Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » A DOUA SESIUNE DE ADMITERE LA ȘCOALA DE ARTE CLUJ

A DOUA SESIUNE DE ADMITERE LA ȘCOALA DE ARTE CLUJ

CANTO MUZICA POPULARA  - SALA 1 E - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

LAZĂR (TOADER) CLAUDIA IOANA

 

 

ADMITERE

2

PÎNZAR CAMELIA

 

 

ADMITERE

3

ABRUDAN IOANA MĂDĂLINA

 

 

ADMITERE

4

LAZĂR (GREBLĂ) RAMONA

 

 

ADMITERE

5

SECHELI DANA GABRIELA

 

 

ADMITERE

6

COLCER RĂZVAN

 

 

ADMITERE

7

PAȘCA ALEXANDRA CRISTINA

 

 

ADMITERE

8

TODEA ANDREEA

 

 

ADMITERE

 


CANTO MUZICA POPULARA SECȚII EXTERNE - SALA 1E - ORA 16,20

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

BENEA DANIELA VASILICA

 

 

ADMITERE DEJ

2

BAL CLAUDIA LUCREȚIA

 

 

ADMITERE GHERLA

3

SZELYES MARIUS

 

 

ADMITERE GHERLA

4

ROGOJAN MARIA ALEXANDRA

   

ADMITERE GHERLA

5

ROGOJAN NICULCEA MARIA ALINA

   

ADMITERE GHERLA

 

TARAGOT - SALA 5M - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

BLAGA DANIEL

 

 

ADMITERE

2

COSMA NICOLAE

   

ADMITERE

3

FORT DANIEL PETRU

 

 

ADMITERE

 

 

PERCUȚIE - SALA 5M - ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

2

CHRISTOS GEORGIADIS

 

 

ADMITERE

1

FARCĂU COSMIN

 

 

ADMITERE

3

MIRĂUȚI CIPRIAN

 

 

ADMITERE

 


SAXOFON - SALA 5M - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

CÂMPEAN VASILE

 

 

ADMITERE

 

ORGĂ ELECTRONICĂ - SALA 5M - ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

3

SZTOICA ALEXANDRU

 

 

ADMITERE

 


ACORDEON - SALA 5M - ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

BEDEOAN RAUL IOAN

 

 

ADMITERE

 


CANTO MUZICA USOARA - SALA 1E - ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

BOCA FARCĂU SANDA

 

 

ADMITERE

2

MARIAN VLADIMIR

 

 

ADMITERE

3

PASC ALEXANDRA

 

 

ADMITERE

4

PAPOI CECILIA MARIA

 

 

ADMITERE

 

 

CHITARĂ CLASICĂ - SALA 5M - ORA 16,45

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

FELECAN DORIAN

 

 

ADMITERE

 

CHITARĂ ELECTRICĂ - SALA 5M ORA 16,45

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

FLORIȘCA LEVENTE

 

 

ADMITERE

 


INITIERE CORALA - SALA 1E - ORA 17,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

3

ROSTAȘ ANDREI

 

ADMITERE

4

NECHITA ALEXANDRINA

 

ADMITERE

5

PLEȘA RODICA

 

ADMITERE

 

 

PIAN - SALA 5M - ORA 17,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

RUS PAUL GEORGE

 

 

ADMITERE

2

MARINESCU DAN

 

 

ADMITERE

 


VIOARĂ - SALA 5M - ORA 17,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

LANGYEL ISTVAN

 

 

ADMITERE

2

PRECUP VASILE GHEORGHE

 

 

ADMITERE

 

CANTO JAZZ - SALA 1E - ORA 17,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

BREHAR MARA ALEXANDRA

   

ADMITERE

 


IMPROVIZAȚIE JAZZ - SALA 5M - ORA 17,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

PETEAN FLAVIU

   

ADMITERE

 

 

ARTĂ –FOTOGRAFICĂ - SALA 6M - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

MĂGUREAN ANCA IOANA

 

 

ADMITERE

 

DESIGN VESTIMENTAR - SALA 6M - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

MOLDOVAN MARIUS ALEXANDRU

 

 

ADMITERE

2

VLAD TONIA

 

 

ADMITERE

 

 

GRAFICĂ - SALA 10E - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

2

DRUȚA VALENTINA

 

 

ADMITERE

3

SUCIU VLAD ȘTEFAN

 

 

ADMITERE

 

 

PICTURĂ - SALA 10E - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

HAISAN ANGEL ALEX

 

 

ADMITERE

2

PETRE (SUCIU) DANIELA

 

 

ADMITERE

3

PLETEA SIMONA

 

 

ADMITERE

 


INSTRUCTOR COREGRAF JOC POPULAR - SALA "ȘANTIER" - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

CRĂCIUN CĂTĂLIN

 

 

ADMITERE

2

TODEA COSMA MARIA

   

ADMITERE

 


DANS CONTEMPORAN ȘI MODERN - SALA "ȘANTIER" - ORA 16,00

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

NECHITA ALENDRINA

 

 

ADMITERE

2

DUCA ARIANA

 

 

ADMITERE

 

 

REGIE SUNET - SALA "ȘANTIER" - ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

FĂT VALENTIN ANDREI

 

 

ADMITERE

2

FILIP DAN ROBERT

 

 

ADMITERE

3

IACOB MIHAI

 

 

ADMITERE

 

 

RETORICĂ - SALA "ȘANTIER" - ORA 16,30

NR. CRT.

NUME ȘI PRENUME

AN DE STUDIU

NOTA OBȚINUTĂ

OBSERVAȚII

1

BALECA RODICA

 

 

ADMITERE

2

MARIN CHEORGHE

 

 

ADMITERE

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact