Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REZULTATE EXAMENE RESTANȚE 21.09.2015

REZULTATE EXAMENE RESTANȚE 21.09.2015

Nr.

crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Nota

1

ȘTER CĂTĂLINA

I

CHITARĂ CLASICĂ

ABSENTĂ

2

FEIER MIHAIL

TRANSFER TG. MUREȘ

II

CHITARĂ CLASICĂ

10(zece)

3

PORUMB DANIEL

I

TARAGOT

6(șase) nepromovat

4

BORLEA NICOLAE

I

SAXOFON

ABSENT

5

CĂTINEAN VASILE

I

SAXOFON

10 (zece)

6

GABOR MIRCEA

I

SAXOFON

ABSENT

7

LOȘONȚI OVIDIU

I

SAXOFON

ABSENT

8

RUSU PAUL OVIDIU

I

SAXOFON

ABSENT

9

PAȘCA MARIAN NICOLAE

II

SAXOFON

10 (zece)

10

BUTUR CĂLIN

I

VIOARĂ

ABSENT

11

LENGHEL ISTVAN

I

VIOARĂ

9 (nouă)

12

BERENDI CLAUDIU

II

VIOARĂ

7(șapte)

13

GORON MARIUS

II

VIOARĂ

7(șapte)

14

SOCACIU RAREȘ

II

VIOARĂ

10 (zece)

15

FLORESCU MARIA

IV

VIOARĂ

ABSENTĂ

 

 

Nr.

crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Coordonator curs

1

MOLDOVAN MARINA MAGDALENA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ GHERLA

7(șapte)

2

MUNTEAN INDREI ADRIANA MARIA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

8(opt)

3

PODINĂ ANDREEA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ

9(nouă)

4

POP OLGA

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ

733(șapte)33

5

SIGARTĂU ADELINE

I

CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ

733(șapte)33

6

BOGDAN ALEXANDRU

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ

ABSENT

7

ISCIUC RALUCA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ

8(opt)

8

POTRA LUCIA

II

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

10(zece)

 

 

Nr.

crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Nota

1

ANIȚAȘ RADU

I

ACORDEON

ABSENT

2

MĂGUREAN COSTIN

I

ORGĂ ELECTRONICĂ

ABSENT

3

MEDEȘAN DAN

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

ABSENT

4

MOȚ IULIA

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

ABSENTĂ

5

SFECHIȘ GABRIEL

II

ORGĂ ELECTRONICĂ

ABSENT

6

BIDIAN TAMARA

I

PIAN

ABSENTĂ

7

SILAGHI RODICA

I

PIAN

966(nouă)66

8

MARINESCU DAN

I

PIAN

ABSENT

9

TODIRENCHI ȘTEFANA

I

PIAN

733(șapte)33

10

GORON CAMELIA

II

PIAN

ABSENTĂ

11

NOVĂCESCU FLORINA

II

PIAN

ABSENTĂ

 

 

Nr.

crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Nota

1

BOTICAȘ GABRIEL MARIUS

I

INSTRUCTOR COREGRAF JOC POPULAR

866(opt)66

2

CRĂCIUN CĂTĂLIN

I

INSTRUCTOR COREGRAF JOC POPULAR

733(șapte)33

3

TODEA (COSMA) MARIA

I

INSTRUCTOR COREGRAF JOC POPULAR

7(șapte)

4

ADELEAN PAUL

I

JOC POPULAR CĂIANU

ABSENT

5

CIRCOV AURELIAN

I

JOC POPULAR CĂIANU

ABSENT

6

SAS DAIANA

I

JOC POPULAR CĂIANU

ABSENTĂ

7

BANYAI-CSAKI ROBERT

I

JOC POPULAR MERA

ABSENT

8

MEZEI LASZLO

I

JOC POPULAR MERA

10(zece)

9

MEZEI MATYAS

I

JOC POPULAR MERA

933(nouă)33

 

 

Nr.

crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Coordonator curs

1

MARC PETRUȚA

I

DECORAȚIUNI INTERIOARE

833(opt)33

2

BALAIS ALICE

II

DECORAȚIUNI INTERIOARE

ABSENTĂ

3

KISS IOANA

II

DECORAȚIUNI INTERIOARE

8(opt)

4

ȘIMON FLORINA

II

DECORAȚIUNI INTERIOARE

866(opt)66

5

DROMERESCHI IULIA

I

DESIGN VESTIMENTAR

ABSENTĂ

6

ROMAN MARIA

I

DESIGN VESTIMENTAR

ABSENTĂ

7

FĂRCAȘ DALINA TEONA

I

DESIGN VESTIMENTAR

10 (zece)

8

IORGULESCU OANA ANDREEA

I

DESIGN VESTIMENTAR

8(opt)

9

SZABO EMESE BEATA

II

DESIGN VESTIMENTAR

833(opt)33

10

PASZTOR ANTONIA

I

TEHNICI ÎN DESIGN VESTIMENTAR

9 (nouă)

11

JIȘA GRECU CRISTINA

I

ȚESUT-CUSUT

8(opt)

 

 

Nr.

crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Coordonator curs

1

AVRAM DENISE

I

PICTURĂ

ABSENTĂ

2

FĂRCAȘ CAMELIA

I

PICTURĂ

ABSENTĂ

3

REPEDE RĂZVAN

I

PICTURĂ

ABSENT

4

DRĂGAN LIANA

II

PICTURĂ

9(nouă)

6

GRAUR GLIGA DORINA

II

PICTURĂ

933(nouă)33

7

ILIEȘ SASU RALUCA ALEXANDRA

II

PICTURĂ

9(nouă)

8

MARC PETRUȚA IULIA

II

PICTURĂ

10(zece)

9

MARCU VLAD

 

GRAFICĂ

10(zece)

10

RÂPAȘ DENISE

 

GRAFICĂ

ABSENTĂ

11

PÂRV MARIA

 

GRAFICĂ

866(opt)66

 

 

Nr.crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Nota

1

BILICI MARIA

I

RETORICĂ

ABSENTĂ

2

GOREA ADELA

I

RETORICĂ

ABSENTĂ

3

MARIN GHEORGHE

I

RETORICĂ

ABSENT

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

crt

Nume/prenume

An studiu

Curs

Coordonator curs

1

PAPOI CECILIA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

ABSENTĂ

2

PUIAC SORINA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

866(opt)66

3

ROMAN ALEXANDRA

I

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

ABSENTĂ

4

BEDEOAN RAUL

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

833(opt)33

5

RĂCEAN ALINA MARIA

II

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

ABSENTĂ

6

PETEAN FLAVIU

I

IMPROV. JAZZ

ABSENT

7

FLOREA ANDREI

II

IMPROV. JAZZ

ABSENT

8

ADAM ALINA

I

INIȚIERE CORALĂ

ABSENTĂ

9

SCURTU TABITA

I

INIȚIERE CORALĂ

ABSENTĂ

10

MIRĂUȚ CIPRIAN

I

INSTR. PERCUȚIE

ABSENT


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact