Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICAREA NOMINALĂ PENTRU EXAMENUL DE TEORIE MUZICALĂ

PLANIFICAREA NOMINALĂ PENTRU EXAMENUL DE TEORIE MUZICALĂ


                

29.05.2015  SALA 8P 

Grupa I – Instrumente muzicale  ora 13.30

 

Nr.

Crt.

Nume & Prenume

An studiu

1

AANEI CRISTINA

I

2

ADIACONITEI ALBERT GEORGE

I

3

ANITAS RADU

I

4

BATINAS RAZVAN

I

5

BEDEOAN RAUL

I

6

BIDIAN TAMARA

I

7

BLAGA DANIEL

I

8

BOGDAN DANIEL

I

9

BOJAN VASILIAN

I

10

BORLEA NICOLAE SORIN

I

11

BOROS CSONGOR

I

12

BUCUR GABRIELA

I

13

BUTUR CALIN EMIL

I

14

CATINEAN VASILE

I

15

CHRISTOS GEORGIADIS

I

16

COJOCNEAN DIANA

I

17

COLTO MARIAN RAZVAN

I

18

COSMA NICOLAE

I

19

DANCI STEFAN

I

20

FARCAU  COSMIN

I

21

FELECAN DORIAN

I

22

FORT DANIEL PETRU

I

23

FORNA ANA LORENA

I

24

GABOR MIRCEA

I

 

 

Grupa II – Instrumente muzicale  ora 14.00

  

Nr.

crt

Nume & Prenume

An studiu

1

GACIU PAUL

I

2

GORA GABRIEL

I

3

HORDOAN (MORAR)  CLAUDIA AURORA

I

4

HORDOAN ALEXANDRA

I

5

ILEA CLAUDIU

I

6

LAPUSTE COSMIN

I

7

LENGYEL ISTVAN

I

8

LOSONTI OVIDIU

I

9

LUNG RODICA

I

10

LUPSEA PETRU RAUL

I

11

MAGUREAN COSTIN

I

12

MARINESCU DAN

I

13

MATIS VLAD IOAN

I

14

MIRAUTI  CIPRIAN

I

15

POPA IRINA

I

16

PORIMB DANIEL

I

17

PRECUP VASILE GHEORGHE

I

18

PURCEL COSMIN EUGEN

I

19

RANTA OANA BIANCA

I

20

RUS PAUL GEORGE

I

21

RUSU PAUL OVIDIU

I

22

STER CATALINA MARIA

I

23

SZABO IOAN

I

24

TODIRENCHI  STEFANA

I

 

 

Grupa  III- Canto  ora 14.30

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

SABAN DENISA

I

2

ANI IOAN EMANUEL

I

3

BALAS ALEXANDRA

I

4

BALINT TEODORA RALUCA

I

5

BERECE    ADRIAN GABRIEL

I

6

BETEAG ANTONIA

I

7

BOCA (FARCAU) SANDA

I

8

CALUGAR OANA

I

9

CHEREGI LARISA MIRIAM

I

10

COLCER RAZVAN

I

11

COMAN HORATIU DANIEL

I

12

CUCURUZAN SIMONA

I

13

DOBOCAN CALINA DANIELA

I

14

DULAU ANDREEA EMILIA

I

15

HAIDUC IOAN HORATIU

I

16

HARIGA ANDRA MIHAELA

I

17

HIRISTEAN (BODEA) ESTELA PAULINA

I

18

LAZAR (GREBLA) RAMONA

I

19

LUNG ALINA

I

20

MADAS ROXANA DALIA

I

21

MAIER MADALINA

I

22

MARIAN VLADIMIR

I

23

MATIES IOANA

I

24

MOCA BIANCA VALERIA

I

25

MOCEAN COSMIN

I

26

MOSUTIU BOGDAN IOAN

I

27

MUNTEAN  INDREI ADRIANA MARIA

I

28

MURESAN CORINA EMILIA

I

29

MURESAN DAIANA EMANUELA

I

 

 


Grupa IV – Canto ora 15.00

  

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

OLAH DAVID DARIUS

I

2

OLARIU ANDREI CLAUDIU

I

3

PALI (ROSCA) ALINA DELIA

I

4

PAPOI CECILIA MARIA

I

5

PASC ALEXANDRA

I

6

PETEAN FLAVIU

I

7

PINZAR CAMELIA

I

8

POP MARIA ANDREEA

I

9

POPA IOANA

I

10

PUIAC SORINA

I

11

PURCEL ADELA MADALINA

I

12

RACASAN ADRIAN DAN

I

13

ROMAN ALEXANDRA MARIA

I

14

SANDU FLAVIA ANDREEA

I

15

SECHELI DANA GABRIELA

I

16

SOPTEREAN BOGDAN

I

17

TEODORU PAULA ANDREEA

I

18

TIPONUT MELANIA SIMONA

I

19

TOMUS CODRUTA

I

20

TREBEA (NEGRU) NICOLETA

I

21

ZANC ROXANA MARINA

I

22

ADAM ALINA EMANUELA

I

23

CUIBUS LUCIANA MELANIA

I

24

FARCAS LUCIA

I

25

NECHITA ALEXANDRINA

I

26

PLESA RODICA

I

27

ROSTAS ANDREI

I

28

ROMAN IOANA

I

29

SCURTU TABITA

I

30

TOADER DANIELA

I

 

  

Grupa   V -  Instrumente muzicale  ora  15.30

  

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

BERENDI CLAUDIU

II

2

BOGDAN RADU CLAUDIU

II

3

DODEA EMANUEL IONUT

II

4

FARACAS MARIA ANDREEA

II

5

FODOREAN DAVID

II

6

GOIA ROBERT STEFAN

II

7

GORON MARIUS MIREL

II

8

GORUN (BALC) CAMELIA CRISTINA

II

9

ICHIM LIVIU

II

10

MEDESAN DAN

II

11

MOLDOVAN VICTOR

II

12

MOT TEODORA IULIA

II

13

MURESAN CASIAN

II

14

NOVACESCU FLORINA ANAMARIA

II

15

PASCALAU RARES

II

16

PASCA MARIAN NICOLAE

II

17

SFECHIS GABRIEL

II

18

SOCACIU PETRU RARES

II

19

URSAN GEORGE ANDREI

II

 

 

Grupa VI Canto ora 17.30

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

ADAM LAVINIA

II

2

ASTILEAN PAVEL DOLFINA

II

3

AZOITEI CARMEN DANUSIA

II

4

BALDEAN EUSEBIA

II

5

BEDEOAN RAUL IOAN

II

6

BOTA IULIA BEATRICE

II

7

BODEA STAN ANICA

II

8

BONTE ANDREI FLORIN

II

9

BUDAIE IOANA ANISOARA

II

10

CLAMPARIU(TOMA) MONICA GABRIELA

II

11

COTFAS ALEXANDRA

II

12

CRET ALEXANDRA

II

13

FAGADAR MINODOR

II

14

FAZEKAS KRISZTA

II

15

FLOREA ANDREI VASILE

II

16

FORT MADALINA

II

17

GHIRCOIAS NICOLAE ANDREI

II

 

 

Grupa VII- Canto ora 18.30

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

ISPAS IOANA ANDREEA

II

2

LEONTI ADRIANA NICOLETA

II

3

MARINCUS VOICHITA GABRIELA

II

4

POP CLAUDIA LAVINIA

II

5

POP CORINA

II

6

POTRA ELENA LUCIA

II

7

PURCEL ANDREEA

II

8

RACEAN ALINA MARIA

II

9

RICEAN PUIU LARISA

II

10

ROTARU ANAMARIA

II

11

RUSU MADALINA IULIA

II

12

SIMON ENIKO

II

13

SPIRIDON ALEXANDRA

II

14

SUCIU IONUT CRISTIAN

II

15

TOSA MIHAELA

II

16

TUINETE GOIA VIOLETA

II

17

URSU MIHAI

II

18

ZLATAN MARIA TEODORA

II

 

 

Grupa VIII- Instrumente muzicale  ora 19.30

  

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

ANDRUS DENIS CLAUDIU

III

2

BAROGA MARIA ALEXANDRA

III

3

BIRO AGNES TUNDE

III

4

COMAN DIANA ALINA

III

5

FOLDVARI DANIEL

III

6

HADAREAN ANANIE

III

7

HORJ ALIN

III

8

ICHIM VLAD MIHAI

III

9

KADAR ZOLTAN JANOS

III

10

MADA MIHAI

III

11

MANDI IOAN

III

12

MOLNAR CRISTINA

III

13

PAIC SEBASTIAN

III

14

PETRE CATALIN

III

15

PINTEA ALEXANDRU

III

16

PUCANI LIVIU CATALIN

III

17

RAPOLTI ALEXANDRU RAZVAN

III

18

RUS ANA COSMINA

III

19

RUS IONUT

III

20

SICOE  FLORIN MIRCEA

III

21

TRIF DORIN ADRIAN

III

22

TRUTA IOAN

III

23

VINTELER ALIN

III

24

VLADICA ANDI

III

25

SPIRIDON ALEXANDRU

II

26

SUCIU TUDOR COSMIN

II

 

 

 

Grupa IX – Canto  ora 20.30

  

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

ARGHIR ELENA MONICA

III

2

BERINDAN HORATIU

III

3

BIRTAS ANCA IOANA

III

4

BORLEA IOAN VASILE

III

5

BOTA VASILE VALENTIN

III

6

BUCUR ABRUDAN ANICUTA

II

7

BUCUR ABRUDAN MARIN

II

8

DAMSA VERONICA

II

9

DARVAS CAMELIA

III

10

DRAGHICI VIOREL

II

11

FIZESAN RALUCA IULIA

III

12

FODOR ALEXANDRA

III

13

HASMASAN VASILE IOAN

III

14

LAZEA MARIA ANDREEA

III

15

LUPU FENESAN MARCELA

III

16

MAJA ELENA DANIELA

II

17

MOSONI DIONISIE

II

18

NAGHI VOICHITA

III

19

NICORICI SILVIA

II

20

OPRIS   ADRIANA GEORGIANA

III

21

PALACEAN ANDREEA EUGENIA

III

22

PARDAU IULIA

III

23

PIPER TIMEEA

III

24

POP FLAVIU

III

.25

SINTEONEAN LAVINIA ROMICA

III

26

TAMAS ANAMARIA  RALUCA

III

27

TARMURE NAOMI  HAIDEEA

III

28

TOSA BENEAMIN

III

29

ZAH GERGETA

II

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact