Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARITII IN PRESA CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » REPARTIZAREA CURSANȚILOR » REPARTIZAREA CURSANȚILOR 2016-2017

REPARTIZAREA CURSANȚILOR 2016-2017

 

Canto Muzică Populară - Ana Strîmturean

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

     AN STUDIU

       SALA

1.

Agrijan Arlesiana

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


AA - Asistență artistică

2.

Ani Ioan Emanuel

3

3.

Cucuruzan Simona

3

4.

Dulău Andreea Emilia

3

5.

Moca Bianca

3

6.

Mătieș Ioana

3

7.

Olariu Andrei

3

8.

Răchișan Adrian Dan

3

9.

Roșu Claudia

3

10.

Stelea Anca Elena

2

11.

Șopterean Bogdan Lucian

3

12.

Ventel Oana Elena

2

13.

Antal Vlăduț

1

14.

Blidar Vasile

1

15.

Breje Florin

1

16.

Bulz Marinela

1

17.

Felea Adriana

1

18.

Lazăr Mircea

1

19.

Pădurean Doris

1

20.

Perde Denisa

1

21.

Popa Ovidiu

1

22.

Roman Vasile

1

23.

Șuta Roxana

1

24.

Ungureșan Ioana

1

25.

Bonțe Andrei

AA

 

 

Canto Muzică Populară – Ciotleuș Claudiu

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

      AN STUDIU

   SALA

1.

Andreica Ioana Gabriela

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 E

2.

Butilcă Nicușor Valentin

2

3.

Bica Diana Loredana

2

4.

Călugăr Oana

3

5.

Ciobanu Mădălina

2

6.

Fărcaș Ovidiu Tiberiu

2

7.

Istici Rareș Cristian

2

8.

Lung Alina Loredana

3

9.

Mădaș Spătar Roxana Delia

3

10.

Maier Mădălina

3

11.

Mihali Maria

3

12.

Muntean Cătălin

2

13.

Olah David Darius

3

14.

Pop Denisa Iulia

2

15.

Pînzar Camelia

3

16.

Petrean Sorin

2

17.

Roșca Alina Delia

3

18.

Secheli Dana Gabriela

3

19.

Siminiceanu Anamaria

2

20.

Sita Sebastian Gigi

2

21.

Șaban Denisa

3

22.

Tomuș Codruța Roxana

3

23.

Pop (Zah) Delia Alexandra

2

24.

Zanc Roxana Marina

2

25.

Bădulescu Simona

1

26.

Checicheș Rareș Adriana

1

 

Canto Muzică Populară – Denisa Bonțe

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

     AN STUDIU

       SALA

1.

Boncescu Diana

1

 

 

 

 

2 E

2.

Codori Raluca

1

3.

Duprii Daniela

1

4.

Forț Ioana

1

5.

Hîngan Cristina

1

6.

Maghiari Camelia Diana

1

7.

Peteleu Amalia

1

8.

Pleș Maria

1

9.

Toader Daniela

1

10.

Toth Viorica

1

11.

Vereș Alexandra

1

12.

Vidrean Adelina

1

 

 

Canto Muzică Populară – Rareș Rus

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

     AN STUDIU

      SALA

1.

Colcer Răzvan

3

 

 

 

 

 

8 E

 

 

 

 

 

 

AA - Asistență artistică

2.

Hiriștea Paulina Estera

3

3.

Lazăr Ramona

3

4.

Giurgiu Anca

2

5.

Vincze Daniel Fineas

1

6.

Arsu Mihai Valentin

AA

 

7.

Boar Georgiana

AA

8.

Brudan Diana

AA

9.

Fustos Diana Alexandra

AA

10.

Luca Maria Alexandra

AA

11.

Merca Ioan

AA

12.

Poptelecan Augustin

AA

13.

Purcel Simona Lavinia

AA

14.

Vlad Larisa

AA

 

Canto Muzică Ușoară - Petrovici Tünde

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

     AN STUDIU

    SALA

1.

Azoiței Carmen Danusia

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AA - Asistență artistică

Pf. -Perfecționare

 

 

2.

Băldean Adela Ștefania

2

3.

Băldean Eusebia Flavia

3

4.

Bogza Diana

2

5.

Boța Iulia Beatrice

3

6.

Lăpuște Paula

2

7.

Madussi Alexandru

2

8.

Pop Maria

3

9.

Rîcean Puiu Larisa

3

10.

Tiponuț Melania Simona

3

11.

Bărdan Isabelle Maria

1

12.

Chende Alexa

1

13.

Dioszegi Robert

1

14.

Maxim Antonia

1

15.

Nechiti Gheorghe

1

16.

Oșorhean Maria Iulia

1

17.

Sabău Ioana Gabriela

1

18.

Szekely Anna Marta

1

19.

Teleptean Mihăiță

1

20.

Șuteu Liana

AA

21.

Ghircoiaș Ilinca

Pf

22.

Rusu Mădălina Iulia

Pf

23.

Ursu Mihai

Pf

24.

Fazekas Kriszta    

Pf.

 

Canto Muzică Ușoară – Marina Simionescu

Nr. Crt.

NUME/PRENUME   

       AN STUDIU

       SALA

1.

Beldean Sorin Mihai

2

 

 

 

 

 

8 M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AA - Asistență artistică

2.

Dobocan Călina

3

3.

Haiduc Ioan Horațiu

3

4.

Mureșan Corina Emilia

3

5.

Popa Ioana Alexandra

3

6.

Purcel Adela Mădălina

3

7.

Suciu Maria

2

8.

Sandu Flavia Andreea

3

9.

Savu Adela

2

10.

Trebea Negru Nicoleta

3

11.

Copaciu Maria Ioana

1

12.

Csep Imola Kinga

1

13.

Mitișor Maria Alexandra

1

14.

Mocean Cosmin

1

15.

Dali Emoke

1

16.

Oltean Alexandra

1

17.

Rus Adela Alexandra

1

18.

Terșanski Bogdan

1

19

Barna Simina

AA

20.

Piper Timeea

AA

 

Pian – Olga Bordaș

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

      AN STUDIU

     SALA

1.

Andruș Denis Claudiu

5

 

 

 

 

 

 

 

7 M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AA - Asistență artistică

CP – curs pregătitor

2.

Birg Ágnes Tünde

5

3.

Coroiu Diana

2

4.

Costin Diana Ioana

1

5.

Damșa Olimpia

2

6.

Feier Mihail Gheorghe

3

7.

Földavàri Ioan Daniel

5

8.

Ichim Vlad Mihai

5

9.

Negrea Sara Diana

2

10.

Rad Maria Diana

2

11.

Rad Petru George

2

12.

Rad Paul Corneliu

2

13.

Romaniuc Sonia

2

14.

Rus George Paul

3

15.

Silaghi Rodica Ioana

3

16.

Costin Diana Ioana.

1

17.

Iakab Edward

1

18.

Lazăr Luisa Lavinia

1

19.

Mocan Sergiu

1

20.

Salamon Mariana

AA

21.

Lazăr Ana Isabel

CP

22.

Pop Boncea Nicolae

CP

 

Pian – Elisei Mureșan

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

      AN STUDIU

      SALA

1.

Constantin Lucia Lois

1

 

 

7 M

 

 

 

 

AA - Asistență artistică

2.

Ghețe Maria Elena

1

3.

Grijincu Denis David

1

4.

Feurdean Anca

1

5.

Zsigmond David Iosif Aaron

1

6.

Cocan Cătălina Narcisa

AA

7.

Constantin Mattias

AA

8.

Jorj Daniel

AA

9.

Vereș Crina Veronica

AA

 

 

Canto Muzică Clasică - Dorin Simionescu

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

       AN STUDIU

      SALA

1.

Andruș Daria Ștefania

2

 

 

8 P

 

 

 

 

AA - Asistență artistică

2.

Boancă Filip Paul

2

3.

Marian Georgiana

2

4.

Senteș Cristina Dorina

2

5.

Croitoru Cristian

1

6.

Secară Ionuț

1

7.

Pop Dana Alina

AA

8.

Vereș Cristina Nicoleta

AA

 

Inițiere corală - Dorin Simionescu

Nr. Crt.

NUME/PRENUME   

      AN STUDIU

     SALA

1.

Cîmpan Maria Rodica

2

 

         8 P

 

 

2.

Părău Angela

2

3.

Constantinescu Adriana

1

4.

Holhoș Andreea

1

5.

Varga Alexandru

1

 

 

Percuție - Vannai Ștefan

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Chiorean Vlad Andrei

2

 

       8 P

 

 

2.

Oance Victor Emanuel

1

3.

Pustea Adda

1

4.

Rusu Samuel Felician

1

5.

Surdea Vlad Ciprian

1

6.

Petrean Andrei Gabriel

1

 

 

Violă – Nan Mihai

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Bojan Vasilian

3

     9 M

 

 

Improvizație Jazz - Rodilă Onișor

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Ariqat Maossoun

2

 

  8 P

 

 

2.

Adiaconiței Albert

3

3.

Boancă Bogdan Mihai

1

4.

Florea Daniel

1

5.

Leonte George

1

6.

Leyva Seiglie Javier

1

7.

Markos Anca Ofelia

1

 


Acordeon - Rodilă Onișor

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Ciota Alin Ștefan

2

 

  2 M

 

 

2.

Lola Daniel

2

3.

Constantin Naomi-Elena

1

4.

Trif Dorian-Matei

1

 

Taragot/Saxofon – Pleșca Petrică

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Blaga Daniel

3

 

 

 

 

 

 

0

(lângă poartă)

 

 

2.

Bogdan Daniel

3

3.

Cătinean Vasile

3

4.

Colto Răzvan

3

5.

Cozma Nicolae

3

6.

Forț Daniel Petru

3

7.

Lăpuște Cosmin

3

8.

Matiș Vlad Ioan

3

9.

Purcel Cosmin

3

10.

Francu Răzvan Adrian

2

11.

Goia Ovidiu Ioan

2

12.

Jucan Mihai

2

13.

Koloysvari Florin

2

14.

Lăpuște Ioan

2

15.

Mocan Romică Lucian

2

16.

Moroșan Mihai

2

17.

Pașcalău Ionuț Răzvan

2

18.

Pleș Alexandru Ionuț

2

19.

Rad Bogdan Marius

2

20.

Roșu Dan Ionuț

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AA - Asistență artistică

21.

Dura Ioan Bogdan

1

22.

Frenț Sergiu Vasile

1

23.

Luca Ciprian

1

24.

Mariș Rareș Vlad

1

25.

Nicola Bogdan Ionuț

1

26.

Nimăt Rareș

1

27.

Pașcalău Daniel Adrian

1

28.

Pop Nicolae Eugen

1

29.

Pripon Răzvan

1

30.

Pui Florin Cristian

1

31.

Ureche Danciu Cristian

1

32.

Țepeș Vlad Pavel

1

33.

Nicola Dan

AA

34.

Sabău Cristian

AA

 

Tehnici interpretare taragot - Pleșca Petrică

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

    SALA

1.

Golban Gheorghe Nicușor

2

0

(lângă poartă)

 

Clarinet - Pleșca Petrică

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

    SALA

1.

Moldovan Claudiu Alexandru

2

0

(lângă poartă)

 

Caval - Pleșca Petrică

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

    SALA

1.

Lehaci Ionuț

1

0

(lângă poartă)

 

Chitară Electrică Bas - Suciu Rareș

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Boțan Andrei Eugen

2

 

 

1 E

 

 

2.

Modreanu Cristian

2

3.

Vancea Vlad Cristian

2

4.

Baganeri Erik Robert

1

5.

Dodea Larisa

1

6.

Oance Sergiu Gabriel

1

7.

Petruș Denisa Andreea

1

8.

Rus Larisa Mihaela

1

 

Orgă Electronică – Ghircoiaș Mihai

 

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

      SALA

1.

Grebenișan Denisa Dorothea

2

       2 M

 

 

2.

Matei Adriana

2

3.

Răzăilă Ioan

1

Chitară Clasică - Emanuil Toma

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Bucur Gabriela Florentina

3

 

 

 

 

   9 M

 

 

2.

Danci Ștefan

3

3.

Feier Mihail Gheorghe

3

4.

Felecan Dorian

3

5.

Hordoan Morar Claudia Aurora

3

6.

Hordoan Alexandra Simona

3

7.

Dezso Ana Maria

1

8.

Ilea Corina Alexandra

1

9.

Medan Licinius

1

10.

Pătcaș Alexandra

1

11.

Silaghi Paul

1

12.

Vereș Crina Veronica

1

13.

Panas (Moț) Rodica

1

14.

Moldovan Ruxandra

AA

 

Vioară - Emanuil Toma

Nr. Crt.

NUME/PRENUME

AN STUDIU

SALA

1.

Pucani Liviu

5

 

 

 

 

   9 M

 

 

 

 

 CP - Curs pregătitor

2.

Fechete Adrian

4

3.

Ilea Claudiu

3

4.

Lenghel Istvan

3

5.

Hodrea Bianca

2

6.

Ciurcui Alexandru

1

7.

Constantin Estera Eunice

1

8.

Feurdean Anca

1

9.

Ghioca Doroteea Magdalena

1

10.

Talpoș Andrei

1

11.

Bartoș alexandru

CP

12.

Sămăreanu Antonia Liliana

CP

13.

Sămăreanu Maria Rita

CP

 

 

Decorațiuni interioare – Adrian Balcău

 

Nr. Ord

Nume Prenume

An Studiu

Sala

1.

Balu Marc Petruța

3

 

 

11 E 

2.

Brad Thea Diana

3

3.

Damean Ioan

3

4.

Galea Iulia Cristina

3

5.

Marcu Daniela

3

6.

Piciu Ioana

3

7.

Popa Izabela

2

8.

Voivod (Iepure) Meda

2

9.

Reisenbaichler Carmen

1

10.

Costanașiu Alexandra

AA

Asistență artistică



 

Design Vestimentar - Korent Monica

 

 

 

Nr. Ord

Nume Prenume

An Studiu

Sala

1.

Borodan Mocan Ioana Ana

3

 

 

 

11 E

2.

Hosu Ioana Andreea

3

3.

Iancu Tiberia Marta

3

4.

Matei Ada  Xenia

3

5.

Mărginean Adina

2

6.

Mărincaș Irina

2

7.

Micaș Iulia Simona

2

8.

Mihai Ioana Maria

2

9.

Moldovan Marius Alexandru

3

10.

Moșincat Diana Mara

2

11.

Radu Diana Claudia

3

12.

Roman Camelia

2

13.

Seliștean Radu

3

14.

Iftene Damaris

1

15.

Iepure Andreea

1

16.

Groza Teodora

1

17.

Lunganu (Mureșan) Nicoleta

1

18.

Mureșan Alina

1

19.

Mutafou Raluca Anamaria

1

20.

Szabo Mihaela

1


Prof. GHIRCOIAS MIHAI

TEORIA MUZICII - ANUL III - CANTO   

2016-2017

GRUPA 1, miercuri, ora 17,30 -18,30, sala 5M

 

1

Călugăr Oana

3

    MUZ POP.-CIOTLEUS Claudiu

2

Lung Alina

3

‘’

3

Maier Mădălina

3

‘’

4

Mădaș (Spătar) Roxana

3

‘’

5

Mihali Maria

3

‘’

6

Olah David

3

‘’

7

Șaban Denisa

3

‘’

8

Pali Rosco Alina

3

‘’

9

Pânzar Camelia

3

‘’

10

Tomuș Codruța

3

‘’

 

GRUPA 2, miercuri, ora 18,30 -19,30, sala 5M

 

1

Secheli Dana Gabriela

3

    MUZ POP.- CIOTLEUS Claudiu

2

Zanc Roxana

3

‘’

3

Colcer Răzvan

3

MUZ POP.- RUS Rares

4

Hiristea (Bodea) Paulina

3

‘’

5

Lazăr (Greblă) Ramona

3

‘’

6

Ani Ioan

3

MUZ POP.- Ana STRIMTUREAN

7

Cucuruzan Simona

3

‘’

8

Dulău Andreea

3

‘’

9

Moca Bianca

3

‘’

 

GRUPA 3,  MARTI, ora 19,30 -20,30, sala 5M

 

1

Mătieș Ioana

3

MUZ POP.-STRIMTUREAN Ana

2

Olariu Andrei

3

‘’

3

Răcășan Adrian

3

‘’

4

Roșu Claudia

3

‘’

5

Șopterean Bogdan

3

‘’

6

Azoiței Carmen

3

MUZ USOARA-PETROVICI Tunde

7

Băldean Eusebia

3

‘’

8

Bota Iulia Beatrice

3

‘’

9

Pop Maria

3

‘’

 

 

 

TEORIA MUZICII - ANUL III - CANTO   

 

GRUPA 4, miercuri, ora 19,30 -20,30, sala 5M

  

1

Răcean Larisa

3

MUZ USOARA - PETROVICI Tunde

2

Tiponuț Melania

3

‘’

3

Dobocan Călina

3

MUZ USOARA - SIMIONESCU M.

4

Haiduc Ioan

3

‘’

5

Mureșan Corina

3

‘’

6

Popa Ioana Alexandra

3

‘’

7

Purcel Adela

3

‘’

8

Sandu Flavia

3

‘’

9

Trebea (Negru) Nicoleta

3

‘’








 

PROF. GHIRCOIAS MIHAI

TEORIA MUZICII - ANUL II – INTRUMENTE

2016-2017

GRUPA 1, LUNI, ORA 19,30-20,30, sala 5P

 

 

1

CIOTA ALIN ȘTEFAN

2

Acordeon

2

LOLA DANIEL

2

‘’

3

VANCEA VLAD CRISTIAN

2

             Chitara electrica&bas

4

BOTAN ANDREI

            2

                             ‘’

5

MODREANU ȘTEFAN CRISTIAN

2

‘’

6

MOLDOVAN CLAUDIU

2

clarinet

7

BISTRIȚEANU MATEI ADRIANA

2

Orga eletr.

8

GREBENIȘAN DENISA

2

‘’

 

GRUPA 2, MARTI, ORA 11-12, sala 8P


 

1

CHIOREAN ANDREI

2

percutie

2

COROIU DIANA

2

Pian

3

COSTIN DIANA

2

‘’

4

DAMȘA OLIMPIA MIHAELA

2

‘’

5

NEGREA SARA DIANA

2

‘’

6

RAD MARIA

2

‘’

7

RAD PAUL

2

‘’

8

RAD PETRU

2

‘’







                                             GRUPA 3, MARTI, ORA 17,30-18,30, sala 8P


1

ROMANIUC SONIA

2

Pian

2

FRÎNCU RĂZVAN ADRIAN

2

saxofon

3

JUCAN MIHAI FLORIN

2

‘’

4

KOLOZYVARI   FLORIN

2

‘’

5

MOROȘAN MIHAI

2

‘’

6

PLES IONUT

2

‘’

7

RAD BOGDAN

2

‘’

8

SABAU CRISTIAN

2

‘’








PROF. GHIRCOIAS MIHAI

TEORIA MUZICII - ANUL II – INTRUMENTE

              GRUPA 4, MIERCURI, ORA 15,30-16,30, sala 5P

 

1

BLAGA DANIEL

2

Taragot

2

GOIA  OVIDIU

2

‘’

3

GOLBAN GHEORGHE

2

‘’

4

LĂPUȘTE IOAN

                 2

‘’

5

MOCANU ROMICĂ           

2

‘’

6

PAȘCALĂU IONUȚ

2

‘’

7

ROȘU DAN

2

‘’

8

HODREA BIANCA

2

Vioara

 


     PROF. GHIRCOIAS MIHAI

TEORIA MUZICII - ANUL III – INTRUMENTE

2016-2017

GRUPA 1, MARTI, ora 18,30-19,30 - sala 8P

 

1

BUCUR  GABRIELA FLORENTINA

3

Chitara clasica, folk

 

2

FEIER  MIHAIL GHEORGHE

3

‘’

3

HORDOAN ALEXANDRA

3

‘’

4

HORDOAN MORAR CLAUDIA

3

‘’

   5

ADIACONITEI ALBERT

            3

                Chitara electr./bas

6

FEIER MIHAIL GHEORGHE

3

Pian

7

RUS PAUL

3

‘’

8

SILAGHI DUMITRESCU LUNG IOANA

3

‘’

9

CĂTINEAN VASILE

3

Saxofon

 

 

GRUPA 2, MIERCURI, ora 16,30-17,30 - sala 5P

 

1

BOGDAN DANIEL

3

Saxofon

2

COLTO MARIAN

3

‘’

3

LĂPUȘTE COSMIN

3

‘’

4

PURCEL COSMIN EUGEN

3

‘’

5

COSMA NICOLAE

3

Taragot

6

FORȚ DANIEL

3

‘’

7

MATIȘ VLAD

3

‘’

8

LENGYEL ISTVAN

3

Vioara

9

BOJAN VASILIAN

3

Viola

 

 

PROF. GHIRCOIAS MIHAI

TEORIA MUZICII - ANUL I – INTRUMENTE

2016-2017

GRUPA 1, LUNI, ORA 16,30-17.30, sala 5M

 

1

Constantin Naomi-Elena                       

1

acordeon

2

Trif Dorian-Matei  

1

‘’

3

Lehaci Ionut                                          

1

caval

4

Baganeri Erik Robert                             

1

chitară electrica

5

Dodea Larisa                                         

1

‘’

6

Oance Sergiu Gabriel                             

1

‘’

7

Petruș Denisa Andreea                           

1

‘’

8

Rus Larisa Mihaela                                  

1

‘’

9

Vajas Albert                                                 

1

țambal

 

  

 

GRUPA 2, LUNI, ORA 17,30-18.30, sala 5M    

 

1

Dezsö Ana Maria                                           

1

chitară clasică

2

Ilea Corina Alexandra                                    

1

‘’

3

Medan Licinius                                              

1

caval

4

Panas (Moț) Rodica                                        

1

chitară electrica

5

Pătcaș Alexandra                                            

1

‘’

6

Silaghi Paul                                                    

1

‘’

7

Vereș Crina Veronica                                      

1

‘’

8

Boacă Bogdan Mihai                                       

1

improvizație jazz

9

Florea Daniel

1

‘’

 

 

GRUPA 3, LUNI, RA 18,30-19,30

 

 

1

 LeonteGeorge                                                 

1

improvizație jazz

2

Leyva  Seiglie Javier                                         

1

‘’

3

Răzăilă Ioan                                                    

1

orgă eletr.

4

Constantin Lucia Lois                                      

1

pian 

5

Feurdean Anca                                                 

1

‘’

6

Ghețe Maria Elena                                            

1

‘’

7

Grijincu Denis David                                         

1

‘’

8

Iakab Edward                                                   

1

‘’

 

 

                                                           

                                        

                                                  GRUPA 4, MARTI, ORA 10--11, sala 8P


1

Lazăr Luisa Lavinia                                                

1

pian                                         

2

Mocan Sergiu                                                          

1

‘’

3

Zsigmond David Iosif Aaron                                   

1

‘’

4

Oance Victor Emanuel                                            

1

percuție

5

Rusu Samuel Felician                                              

1

‘’

6

Pustea Adda                                                            

1

‘’

7

Surdea Vlad Ciprian                                                

1

‘’

8

Petrean Andrei Gabriel                                             

1

‘’

 

 

GRUPA 5, MARTI, ora 15,30 – 16,30, sala  8P

 

1

Dura Ioan Bogdan                                                         

1

saxofon

2

Frenț Sergiu Vasile                                                        

1

‘’

3

Luca Ciprian                                                                 

1

‘’

4

Mariș Rareș Vlad                                                           

1

‘’

5

Nicola Bogdan                                                               

1

‘’

6

Nimăt Rareș                                                                    

1

‘’

7

Pașcalău Daniel Adrian                                                   

1

‘’

8

Pop Nicolae Eugen                                                         

1

‘’

9

Pripon Răzvan                                                                 

1

‘’

 

                                                                                                                          

GRUPA 6, MARTI, ora 16,30-17,30, sala 8P

1

Pui Florin Cristian                                              

1

saxofon                                       

2

Ureche Danciu Cristian                                      

1

‘’

3

Țepeș Vlad Pavel                                                

1

‘’

4

Ciurcui Doroteea Mădălina                                 

1

vioară

5

Constantin Estera Eunice                                     

1

‘’

6

Feurdean Anca                                                      

1

‘’

7

Ghioca Doroteea Magdalena                                

1

‘’

8

Talpoș Andrei                                                       

1

‘’

 

 

Grupe Teorie muzicală

Expert: Doina Miclea

Grupa1

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Antal Vlăduț

C. Popular

1

Marți

Ora14

5M

2

Bădulescu Simona

C. Popular

1

Ora 14

5M

3

Blidar Vasile Alexandru

C.Popular

1

Ora 14

5M

4

Boncean Denisa Rebeca

C.Popular

1

Ora14

5M

5

Breje Florin Ionuț

C.Popular

1

Ora 14

5M

6

Bulz Marinela Ancuța

C.Popular

1

Ora14

5M

7

Checicheș Rareș Adrian

C.Popular

1

Ora14

5M

8

Codori Raluca

C.Popular

1

Ora14

5M

 

Grupa2

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Forț Ioana Adela

C.Popular

1

Marți

Ora15

5M

2

Lazăr Mircea Cătălin

C.Popular

1

Ora 15

5M

3

Hîngan Cristina Mihaela

C.Popular

1

Ora 15

5M

4

 Maghiari Camelia Daiana

C.Popular

1

Ora15

5M

5

Pădurean Doris Eliza

C.Popular

1

Ora 15

5M

6

Perde Denisa Maria

C.Popular

1

Ora15

5M

7

 Peteleu Amalia

C.Popular

1

Ora15

5M

8

Popa Ovidiu Cosmin

C.Popular

1

Ora15

5M

 

 

 

 

 

Grupe Teorie muzicală

Expert: Doina Miclea

Grupa3

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Toader Daniela Nicoleta

C.Popular

1

Marți

Ora16

5M

2

Toth Viorica

C.Popular

1

Ora 16

5M

3

Ungureșan Ioana Andreea

C.Popular

1

Ora 16

5M

4

 Vereș Alexandra Nicoleta

C.Popular

1

Ora16

5M

5

Vincze Daniel Fineas

C.Popular

1

Ora 16

5M

6

Vidrean Adelina

C.Popular

1

Ora16

5M

7

 Bărdan Isabelle Maria

M. Ușoară

1

Ora16

5M

8

Chende Alexa

M.Ușoară

1

Ora16

5M

 

 

Grupa 4

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Dali Emöke

M. Ușoară

1

Marți

Ora17

5M

2

Maxim Antonia

M. Ușoară

1

Ora 17

5M

3

Mitișor Maria Alexandra

M. Ușoară

1

Ora 17

5M

4

 Mocean Cosmin

M. Ușoară

1

Ora17

5M

5

Nechiti Gheorghe

M. Ușoară

1

Ora 17

5M

6

Oltean Alexandra

M. Ușoară

1

Ora17

5M

7

 Oșorhean Maria Iulia

M. Ușoară

1

Ora17

5M

8

Rus Adela Alexandra

M.Ușoară

1

Ora17

5M

 

 

 

 

Grupe Teorie muzicală

Expert: Doina Miclea

Grupa 5

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Terșanski Bogdan

M. Ușoară

1

Marți

Ora18

5M

2

Teleptean Mihăiță

M.Ușoară

1

Ora 18

5M

3

Croitoru Cristian

C. Clasic

1

Ora 18

5M

4

 Secară Ionuț

C. Clasic

1

Ora18

5M

5

Constantinescu Adriana

Int. Corală

1

Ora 18

5M

6

Holhoș Andreea

Int. Corală

1

Ora18

5M

7

 Varga Alexandru

Int. Corală

1

Ora18

5M

8

Duma Felicia

Int. Corală

1

Ora18

5M

 

Grupa 6

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Szekely Anna Marta

M. Ușoară

1

Marți

Ora19

5M

2

Sabău Ioana Gabriela

M.Ușoară

1

Ora 19

5M

3

Csèp Imola Kinga

M. Usoara

1

Ora 19

5M

4

 Copaciu Maria Ioana

M.Usoara

1

Ora19

5M

5

Șuta Roxana Niculina

C. Popular

1

Ora 19

5M

6

Roman Vasile Sebastian

C. Popular

1

Ora19

5M

7

 Felea Adriana

C. Popular

1

Ora19

5M

8

Duprii Daniela Ilaria

C. Popular

1

Ora19

5M

 

 

 

 

 

Grupa 7

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Arigat maison

C. Jazz

2

Joi

Ora14

5M

2

Agrijan Alesiana

C. Popular

2

Ora 14

5M

3

Andruș Daria

C. Clasic

2

Ora 14

5M

4

 Andreica Ioana

C. Popular

2

Ora14

5M

5

Boancă Filip

C. Clasic

2

Ora 14

5M

6

Beldean Sorin Mihai

M. Ușoară

2

Ora14

5M

7

Băldean Adela

M. Ușoară

2

Ora14

5M

8

Bogza Diana

M.Ușoară

2

Ora14

5M

9

Bica Diana

C. Popular

2

Ora14

5M

10

Butilcă Nicușor

C. Popular

2

Ora14

5M

 

 

 

Grupe Teorie muzicală

Expert: Doina Miclea

Grupa 8

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Fărcaș Ovidiu

C. Popular

2

JOI

Ora15

5M

2

Istici Ovidiu

C. Popular

2

Ora 15

5M

3

Madussi Alexandru

M. Ușoară

2

Ora 15

5M

4

 Marian Giorgiana

C. Clasic

2

Ora15

5M

5

Muntean Cătălin

C. Popular

2

Ora 15

5M

6

Savu Adela

M.Ușoară

2

Ora15

5M

7

 Suciu Maria

M. Ușoară

2

Ora15

5M

8

Petrean Sorin

C. Popular

2

Ora15

5M

9

Lăpuște Paula

M. Ușoară

2

Ora15

5M

10

Siminicean Ana Maria

C. Popular

2

Ora15

5M

 

 

 

Grupa 9

Nr. crt,

Nume prenume

Clasa

An

Ziua și ora

Sala

1

Câmpan Suson Maria

Int. Corală

2

JOI

 Ora16

5M

2

Părău Angela

Int. Corală

2

Ora 16

5M

3

Pop Denisa

C. Popular

2

Ora 16

5M

4

Senteș Cristina

C. Clasic

2

Ora16

5M

5

Sita Sebastian

C. Popular

2

Ora 16

5M

6

Stelea Anca

C. Popular

2

Ora16

5M

7

 Vențel Ioana

M. Ușoară

2

Ora16

5M

8

Zah Delia

M.Ușoară

2

Ora16

5M

9

Ciobanu Madalina

C. Popular

2

Ora 16

5M

 

 

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact