Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » RESTANȚIERI - PLANIFICARE EXAMEN TEORIE MUZICALĂ – 2 IUNIE 2015

RESTANȚIERI - PLANIFICARE EXAMEN TEORIE MUZICALĂ – 2 IUNIE 2015

 

02.06.2015  SALA 8P – ORA 16

 

 

Nr.

Crt.

Nume & Prenume

An studiu

  1.  

ADIACONITEI ALBERT GEORGE

I

  1.  

ANITAS RADU

I

  1.  

BATINAS RAZVAN

I

  1.  

BEDEOAN RAUL

I

  1.  

BIDIAN TAMARA

I

  1.  

BORLEA NICOLAE SORIN

I

  1.  

BUCUR GABRIELA

I

  1.  

BUTUR EMIL CĂLIN

I

  1.  

CHRISTOS GEORGIADIS

I

  1.  

GABOR MIRCEA

I

  1.  

GACIU PAUL

I

  1.  

HORDOAN (MORAR)  CLAUDIA AURORA

I

  1.  

HORDOAN ALEXANDRA

I

  1.  

LENGYEL ISTVAN

I

  1.  

LUNG RODICA

I

  1.  

MAGUREAN COSTIN

I

  1.  

MARINESCU DAN

I

  1.  

MIRAUTI  CIPRIAN

I

  1.  

PORUMB DANIEL

I

  1.  

RUS PAUL GEORGE

I

  1.  

RUSU PAUL OVIDIU

I

  1.  

STER CATALINA MARIA

I

  1.  

TODIRENCHI  STEFANA

I

  1.  

BERCE    ADRIAN GABRIEL

I

  1.  

COMAN HORATIU DANIEL

I

  1.  

CUCURUZAN SIMONA

I

  1.  

DULAU ANDREEA EMILIA

I

  1.  

PAPOI CECILIA MARIA

I

  1.  

PETEAN FLAVIU

I

  1.  

PINZAR CAMELIA

I

  1.  

PUIAC SORINA

I

  1.  

RACASAN ADRIAN DAN

I

  1.  

ROMAN ALEXANDRA MARIA

I

  1.  

ADAM ALINA EMANUELA

I

  1.  

SCURTU TABITA

I

  1.  

TOADER DANIELA

I

 

 

 

ORA 16,30

  

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

  1.  

BERENDI CLAUDIU

II

  1.  

DODEA EMANUEL IONUT

II

  1.  

FODOREAN DAVID

II

  1.  

GORON MARIUS MIREL

II

  1.  

GORUN (BALC) CAMELIA CRISTINA

II

  1.  

ICHIM LIVIU

II

  1.  

MEDESAN DAN

II

  1.  

MOLDOVAN VICTOR

II

  1.  

MOT TEODORA IULIA

II

  1.  

MURESAN CASIAN

II

  1.  

NOVACESCU FLORINA ANAMARIA

II

  1.  

PASCA MARIAN NICOLAE

II

  1.  

SFECHIS GABRIEL

II

  1.  

URSAN GEORGE ANDREI

II

  1.  

ADAM LAVINIA

II

  1.  

BALDEAN EUSEBIA

II

  1.  

BEDEOAN RAUL IOAN

II

  1.  

BONTE ANDREI FLORIN

II

  1.  

FLOREA ANDREI VASILE

II

  1.  

GHIRCOIAS NICOLAE ANDREI

II

  1.  

ISPAS IOANA ANDREEA

II

  1.  

POP CLAUDIA LAVINIA

II

  1.  

POTRA ELENA LUCIA

II

  1.  

PURCEL ANDREEA

II

  1.  

RACEAN ALINA MARIA

II

  1.  

TOSA MIHAELA

II

  1.  

ZLATAN MARIA TEODORA

II

 

 

 

ORA 17,00 

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

An

studiu

1

COMAN DIANA ALINA

III

2

HADAREAN ANANIE

III

3

ICHIM VLAD MIHAI

III

4

MANDI IOAN

III

5

PAIC SEBASTIAN

III

6

RAPOLTI ALEXANDRU RAZVAN

III

7

TRIF DORIN ADRIAN

III

8

ARGHIR ELENA MONICA

III

9

BOTA VASILE VALENTIN

III

10

NICORICI SILVIA

II

11

PARDAU IULIA

III

12

TAMAS ANAMARIA  RALUCA

III

13

TARMURE NAOMI  HAIDEEA

III

14

TOSA BENEAMIN

III

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact