Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICAREA NOMINALĂ A EXAMENELOR DE DIPLOMĂ - 2 iunie 2015

PLANIFICAREA NOMINALĂ A EXAMENELOR DE DIPLOMĂ - 2 iunie 2015

                                                                                                                                      

02.06.2015

 

 

ACTORIE

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BODEA CORINA

 

 

Petre Băcioiu

 

 

14.00

 

 

 

 

Șantier

2

HOROTAN BOGDAN SEBASTIAN

3

MIHĂILĂ DIANA

4

NĂNEȘTEAN ANUȚA

5

TEODORESCU MARIUS ALEXANDRU

6

ZOLDI ALIN DORIN

 

 

ARTĂ DECORATIVĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

GLAVA IULIA

Felicia Răcean

15.00

6M

 

 

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

RADU DUMITRU

Gabriela Hurray

15.00

6 M

 

 

CERAMICĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

ANGHELOIU SIMONA NADIA

Elena Amariei

15.00

11 P

2

RUSU IOANA ADINA GEORGETA

 


DECORAȚIUNI INTERIOARE

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BĂISAN ZORELA MIHAELA

 

Monica Korent

 

15.00

 

6 M

2

CORNEA ALEXANDRA

3

IORGULESCU OANA ANDREEA

4

PETREHUȘ LAURA LUCREȚIA RUXANDRA

 

 

DESIGN VESTIMENTAR

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BALASZ MUREȘAN DORINA

 

 

Călina Langa

 

 

15.00

 

 

10 E

2

BODRON PELIGRAD ALEXANDRA

3

CURT ANCA LUCIA

4

LĂCĂTUȘ ADELA RAMONA

5

ROSCHNAFSKY VISOVAN CELINA

6

SASU IULIA

 

 

GRAFICĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BOLOS RALUCA

 

 

Ioana Popa

 

 

15.00

 

 

3 M

2

COVACI BIRO ANTONIO

3

CRIȘAN AMALIA

4

ROB DAN PAUL

5

VISOVAN NISTOR ELISABETA

 

 

PICTURĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

ACHIM CORINA

Felicia Răcean

 

 

 

 

15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

 

 

 

3 M

2

BLAG LIANA MIRELA

 

 

Farkas Melinda

 

3

BUMBU MIRCEA NICOLAE

4

DOMINCIUC (BĂRBOS) MIHAELA

5

FLUIERAȘ RUXANDRA MIRUNA

6

GAL FLUIERAȘ DELIA CORINA

7

IACOB VALERIA

Cristian Goilă

8

IONESCU SUCIU ALEXANDRU

Felicia Răcean

9

KADAR EDUARD ANTONIO

Farkas Melinda

10

KIS ANCA IULIANA

 

Felicia Răcean

 

1 M

 

 

 

 

 

1 M

11

LAZĂR CRISTINA MARIA

12

MEZEI ALBERT

13

MICLEA DIANA MIHAELA

Farkas Melinda

14

MIHACEA DORINA LILIANA

Cristian Goilă

15

NEAMȚ CRISTIANA

Felicia Răcean

16

OLTEAN CRISTIAN ȘTEFAN

Farkas Melinda

17

PAȚACHIA POPA DAIANA ALEXANDRA

Felicia Răcean

18

PENTELESCU MARGARETA

Cristian Goilă

19

PETRUȘ RODICA SOFIA

Farkas Melinda

20

RUSU ANDRADA

Felicia Răcean

21

ȘĂULEAN DAVID ROBERT

22

SCHIMBISCHI IOAN TUDOR

Cristian Goilă

23

VASILICHI ANDREEA

Felicia Răcean

 

 

TEHNICI ÎN DESIGN VESTIMENTAR

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

PETRAN ANCA

Călina Langa

15.00

10 E

 

 

JOC POPULAR AITON

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

CIOBANU CRISTINA VALERIA

 

  

Ioan Cuc

 

 

17.50

 

  

Șantier

2

CIOBANU STELA MĂDĂLINA

3

FULOP FLAVIU SEBASTIAN

4

HAȚIEGAN RALUCA DIANA

5

PĂLĂCEAN RĂZVAN LUCIAN

6

ROSTAȘ DENISA RALUCA

7

RUSU ALEXANDRU SEBASTIAN

8

RUSU SERGIU FLORIN

9

TURDEAN ANDREA ALINA

 

 

JOC POPULAR BĂIȘOARA

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BOTA ANDRADA

 

 

 

 

 

Florin Rusu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Șantier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

CORCHIȘ PAULA SIMONA

3

COROBAN MARIA FLORINA

4

GHEȚI MARIAN

5

GROZAV DIANA

6

MATEI ALINA

7

ORZEI LUCA FLORIN

8

OTVOS ALEXANDRU

9

POPA IOAN ALEXANDRU

10

POPA IONUȚ BOGDAN

11

POPA SEBASTIAN VASILE

12

RUSU TEODORA LARISA

13

TEHEI ALEXANDRU

14

TEHEI ANDREEA TEODORA

15

TEHEI DANIEL

16

TEHEI IOANA

17

TÎRNĂVEAN PETRE

 

 

 

JOC POPULAR CLUJ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BĂCIOIU ANDRA

 

Viorel Dragomir

 

18.15

 

Șantier

2

MIHOC ROXANA MARIA

3

SÂNCRĂIAN RAREȘ

4

STUPAR ALIN FLORIN

 

 

JOC POPULAR FLOREȘTI

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

ANDREICA DACIAN MARCEL

 

 

 

 

 

 

  

Dinu Ban

 

 

 

 

 

  

 

18.25

 

 

 

 

 

 

 

Șantier

2

BĂGĂCEAN ANDREI

3

BUȘ MĂDĂLINA MIHAELA

4

BUTAȘ EMILIA ELENA

5

CHITA MARIUS GABRIELA

6

CHITA RADU VIOREL

7

COC DIANA ALEXANDRA

8

CUCURUZAN ANDREIA

9

CULDEA CAMELIA

10

DODEA CĂTĂLIN ADRIAN

11

DRÎNDA IULIA ALINA

12

GHEORGHIEȘ IOANA

13

GHIC DELIA DENISA

14

GHIOR DARIUS NICOLAE

15

HETEA LIVIA MARIA

16

KISS MARIA

17

KISS ROBERT MIHAI

18

MAJA CĂTĂLINA

19

MARIȘ NICOLETA

20

MOCAN IONUȚ VALER

21

MOCAN RADU CĂLIN

22

MORAR LAVINIA MARIA

23

NEMEȘ ANDREI MIHAI

24

ROȘU IOAN

25

TRIF LUCIANA ROXANA

 

 

 

JOC POPULAR TURDA

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BOCOȘ RAUL DANIEL

 

 

 

 

Ioan Cuc

 

 

 

 

18.45

 

 

 

 

Șantier

2

CENAN CRISTIAN

3

CHICINAȘ DAIANA CRISTINA

4

COROIAN CLAUDIA CRISTINA

5

GORE MIRUNA IOANA

6

JELADE DIANA ROXANA

7

LEAȘ ALEXANDRU

8

OARGĂ DAVID

9

OPREA HORAȚIU VASILE

10

PETROVAN RAREȘ ALIN

11

PLEȘA GABRIEL AUGUSTIN

12

POP ANDRADA GEORGIANA

13

SÎRB TEOFIL DANIEL

14

SOPORAN HĂDĂREAN DAIANA

15

TIMIȘER IOANA MARIA

16

TIMIȘER MIHAELA DANIELA

 

 

 

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

BALINT IOSIF ATTILA

 

 

  

 

Florin Ciobanu

 

 

 

19.00

 

 

 

 

 Șantier

2

BAN DINU CĂLIN

3

BAN (COC) LIANA SANDA

4

BĂGĂCEAN ALEXANDRA

5

BODREAN (MATEȘ) ADELA IOANA

6

CENAN IRINA MINODORA

7

CUC MARIA FELICIA

8

DRĂGAN MIHAI ADRIAN

 

 

 

20.00

9

GOGA SORIN

10

JUCAN CARMEN MARIA

11

LUCACIU AUREL VASILE

12

LUP OANA CODRUȚA

13

MOLDOVAN RAFILA FELICIA

14

MUREȘAN (JUCAN) DANIELA IOANA

15

PALCĂU DUMITRU

21.00

16

RUS MIHAI BOGDAN

 

 

 

 

DANS CONTEMPORAN

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

NĂNEȘTEAN ANUȚA

 

Melinda Moga

 

21.20

 

Șantier

2

POP MĂRGINEAN IULIA LETIȚIA

3

VARADI CODRUȚA

 

 

DANS MODERN

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

HALOSTĂ ADOLEAN ELENA ROXANA

Melinda Moga

21.30

Șantier

 

 

TEHNICI ÎN DANS MODERN

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Coordonator

Ora

Sala

1

DEMENY ANDREEA

Melinda Moga

21.35

Șantier

2

KOVATS GYULA

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact