Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMARE EXAMEN DE ADMITERE 22.09.2015

PROGRAMARE EXAMEN DE ADMITERE 22.09.2015

CANTO CLASIC - ORA 14,30 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

BIRTA CAMELIA

CANTO CLASIC

2

BOANCĂ FILIP PAUL

CANTO CLASIC

3

HLORYA POPSHA

CANTO CLASIC

4

KOVACS ANDREA

CANTO CLASIC

5

MARIAN GEORGIANA

CANTO CLASIC

6

POP ISTVAN ZSOLT

CANTO CLASIC

 

 

INIȚIERE CORALĂ - ORA 15,30 SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

SUSON (CÎMPAN) MARIA RODICA

INIȚIERE CORALĂ

 

 

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ - ORA 15,30  SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

ANTON IULIA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

BĂLDEAN ADELA ȘTEFANIA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

BELDEAN SORIN

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

BOGZA DIANA ANDREEA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

CSORBA NORBERTH

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

ORA 16,30   SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

DALI EMOKE

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

FLOREA LAURENȚIU

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

ILEA BOGDAN ALIN

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

KOVACS GABRIELA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

LĂPUȘTE PAULA IONELA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

ORA 17,30 SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

MADUSSI ALEXANDRU

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

PĂLTĂNIE RODICA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

PÂRÂU ANGELA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

4

PLEȘA MIHAI ANDREI

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

5

SAVU ADELA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

 

ORA 18,00  SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

SUCIU MARIA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

2

SZABO ISTVAN AKOS

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

3

ȚÂRC SÂNZIANA

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

 

 

PICTURĂ - ORA 15,00 SALA 1M

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

KOVACS ORSOLYA

PICTURĂ

2

MADARAS ESZTER

PICTURĂ

3

NEIDENBACH HELGA

PICTURĂ

 

 

TEHNICI ÎN PICTURĂ - ORA 15,00 SALA 1M

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

OLTEAN CRISTIAN ȘTEFAN

TEHNICI ÎN PICTURĂ

 

 

 

DESIGN VESTIMENTAR - ORA 15,00 SALA 10E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

BILANIUC MARIANA NELIA

DESIGN VESTIMENTAR

2

HORVAT (GREBENIȘAN) EDITH

DESIGN VESTIMENTAR

3

MĂRGINEAN ADINA

DESIGN VESTIMENTAR

4

MĂRINCAȘ IRINA

DESIGN VESTIMENTAR

5

MICAȘ IULIA

DESIGN VESTIMENTAR

6

MOȘINCAT DIANA MARIA

DESIGN VESTIMENTAR

 

 

GRAFICĂ - ORA 15,00 SALA 3M

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

IACAB TIVADAR WILIAM

GRAFICĂ

2

NUȚAȘ PAULA DENISA

GRAFICĂ

3

PANDELE BARBU LIVIA FLORINA

GRAFICĂ

4

RADU CRISTINA

GRAFICĂ

5

SPÂN MARTINA

GRAFICĂ

6

VAIDASIGAN (VICOVAN) IULIANA ANDREA

GRAFICĂ

 

 

DECORAȚIUNI INTERIOARE - ORA 15,00 SALA 6M

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

IEPURE (VOIVOD) MEDA

DECORAȚIUNI INTERIOARE

2

NEAGU REMINA

DECORAȚIUNI INTERIOARE

3

OLAR VERONICA

DECORAȚIUNI INTERIOARE

4

POPA IZABELA

DECORAȚIUNI INTERIOARE

 


ARTĂ FOTOGRAFICĂ - ORA 15,00 SALA 5M  

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

CUCEREANU MARCELA

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

2

POP ALEXANDRA

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

 

 

CERAMICĂ - ORA 15,00 SALA 1M

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

DRĂGHICI MOISE

CERAMICĂ

2

BODO (LASZLO) ROZALIA

CERAMICĂ

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact