Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2019 » EXAMENE SFÂRȘIT DE AN 2018 » EXAMENE DE DIPLOMĂ 2018 » 14 IUNIE 2018 - ARTĂ DRAMATICĂ, INSTRUMENTE MUZICALE, CANTO CLASIC, CANTO MUZICĂ UȘOARĂ, INIȚIERE CORALĂ

14 IUNIE 2018 - ARTĂ DRAMATICĂ, INSTRUMENTE MUZICALE, CANTO CLASIC, CANTO MUZICĂ UȘOARĂ, INIȚIERE CORALĂ

 

 

Planificarea nominală a examenelor de diplomă

14.06.2018

 

ACTORIE

 

 Nr. Crt

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala


1.       

BARNA SIMINA

Actorie

Petre Băcioiu

 

 

 

13:30

 

 

Sala

Șantier

2.       

BOTE DENISA

Actorie

Mariana Reman

3.       

DEMIAN ALIN IONUȚ

Actorie

Mariana Reman

4.       

GOCAN ANAMARIA  DIANA

Actorie

Petre Băcioiu

5.       

HUTTON EVELIN

Actorie

Petre Băcioiu

6.       

MOLDOVAN MARIA  FILOFTEIA

Actorie

Mariana Reman

7.       

PETER MARIA LUIZA

Actorie

Mariana Reman

8.       

POJAR TUDOR

Actorie

Petre Băcioiu

9.       

TIGHINEAN FRANCESCA

Actorie

Petre Băcioiu



RETORIC
Ă 

 Nr. Crt

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

BOȚOC  GAVRILĂ

Retorică

Băcioiu Petre

13:30 

Sala

Șantier

 

CHITARĂ CLASICĂ

Nr. Crt 

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

DANCI ȘTEFAN

Chitară clasică

Toma Emanuil

15:00

Sala

Șantier


CHITARĂ ELECTRICĂ

 Nr. Crt

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

GHIRCOIAȘ NICOLAE ANDREI

Chitară electrică

Suciu Rareș

15:00

Sala

Șantier

2.       

VANCEA VLAD CRISTIAN

Chitară electrică

Suciu Rareș

 

VIOARĂ

Nr. Crt 

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala


1.       

FECHETE ADRIAN

Vioară

Crețu Diana

15:00

Sala

Șantier

 

INSTRUMENTE DE PERCUȚIE

Nr. Crt 

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

PETRAN ANDREI GABRIEL

Instrumente  percuție

Vannai Istvan

 

16:00

 

Sala

Șantier

2.       

RUSU SAMUEL FELICIAN

Instrumente  percuție

Vannai Istvan

3.       

SURDAȘ VLAD CIPRIAN

Instrumente  percuție

Vannai Istvan

 

SAXOFON

 Nr. Crt

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

FRÎNCU RĂZVAN ADRIAN

Saxofon

Pleșca Petrică

 

16:30

 

Sala

Șantier

2.       

KOLOZSVARI  GHEORGHE FLORIN

Saxofon

Pleșca Petrică

3.       

PLEȘ IONUȚ ALEXANDRU

Saxofon

Pleșca Petrică

 

CAVAL

 Nr. Crt

Nume/ Prenume

Specialitatea


Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

LEHACI IONUȚ

Caval

Pleșca Petrică

16:30

Sala

Șantier

 

TARAGOT

Nr. Crt 

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

GOIA OVIDIU IOAN

Taragot

Pleșca Petrică

 

17:00

Sala

Șantier

2.       

PAȘCALĂU IONUȚ RĂZVAN

Taragot

Pleșca Petrică

3.       

ROȘU DAN IONUȚ

Taragot

Pleșca Petrică

 

ACORDEON

 Nr. Crt

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala


1.       

CIOTA ALIN ȘTEFAN

Acordeon

Rodilă Onișor

17:30

Sala

Șantier

2.       

LOLA  DANIEL

Acordeon

Rodilă Onișor



PIAN

Nr. Crt 

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

HOGAȘ CORNELIA BEATRICE

Pian

Mureșan Elisei

18:00

Sala

Șantier

2.       

ILIE SERGIU MARIAN

Pian

Bordas Olga

 

CANTO CLASIC

Nr. Crt 

Nume/ Prenume

Specialitatea


Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

ANDRUȘ  DARIA ȘTEFANIA

Canto clasic

Codrescu Silvia

18:00 

Sala

Șantier


 

INIȚIERE CORALĂ

 

Nr. Crt 

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

BLĂJAN FELICIA

Inițiere corală

Miclea Doina

 

18:30

Sala

Șantier

2.       

CONSTANTINESCU ADRIANA

Inițiere corală

Miclea Doina

3.       

VARGA ALEXANDRU

Inițiere corală

Miclea Doina

 


CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 

Nr. Crt 

Nume/ Prenume


Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.       

BĂLDEAN ADELA

Canto muzică ușoară

Petrovici Tunde

 

 

19:00

 

Sala

Șantier

2.       

BOGZA DIANA

Canto muzică ușoară

Petrovici Tunde

3.       

LĂPUȘTE PAULA

Canto muzică ușoară

Petrovici Tunde

4.       

SAVU ADELA

Canto muzică ușoară

Petrovici Tunde

5.       

SUCIU MARIA

Canto muzică ușoară

Petrovici Tunde




Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact