Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMĂRI ADMITERE - 28 SEPTEMBRIE 2017 » ARTE VIZUALE

ARTE VIZUALE

PICTURĂ

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

AILINCĂI ADELA

CLUJ

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

 

13 M

2.

BOJAN CRISTINA

CLUJ

3.

CÂMPIANU GABRIELA

CLUJ

4.

CIOPATĂ BEATRICE LAURA

CLUJ

5.

DIANA MUNTEANU

CLUJ

6

JARADAT DARIA HANADY

CLUJ

7.

KOSTYAL ADELA

CLUJ

8.

MÁTYÓS ILONO SZÓFIA

CLUJ

9.

MILEA CĂTĂLINA

CLUJ

10.

MOCAN BORODAN IOANA

CLUJ

11.

MOLDOVAN ANDREEA CLAUDIA

CLUJ

12.

RADU DIANA CLAUDIA

CLUJ

13.

ROBITU MIHAELA

CLUJ

14.

SILAGHI GIANINA

CLUJ

15.

STAN BIANCA CRISTINA

CLUJ



GRAFICĂ

 

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

ANDONIE CARMEN

CLUJ

 

 

 

15:00

 

 

 

 

 12 M

2.

CRISTEA ALEXANDRA

CLUJ

3.

DAN BEATRICE MADELAINE

CLUJ

4.

GLIGA HAMBEȚ MARIA

CLUJ

5.

HISE VLAD ALEXANDRU

CLUJ

6

JARADAT SARA ELENA

CLUJ

7.

PERȘA ALEXIA ANNA

CLUJ

8.

TĂUȚAN ȘTEFAN DRAIAN

CLUJ



ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

AILINCĂI MARIUS

CLUJ

15:00

8 E

2.

CÎRA EMANUEL PAUL

CLUJ



CERAMICĂ

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

GORDE HOREA

CLUJ


15:00


11 P

2.

LUPȘA SANDA

CLUJ

3.

NIȚĂ PETRONELA

CLUJ

4.

OFRIM RADU ALEXANDRU

CLUJ



DESIGN VESTIMENTAR

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

CĂLIN VERONICA

CLUJ


15:00


11 E

2.

COSTIN RODICA

CLUJ

3.

MOLDOVAN ANDREEA CLAUDIA

CLUJ

4.

MOLDOVAN DANIELA

CLUJ

5.

MOLDOVAN RAMONA

CLUJ

6

UDRESCU OANA NICOLA

CLUJ


DECORAȚIUNI INTERIOARE

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

GUȚ  EMILIA VETUȚA

CLUJ


15:00


11 E

2.

MAGYARI LARISSA

CLUJ

3.

NĂDEJDE FELICIA G.

CLUJ

4.

RADU RALUCA ELENA

CLUJ


TEHNICI ÎN PICTURĂ

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

FĂRCAȘ CAMELIA

CLUJ

15:00

13 M


ȚESUT-CUSUT CLUJ

Nr. Crt

Nume Prenume

Secția

Ora

Sala

1.

DREHDRIU DRUJA ALMA LIVIA

CLUJ

 

 

15:30

 

 

8 E

2.

FENEȘAN LAURA

CLUJ

3.

MAGDĂU POLACEC MARIA

CLUJ

4.

MUREȘAN ROXANA FLORENTINA

CLUJ

5.

NEGREA (TOPAN) NICULINA

CLUJ

6.

PINTEA PETRONELA

CLUJ

7.

SEMEREAN ROZALIA

CLUJ

8.

SUCIU IRINA EMILIA

CLUJ



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact