Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REZULTATE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - 8 IUNIE 2015

REZULTATE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - 8 IUNIE 2015

 

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BASS

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

ADIACONIȚEI ALBERT GEORGE

I

10 (zece)

2

BOROS CSONGOR

I

933(nouă)33

3

RANTA OANA BIANCA

I

10 (zece)

4

GOIA ROBERT ȘTEFAN

II

9(nouă)

 

 

VIOLĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BOJAN VASILIAN

I

10(zece)

 

 

CHITARĂ CLASICĂ ȘI FOLK

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BUCUR GABRIELA

I

833(opt)33

2

COJOCNEAN DIANA

I

8(opt)

3

DANCI ȘTEFAN

I

866(opt)66

4

FELECAN DORIAN

I

9(nouă)

5

HORDOAN (MORAR) CLAUDIA AURORA

I

10(zece)

6

HORDOAN ALEXANDRA

I

10(zece)

7

ȘTER CĂTĂLINA MARIA

I

absentă

8

MUREȘAN CASIAN

II

966(nouă)66

 

ACORDEON

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

ANIȚAȘ RADU

I

absent

2

BEDEOAN RAUL

I

933(nouă)33

3

POPA IRINA

I

10(zece)

4

SZABO IOAN

          I

10(zece)

 

ORGĂ ELECTRONICĂ

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

MĂGUREAN COSTIN

I

absent

2

FODOREAN DAVID

II

933(nouă)33

3

MEDEȘAN DAN

II

absent

4

MOȚ TEODORA IULIA

II

absentă

5

MOLDOVAN VICTOR

II

866(opt)66

6

SFECHIȘ GABRIEL

II

absent

7

URSAN GEORGE ANDREI

II

933(nouă)33

 

 

VIOARĂ

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BUTUR CĂLIN EMIL

I

absent

2

FORNA ANA LORENA

I

833(opt)33

3

ILEA CLAUDIU

I

866(opt)66

4

LENGYEL ISTVAN

          I

absent

5

PRECUP VASILE GHEORGHE

I

733(șapte)33

6

BERENDI CLAUDIU

II

absent

7

GORON MARIUS MIREL

II

absent

8

SOCACIU PETRU RAREȘ

II

absent

9

PUCANI LIVIU CĂTĂLIN

III

966(nouă)66

10

RUS ANA COSMINA

III

8(opt)

11

FLORESCU MARIA GABRIELA

IV

absentă

 

 

PIAN

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BIDIAN TAMARA

I

absentă

2

LUNG RODICA

I

absentă

3

MARINESCU DAN

I

absent

4

RUS PAUL GEORGE

          I

9(nouă)

5

TODIRENCHI ȘTEFANA

I

absentă

6

FĂRCAȘ MARIA ANDREEA

II

866(opt)66

7

GORUN (BÂLC) CAMELIA CRISTINA

II

absentă

8

NOVĂCESCU FLORINA ANAMARIA

II

absentă

9

ANDRUȘ DENIS CLAUDIU

III

10(zece)

10

BAROGA MARIA ALEXANDRA

III

966(nouă)66

11

BIRÓ ÁGNES TÜNDE

III

866(opt)66

12

FOLDVARI DANIEL

III

766(șapte)66

13

ICHIM VLAD MIHAI

III

10(zece)

14

CHIMINGICĂ IONELA

IV

9(nouă)

15

ILIE SERGIU MARIAN

IV

10(zece)

 

 

DESIGN VESTIMENTAR 

Clasa Călina Langa

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BILANIUC BIANCA MARIA

II

9(nouă)

2

CÂNDEA LAVINIA ADA

II

10(zece)

3

GALU ALINA

II

966(nouă)66

4

HENDEA MIHAI

II

10(zece)

5

MARC SABINA VALENTINA

II

966(nouă)66

6

TEGZEȘIU ANA MARIA

II

10(zece)

7

TAKACS ANDREA

II

10(zece)

 

 

 

DESIGN VESTIMENTAR 

Clasa Teodora Vișinescu 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

Observații

1

BOIER CRINA ANA

I

933(nouă)33

 

2

DROMERESCHI IULIA

I

absentă

 

3

GOIA-ȚĂRAN MARIA

I

7(șapte)

 

4

HOSU IOANA ANDREEA

I

966(nouă)66

 

5

MATEI (SUPP) ADA XENIA

I

933(nouă)33

 

6

MOCAN (BORODAN) IOANA

I

933(nouă)33

 

7

MOLDOVAN MARIUS ALEXANDRU

I

10(zece)

 

8

RADU DIANA CLAUDIA

I

10(zece)

 

9

ROMAN MARIA

I

absentă

 

10

SELIȘTEAN RADU IONUȚ

I

966(nouă)66

 

11

URSU TIBERIA MARIA

I

933(nouă)33

 

12

CIOFLICĂ ROXANA

II

966(nouă)66

 

13

FARCAȘ DALINA TEONA

II

absentă

 

14

CRIȘAN (MESAROȘ) GABRIELA

II

833(opt)33

 

15

ȘIMON SILVIA

II

10(zece)

 

16

IORGULESCU OANA ANDREEA

II

absentă

 

17

PETREHUȘ LAURA

II

8(opt)

 

18

SZABO EMESE

II

6(șase)

nepromovat

 



TEHNICI ÎN DESIGN VESTIMENTAR

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

PASZTOR ANTONIA IOANA

I

absentă

2

DIUJICOV INESA

I

9(nouă)

 

 

 

GRAFICĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

AȘTILEAN MARIA

I

7(șapte)

2

DRUȚĂ VALENTINA

I

10(zece)

3

HERBEL IOANA

I

10(zece)

4

MARCU VLAD ALEXANDRU

I

absent

5

MUREȘAN IRMA ANDREEA

I

766(șapte)66

6

RÂPAȘ DENISA

I

absentă

7

MINTEOAN FLAVIUS

II

10(zece)

8

MOSORA NICOLA

II

10(zece)

9

PÂRV MARIA ANCA

II

absentă

10

SANTHA HAJNALKA

II

10(zece)

11

SIMON ENIKO

II

866(opt)66

 

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact