Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REZULTATE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - 15 iunie 2015

REZULTATE EXAMENE ANII INTERMEDIARI - 15 iunie 2015

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

CLASA MARINA SIMIONESCU

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BOCA (FARCĂU) SANDA

I

933(nouă)33

2

CHEREGI LARISA MIRIAM

I

8(opt)

3

DOBOCAN CĂLINA DANIELA

I

733(șapte)33

4

HAIDUC IOAN HORAȚIU

I

933(nouă)33

5

HARIGA ANDRA MIHAELA

I

866(opt)66

6

MARIAN VLADIMIR

I

10(zece)

7

MUREȘAN CORINA EMILIA

I

933(nouă)33

8

PASC ALEXANDRA

I

833(opt)33

9

PAPOI CECILIA MARIA

I

absentă

10

POP MARIA ANDREEA

I

9(nouă)

11

POPA IOANA

I

833(opt)33

12

PURCEL ADELA MĂDĂLINA

I

933(nouă)33

13

ROMAN ALEXANDRA MARIA

I

absentă

14

SANDU FLAVIA ANDREEA

I

933(nouă)33

15

ȘABAN DENISA

I

8(opt)

16

TREBEA (NEGRU) NICOLETA

I

866(opt)66

17

ZLĂTAN MARIA TEODORA

II

933(nouă)33

 

 

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

CLASA LACKO TUNDE

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

MOȘUȚIU BOGDAN IOAN

I

933(nouă)33

2

MUREȘAN DAIANA EMANUELA

I

733(șapte)33

3

MUREȘAN ANDREI LUCIAN

I

absent

4

PUIAC SORINA

I

absentă

5

TIPONUȚ MELANIA SIMONA

I

933(nouă)33

6

ADAM LAVINIA

II

10(zece)

7

AZOIȚEI CARMEN DANUSIA

II

966(nouă)66

8

BĂLDEAN EUSEBIA

II

8(opt)

9

BEDEOAN  RAUL IOAN

II

absent

10

BOȚA IULIA BEATRICE

II

8(opt)

11

CLAMPARIU (TOMA) MONICA GABRIELA

II

9(nouă)

12

COTFAS ALEXANDRA

II

933(nouă)33

13

FAZEKAS KRISZTA

II

966(nouă)66

14

GHIRCOIAȘ NICOLAE ANDREI

II

966(nouă)66

15

ISPAS  IOANA ANDREEA

II

933(nouă)33

16

RĂCEAN ALINA MARIA

II

absentă

17

RICEAN PUIU LARISA

II

9(nouă)

18

ROTARU ANAMARIA

II

933(nouă)33

19

RUSU MĂDĂLINA IULIA

II

10(zece)

20

URSU MIHAI

II

10(zece)

 
 
 

PICTURĂ TURDA

 

Nr.

crt

Nume & Prenume

Anul

Nota

1

BARBU MARIA

I

10(zece)

2

DETEȘAN GEORGETA LAURA

I

10(zece)

3

FERDEAN MIAHI ANDREI

I

10(zece)

4

MOLDOVAN MARIA MAGDALENA

I

10(zece)

5

SIMON CARLA

I

10(zece)

6

VORNICU GRIGORAȘ DENISA LOREDANA

I

10(zece)

7

UNGUREANU BIANCA MARIA

I

10(zece)

8

BOZBICS MARTIN MIHAI GABRIEL

II

10(zece)

9

BOCHIȘ VIORICA

II

10(zece)

10

HIDIȘAN ALINA ANCA

II

10(zece)

11

ROMILĂ THEODOR

II

10(zece)


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact