Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REZULTATE EXAMEN ADMITERE MUZICĂ ȘI ARTE VIZUALE

REZULTATE EXAMEN ADMITERE MUZICĂ ȘI ARTE VIZUALE

 

REZULTATE EXAMEN DE ADMITERE 06.10.2016

 

 

 

ȚAMBAL

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Vajas Albert

ADMIS

 

 

 

 

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ – Cluj-Napoca

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Arsu Mihai Valentin

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

2.

Antal Vlăduț

ADMIS

3.

Bădulescu Simona

ADMIS

4.

Blidar Vasile Alexandru

ADMIS

5.

Boar Georgiana Emilia

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

6.

Boncean Denisa Rebeca

ADMIS

7

Breje Florin Ionuț

ADMIS

8.

Brudan Diana

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

9.

Bulz Marinela Ancuța

ADMIS

10.

Checicheș Rareș Adrian

ADMIS

11.

Codori Raluca

ADMIS

12.

Duprii Daniela Ilaria

ADMIS

13.

Felea Adriana

ADMIS

14.

Forț Ioana Adela

ADMIS

15.

Füstös Diana Alexandra

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

16.

Lazăr Mircea Cătălin

ADMIS

17.

Luca Maria Alexandra

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

18.

Hîngan Cristina Mihaela

ADMIS

19.

Maghiari Camelia Daiana

ADMIS

20.

Pădurean Doris Eliza

ADMIS

21.

Perde Denisa Maria

ADMIS

22.

Peteleu Amalia

ADMIS

23.

Popa Ovidiu Cosmin

ADMIS

24.

Purcel Lavinia Simona

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

25.

Roman Vasile Sebastian

ADMIS

26.

Șuta Roxana Niculina

ADMIS

27.

Toader Daniela Nicoleta

ADMIS

28.

Toth Viorica

ADMIS

29.

Ungureșan Ioana Andreea

ADMIS

30.

Vajas Albert

ABSENT

31.

Vereș Alexandra Nicoleta

ADMIS

32.

Vincze Daniel Fineas

ADMIS

33.

Vlad Larisa

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

34.

Vidrean Adelina

ADMIS

 

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ – Dej

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Bogdan Marius

ADMIS

2.

Boldor Ioana Anamaria

ADMIS

3.

Costin Alexandra

ADMIS

4.

Füstös Denisa

ADMIS

5.

Gălan Sorana Antonia

ADMIS

6.

Gâldean Celia Ioana

ADMIS

7.

Lar Denisa

ADMIS

8.

Milchiș Vasile Teodor

ADMIS

9.

Peter Cristina Sabina

ADMIS

10.

Petrule Andreea Xena

ADMIS

11.

Șumlea Darius

ADMIS

12.

Tămaș Beniamen Ninel

ADMIS

13.

Uilăcan Laura

ADMIS

14.

Vancea Maria Ramona

ADMIS

 

 

 

 

 







-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ – Gherla

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Avramut Paula

ADMIS

2.

Fingerhut Lorena

ADMIS

3.

Gabudean Bogdan

ADMIS

4.

Georgiu Daniela Maria

ADMIS

5.

Iușan Delia Aurora

ADMIS

6.

Lăcătuș Rebeca

ADMIS

7.

Leoca Anuța Maria

ADMIS

8.

Rodilă Iuliu Grigore

ADMIS

9.

Țentian Petru

ADMIS

10.

Varian Ovidiu Florin

ADMIS

 

 

 

 

 

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Baganeri Erik Robert

ADMIS

2.

Dodea Larisa

ADMIS

3.

Oance Sergiu Gabriel

ADMIS

4.

Petruș Denisa Andreea

ADMIS

5.

Rus Larisa Mihaela

ADMIS

 

 

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Bărdan Isabelle Maria

ADMIS

2.

Barna Simina

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

3.

Chende Alexa

ADMIS

4.

Copaciu Maria Ioana

ADMIS

5.

Csèp Imola Kinga

ADMIS

6.

Dali Emöke

ADMIS

7.

Holhoș Andreea

ADMIS INIȚIERE CORALĂ

8.

Maxim Antonia

ADMIS

9.

Mitișor Maria Alexandra

ADMIS

10.

Mocean Cosmin

ADMIS

11.

Nechiti Gheorghe

ADMIS

12.

Oltean Alexandra

ADMIS

13.

Oșorhean Maria Iulia

ADMIS

14.

Rus Adela Alexandra

ADMIS

15.

Sabău Ioana Gabriela

ADMIS

16.

Szekely Anna Marta

ADMIS

17.

Terșanski Bogdan

ADMIS

18.

Teleptean Mihăiță

ADMIS

 

 

 

 

 

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Dvornic Oxana

ADMIS

2.

Istrate Dan

ADMIS

3.

Petruș Denisa Andreea

ADMIS

4.

Ruța Claudia Adina

ADMIS

5.

Zehan Teodora Cristina

ADMIS

 

 GRAFICĂ

 

 

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Bălan Sonia

ADMIS

2.

Bota Ioan Mihai

ADMIS

3.

Cristea Daniela

ADMIS

4.

Gordan Edina

ADMIS

5.

Ignat Alexia

ADMIS

6.

Maghiar Maria

ADMIS

7.

Pandele Barbu(Petruneac Florina

ADMIS

8.

Pataki Ionuț Ernest

ADMIS

9.

Pustea Anne Gloria

ADMIS

10.

Radu Cristina

ABSENT

11.

Todiță Carmen Ghizela

ADMIS

12.

Toma Miruna

ADMIS

13.

Țigouan Coca Mihaela

ADMIS

 

 

 

GRAFICĂ – secția TURDA

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Moldovan Alexandra

ADMIS

2.

Moldovan Denis

ADMIS

3.

Boancă Sidonia

ADMIS

 

 

GRAFICĂ – secția CÂMPIA TURZII

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Bothază Brianna

ADMIS

2.

Pop George Radu

ADMIS

3.

Petre Delia

ADMIS

4.

Călean Andreea

ADMIS

5.

Man Nicolae

ADMIS

6.

Lambrea Andreea

ADMIS

 

 

ORGĂ ELECTRONICĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Răzăilă Ioan

ADMIS

 

 

 

CHITARĂ CLASICĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Dezsö Ana Maria

ADMIS

2.

Ilea Corina Alexandra

ADMIS

3.

Medan Licinius

ADMIS

4.

Pătcaș Alexandra

ADMIS

5.

Silaghi Paul

ADMIS

6.

Vereș Crina Veronica

ADMIS

7.

Panas (Moț) Rodica

ADMIS

 

 

 

 

 

IMPROVIZAȚIE JAZZ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Boacă Bogdan Mihai

ADMIS

2.

Florea Daniel

ADMIS

3.

Leonte George

ADMIS

4.

Leyva Seiglie Javier

ADMIS

5.

Markos Anca Ofelia

ADMIS

 

 ACORDEON

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Constantin Naomi-Elena

ADMIS

2.

Trif Dorian-Matei

ADMIS

 

 VIOARĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Ciurcui Doroteea Mădălina

ADMIS

2.

Constantin Estera Eunice

ADMIS

3.

Feurdean Anca

ADMIS

4.

Ghioca Doroteea Magdalena

ADMIS

5.

Talpoș Andrei

ADMIS

 

 

 

 CANTO CLASIC

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Constantinescu Adriana

ADMIS INIȚIERE CORALĂ

2.

Croitoru Cristian

ADMIS

3.

Secară Ionuț

ADMIS

4.

Vereș Cristina Nicoleta

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

 

 

INIȚIERE CORALĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Constantinescu Adriana

ADMIS

2.

Holhoș Andreea

ADMIS

3.

Varga Alexandru

ADMIS

 

 

 

PIAN

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Cristin Diana Ioana

ADMIS

2.

Constantin Mattias

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

3.

Constantin Lucia Lois

ADMIS

4.

Feurdean Anca

ADMIS

5.

Ghețe Maria Elena

ADMIS

6.

Grijincu Denis David

ADMIS

7.

Iakab Edward

ADMIS

8.

Lazăr Luisa Lavinia

ADMIS

9.

Mocan Sergiu

ADMIS

10.

Vereș Crina Veronica

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

11.

Zsigmond David Iosif Aaron

 ABSENT

 

 PERCUȚIE

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Oance Victor Emanuel

ADMIS

2.

Pustea Adda

ADMIS

3.

Rusu Samuel Felician

ADMIS

4.

Surdea Vlad Ciprian

ADMIS

5.

Petrean Andrei Gabriel

ADMIS

 

 

 

SAXOFON

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Boancă Alexandru

ABSENT

2.

Dura Ioan Bogdan

ADMIS

3.

Frenț Sergiu Vasile

ADMIS

4.

Luca Ciprian

ADMIS

5.

Mariș Rareș Vlad

ADMIS

6.

Nicola Bogdan Ionut

ADMIS

7.

Nicola Dan

ADMIS ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

8.

Nimăt Rareș

ADMIS

9.

Pașcalău Daniel Adrian

ADMIS

10.

Pop Nicolae Eugen

ADMIS

11.

Pripon Razvan

ADMIS

12.

Pui Florin Cristian

ADMIS

13.

Ureche Danciu Cristian

ADMIS

14

Țepeș Vlad Pavel

ADMIS

 

 

 

INSTRUMENTE POPULARE

 

CAVAL

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Lehaci Ionuț

ADMIS

 

 

 

CERAMICĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Hudrea Oana Raluca

ADMIS

2.

Vasile Emilia

ADMIS

3.

Pop Silvia Smaranda

ADMIS

 

 

 

PICTURĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Balog Chiorean Ioana

ADMIS

2.

Cioloca Sanda Maria

ADMIS

3.

Drăgan Ligia Elena

ADMIS

4.

Crișan Ioana

ADMIS

5.

Matyas Ilona Zsofia

ADMIS

6.

Meșter Gabriela

ADMIS

7.

Oancea Ioana Mădălina

ADMIS

8.

Precop Leon Daniel

ADMIS

9.

Radu Maria Cristina

ADMIS

10.

Rusu Popescu Smaranda

ADMIS

11.

Szekely Carmen Elena

ADMIS

12.

Soos Emese

                 ABSENT

13.

Todiță Carmen Ghizela

ADMIS

14.

Tomai Violeta

ADMIS

15.

Trifa Aurora

ADMIS

 

 

PICTURĂ – TURDA


 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Pintea David Lucian

ADMIS

2.

Trif Tamara

ADMIS

3.

Vamos Andreea

ADMIS

4.

Pîrvu Amalia

ADMIS

5.

Popa Diana Maria

ADMIS

6.

Ilea Diana Răduță

ADMIS

7.

Kis Vlad Ștefan

ADMIS

8.

Man Adela Simina

ADMIS

9.

Borza Darius

ADMIS

10.

Borza Alexandru

ADMIS


PICTURĂ - CÂMPIA TURZII

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Negrescu Rodica

ADMIS

2.

Rusu Carmen Cecilia

ADMIS

3.

Ianos Mihaela

ADMIS

4.

Păvăloaia (Bartha) Carmen

ADMIS

 

 

 

TEHNICI ÎN PICTURĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Cozma Daniel

ADMIS

2.

Minteuan Flavius

ADMIS

 

 

TEHNICI ÎN PICTURĂ – CÂMPIA TURZII

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Pop Iuliana

ADMIS

 

 

 

 

ȚESUT – CUSUT Cluj-Napoca

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Crișan Mesaroș Gabriela

ADMIS

2.

Flore Maria Roxana

ADMIS

3.

Iftene Vorj Damaris

ADMIS

4.

Muncaciu Cristina

ADMIS

5.

Mureșan Ioana Maria

ADMIS

6.

Ochiș Elisabeta Eleonora

ADMIS

7.

Socaciu Firuța

ADMIS

8.

Țăgurean Ioana

ADMIS

9.

Vasinca Carmen

ADMIS

10.

Wolcsics (Netea) Alexandra

ADMIS

 

 ȚESUT – CUSUT - Cășei

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Boroș Rodica

ADMIS

2.

Buda Daniela

ADMIS

3.

Cherecheș Corina

ADMIS

4.

Ciuciovan Lucia

ADMIS

5.

Criste Alexandra Anca

ADMIS

6.

Dragoș Stăncuța Roxana

ADMIS

7.

Galu Elena Laura

ADMIS

8.

Man Maria

ADMIS

9.

Perșa Cristina

ADMIS

 

 

ȚESUT – CUSUT – Răchițele

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Ciurtin Paulina (Suciu)

ADMIS

2.

Suciu Ana (Berche)

ADMIS

3.

Rășinar Cristina (Giurgiu)

ADMIS

4.

Purcel Anghela (Boc)

ADMIS

5.

Mihuț Maria Cristina (Oneț)

ADMIS

6.

Stanoiev Laura (Lupoaie)

ADMIS

7.

Lazăr Mariana (Mihuț)

ADMIS

8.

Lazăr Daciana Mariana

ADMIS

9.

Rășinar Aliz (Albert)

ADMIS

10.

Fitigău Cristina (Balaș)

ADMIS

11.

Suciu Maria (Rășinar)

ADMIS

12.

Șaitiș Adriana Mariana

ADMIS

 

 

ARTĂ DECORATIVĂ

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Șerdean Monica

ADMIS

 

 

ARTĂ DECORATIVĂ – CÂMPIA TURZII

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Crișan Natalia (Cristurean)

ADMIS

2.

Mărie (Hoffenpradli) Renatta Corina

ADMIS

 

DECORAȚIUNI INTERIOARE

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Reisenbaichler Carmen

ADMIS

 

 DESIGN VESTIMENTAR

 

Nr.

crt

Nume/prenume

Rezultate

1.

Iftene Damaris

ADMIS

2.

Iepure Andreea

ADMIS

3.

Groza Teodora

ADMIS

4.

Lunganu (Mureșan) Nicoleta

ADMIS

5.

Mureșan Alina

ADMIS

6.

Mutafou Raluca Anamaria

ADMIS

7.

Szabo Mihaela

ADMIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact