Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARITII IN PRESA CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - REZULTATE 2018 » REZULTATE EXAMEN ANI INTERMEDIARI

REZULTATE EXAMEN ANI INTERMEDIARI


PICTURĂ CÂMPIA TURZII

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BALDOGI FELICIA

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

2.

BENDREȘ FLAVIUS MIHAI

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

3.

LUCACI ANTONIA

Felicia Răcean

I

9 (nouă)

 

4.

ONIȘOR BIANCA MARIA

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

5.

PAȘCA ILDIKO CARMEN

Felicia Răcean

I

9 (nouă)

 

6.

ROTAR MARIUS IOAN

Felicia Răcean

I

850(opt)50

 

7.

TRIFAN MIHAI

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

8.

IANOȘ MIHAELA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

9.

MOLDOVAN CORNEL

Felicia Răcean

II

950(nouă)50

 

10.

NEGRESCU RODICA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

11.

RUSU CARMEN CECILIA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

 

GRAFICĂ CÂMPIA TURZII

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MATEI MARCO

Felicia Răcean

I

950(nouă)50

 

2.

STOICA OANA MARIA

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

3.

ARDELEAN FINEAS CLAUDIU

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

4.

BOTHAZĂ BRIANNA NICOLETA

Felicia Răcean

II

950(nouă)50

 

5.

CĂLEAN ANDREEA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

6.

LAMBREA ANDREEA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

7.

MAN NICOLAE

Felicia Răcean

II

NEPREZENTAT

 

8.

PETRE DELIA

Felicia Răcean

II

950(nouă)50

 

9.

POP GEORGE RADU

Felicia Răcean

II

950(nouă)50

 

 

ARTĂ DECORATIVĂ CÂMPIA TURZII

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ARBA  MIHAELA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

2.

CRIȘAN NATALIA MIRELA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

3.

MĂRIE HOFFENPRADLI RENATA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

4.

ȘANDRU VIVIANA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

 

PICTURĂ TURDA

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOR MIRCEA

Felicia Răcean

I

9 (nouă)

 

2.

FERTEA TEODORA ALEXANDRA

Felicia Răcean

I

950(nouă)50

 

3.

FOGARASI ANTONIA

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

4.

MERA ALINA IOANA

Felicia Răcean

I

950(nouă)50

 

5.

VENȚEL MIHAI BOGDAN

Felicia Răcean

I

950(nouă)50

 

6.

BORZA DARIUS DANIEL

Felicia Răcean

II

950(nouă)50

 

7.

ILEA DIANA

Felicia Răcean

II

NEPREZENTATĂ

 

8.

KIȘ VLAD ȘTEFAN

Felicia Răcean

II

9 (nouă)

 

9.

MAN ADELA SIMONA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

10.

OLTEAN MARCELA

Felicia Răcean

II

950(nouă)50

 

11.

PINTEA DAVID LUCIAN

Felicia Răcean

II

950(nouă)50

 

12

PÎRV AMALIA MELISA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

13

POPA DIANA MARIA

Felicia Răcean

II

9 (nouă)

 

14

TRIF TAMARA  EMANUELA

Felicia Răcean

II

9 (nouă)

 

15

VAMOȘ ANDREEA DENISA

Felicia Răcean

II

9 (nouă)

 

 

TEHNICI ÎN PICTURĂ TURDA

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

HIDIȘAN ANGELA ALINA

Felicia Răcean

I

950(nouă)50


 

 

GRAFICĂ TURDA

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BUCUR ANA IARINA

Felicia Răcean

I

9 (nouă)

 

2.

CHIVARI  PATRICIA

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

3.

POPA ALEXANDRU

Felicia Răcean

I

10 (zece)

 

4.

BORZA  ALEXANDRU IOAN

Felicia Răcean

II

9 (nouă)

 

5.

MOLDOVAN ALEXANDRA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

6.

MOLDOVAN DENIS

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

7.

ȘOANCĂ SIDONIA

Felicia Răcean

II

10 (zece)

 

 

CANTO MUZICĂ CLASICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

PĂRĂU ANGELA

Silvia Codrescu

I

NEPREZENTATĂ

 

2.

RAD MARIA DIANA

Silvia Codrescu

I

9 (nouă)

 

 

INIȚIERE CORALĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ȘOMLEA TEODOR CRISTIAN

Doina Miclea

I

766(șapte)66

 


FLUIER

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MĂSĂLAR IOAN

Petrică Pleșca

I

10 (zece)

 

 

TARAGOT

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MATEȘ BOGDAN RĂZVAN

Petrică Pleșca

I

8 (opt)

 

 

SAXOFON

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

DANCIU RAREȘ MIRCEA

Petrică Pleșca

I

9 (nouă)

 

2.

DĂRĂBAN VIOLETA

Petrică Pleșca

I

7 (șapte)

 

3.

HULUJAN IONUȚ BOGDAN

Petrică Pleșca

I

966 (nouă)66

 

4.

IERIMA EMANUEL

Petrică Pleșca

I

NEPREZENTAT

 

5.

ILEA VLAD IONUȚ

Petrică Pleșca

I

9 (nouă)

 

6.

MĂDĂLINĂ RAUL DANIEL

Petrică Pleșca

I

NEPREZENTAT

 

7.

MOGHEOR DAN

Petrică Pleșca

I

733 (șapte)33

 

8.

NAGY ALEXANDRU

Petrică Pleșca

I

NEPREZENTAT

 

9.

PAȘCA STELIAN

Petrică Pleșca

I

7 (șapte)

 

10.

PAȘCALĂU ANDREI VIOREL

Petrică Pleșca

I

8 (opt)

 

11.

POP ADRIAN FLORIN

Petrică Pleșca

I

9 (nouă)

 

12.

RUS CRISTIAN NARCIS

Petrică Pleșca

I

10 (zece)

 

13.

STAN BOGDAN DORIN

Petrică Pleșca

I

10 (zece)

 

14.

STANCALĂU RAUL

Petrică Pleșca

I

10 (zece)

 

15.

STANCIU RĂZVAN IOAN

Petrică Pleșca

I

10 (zece)

 

16.

DURA BOGDAN

Petrică Pleșca

II

10 (zece)

 

17.

LUCA SERGIU CIPRIAN

Petrică Pleșca

II

8 (opt)

 

18.

MARIȘ RAREȘ VLAD

Petrică Pleșca

II

NEPREZENTAT

 

19.

NICOLA BOGDAN IONUȚ

Petrică Pleșca

II

NEPREZENTAT

 

20.

NIMĂT RAREȘ IONUȚ

Petrică Pleșca

II

7 (șapte)

 

21.

PAȘCALĂU DANIEL  ADRIAN

Petrică Pleșca

II

966 (nouă)66

 

22.

POP NICOLAE EUGEN

Petrică Pleșca

II

6 (șase)

NEPROMOVAT 

23.

PUI FLORIN CRISTIAN

Petrică Pleșca

II

10 (zece)

 

 

VIOARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GEORGIU DANIEL

Diana Crețu

I

9 (nouă)

 

2.

GOIA ANDREI GABRIEL

Diana Crețu

I

9 (nouă)

 

3.

HANEȘ ANDREEA IOANA

Diana Crețu

I

866 (opt)66

 

4.

HOFMEISTER ANDRADA LUCIANA

Diana Crețu

I

9 (nouă)

 

5.

MIHOC TUDOR

Diana Crețu

I

9 (nouă)

 

6.

ȘOMLEA TEODOR MIHAI

Diana Crețu

I

9 (nouă)

 

7.

CIURCUI ALEX ANTON

Diana Crețu

II

10 (zece)

 

8.

CONSTANTIN ESTERA EUNICE

Diana Crețu

II

9 (nouă)

 

9.

FEURDEAN IOANA  ANCUȚA

Diana Crețu

II

9 (nouă)

 

10.

HODREA BIANCA ALEXANDRA

Diana Crețu

III

9 (nouă)

 

11.

ILEA CLADIU

Diana Crețu

IV

833 (opt)33

 

12.

RUS ANA COSMINA

Diana Crețu

IV

7 (șapte)

 

13.

SOCACIU PETRU RAREȘ

Diana Crețu

IV

10 (zece)

 


ACORDEON

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

PETROVICI GAVRIL ANDREI

Onișor Rodilă

I

9 (nouă)

 

2.

RĂZĂILĂ IOAN

Onișor Rodilă

II

833 (opt)33

 

 

ORGĂ ELECTRONICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

LUPȘE RAUL IONEL

Onișor Rodilă

I

NEPREZENTAT

 

2.

MAIER DAN

Onișor Rodilă

I

NEPREZENTAT

 

3.

ZĂHAN I. IOANA

Onișor Rodilă

I

833 (opt)33

 

 

IMPROVIZAȚIE JAZZ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

LUCA DAVID ALEXANDRU

Onișor Rodilă

I

NEPREZENTAT

 

2.

MĂRGINEAN IOHANES LUCAS

Onișor Rodilă

I

8 (opt)

 

3.

FLOREA DANIEL

Onișor Rodilă

II

NEPREZENTAT

 

4.

MARKOS  ANCA OFELIA

Onișor Rodilă

II

933 (nouă)33

 

 

CHITARĂ CLASICĂ ȘI FOLK

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

POP ARIANA

Cristian Zaharia

I

9 (nouă)

 

2.

ILEA CORINA ALEXANDRA

Cristian Zaharia

II

10 (zece)

 

3.

MEDAN LICINIUS

Cristian Zaharia

II

8 (opt)

 

4.

PĂTCAȘ ALEXANDRA

Cristian Zaharia

II

10 (zece)

 

5.

SILAGHI PAUL

Cristian Zaharia

II

9 (nouă)

 

6.

VEREȘ CRINA VERONICA

Cristian Zaharia

II

NEPREZENTAT

 


INSTRUMENTE PERCUȚIE RITMICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MARIAN ADRIAN GRAȚIAN

Vannai Istvan

I

966 (nouă)66

 

 

PIAN

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GORGAN IRINA TEODORA

Elisei Mureșan

I

10 (zece)

 


PIAN

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

LUNG ANGELA SIMONA

Olga Bordas

I

NEPREZENTAT

 

2.

SÎDOR ANDREIA NICOLETA

Olga Bordas

I

833 (opt)33

 

3.

TIMIȘ ALEXANDRA BIANCA

Olga Bordas

I

866 (opt)66

 

4.

ȚÎRȚAN ANDA GABRIELA

Olga Bordas

I

NEPREZENTAT

 

5.

CONSTANTIN LUCIA LOIS

Olga Bordas

II

NEPREZENTAT

 

6.

GHEȚE MARIA

Olga Bordas

II

8 (opt)

 

7.

COROIU DIANA

Olga Bordas

III

10 (zece)

 

8.

DAMȘA OLIMPIA

Olga Bordas

III

10 (zece)

 

9.

NEGREA SARA DIANA

Olga Bordas

III

NEPREZENTAT

 

10.

RAD MARIA DIANA

Olga Bordas

III

866 (opt)66

 

11.

RAD PAUL CORNELIU

Olga Bordas

III

866 (opt)66

 

12.

RAD PETRU GEORGE

Olga Bordas

III

10 (zece)

 

13.

ROMANIUC SONIA

Olga Bordas

III

8 (opt)

 

14.

FEIER MIHAIL GHEORGHE

Olga Bordas

IV

866 (opt)66

 

15.

SILAGHI DUMITRESCU LUNG RODICA IOANA

Olga Bordas

IV

NEPREZENTAT

 

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOJAN VASILIAN

Marius Moldovan

I

866 (opt)66

 

2.

BUNEA GAVRIL IOAN

Marius Moldovan

I

966 (nouă)66

 

3.

MARIAN FLORIN ZAHARIE

Marius Moldovan

I

966 (nouă)66

 

 

PICTURĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOJAN CRISTINA

Elvira Bozga

I

10 (zece)

 

2.

GORDE HOREA

Elvira Bozga

I

9 (nouă)

 

3.

JARADAT DARIA HANADY

Elvira Bozga

I

10 (zece)

13 ani

4.

MOCAN BORODAN IOANA

Elvira Bozga

I

933 (nouă)33

 

5.

MUNTEANU  DIANA

Elvira Bozga

I

NEPREZENTAT

 

6.

STAN BIANCA CRISTINA

Elvira Bozga

I

NEPREZENTAT

 

7.

BARABAȘ DESPINA THEODORA

Elvira Bozga

II

9 (nouă)

 

8.

BONCZIDAI ALEXANDRA MARIA

Elvira Bozga

II

8 (opt)

 

9.

CIOLOCA SANDA

Elvira Bozga

II

966 (nouă)66

 

10.

DRĂGAN LIGIA  

Elvira Bozga

II

10 (zece)

 

11.

NEIDENBACH HELGA

Elvira Bozga

II

10 (zece)

 

12.

TODIȚĂ CARMEN GHIZELA

Elvira Bozga

II

10 (zece)

 

13.

TRIFA AURORA

Elvira Bozga

II

10 (zece)

 

 

PICTURĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CÂMPIANU GABRIELA

Rareș Kerekes

I

8 (opt)

 

2.

CIOPATĂ BEATRICE LAURA

Rareș Kerekes

I

933 (nouă)33

 

3.

KOSTYAL ADELA

Rareș Kerekes

I

966 (nouă)66

 

4.

MIRON CLAUDIA STELIANA

Rareș Kerekes

I

10 (zece)

 

5.

MOLDOVAN ANDREEA CLAUDIA

Rareș Kerekes

I

NEPREZENTAT

 

6.

RADU DIANA CLAUDIA

Rareș Kerekes

I

10 (zece)

 

7.

ROBITU MIHAELA

Rareș Kerekes

I

NEPREZENTAT

 

8.

BALOG CHIOREAN IOANA COCA

Rareș Kerekes

II

10 (zece)

 

9.

MEȘTER GABRIELA

Rareș Kerekes

II

9 (nouă)

 

10.

MIRON IOANA

Rareș Kerekes

II

10 (zece)

 

11.

PRECUP LEON DANIEL

Rareș Kerekes

II

8 (opt)

 

12.

RUSU POPESCU SMARANDA

Rareș Kerekes

II

10 (zece)

 

13.

SZEKELY CARMEN ELENA

Rareș Kerekes

II

9 (nouă)

 

14.

TOMAI VIOLETA

Rareș Kerekes

II

10 (zece)

 


TEHNICI ÎN PICTURĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

FĂRCAȘ CAMELIA

Elvira Bozga

I

10 (zece)

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ARSU VALENTIN MIHAI

Denisa Bonțe

I

NEPREZENTAT

 

2.

COVACIU ANDREI

Denisa Bonțe

I

966 (nouă)66

 

3.

DINEA ALEXANDRA MARIA

Denisa Bonțe

I

833 (opt)33

 

4.

GUȘ MARIA DIANA

Denisa Bonțe

I

8 (opt)

 

5.

LUPO PAULA

Denisa Bonțe

I

10 (zece)

 

6.

MILCHIȘ ALEXANDRA MARIA

Denisa Bonțe

I

9 (nouă)

 

7.

MOLDOVAN IOANA NADIA

Denisa Bonțe

I

NEPREZENTAT

 

8.

PITICAȘ DENISA COSTINA

Denisa Bonțe

I

766 (șapte)66

 

9.

POPOVICI IOANA ANCUȚA

Denisa Bonțe

I

866 (opt)66

 

10.

TOMOȘ CRINA MĂDĂLINA

Denisa Bonțe

I

966 (nouă)66

 

11.

BONCEAN DENISA REBECA

Denisa Bonțe

II

9 (nouă)

 

12.

CODORI RALUCA

Denisa Bonțe

II

10 (zece)

 

13.

DUPRII ILARIA

Denisa Bonțe

II

8 (opt)

 

14.

HÎNGAN CRISTINA MIHAELA

Denisa Bonțe

II

866 (opt)66

 

15.

IGNAT EUGENIA

Denisa Bonțe

II

866 (opt)66

 

16.

JIMBOREAN ANTONIA ȘTEFANIA

Denisa Bonțe

II

766 (șapte)66

 

17.

LAR DENISA MĂLINA

Denisa Bonțe

II

866 (opt)66

 

18.

MAGHIARI DAIANA  CAMELIA

Denisa Bonțe

II

866 (opt)66

 

19.

PETELEU AMALIA

Denisa Bonțe

II

8 (opt)

 

20.

TOADER DANIELA NICOLETA

Denisa Bonțe

II

766 (șapte)66

 

21.

VEREȘ ALEXANDRA NICOLETA

Denisa Bonțe

II

833 (opt)33

 

22.

VIDREAN ADELINA

Denisa Bonțe

II

766 (șapte)66

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BACALO ANAMARIA

Claudiu Ciotleuș

I

8 (opt)

 

2.

BĂRĂIAN MARIA DIANA

Claudiu Ciotleuș

I

NEPREZENTAT

 

3.

BODEA MARINELA

Claudiu Ciotleuș

I

766 (șapte)66

 

4.

BRUDAN DIANA

Claudiu Ciotleuș

I

833 (opt)33

 

5.

COROIU DANIELA MONICA

Claudiu Ciotleuș

I

9 (nouă)

 

6.

FEIER IOANA MĂDĂLINA

Claudiu Ciotleuș

I

933 (nouă)33

 

7.

HAJA DIANA DORINA

Claudiu Ciotleuș

I

10 (zece)

 

8.

MARTIN TEODORA

Claudiu Ciotleuș

I

966 (nouă)66

 

9.

MATIȘ ANDREIA

Claudiu Ciotleuș

I

933 (nouă)33

 

10.

POPA IOANA ALEXANDRA

Claudiu Ciotleuș

I

9 (nouă)

 

11.

PRUNAR PAVEL CLAUDIA

Claudiu Ciotleuș

I

NEPREZENTAT

 

12.

SOPORAN TIMEA FLAVIA

Claudiu Ciotleuș

I

966 (nouă)66

 

13.

VAIDA PĂRȚILĂ MARIA GABRIELA

Claudiu Ciotleuș

I

866 (opt)66

 

14.

BĂDULESCU SIMONA

Claudiu Ciotleuș

II

NEPREZENTAT

 

15.

CHECICHEȘ RAREȘ ADRIAN

Claudiu Ciotleuș

II

933 (nouă)33

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BLIDAR VASILE ALEXANDRU

Ana Strîmturean

II

9 (nouă)

 

2.

BREJE FLORIN IONUȚ

Ana Strîmturean

II

NEPREZENTAT

 

3.

BULZ MARINELA ANCUȚA

Ana Strîmturean

II

9 (nouă)

 

4.

FELEA ADRIANA FELICIA

Ana Strîmturean

II

933 (nouă)33

 

5.

LAZĂR MIRCEA CĂTĂLIN

Ana Strîmturean

II

966 (nouă)66

 

6.

PĂDUREANU DORIS ELIZA

Ana Strîmturean

II

10 (zece)

 

7.

PERDE DENISA MARIA

Ana Strîmturean

II

NEPREZENTAT

 

8.

POPA OVIDIU COSMIN

Ana Strîmturean

II

8 (opt)

 

9.

ROMAN VASILE SEBASTIAN

Ana Strîmturean

II

NEPREZENTAT

 

10.

ȘUTA ROXANA NICULINA

Ana Strîmturean

II

866 (opt)66

 

11.

UNGUREȘAN IOANA ANDREEA

Ana Strîmturean

II

866 (opt)66

 

 

INSTRUCTORI COREGRAFI JOC POPULAR

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

STRUGAR CRISTIAN GRIGORE

Florin Ciobanu

I

10 (zece)

 


JOC POPULAR CLUJ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

LÖRINCZ MIHAI ILIE

Viorel Dragomir

I

10 (zece)

 

2.

MUREȘAN IULIA

Viorel Dragomir

I

10 (zece)

 

3.

NISTOR IOANA SORINA

Viorel Dragomir

I

933 (nouă)33

 

4.

OLTEAN BOGDAN MIHAI

Viorel Dragomir

I

9 (nouă)

 

5.

OLTEAN DARIUS

Viorel Dragomir

I

966 (nouă)66

 

6.

STUPAR COSMINA SABINA

Viorel Dragomir

I

10 (zece)

 

 

GRAFICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ANDONIE CARMEN

Flaviu Moldovan

I

10 (zece)

 

2.

CRISTE ALEXANDRA  MARIA

Flaviu Moldovan

I

9 (nouă)

 

3.

DAN BEATRICE MADELAINE

Flaviu Moldovan

I

866 (opt)66

 

4.

GLIGA HAMBEȚ MARIA

Flaviu Moldovan

I

966 (nouă)66

 

5.

HISEM VLAD ALEXANDRU

Flaviu Moldovan

I

10 (zece)

 

6.

JARADAT SARA ELENA

Flaviu Moldovan

I

966 (nouă)66

 

7.

PERȘA ALEXIA ANNA

Flaviu Moldovan

I

966 (nouă)66

 

8.

TĂUȚAN ȘTEFAN TRAIAN

Flaviu Moldovan

I

9 (nouă)

 

9.

BOTA IOAN MIHAI

Flaviu Moldovan

II

833 (opt)33

 

10.

COCA ȚIGUAN MIHAELA

Flaviu Moldovan

II

10 (zece)

 

11.

IGNAT ALEXIA ANA

Flaviu Moldovan

II

NEPREZENTAT

 

12.

MAGHIAR MARIA DANIELA

Flaviu Moldovan

II

966 (nouă)66

 

13.

PANDELE BARBU LIVIA  FLORINA

Flaviu Moldovan

II

9 (nouă)

 

14.

PATACHI IONUȚ ERNEST

Flaviu Moldovan

II

10 (zece)

 

15.

TODIȚĂ CARMEN GHIZELA

Flaviu Moldovan

II

10 (zece)

 

16.

TOMA MIRUNA

Flaviu Moldovan

II

966 (nouă)66

 

 

CERAMICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GOLGUȚ LUPȘA SANDA

Oleg Rusnac

I

10 (zece)

 

2.

OFRIM RADU ALEXANDRU

Oleg Rusnac

I

8 (opt)

 

3.

HUDREA OANA RALUCA

Oleg Rusnac

II

10 (zece)

 

4.

POP SILVIA SMARANDA

Oleg Rusnac

II

9 (nouă)

 


DESIGN VESTIMENTAR

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CĂLIN VERONICA

Monica Korent

I

10 (zece)

 

2.

MOLDOVAN ANDREEA CLAUDIA

Monica Korent

I

NEPREZENTAT

 

3.

MOLDOVAN DANIELA

Monica Korent

I

666 (șase)66

NEPROMOVAT

4.

MOLDOVAN RAMONA

Monica Korent

I

NEPREZENTAT

 

5.

UDRESCU OANA NICOLA

Monica Korent

I

966 (nouă)66

 

6.

GROZA TEODORA

Monica Korent

II

10 (zece)

 

7.

IEPURE ANDREEA

Monica Korent

II

10 (zece)

 

8.

LUNGANU NICOLETA ROXANA

Monica Korent

II

NEPREZENTAT

 

9.

MUREȘAN ALINA OFELIA

Monica Korent

II

10 (zece)

 

10.

RUS MIHAELA

Monica Korent

II

10 (zece)

 

 

DECORAȚIUNI INTERIOARE

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

NĂDEJDE FELICIA G.

Monica Korent

I

10 (zece)

 

2.

COSTANAȘIU TEODORA ALEXANDRA

Monica Korent

II

866 (opt)66

 

3.

MARC LUCACI RALUCA

Monica Korent

II

NEPREZENTAT

 

4.

REISENBUCHLER  CARMEN

Monica Korent

II

866 (opt)66

 

5.

ȘERDEAN  MONICA

Monica Korent

II

NEPREZENTAT

 


ȚESUT-CUSUT CLUJ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ALMA LIVIA

Elvira Gavriș

I

NEPREZENTAT

 

2.

FENEȘAN LAURA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

3.

GAL MARIA FELICIA

Elvira Gavriș

I

NEPREZENTAT

 

4.

MAGDĂU POLACEC MARIA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

5.

MUREȘAN ROXANA FLORENTINA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

6.

NEAG IVAN LILIANA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

7.

NEGREA TOPAN NICULINA VIORICA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

8.

PINTEA ROXANA

Elvira Gavriș

I

NEPREZENTAT

 

9.

ROȘCA KAIDATOU  CASANDRA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

10.

SEMEREAN ROZALIA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

11.

SUCIU IRINA EMILIA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

 

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

AILINCĂI MARIUS

Mihai Andrei Popa

I

10 (zece)

 

2.

CÎRA EMANUEL PAUL

Mihai Andrei Popa

I

10 (zece)

 

 

ACTORIE CLUJ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ȘTEFANIA CODRUȚA

Petre Băcioiu

I

10 (zece)

 

2.

ASPRU IRINA MARIA

Petre Băcioiu

I

10 (zece)

 

3.

CĂLUGĂR FRANCESCA

Petre Băcioiu

I

10 (zece)

 

4.

COTOI ROXANA

Petre Băcioiu

I

10 (zece)

 

5.

DANCI ȘTEFAN

Petre Băcioiu

I

933 (nouă)33

 

6.

GORGAN IRINA TEODORA

Petre Băcioiu

I

10 (zece)

 

7.

OLTEAN OVIDIU VASILE

Petre Băcioiu

I

10 (zece)

 

 

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BASS

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BORZAȘ EDUARD

Rareș Suciu

I

NEPREZENTAT

 

2.

CIOBANU VLAD

Rareș Suciu

I

9 (nouă)

 

3.

TOMOȘ TUDOR

Rareș Suciu

I

NEPREZENTAT

 

4.

BAGAMERI ERIK ROBERT

Rareș Suciu

II

833 (opt)33

 

5.

DODEA LARISA

Rareș Suciu

II

10 (zece)

 

6.

PETRUȘ DENISA ANDREEA

Rareș Suciu

II

8 (opt)

 

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BLAGA ANAMARIA

Petrovici Tünde

I

966 (nouă)66

 

2.

TIMIȘ  ALEXANDRA BIANCA

Petrovici Tünde

I

9 (nouă)

 

3.

BARDAN ISABELLE

Petrovici Tünde

II

NEPREZENTAT

 

4.

COPACIU MARIA IOANA

Petrovici Tünde

II

933 (nouă)33

 

5.

GASPAR DOMINIQUE

Petrovici Tünde

II

766 (șapte)66

 

6.

GERGELY TAMAS

Petrovici Tünde

II

9 (nouă)

 

7.

MAXIM ANTONIA

Petrovici Tünde

II

866 (opt)66

 

8.

NECHITI GHEORGHE

Petrovici Tünde

II

966 (nouă)66

 

9.

OLTEAN ALEXANDRA

Petrovici Tünde

II

933 (nouă)33

 

10.

OȘORHEAN MARIA IULIA

Petrovici Tünde

II

NEPREZENTAT

 

11.

RUS ADELA ALEXANDRA

Petrovici Tünde

II

NEPREZENTAT

 

12.

SABĂU IOANA GABRIELA

Petrovici Tünde

II

866 (opt)66

 

13.

SZEKELY ANNA MARTA

Petrovici Tünde

II

10 (zece)

 

14.

TELEPTEAN MIHĂIȚĂ

Petrovici Tünde

II

766 (șapte)66

 

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOTEZATU BIANCA

Cristina Nagy

I

NEPREZENTAT

 

2.

BUTILCĂ( PETRU) TEODORA

Cristina Nagy

I

766 (șapte)66

 

3.

MAINO MARIA LUISSA

Cristina Nagy

I

833 (opt)33

 

4.

MATEUȚ RALUCA

Cristina Nagy

I

766 (șapte)66

 

5.

NICHITEAN ALEXANDRA

Cristina Nagy

I

833 (opt)33

 

6.

RUSU TEODORA-LARISA

Cristina Nagy

I

9 (nouă)

 

7.

SAVU COSTEA ANDRADA

Cristina Nagy

I

933 (nouă)33

 

 

ȚESUT-CUSUT MICA

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

DRĂGAN IONELA

Elvira Gavriș

I

NEPREZENTAT

 

2.

FARCAȘ ADELA OANA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

3.

IUȘAN MARIA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

4.

ORȘANU CRINA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

5.

SALATION MIHAELA

Elvira Gavriș

I

NEPREZENTAT

 

6.

VLAD  ȘTEFANIA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

 

ȚESUT-CUSUT RUGĂȘEȘTI

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ALBINETZ SIMONA CRISTINA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

2.

ASTALÎȘ  COSMINA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

3.

CLINCIU DARIA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

4.

ISCIUC MARIETA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

5.

LAZAR  RODICA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

6.

MOTOGNA  ANCA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

7.

MOTOGNA  DARIA

Elvira Gavriș

I

10 (zece)

 

8.

MUNTEANU LOREDANA

Elvira Gavriș

I

8 (opt)

 

9.

OROS GEORGETA

Elvira Gavriș

I

866 (opt)66

 

10.

POP SIMONA

Elvira Gavriș

I

833 (opt)33

 

11.

PURDEA REVNIC RODICA

Elvira Gavriș

I

9 (nouă)

 

12.

TĂBĂCILĂ    LUCIA

Elvira Gavriș

I

NEPREZENTAT

 

13.

VÂȘCAN IOANA

Elvira Gavriș

I

NEPREZENTAT

 

 

ACTORIE DEJ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOTE DARIA

Mariana Reman

I

933 (nouă)33

 

2.

FĂT ANAIS

Mariana Reman

I

NEPREZENTAT

 

3.

PINTRIJĂL CRISTIAN BOGDAN

Mariana Reman

I

NEPREZENTAT

 

4.

ȘUTEA MARA

Mariana Reman

I

833 (opt)33

 

5.

VARGA IANIS

Mariana Reman

I

866 (opt)66

 


CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

HARANGUȘ ANDREEA

Felix Gălan

I

766 (șapte)66

 

2.

MATROȘ MARIA SIMINA

Felix Gălan

I

866 (opt)66

 

3.

MÎNZAT MIHAI IOAN

Felix Gălan

I

NEPREZENTAT

 

4.

MUREȘAN VASILE

Felix Gălan

I

8 (opt)

 

5.

TODEREAN MARIA DANIELA

Felix Gălan

I

933 (nouă)33

 

6.

BOGDAN MARIUS

Felix Gălan

II

8 (opt)

 

7.

BOLDOR IOANA ANAMARIA

Felix Gălan

II

866 (opt)66

 

8.

COSTIN ALEXANDRA SILVIA

Felix Gălan

II

933 (nouă)33

 

9.

FUSTOS DENISA

Felix Gălan

II

966 (nouă)66

 

10.

GĂLAN SORANA ANTONIA

Felix Gălan

II

966 (nouă)66

 

11.

GÂLDEAN CELINA IOANA

Felix Gălan

II

NEPREZENTAT

 

12.

MILCHIȘ VASILE TEODOR

Felix Gălan

II

NEPREZENTAT

 

13.

PETER CRISTINA SABINA

Felix Gălan

II

733 (șapte)33

 

14.

PETRULE ANDREEA XENA

Felix Gălan

II

NEPREZENTAT

 

15.

ȘUMLEA DARIUS

Felix Gălan

II

866 (opt)66

 

16.

TĂMAȘ BENIAMIN NINEL

Felix Gălan

II

9 (nouă)

 

17.

VANCEA  MARIA RAMONA

Felix Gălan

II

9 (nouă)

 

 

INIȚIERE CORALĂ TURDA

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CRĂCIUN MIRCEA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

2.

ILEA CRISTINA MONICA

Sebastian Zăhan

I

966 (nouă)66

 

3.

IOVU ALEXANDRU

Sebastian Zăhan

I

966 (nouă)66

 

4.

MICLĂUȘ ANGELA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

5.

MOCAN EMILIA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

6.

MUNTEAN IULIAN

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

7.

MUNTEAN MARIA DOINA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

8.

MUREȘAN CLAUDIA MARIA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

9.

PINTEA VALERIA

Sebastian Zăhan

I

7 (șapte)

 

10.

PRESECAN ADRIANA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

11.

RĂCEAN FELICIA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

12.

STOIAN CAMELIA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

13.

SULE ANDREI

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

14.

ȚANDEA CARMEN MARIA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 

15.

ȚĂRMURE TEODORA

Sebastian Zăhan

I

10 (zece)

 


JOC POPULAR PĂDURENII

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BURCIU ROXANA BIANCA

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

2.

FLOREA ADINA NARCISA

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

3.

FURDUI CĂTĂLIN CRISTIAN

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

4.

HANUSCHI CRENGUȚA ALINA

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

5.

HANUSCHI CRISTIAN IOAN

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

6.

HANUSCHI IOANA CODRUȚA

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

7.

MUREȘAN CARLA DENISA

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

8.

MUREȘAN RAUL CRISTIAN

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

9.

SAROȘI ALIN COSMIN

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

10.

TRITIAN BOGDAN

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 

11.

TRITIAN IOANA MARIA

Vasile Songoti

I

10 (zece)

 


CANTO MUZICĂ POPULARĂ GHERLA

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BANDITS MILENA GIORGIA

Ioan Dordoi

I

10 (zece)

 

2.

FEHERDI DANA

Ioan Dordoi

I

10 (zece)

 

3.

LOSONȚI IOAN

Ioan Dordoi

I

NEPREZENTAT

 

4.

MOLDOVAN ALEXANDRA

Ioan Dordoi

I

933 (nouă)33

 

5.

PĂDUREAN ALIN IOAN

Ioan Dordoi

I

966 (nouă)66

 

6.

STAN OVIDIU VASILE

Ioan Dordoi

I

9 (nouă)

 

7.

SUCIU SIMION NICOLAE

Ioan Dordoi

I

10 (zece)

 

8.

AVRĂMUȚ PAULA GENOVEVA

Ioan Dordoi

II

NEPREZENTAT

 

9.

FĂRCAȘ IUȘAN DELIA

Ioan Dordoi

II

8 (opt)

 

10.

FINGERHUT LORENA BIANCA

Ioan Dordoi

II

833 (opt)33

 

11.

GĂBUDEAN BOGDAN

Ioan Dordoi

II

933 (nouă)33

 

12.

GEORGIU DANIELA MARIA

Ioan Dordoi

II

9 (nouă)

 

13.

LEOCA ANUȚA MARIA

Ioan Dordoi

II

866 (opt)66

 

14.

MOHOLEA LIDIA MARIA

Ioan Dordoi

II

7 (șapte)

 

15.

PUIAN GHEORGHE

Ioan Dordoi

II

NEPREZENTAT

 

16.

ȚENTIAN PETRU

Ioan Dordoi

II

966 (nouă)66

 

17.

VARIAN OVIDIU FLORIN

Ioan Dordoi

II

8 (opt)

 




Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact