Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARITII IN PRESA CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » ORARE EDUCAȚIE PERMANENTĂ » ORAR AN EDUCAȚIONAL 2014 - 2015 » ORAR AN EDUCAȚIONAL 2014 - 2015 - SEMESTRUL II

ORAR AN EDUCAȚIONAL 2014 - 2015 - SEMESTRUL II

LEGENDĂ: CC - CASĂ DE CULTURĂ/CĂMIN CULTURAL

                   CMCG - CASA MUNICIPALĂ DE CULTURĂ GHERLA

                   CCAD - CASA DE CULTURĂ ARTA DEJ

                   CMCT - CASA MUNICIPALĂ DE CULTURĂ TURDA

                   SHCC - ȘCOALA HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN

                   CCS - CASA DE CULTURĂ A STUDENȚILOR

                   CCF - CASA DE CULTURĂ FRATA

 

NR. CRT.

NUME & PRENUME

SPECIALITATEA

LOCAȚIA

SALA

LUNI

MARȚI

MIERCURI

JOI

VINERI

SÂMBĂTĂ

1

AMARIEI ELENA

Ceramică

Sediu

11P

17-20

16-20

-

-

-

-

2

BĂCIOIU PETRE

Actorie Dej

Dej

CCAD

-

-

-

-

14-18

-

3

BĂCIOIU PETRE

Actorie Cluj

Sediu

 2P  16-20  -  16-21  -  -  -

4

BĂCIOIU PETRE

Retorică

Sediu

 2P  -  16-19  -  -  -  -

5

BALLA CSABA

Sculptură

Sediu

 11P  -  -  16-20  -  -  -

6

BETEAG MARIUS

Acordeon

Sediu

 2M

2E

 11-12 în 2M

15-19 în 2M

 -  -  15-16 în 2E  -  -

7

BETEAG MARIUS

Trompetă

Sediu

 2M  19-20  -  -  -  -  -

8

BORDAS OLGA

Pian

Sediu

 6E  -

 11,30-12,30

15,30-18,30

19-20

 12-14

16-19

 11-17  -  -

9

BORDAS OLGA

Corepetitie canto clasic

Sediu

 6E  -

 12,30-13,30

18,30-19

14-16

19-19,30 

 -  -

10

CAUACEAN TUDOR MIRCEA ROSI

Regie sunet

Sediu

 2P  -  16-21  -  -  16-20  -

11

CIOBANU FLORIN

Instructori coregrafi joc popular

Sediu

 10P  16-22  15-19  16-22 la Turda  -  -  -

12

CIOTLEUȘ CLAUDIU

Canto muzică populară

Sediu

 4M  14-20  15-22  14-20

 13-17

20-22

 -  -

13

DRAGOMIR VIOREL

Joc popular Cluj

Sediu

 10P  -  -  -  20-22  -  -

14

FARKAS MELINDA

Pictură

Sediu

 1M  -  16-21  15,30-20,30  11-16  10-15  -

15

GĂLAN FELIX

Canto muzică populară Dej

Dej

CCD

 16-20  16-20  16-20  14-20  14-20  -

16

GHIRCOIAȘ MIHAI

Orgă electronică

Sediu

 2M  -  14,30-18,30 14,30-20,30   14-17  -  -

17

GHIRCOIAS MIHAI

Teoria Muzicii

Sediu

 5M  15-21 18,30-20,30   -  -  -

18

GOILĂ CRISTIAN

Pictură

Sediu

 1M  16-18  12-16  12-15  -  16-21  -

19

GOILĂ CRISTIAN

Tehnici în pictură

Sediu

 1M  15-16  -  -  -  -  -

20

HORDOAN ALEXANDRA 

Canto clasic

Sediu

1E

5M

-

13-17 în sala 1E

17-19 în sala 5M

-

15-17

în sala 5M

-

-

21

HURRAY GABRIELA 

Artă fotografică

Sediu

 6M  -  -  -  -

 16,30-19,30

 -

22

ISTICI MARINELA

Canto muzică populară Gherla

Gherla

CMCG 

 -  16-22  16-22  16-22  -  -

23

KORENT MONICA 

Decorațiuni interioare

Sediu

 6M  16,30-20,30  16,30-20,30  16,30-20,30  -  -  -

24

LACKO TUNDE

Canto muzică ușoară

Sediu

 4E  -

 10-14

15-20,30

 -  10-17  10-17  -

25

LANGA CĂLINA

Design vestimentar

Sediu

 10E  -  -  17-21  -  16-20  -

26

LANGA CĂLINA

Tehnici în design vestimentar

Sediu

 10E  -  -  16-17  15-17  -  -

27

VIȘINESCU TEODORA

Design vestimentar

Sediu

 10E  17-21  15-21  -  15-17  -  -

28

MICLEA DOINA

Inițiere corală

Sediu

 8P  11-15  13-18  -  -  -  -

29

MICLEA DOINA

Teorie muzicală Dej

CCAD

  - - 15-20 - - -

30

MICLEA DOINA

Teorie muzicală

CMCG

  - - - - 14-16 -

31

MIHAI NAN

Vioară

Sediu

 9M

6M

 15-19  -  14-19  14-17 în 6M  -  -

32

MIHAI NAN

Violă

Sediu

 9M  14-15  -  -  -  -  -

33

MIHAI NAN

Ansamblul instrumental

Sediu

   19-21  - -  -  -  -

34

MIHAIU EMIL

Corepetiție muzică populară Gherla

CMCG

 CMCD

 -  -  16-20,30  16-20,30  -  -

35

MIHAIU EMIL

Corepetiție muzică populară Dej

CCAD

 CCAD

 13-19  13-19  -  -  -  -

36

MOGA MELINDA

Dans modern

Sediu

 10P  -  -  15-17  -  -  -

37

MOGA MELINDA

Dans clasic

Sediu

 10P  -  -  -  -  19-21  -

38

MOGA MELINDA

Dans contemporan

Sediu

 10P  -  19-22  17-21  -  15-19  -

39

ONIȘOR RODILĂ

Improvizație jazz + formația “SPA JAZZ BAND"

CCS

   -  -  -  -  17-18  -

40

ONIȘOR RODILĂ

Corepetiție jazz

Sediu

 8P  -

 18-19

19,30-21,30

 -  -  -  -

41

PLEȘCA PETRICĂ

Saxofon

Sediu

 Sala 0 langă poartă  15-19

 15-17

18-19

 16-18

 16-17

20-22

 16-21

42

PLEȘCA PETRICĂ

Taragot

Sediu

 Sala 0 langă poartă  19-20  17-18

 15-16

18-19

 15-16  15-16  -

43

POPA IOANA

Grafică

Sediu

 3M  -  15-21  15-20  15-17  -  -

44

RĂCEAN FELICIA

Pictură Turda

SHCC

             

45

RĂCEAN FELICIA

Artă decorativă Turda

SHCC

             

46

IANCU POP

Corepetiție muzică populară + Taraf "VATRĂ DE DOR"

Sediu

 1E  18-22  18-22  18-22  -  -  -

47

SIMIONESCU DORIN

Tehnici interpretare muzică populară

Sediu

1E

-

-

-

14-16

-

-

48

SIMIONESCU DORIN

Tehnici interpretare muzică ușoară

Sediu

2E

-

-

-

16-17

-

-

49

SIMIONESCU DORIN

Teorie muzicală

Sediu

5M

-

10-16

13-22

13-14

20-22

   

50

SIMIONESCU MARINA

Canto muzică ușoară

Sediu

8M

-

10-11

14-16

14-22

13-17

20-22

-

15-18

51

SIMIONESCU MARINA

Canto muzică populară

Sediu

8M

-

11-14

13-14

-

-

-

52

STRÎMTUREAN ANA

Canto muzică populară

Sediu

 7M  14-20  13-20  14-20  11-17  -  -

53

SUCIU RAREȘ

Corepetiție muzică ușoară + formația “RECOVERED”

Sediu

 2E  18-22  18-22  18-22  -  -  -

54

SUCIU RAREȘ

Chitară electrică și bass

Sediu

 2E  16-17  16-18  16-18  -  -  -

55

TOMA EMANUIL

Chitară clasică și folk

Sediu

 9M 15-17 12-16  -  14-17  14-16  -

56

VANNAI STEFAN

Instrumente percutie

Sediu

 8P  15-21  -  -  14-17  -  -

57

VANNAI STEFAN

Canto Jazz

Sediu

 8P

CCS

 -  -  -  18,30-20,30  15-19 la CCS  -

58

GAVRIȘ ELVIRA

Țesut/Cusut Bedeciu

Bedeciu

Bedeciu

           

59

RUSU FLORIN

Joc popular Băișoara

Băișoara

 

           

60

CUC IOAN

Joc popular Turda

Turda

 

           

61

CUC IOAN

Joc popular Aiton

Aiton

 

           

62

LUCACIU AUREL

Joc popular Căian

Căian

CC 

 -  -  -  -  15-19  -

63

LUCACIU AUREL

Joc popular Așchileu

Așchileu

 CC

 -  16-18  -  16-18  -  -

64

BAN DINU CĂLIN

Joc popular Florești

Florești

Florești 

 -  19-21  -  19-21  -  -

65

BERCHI SIMION

Joc popular Mintiu Gherlii

Mintiu Gherlii

 CC

 -  18-19  -  18-19  -  -

66

ROMULUS CIURCUI

Ansamblu Instrumental Frata

Frata

 CCF

 -  -  12-16  -  12-16  -

67

TOROK FERENCZ

Izvoru Crișului

Izvoru Crișului

CC

           

68

VARGA ZOLTAN

Mera

Mera

CC

           

69

SIMA DOINA MINEA

Inițiere corală Dej

Dej

Dej 

 16-20  -  -  16,30-20  -  -

70

SIMA VASILE MINEA

Inițiere fanfară Dej

Dej

Dej

 16-20  -  -  16,30-20  -  -

Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact