Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMARE ADMITERE 07 octombrie 2016

PROGRAMARE ADMITERE 07 octombrie 2016

Compartimentul Artă Dramatică

 

Actorie

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Barna Simina

 

 

Actorie

 

 

1600

 

 

10 E

2.

Gocan Anamaria

3.

Mărginean Attila

4.

Pojar Tudor Catalin

5.

Radu Andreea Raluca

6.

Tighinean Francesca

7.

Vătavu Maria

 

Retorică

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Botoc Gavrilă

Retorică

1700

10 E

2.

Botoc Oana

 

 

 

 

           Compartimentul Coregrafie

 

 

 

Dans Contemporan

 

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Dinistrianu Aida

Dans Contemporan

1600

12 E

2.

Mărincaș Antonia

 

 

 

Dans de Societate

 

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Darlaci Laura Elena

Dans de Societate

1615

12 E

 

 

 

Instructor Coregraf Dans

 

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Mărincaș Antonia

Instructor Coregraf Dans

1620

12 E

 

 

Instructor Coregraf Joc Popular

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Florea Ionuț Lucian

 

Instructor Coregraf Joc Popular

 

1630

 

12 E

2.

Manache Andreea Ofelia

3.

Mureșan Ștefan Marius

4.

Rus Rares

5.

Ignat Cosmin Dorin

 

 

 

Joc Popular

 

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Bonceanu Cosmina

Joc Popular

1700

12 E

 

 

 

 

 

 Tehnici Dans Contemporan

 

Nr. Ord.

Nume Prenume

Curs

Ora

Sala

1.

Rodina Raluca

Tehnici Dans Contemporan

1715

12 E

 

 

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact