Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - REZULTATE 2018 » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 14 IUNIE 2018

REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 14 IUNIE 2018

ACTORIE

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BARNA SIMINA

Petre Băcioiu

II

940(nouă)40

 

2.

BOTE DENISA

Mariana Reman

II

960(nouă)60

 

3.

DEMIAN ALIN IONUȚ

Mariana Reman

II

8 (opt)

 

4.

GOCAN ANAMARIA  DIANA

Petre Băcioiu

II

840(opt)40

 

5.

HUTTON EVELIN

Petre Băcioiu

II

880(opt)80

 

6.

MOLDOVAN MARIA  FILOFTEIA

Mariana Reman

II

960(nouă)60

 

7.

PETER MARIA LUIZA

Mariana Reman

II

760(șapte)60

 

8.

POJAR TUDOR

Petre Băcioiu

II

7 (șapte)

 

9.

TIGHINEAN FRANCESCA

Petre Băcioiu

II

940(nouă)40

 


RETORICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOȚOC  GAVRILĂ

Băcioiu Petre

II

860(opt)60

 


CHITARĂ CLASICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

DANCI ȘTEFAN

Toma Emanuil

III

7 (șapte)

 


CHITARĂ ELECTRICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GHIRCOIAȘ NICOLAE ANDREI

Suciu Rareș

III

NEPREZENTAT

 

2.

VANCEA VLAD CRISTIAN

Suciu Rareș

III

960(nouă)60

 

 

VIOARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

FECHETE ADRIAN

Crețu Diana

V

7 (șapte)

 


INSTRUMENTE DE PERCUȚIE

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

PETRAN ANDREI GABRIEL

Vannai Istvan

II

10 (zece)

 

2.

RUSU SAMUEL FELICIAN

Vannai Istvan

II

940(nouă)40

 

3.

SURDAȘ VLAD CIPRIAN

Vannai Istvan

II

920(nouă)20

 

 

SAXOFON

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

FRÎNCU RĂZVAN ADRIAN

Pleșca Petrică

III

940(nouă)40

 

2.

KOLOZSVARI  GHEORGHE FLORIN

Pleșca Petrică

III

9 (nouă)

 

3.

PLEȘ IONUȚ ALEXANDRU

Pleșca Petrică

III

840(opt)40

 

 

CAVAL

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

LEHACI IONUȚ

Pleșca Petrică

III

10 (zece)

 

 

TARAGOT

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GOIA OVIDIU IOAN

Pleșca Petrică

III

9 (nouă)

 

2.

PAȘCALĂU IONUȚ RĂZVAN

Pleșca Petrică

III

9 (nouă)

 

3.

ROȘU DAN IONUȚ

Pleșca Petrică

III

880(opt)80

 

 

ACORDEON

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CIOTA ALIN ȘTEFAN

Rodilă Onișor

III

8 (opt)

 

2.

LOLA DANIEL

Rodilă Onișor

III

840(opt)40

 


PIAN

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

HOGAȘ CORNELIA BEATRICE

Mureșan Elisei

V

NEPREZENTATĂ

 

2.

ILIE SERGIU MARIAN

Bordas Olga

V

9 (nouă)

 


CANTO MUZICĂ CLASICĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ANDRUȘ DARIA ȘTEFANIA

Codrescu Silvia

III

8 (opt)

 


INIȚIERE CORALĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BLĂJAN FELICIA

Miclea Doina

II

7(șapte)

Alto 

2.

CONSTANTINESCU ADRIANA

Miclea Doina

II

860(opt)60

Alto

3.

VARGA ALEXANDRU

Miclea Doina

II

860(opt)60

Tenor


CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Nr.

ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BĂLDEAN ADELA

Petrovici Tunde

III

720(șapte)20

 

2.

BOGZA DIANA

Petrovici Tunde

III

8 (opt)

 

3.

LĂPUȘTE PAULA

Petrovici Tunde

III

760(șapte)60

 

4.

SAVU ADELA

Petrovici Tunde

III

9(nouă)

 

5.

SUCIU MARIA

Petrovici Tunde

III

980(nouă)80

 




Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact