Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REZULTATE EXAMEN DE ADMITERE 24.09.2015

REZULTATE EXAMEN DE ADMITERE 24.09.2015

DANS CLASIC  – ORA 15,30 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

ARIQAT MAISSOUN

ADMIS

2

SOBOSLAI BIANCA

ADMIS

 

 

DANS  CONTEMPORAN  – ORA 15,50 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

AVRAM MARIA VIORICA

ADMIS

2

BARDOCZI  IRINA

ADMIS

3

LAKATOS ORSOLYA

ADMIS

4

RUS MEDEEA PATRICIA

ADMIS

5

STATE MARIA ANDREEA

ADMIS

6

SZOLOSI ERNESTA HERMINA

ADMIS

 

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL - CAVAL – ORA 15,00 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

LEHACI  IONUȚ

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

 

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS  – ORA 15,00 – SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

CSORBA NORBERTH

ADMIS

2

HODREANU ȘTEFAN CRISTIAN

ADMIS

3

PINTEA ALEXANDRU

ADMIS

4

VANCEA VLAD CRISTIAN

ADMIS

5

VELE IONUȚ DOREL

ADMIS

 

 

CLARINET  – ORA 15,10 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

FLOREA IONUȚ STELIAN

ABSENT

2

MOLDOVAN CLAUDIU

ADMIS



INSTRUMENTE DE PERCUȚIE  – ORA 16,00 – SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

CHIOREAN ANDREI 

ADMIS

2

POARĂ RAUL FLORIN

ADMIS



SAXOFON  – ORA 15,30 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

FRÎNCU RĂZVAN ADRIAN

ADMIS

2

JUCAN MIHAI FLORIN

ADMIS

3

KOLOZSVARI FLORIN

ADMIS

4

POP PAUL ALIN

ADMIS

5

SANDRU VALENTIN ALEXANDRU

ADMIS

 

 

TARAGOT  – ORA 16,30 – SALA 1E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

LĂPUȘTE IOAN

ADMIS

2

MOCAN ROMICĂ LUCIAN

ABSENT

 

 

VIOARĂ  – ORA 16,20 – SALA 2E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

ANDRUS ELIAS ADRIAN

ADMIS

2

DANCI ȘTEFAN

ADMIS

3

FLOREA IONUȚ STELIAN

ABSENT

4

HODREA BIANCA ALEXANDRA

ADMIS

5

FECHETE ADRIAN VASILE

ADMIS

 

 

DANS DE SOCIETATE  – ORA 16,50 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

MOIGRĂDEAN ANDREEA

ADMIS

 

 

 

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN DANS  MODERN  – ORA 17,00 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

LAKATOS ORSOLYA

ADMIS

2

MAIER ANDREEA

ADMIS

3

NECHITA ALEXANDRINA

ADMIS

4

OLTEANU GEORGE MARIAN

ADMIS

5

POP MĂRGINEAN IULIA LETIȚIA

ADMIS

6

SUCIU MARIA ALINA

ABSENTĂ

 

 

IMPROVIZAȚIE JAZZ  – ORA 17,20 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

ARIQAT MAISSOUN

ADMIS

2

BORDAS NOEMI

ADMIS

3

ADIACONIȚEI ROBERT

ADMIS CHITARĂ BAS

 

 

ACORDEON – ORA 15,00 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

BERENDI DAN

ADMIS

2

CIOTA ALIN ȘTEFAN

ADMIS

3

ILEA DAVID EUGEN

ADMIS

4

LOLA DANIEL

ADMIS

5

LOȘONȚI IOAN

ADMIS

6

MOCEAN COSMIN

ADMIS

 

 

 

PIAN  – ORA 16,40 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

DAMȘA OLIMPIA MIHAELA

ADMIS

2

NEGREA SARA DIANA

ADMIS

3

POP MIRCEA BOGDAN

ADMIS

4

ROMANIUC SONIA

ADMIS

 

 

 

ORGĂ ELECTRONICĂ  – ORA 16,00 – SALA 6E

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

BISTRIȚEANU (MATEI) ADRIANA IULIA

ADMIS

2

BORZASI ROMEO

ADMIS LA ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

3

ROSTAȘ REMUS OVIDIU

ADMIS

4

TERHEȘ DANIELA

ADMIS

 

 

INSTRUCTORI COREGRAFI ÎN JOC POPULAR  – ORA 18,00 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

CENAN MIRCEA DORU

ADMIS

2

COVACIU BENEAMIN

ADMIS

3

CRIȘAN CRISTIAN IONUȚ

ADMIS

4

DÎNGĂ VASILE LUCIAN

ADMIS

5

GABOR ȘTEFANIA

ADMIS

6

MIHOC ROXANA MARIA

ADMIS

7

ȚIBOC IONUȚ FLORIN

ADMIS

8

TIMOFTEI SANDA

ADMIS

 

 

JOC POPULAR  – ORA 19,20 – SALA 10P

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1

BONCEAN ALEXANDRA

ADMIS

2

BONCEAN COSMINA CODRUȚA

ADMIS

3

BULBOACĂ RALUCA

ADMIS

4

LĂPUȘAN BOGDAN

ADMIS

5

NICOLAE DARIA DENISA

ADMIS

6

SUCIU ROXANA

ADMIS


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact