITARĂ ELECTRICĂ

4

SPIRIDON ALEXANDRU

II

PERCUȚIE

5

SUCIU TUDOR COSMIN

II

PERCUȚIE

6

FODOREAN DAVID

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

7

MEDEȘAN DAN

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

8

MOLDOVAN VICTOR

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

 

JOI

SALA 6M - GRUPA II – ORA 20

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

MOȚ TEODORA IULIA

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

2

SFECHIȘ GABRIEL

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

3

URSAN GEORGE ANDREI

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

4

BERENDI CLAUDIU

II

VIOARĂ

5

GORON MARIUS MIREL

II

VIOARĂ

6

SOCACIU PETRU RAREȘ

II

VIOARĂ

7

FĂRCAȘ MARIA ANDREEA

II

PIAN

8

GORON ( BÂLC) CAMELIA CRISTINA

II

PIAN

9

NOVĂCESCU FLORINA ANAMARIA

II

PIAN

 

JOI

SALA 5M - GRUPA III – ORA 12

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

BOGDAN RADU CLAUDIU

II

SAXOFON

2

ICHIM LIVIU

II

SAXOFON

3

PAȘCA MARIAN NICOLAE

II

SAXOFON

4

PAȘCALĂU RAREȘ

II

SAXOFON

5

CĂTINEAN VASILE

II

TARAGOT

6

DODEA EMANUEL IONUȚ

II

TARAGOT

7

BERENDI CALUDIU

II

VIOARĂ

8

GORON MARIUS MIREL

II

VIOARĂ

 


MARȚI

SALA 5M - GRUPA I – ORA 12

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

VLĂDICĂ ANDI

III

ACORDEON

2

SICOE FLORIN MIRCEA

III

ACORDEON

3

RUS IONUȚ

III

SAXOFON

4

COMAN DIANA ALINA

III

CHITARĂ CLASICĂ

5

RAPOLTI ALEXANDRU RĂZVAN

III

CHITARĂ CLASICĂ

6

TRIF DORIN ADRIAN

III

CHITARĂ CLASICĂ

7

KADAR ZOLTAN JANOȘ

III

CHITARĂ ELECTRICĂ

8

CÂRSTEA EMANUEL PAUL

III

ORGĂ ELECTRONICĂ

9

HĂDĂREAN ANANIE

III

ORGĂ ELECTRONICĂ

 

 

MARȚI

SALA 5M - GRUPA II – ORA 14

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

MANDI IOAN

III

ORGĂ ELECTRONICĂ

2

MOLNAR CRISTINA

III

ORGĂ ELECTRONICĂ

3

PINTEA ALEXANDRU

III

ORGĂ ELECTRONICĂ

4

TRUȚĂ IOAN

III

ORGĂ ELECTRONICĂ

5

VINȚELER ALIN

III

ORGĂ ELECTRONICĂ

6

ANDRUȘ DENIS CLAUDIU

III

PIAN

7

BAROGA MARIA ALEXANDRA

III

PIAN

8

BIRÓ ÁGNES TÜNDE

III

PIAN

9

FOLDVARI  DANIEL

III

PIAN

 

 

MARȚI

SALA 5M - GRUPA III – ORA 15

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

ICHIM VLAD MIHAI

III

PIAN

2

CODREA SARAH

III

PIAN

3

PUCANI LIVIU CĂTĂLIN

III

VIOARĂ

4

RUS ANA COSMINA

III

VIOARĂ

5

HORJ ALIN

III

SAXOFON

6

MADA MIHAI

III

SAXOFON

7

PAIC SEBASTIAN

III

SAXOFON

8

RUS IONUȚ

III

SAXOFON

 

 

 

CANTO/INIȚIERE CORALĂ

SIMIONESCU DORIN

MARȚI

GRUPA I – SALA 5M – ORA 13

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

AȘTILEAN PAVEL DOLFINA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

2

BODEA STAN ANICA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

3

BONȚE ANDREI FLORIN

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

BUDAIE IOANA ANIȘAOARA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

5

CREȚ ALEXANDRA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

6

FĂGĂDAR MINODOR

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

7

FORȚ  MĂDĂLINA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

8

LEONTI ADRIANA NICOLETA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

9

MĂRINCUȘ VOICHIȚA GABRIELA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

 


MIERCURI

GRUPA II - SALA 5M – ORA 10

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

POP CORINA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

2

POTRA ELENA LUCIA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

3

PURCEL ANDREEA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

SUCIU IONUȚ CRISTIAN

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

5

TOȘA MIHAELA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

6

TUINETE GOIA VIOLETA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

7

POP CLAUDIA LAVINIA

II

CANTO CLASIC

8

SIMON ENIKO

II

CANTO CLASIC

9

FLOREA ANDREI VASILE

II

CANTO JAZZ

 

 

MIERCURI

GRUPA III - SALA 5M  - ORA 11

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

SPIRIDON ALEXANDRA

II

CANTO JAZZ

2

BUCUR ABRUDAN ANICUȚA

II

INIȚIERE CORALĂ

3

BUCUR ABRUDAN MARIN

II

INIȚIERE CORALĂ

4

DRĂGHICI VIRGIL

II

INIȚIERE CORALĂ

5

MAJA ELENA DANIELA

II

INIȚIERE CORALĂ

6

MOSONI DIONISIE

II

INIȚIERE CORALĂ

7

NICORICI SILVIA

II

INIȚIERE CORALĂ

8

ZAH GEORGETA

II

INIȚIERE CORALĂ

9

ZLĂTAN MARIA TEODORA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 


MIERCURI

GRUPA IV - SALA 5M – ORA 12

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

ADAM LAVINIA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

ARON ADRIAN DANIEL

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

AZOIȚEI CARMEN DANUSIA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

BĂLDEAN EUSEBIA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

BEDEOAN RAUL IOAN

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

6

BOȚA IULIA BEATRICE

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

7

CLAMPARIU (TOMA) MONICA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

8

COTFAS ALEXANDRA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

9

RICEAN PUIU LARISA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

 

MIERCURI

GRUPA V - SALA 5M – ORA 13

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

FAZEKAS KRISZTA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

GHIRCOIAȘ NICOLAE ANDREI

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

ISPAS IOANA ANDREEA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

LUPȘA ALINA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

RĂCEAN ALINA MARIA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

6

RICEAN PUIU LARISA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

7

ROTARU ANAMARIA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

8

RUSU MĂDĂLINA IULIA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

9

URSU MIHAI

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

  

MIERCURI

GRUPA I - SALA 5M – ORA 14 

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

ARGHIR ELENA MONICA

III

CANTO CLASIC

2

ȚĂRMURE NAOMI HAIDEEA

III

CANTO CLASIC

3

BERINDAN HORAȚIU

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

BIRTAȘ ANCA IOANA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

5

BORLEA IOAN VASILE

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

6

BOTA VASILE VALENTIN

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

7

DARVAȘ CAMELIA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

6

HĂȘMĂȘAN VASILE ALIN

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

9

LAZEA MARIA ANDREEA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

10

CSORBA ERIKA ZSUZSÁNNA

III

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

11

LUPU (FENEȘAN) MARCELA

III

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

12

PREDA ȘTEFAN ALEXANDRA

III

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

 

MIERCURI

GRUPA II - SALA 5M – ORA 15

NR.CRT

NUME ȘI PRENUME

AN STUDIU

CLASA

1

NAGHI VOICHIȚA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

2

OPRIȘ ADRIANA GEORGIANA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

3

PĂLĂCEAN ANDREEA EUGENIA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

4

PIPER TIMEEA

III

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

POP FLAVIU

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

6

SÎNTEONEAN LAVINIA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

7

TĂMAȘ ANAMARIA RALUCA

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

8

TOSA BENEAMIN

III

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

9

FIZENȘAN RALUCA IULIA

III

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

10

FODOR ALEXANDRA

III

CANTO JAZZ

11

PARDĂU IULIA

III

CANTO JAZZ

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact