Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMARE EXAMEN DE ADMITERE 24.09.2015

PROGRAMARE EXAMEN DE ADMITERE 24.09.2015

ACORDEON – ORA 15,00 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

BERENDI DAN

ACORDEON

2

CIOTA ALIN ȘTEFAN

ACORDEON

3

ILEA DAVID EUGEN

ACORDEON

4

LOLA DANIEL

ACORDEON

5

LOȘONȚI IOAN

ACORDEON

6

MOCEAN COSMIN

ACORDEON

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL - CAVAL – ORA 15,00 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

LEHANCI  IONUȚ

CAVAL

 

 

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS  – ORA 15,00 – SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

CSORBA NORBERTH

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS 

2

HODREANU ȘTEFAN CRISTIAN

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS 

3

PINTEA ALEXANDRU

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS 

4

VANCEA VLAD CRISTIAN

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS 

5

VELE IONUȚ DOREL

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS 

 


CLARINET  – ORA 15,10 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

FLOREA IONUȚ STELIAN

CLARINET

2

MOLDOVAN CLAUDIU

CLARINET

 

 

 

IMPROVIZAȚIE JAZZ  – ORA 17,20 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

ARIQAT MAISSOUN

IMPROVIZAȚIE JAZZ 

2

BORDAS NOEMI

IMPROVIZAȚIE JAZZ 

 

 

INSTRUMENTE DE PERCUȚIE  – ORA 16,00 – SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

CHIOREAN ANDREI 

INSTRUMENTE DE PERCUȚIE  

2

POARĂ RAUL FLORIN

INSTRUMENTE DE PERCUȚIE  

 

 

ORGĂ ELECTRONICĂ  – ORA 16,00 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

BISTRIȚEANU (MATEI) ADRIANA IULIA

ORGĂ ELECTRONICĂ  

2

BORZASI ROMEO

ORGĂ ELECTRONICĂ  

3

ROSTAȘ REMUS OVIDIU

ORGĂ ELECTRONICĂ  

4

TERHEȘ DANIELA

ORGĂ ELECTRONICĂ  

 


PIAN  – ORA 16,40 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

DAMȘA OLIMPIA MIHAELA

PIAN

2

NEGREA SARA DIANA

PIAN

3

POP MIRCEA BOGDAN

PIAN

4

ROMANIUC SONIA

PIAN

  

 

SAXOFON  – ORA 15,30 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

FRÎNCU RĂZVAN ADRIAN

SAXOFON

2

JUCAN MIHAI FLORIN

SAXOFON

3

KOLOZSVARI FLORIN

SAXOFON

4

POP PAUL ALIN

SAXOFON

5

SANDRU VALENTIN ALEXANDRU

SAXOFON

 

 

TARAGOT  – ORA 16,30 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

LĂPUȘTE IOAN

TARAGOT

2

MOCAN ROMICĂ LUCIAN

TARAGOT

 

 

VIOARĂ  – ORA 16,20 – SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

ANDRUS ELIAS ADRIAN

VIOARĂ

2

DANCI ȘTEFAN

VIOARĂ

3

FLOREA IONUȚ STELIAN

VIOARĂ

4

HODREA BIANCA ALEXANDRA

VIOARĂ

 

 

 

DANS CLASIC  – ORA 15,30 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

ARIQAT MAISSOUN

DANS CLASIC

2

SOBOSLAI BIANCA

DANS CLASIC

 

 

 

DANS  CONTEMPORAN  – ORA 15,50 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

AVRAM MARIA VIORICA

DANS  CONTEMPORAN  

2

BARDACZI  IRINA

DANS  CONTEMPORAN  

3

LAKATOS ORSOLYA

DANS  CONTEMPORAN  

4

RUS MEDEEA PATRICIA

DANS  CONTEMPORAN  

5

STATE MARIA ANDREEA

DANS  CONTEMPORAN  

6

SZOLOSI ERNESTA HERMINA

DANS  CONTEMPORAN  

 

 

 

DANS DE SOCIETATE  – ORA 16,50 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

MOIGRĂDEAN ANDREEA

DANS DE SOCIETATE  

 

 

 

INSTRUCTORI ÎN DANS  MODERN  – ORA 17,00 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

LAKATOS ORSOLYA

INSTRUCTORI ÎN DANS  MODERN  

2

MAIER ANDREEA

INSTRUCTORI ÎN DANS  MODERN  

3

NECHITA ALEXANDRINA

INSTRUCTORI ÎN DANS  MODERN  

4

OLTEANU GEORGE MARIAN

INSTRUCTORI ÎN DANS  MODERN  

5

POP MĂRGINEAN IULIA LETIȚIA

INSTRUCTORI ÎN DANS  MODERN  

6

SUCIU MARIA ALINA

INSTRUCTORI ÎN DANS  MODERN  



INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  – ORA 18,00 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

CENAN MIRCEA DORU

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

2

COVACIU BENEAMIN

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

3

CRIȘAN CRISTIAN IONUȚ

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

4

DÎNGĂ VASILE LUCIAN

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

5

GABOR ȘTEFANIA

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

6

MIHOC ROXANA MARIA

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

7

ȚIBOC IONUȚ FLORIN

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

8

TIMOFTEI SANDA

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  

 

 

JOC POPULAR  – ORA 19,20 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Curs

1

BONCEAN ALEXANDRA

JOC POPULAR  

2

BONCEAN COSMINA CODRUȚA

JOC POPULAR  

3

BULBOACĂ RALUCA

JOC POPULAR  

4

LĂPUȘAN BOGDAN

JOC POPULAR  

5

NICOLAE DARIA DENISA

JOC POPULAR  

6

SUCIU ROXANA

JOC POPULAR  

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact