Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PLANIFICAREA NOMINALĂ PENTRU EXAMENUL DE TEORIE MUZICALĂ SECȚIILE EXTERNE DEJ ȘI GHERLA

PLANIFICAREA NOMINALĂ PENTRU EXAMENUL DE TEORIE MUZICALĂ SECȚIILE EXTERNE DEJ ȘI GHERLA

 

                                                  30.05.2015 

  

Grupa  I- Canto  ora 11.00

  

Nr. crt.

Nume & prenume

An studiu

1

BAL CLAUDIA LUCREȚIA

I

2

BENEA DANIELA  VASILICA

I

3

BLENCHE DANIELA SUSANA

I

4

CÂMPAN VASILE MIHAI

I

5

CHIUZAN IONUȚ VASILE

I

6

CORNEA ANA MARIA

I

7

DANCI ILEANA

I

8

FODOR DAN CONSTANTIN

I

9

GEORGIU VLĂDUȚ CRISTIAN

I

10

GRIGA VASILE

I

11

MÂNECAN (NEMEȘ) ANA

I

 

  

Grupa  II- Canto  ora 11.30

  

Nr. crt.

Nume & prenume

An studiu

1

MATROS TEOFANA  DANIELA

I

2

MOLDOVAN  MARINA  MAGDALENA

I

3

MOLDOVAN DAN CAIUS

I

4

MOLDOVAN IOANA MIHAELA

I

5

PENȚA BOGDAN  IOAN

I

6

PODINĂ ANDREEA GABRIELA

I

7

POP OLGA ELENA

I

8

ROMAN GABRIELA CRISTINA

I

9

RUSU MIHAI

I

10

SIGHIARTĂU ADELINALARISA

I

11

SZELYES  MARIUS

I

 

 

Grupa  III- Canto  ora 12.00

 

Nr. crt.

Nume & prenume

An studiu

1

BALINT CUPȘA RALUCA SABINA

II

2

BALLA   ANA GEORGETA

II

3

BALOG MARIUS ȘTEFAN

II

4

BLĂJAN ALEXANDRU IOAN

II

5

BOGDAN ALEXANDRU CRISTIAN

II

6

CÂMPEAN IOANA MARIA

II

7

CHIFOR RALUCA IOANA

II

8

CIUBĂNCAN EMANUEL OVIDIU

II

9

CUPȘA ANCA DIANA

II

10

DAN ARIANA MIXANDRA

II

11

FARCAȘ IONUȚ

II

12

ISCIUC RALUCA NICOLETA

II

13

MORARIU CĂLIN  TRAIAN

II

14

NEGRUȚIU IOANA CRISTINA

II

15

POGĂCEAN DENISA PETRUȚA

II

16

PRODAN LOREDANA

II

17

RODILĂ ALEXANDRA CAMELIA

II

18

RODILĂ DIANA NASTASIA

II

19

TĂMAȘ ALEXANDRA

II

 

 

Grupa  IV- Instrumente  ora 13.00          

 

Nr crt

Nume & prenume

An studiu

1

CHIRA SORIN DANIEL

II

2

KIS ALEX INOCENȚIU

II

3

KIS INOCENȚIU

II

4

MARIN VLAD

II

5

MEDAN GABRIEL DACIAN

II

6

MUREȘAN CRISTIAN

II

7

PETER EMANUEL

II

8

SĂVAN GRIGORE AUGUSTIN

II

9

ȘUTEU RAREȘ

II

10

SZEKELY IUSTIN  GYOZO

II

11

TEREC AUGUSTIN

II

12

TEREC IOAN SAMUEL

II

13

TOMA DANIEL

II

 

 

Grupa  V- Canto  ora 14.00

  

Nr crt

Nume & prenume

An studiu

1

BUZGĂU ALINA

II

2

CHIOREAN TAISIA

II

3

FUSTOS VIOLETA

II

4

GRAD MARIN

II

5

DOSA   CRISTIAN

II

6

HĂRĂNGUȘ VASILEADRIAN

II

7

MOLDOVAN CORNELIA GEORGETA

II

8

PEGULESCU CĂTĂLINAMAGDALENA

II

9

PETRESCU CAMELIA ADRIANA

II

10

POP SORIN GHEORGHE

II

11

POPESCU LILIANA

II

12

SILAȘI RODICA

II

13

TECAR  REGHINA

II

14

TECAR LUCIAN

II

15

ZEGREAN TIȚA

II

16

GABOR ANDREI

III

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact