Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REZULTATE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - 9 IUNIE 2015

REZULTATE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - 9 IUNIE 2015

PICTURĂ

CLASA MELINDA FARKAS

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BACIU LAVINIA NICOLETA

I

966(nouă)66

2

BOTA IOAN MIHAI

I

9(nouă)

3

CĂTINAȘ (TÂRT) ADINA SIMONA

I

10 (zece)

4

FARCAȘ CAMELIA

I

absentă

5

JITARI ALINA ELENA

I

10 (zece)

6

POCOL (CRISTE) MARIANA MIHAELA

I

10 (zece)

7

POP (POPESCU) VIOLETA

I

933(nouă)33

8

BUZĂ ADRIANA

II

10(zece)

9

COSMA IOAN DANIEL

II

10(zece)

10

DRAGAN LIANA

II

absentă

11

GRAUR (GLIGA) DORINA

II

absentă

12

ILIEȘ (SASU) RALUCA ALEXANDRA

II

absentă

13

ILINCA IULIA

II

833(opt)33

14

MARC PETRUȚA IULIA

II

absentă

15

MIHOC TUDOR DAN

II

933(nouă)33

16

RÎPA IRIS

II

8(opt)

17

ROȘCA BRÂNZAȘ MIHAELA

II

9(nouă)

18

POP AIDA IRIMA

I

10(zece)

19

FODOR ALEXANDRA

I

966(nouă)66

 

 

PICTURĂ

CLASA CRISTIAN GOILĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BARABAȘ DESPINA TEODORA

I

966(nouă)66

2

AVRAM DENISE

 

absent

3

HAISAN ANGEL ALEX

I

866(opt)66

4

KAJCSA IDA MARIA

I

9(nouă)

5

POP (LEORDEAN) ADRIANA MIHAELA

I

10(zece)

6

POPESCU (MARTIN) LIANA MARIA

I

833(opt)33

7

REPEDE RĂZVAN

I

absent

8

PLETEA SIMONA

I

10(zece)

9

SOOS EMESE

I

10(zece)

10

SZEKELY JONATHAN

I

966(nouă)66

11

TRUȚĂ JIMAN (MATEI) ISOLDA

I

966(nouă)66

12

ZOLDI OCTAVIA

I

10(zece)

 

 

SCULPTURĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

SASU REMUS MARIAN

II

10(zece)

2

DRĂGAN LIGIA ELENA

II

966(nouă)66

3

HĂDĂREAN ANANIE

II

766(șapte)66

4

FODOR ATILA ROBERT

II

10(zece)

5

SITARU AURICA

II

966(nouă)66

 

 

 

TEHNICI ÎN PICTURĂ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

URDĂ RALUCA ANDREEA

I

10(zece)

 

 

CANTO JAZZ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

PETEAN FLAVIU

I

absent

2

FLOREA ANDREI VASILE

II

absent

3

SPIRIDON ALEXANDRA

II

966(nouă)66

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

CLASA CLAUDIU CIOTLEUȘ

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BĂLAȘ ALEXANDRA

I

733(șapte)33

2

BETEAG ANTONIA

I

933(nouă)33

3

CĂLUGĂR OANA

I

833(opt)33

4

MAIER MĂDĂLINA

I

933(nouă)33

5

MĂDAȘ ROXANA DALIA

I

8 (opt)

6

OLAH DAVID DARIUS

I

866(opt)66

7

PALI (ROȘCA) ALINA DELIA

I

733(șapte)33

8

TOMUȘ CODRUȚA

I

933(nouă)33

9

ZANC ROXANA MARINA

I

866(opt)66

10

POTRA  ELENA  LUCIA

II

absentă

11

PURCEL ANDREEA

II

766(șapte)66

 

 

INIȚIERE CORALĂ

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

ADAM ALINA EMANUELA

I

absentă

2

CUIBUS LUCIANA MELANIA

I

766(șapte)66

3

FĂRCAȘ LUCIA

I

8(opt)

4

NECHITA ALEXANDRINA

I

866(opt)66

5

PLEȘA RODICA

I

9(nouă)

6

ROSTAȘ ANDREI

I

833(opt)33

7

ROMAN IOANA

I

933(nouă)33

8

SCURTU TABITA

I

absentă

9

TOADER DANIELA

I

absentă

 

 

 

CANTO CLASIC

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BALINT TEODORA RALUCA

I

9(nouă)

2

BERCE ADRIAN GABRIEL

I

966(nouă)66

3

COMAN HORAȚIU DANIEL

I

866 (opt)66

4

TEODORU PAULA ANDREEA

I

10(zece)

5

POP CLAUDIA LAVINIA

II

933(nouă)33

6

SIMON ENIKÖ

II

833(opt)33

 

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

CLASA MARINA SIMIONESCU

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

COLCER RĂZVAN

I

733(șapte)33

2

LAZĂR (GREBLĂ) RAMONA

I

866 (opt)66

3

LUNG ALINA

I

7(șapte)

4

PÎNZAR CAMELIA

I

10(zece)

5

SECHELI DANA GABRIELA

I

866 (opt)66

 


 

TEHNICI ÎN MUZICĂ POPULARĂ

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

MIHĂILĂ  ANAMARIA

I

10(zece)

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact