Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » ORARE EDUCAȚIE PERMANENTĂ » ORAR AN EDUCAȚIONAL 2017-2018 » ORAR AN EDUCAȚIONAL 2017-2018 - SEMESTRUL I

ORAR AN EDUCAȚIONAL 2017-2018 - SEMESTRUL I

NR

CRT

NUME / PRENUME

SPECIALITATEA

LOCAȚIA

SALA

LUNI

MARȚI

MIERCURI

JOI

VINERI

 1

BĂCIOIU PETRE

Actorie

Sediu

12E

10-11

14-19

16-17

 

1430-1630

15-17

 2

BĂCIOIU PETRE

Retorică


Sediu

12E

 

15-16

 

 

 

BĂCIOIU PETRE

Retorică

asistență

artistică

 

Sediu

12E

 

15-16

 

 

 

 4

BONȚE DENISA ALEXANDRA

Canto muzică populară

Sediu

10M

13-18

12-15

16-20

12-18

12-17

 

 

 5

BORDAS OLGA

Pian


Sediu

7M

11-17

13-16

12-18

1330-1430

 

 6

BORDAS OLGA

Pian asistență artistică/ curs pregătitor

Sediu

7M

 

16-18

11-12

 

 

 7

BORDAS OLGA

Corepetiție canto clasic


Sediu

7M

 

 

 

1430-17

 

BOZGA ELVIRA

Pictură

 

Sediu

13M

11-1430

17-1830

 

16-21

 

 

 

BOZGA ELVIRA

Tehnici în pictură

 

Sediu

13M

1830-22

 

 

 

 

10 

CIOBANU FLORIN

Instructori coregrafi joc popular

Sediu

10P

 

 17-19 

 

 

 

11 

CIOTLEUȘ CLAUDIU

Canto muzică populară

Sediu

4E

14-21

14-21

14-21

12-17

 

12

CODRESCU SILVIA


Canto clasic

Sediu

6M

7M

 1730-1930

 

1710-2110

 

     

13

CODRESCU SILVIA


Canto clasic

asistență artistică

 

Sediu

6M

7M

 1930-2030

 

2010-2110

     

14 

CREȚU DIANA

Vioară

Sediu

2M

 

13-20

13-18

19-20

15-17

 

 15 

CREȚU DIANA

Vioară  curs pregătitor/ asistență artistică

 

Sediu

2M

 

 

18-19 

14-15 

 

16 

DORDOI IOAN

Canto muzică populară

Gherla

Liceul teoretic “Ana Ipătescu”

 16-20

 15-20

 16-20

 17-20

 16-20

17

DORDOI IOAN


Canto muzică populară

asistență artistică

Gherla

Liceul teoretic “Ana Ipătescu”

     

15-16

 

18 

DRAGOMIR VIOREL

Joc popular


Sediu

10P

 18-20

 

17-20

 

 

19

DRAGOMIR VIOREL

Joc popular

Asistență artistică

 

Sediu

10P

 17-18

 

 

 

 

20  

DRAGOMIR VIOREL

Ansamblul “Vatră de Dor”


Sediu

10P

20-22

 

20-22

 

 

21

GĂLAN FELIX

Canto muzică populară


Dej

Colegiul Național 

"Andrei Mureșanu"

Dej


16-20

16-20 

16-20 

16-20 

16-19 

22

GAVRIȘ ELVIRA

     Țesut/Cusut

Cluj-Napoca


Sediu

3M

15-20 

10-15

17-20 

 

 

 

23 

GAVRIȘ ELVIRA

Țesut/Cusut

Mica

Centrul  Turistic Mica


 

 

 15-17

 

 

24

GAVRIȘ ELVIRA

Țesut/Cusut


Rugășești

Centrul Turistic

 Rugășești


 

 

1730-2030 

 

 

25

GAVRIȘ ELVIRA

Țesut/Cusut

Răchițele

Primăria

Răchițele

 

 

 

 15-19

 

26 

GHIRCOIAȘ MIHAI

Teoria muzicii


Sediu

5M

1530-2030

1530-2030

1530-2030

10-13

 

27 

KEREKES RAREȘ

Pictură

Sediu

13M

 

 

16-22

15-17

19-22

14-20

28 

KEREKES RAREȘ

Pictură

asistență artistică


Sediu

13M

 

 

14-16

 

 

29 

KORENT MONICA

Design vestimentar

Sediu

11E

14-1630

1630-2030

 

17-21

19-2030

 

30 

KORENT MONICA

Decorațiuni interioare

Sediu

11E

 

14-16

16-1930

1930-21

 

1530-17 

 

31

KORENT MONICA

Decorațiuni interioare

asistență artistică

 

Sediu

11E

 

 

 

 15-17

 

 

 

32 

MICLEA DOINA

 

Inițiere corală

Sediu

6M

 

 16-19

 

 14-17

 

33 

MICLEA DOINA

 

Teorie-Solfegiu

Gherla

 

Dej

 

Turda

Lic. A. Ipătescu


Lic. A. Mureșan


Capela Centrului de bătrâni

 

 

 

 

 1430-1630

 

 

1430-1630

 

14-16

34 

MIHAIU EMIL 


Corepetiție muzică 

Dej


Dej

 

13-1730

 

13-17

   
35 

MIHAIU EMIL


Corepetiție muzică

Gherla


Gherla

 

 

 

14-19

14-19  

36 

MOLDOVAN FLAVIU

 

Grafică

Sediu

12M

17-21

16-21

16-2130

 

 

37 

MOLDOVAN FLAVIU

 

Tehnici în grafică

 

Sediu

12M

16-17 

 

 

 

 

38 

MOLDOVAN MARIUS

Ansamblu instrumental

 

Sediu

10E

 

 

1730-1930

 

 

39 

MUREȘAN ELISEI

Pian


Sediu

7M

 

 

 

 

1430-1530

40 

MUREȘAN ELISEI

Pian

curs pregătitor

 

Sediu

7M

 

 

 

 19-20

1330-1430

16-17

41 

NAGY CRISTINA

Canto muzică ușoară

 

Sediu

8M

 

15-18

 

11-13

14-17

 

42 

NAGY CRISTINA

Canto muzică ușoară asistență artistică

 

Sediu

8M

 

14-15 

 

13-14 

 

43 

PETROVICI TUNDE

Canto muzică ușoară

Sediu

4M

19-21

10-14

15-21

 

10-17

 

44 

PETROVICI TUNDE

Canto muzică ușoară asistență artistică

Sediu

4M

14-19

 

 

 

 

45 

PLEȘCA PETRICĂ

Saxofon

Sediu

2P

10-11

12-15

16-17

18-21

10-12

15-18

19-22

11-12

15-20

16-17

19-20

16-18

46 

PLEȘCA PETRICĂ

Saxofon

 asistență artistică

Sediu

2P

 

 

 

 20-21

 14-16

47 

PLEȘCA PETRICĂ

Taragot

Sediu

2P

21-22

12-13

18-19

12-13

15-16

 

48 

PLEȘCA PETRICĂ

Taragot

 asistență artistică

Sediu

2P

 

 

20-21

 

 

49 

PLEȘCA PETRICĂ

Instrumente tradiționale

Fluier


Sediu

2P

 11-12

 

 

 

 

50 

PLEȘCA PETRICĂ

Instrumente tradiționale

 Caval

Sediu

2P

17-18

 

 

 

 

51 

POP IANCU

Corepetiție muzică populară +Taraful “VATRĂ DE DOR”


Sediu

2E

15-21

15-21

15-19

 

 

52 

POPA MIHAI ANDREI

Artă fotografică


Sediu

10E

 

1430-19 

 

 

 

53

POPA MIHAI ANDREI


Artă fotografică

asistență artistică


Sediu

10E

 

19-20

     

54

RĂCEAN FELICIA

Pictură Turda


Turda 

Școala Avram Iancu


Școala HCC

Galeria de Artă 

Galeria de Artă 

 


 12-14

 

 

 

 

 

 11-14

 17-20

 

 

 

 

 

 

 

 18-20

55 

RĂCEAN FELICIA

Tehnici în pictură

Turda

Turda

 Școala HCC

 

 

 

14-16 

 

56 

RĂCEAN FELICIA

Grafică Turda

Turda

Școala Avram Iancu

Galeria de Artă 


 

 11-14

 

 

 

 

12-15

57 

RĂCEAN FELICIA

Artă decorativă Turda

Turda

Galeria de Artă 

 

 

 

 

 15-18

58 

RĂCEAN FELICIA

Grafică Câmpia Turzii

Câmpia Turzii

Palatul Cultural 

 

 15-20

 

 

 

59 

RĂCEAN FELICIA

Pictură Câmpia Turzii

Câmpia Turzii

Palatul Cultural 

 15-20 

 

 12-17

 

 

60 

RĂCEAN FELICIA

Artă decorativă Câmpia Turzii

Câmpia Turzii

Palatul Cultural 

 

 

 17-20

 

 

61 

RĂCEAN FELICIA

Tehnici în pictură

Câmpia Turzii

Câmpia Turzii

 Palatul Cultural

 20-21

 

 

 

 

62 

REMAN MARIANA

Actorie Dej


 Dej

CMC Dej 

 

 18-20

 

 16-20

 

63 

REMAN MARIANA


Actorie Dej

asistență artistică


Dej

CMC Dej

 

 16-18

     

64 

RODILĂ ONIȘOR

Acordeon


Sediu

8P

1P


 

 18-19

 

 

17-18 

 

 

65 

RODILĂ ONIȘOR


Acordeon

asistență artistică


Sediu

8P

 

 14-15

     

66 

RODILĂ ONIȘOR

Improvizație Jazz + formația “SPA JAZZ BAND”

 

Sediu

8P

 

 

1P

 

 13-14

 19-21

 

 

 

 14-15

 15-17

 

 

67 

RODILĂ ONIȘOR


Improvizație Jazz

asistență artistică


Sediu


1P

 

 

 

13-14

   

68 

RODILĂ ONIȘOR

 

Orgă electronică

Sediu

8P

 

 15-17

 17-18

 

 

 

69 

RUSNAC OLEG

Ceramică


Sediu

11P

 

 

 16-1830

 

17-1930

70

SONGOTI VASILE


Joc Popular 

Pădurenii


Pădurenii

Căminul 

Cultural

Pădurenii

 

 14-17

 

 14-17

 

71 

STRÎMTUREAN ANA

Canto muzică populară

Sediu

6E

 

14-20

14-18

11-12

13-15

 

72

STRÎMTUREAN ANA

Canto muzică populară

asistență artistică

Sediu

6E

 

20-21

13-14

18-20

12-13

15-17

19-20

 

73 

SUCIU RAREȘ

Corepetiție muzică ușoară + formația “RECOVERED”

Sediu

1E

1630-2030

1630-2030

1630-2030

 

 

74

SUCIU RAREȘ

Chitară electrică și bass

Sediu

1E

1230-1430

1530-1630

1330-1530

1330-1630

 

 

75 

SUCIU RAREȘ

Chitară electrică și bass

Asistență artistică

 

Sediu

1E

1430-1530

1530-1630

 

 

 

 

76 

TOMA EMANUIL

Chitară clasică și folk


Sînnicoară

 

 15-1550

1550-1640 

 15-1550

1550-1640

1640-1730

 16-1650

1650-1740

1740-1830

 16-1650

1650-1740

 

 16-1650

1650-1740

1740-1830

 

77

TOMA EMANUIL

Vioară


Sînnicoară

 

 

 

 

 1740-1830

 

78 

VANNAI ȘTEFAN

Instrumente percuție ritmică


Sediu

8P

 

 

13-18

 

 

79 

VANNAI ȘTEFAN

Percuție ritmică

 

Sediu

8P

 

 

12-18

 

 

80 

VANNAI ȘTEFAN

Instrumente percuție ritmică

asistență artistică

 

Sediu

8P

 

 

18-19

 

 

81

ZAHARIA CRISTIAN

Chitară clasică și folk

 

Sediu

9M

17-20

 

17-20

 

 

82 

ZAHARIA CRISTIAN

Chitară clasică și folk

Curs pregătitor

Sediu

9M

20-21 

 

 20-21

 

 

83 

ZĂHAN SEBASTIAN IOAN


Inițiere corală

 

Turda

 Centrul de îngrijire și asistență Turda

 

18-2030

 

18-2030

18-2030


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact