Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMĂRI EXAMEN ADMITERE 2018-2019

PROGRAMĂRI EXAMEN ADMITERE 2018-2019

 

ARTĂ DRAMATICĂ

ACTORIE

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

AGAVRILOAIE ȘTEFANIA CODRUȚA

CLUJ

 

 

 

13:30

2

BOLOGA MARIUS ANDREI

CLUJ

3

BOȚOC OANA

CLUJ

4

COCOI ANDREA

CLUJ

5

DEAC DIANA CARLA

CLUJ

6

DECEA TUDOR

CLUJ

7

FĂRCAȘ DANIELA

CLUJ

8

FOLEA PETRA

CLUJ

 

 

14:30

9

NAGY LARA

CLUJ

10

POP IULIANA DANA

CLUJ

11

PURJA PETRA

CLUJ

12

ȘERBAN DIANA VIRGINIA

CLUJ

13

ȘIPOȘ CLAUDIU OVIDIU

CLUJ

14

VĂCAR MARIA NICOLETA

CLUJ

 

RETORICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

DUNCA DARIUS GEORGE

CLUJ

14:30

2

KOVATS GIZELLA

CLUJ

 

MUZICĂ

ACORDEON

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

GOLEA ȘAGĂU DANIEL LEON

CLUJ

 

14:00

2

RAȚĂ RADU ȘTEFAN

CLUJ

3

RÎZA RADU

CLUJ

4

SABĂU ANDREI

CLUJ

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

GAVRIȘ ALEXANDRU

CLUJ

 

 

15:30

2

IELCEAN MARCEL SEBASTIAN

CLUJ

3

RETI ZOLTÀN

CLUJ

4

SZASZ DAVID SANDOR

CLUJ

5

SZOPOS KÁLMÁN

CLUJ

6

VARGA VIOREL

CLUJ

 

CANTO CLASIC 

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

MAINO MARIA LUISSA

CLUJ

 

16:30

2

OPREA MARIANA

CLUJ

3

ROTARU IULIA

CLUJ

4

RUSU ȘTEFAN

CLUJ

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

ANCA MIHAI CĂTĂLIN

CLUJ

 

 

15:30

 

2

ANCA TEODORA

CLUJ

3

BĂLAN FLORINA

DEJ

4

BODEA ADRIANA IOANA

CLUJ

5

BONDA LAVINIA ALEXANDRA

CLUJ

6

BOTCĂ GEORGETA GABRIELA

DEJ

7

BREHAR COȘERIU ANCA

GHERLA

8

BUCEA ALIN CONSTANTIN

CLUJ

 

 

16:30

9

BURDUHOS NICOLETA

DEJ

10

BUSILĂ VOICUȚA

CLUJ

11

CÎMPEAN FABIANA MARIA

CLUJ

12

CÎRCU LARISA GEORGIANA

DEJ

13

CIREBEA CRISTINA IULIA

GHERLA

14

COLOJI CECILIA

GHERLA

15

COROIAN LIGIA DENISA

CLUJ

 

 

17:30

16

COSTEA CONSTANTIN CRISTIAN

CLUJ

17

DOMOȘ CARMEN ANDREEA

CLUJ

18

FRENȚ DENISA

DEJ

19

GIURGIU AURELIA OLIVIA

CLUJ

20

GLIGAN ADINA LOREDANA

CLUJ

21

GOLBAN GHEORGHE NICUȘOR

CLUJ

22

MALUEZAN ANGELA

CLUJ

 

 

18:30

23

MARIȘ ALEXANDRA DIANA

CLUJ

24

NAGY ALBERT ANDRÁS

GHERLA

25

NEMEȘ PETRUȚA

GHERLA

26

PETRUȘ COTOI ROXANA

CLUJ

27

PLEȘ GABRIELA FLORINA

CLUJ

28

POP CORIN

CLUJ

29

POP DARIA TABITA

GHERLA

 

19:30

30

POP FLORINA ANDREEA

DEJ

31

POPA OCTAVIAN

CLUJ

32

POPTEAN ANA MARIA

CLUJ

33

RÎȘTEIU DIANA MARIA

CLUJ

34

ROMAN TIBREA CRISTINA

GHERLA

 19:30

35

ROȘU MARIANA ANICUȚA

CLUJ

36

ȘIMON CĂLINA RALUCA

CLUJ

 

 

20:30

37

STOICA LARISA GEORGIANA

CLUJ

38

TODORAN ADELA ANDREEA

CLUJ

39

TRIF BIANCA

GHERLA

40

VARGA SAVU RAFILA GABRIELA

CLUJ

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ 

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BANGĂU ANDREI CIPRIAN

CLUJ

 

 

17:00

2

BISTRICKI FLORIAN ȘTEFAN

CLUJ

3

BODEA ANDREEA OANA

CLUJ

4

CORCIU PAULA MARIANA

CLUJ

5

COTIUȘCĂ SILVIU

CLUJ

6

CRIȘAN ANAMARIA

CLUJ

7

DASCENCO ALEX VICTOR

CLUJ

8

DOBOȘ MARIA

CLUJ

 

 

18:00

9

DOMȘA STÎNĂ ANDA

CLUJ

10

ENACHE ANA-MARIA

CLUJ

11

FEIER MARIA SARA

CLUJ

12

GLIGA GIULIA ALEXANDRA

CLUJ

13

HOFMEISTER ANDRADA LUCIANA

CLUJ

14

IUGA MARIA ALEXANDRA

CLUJ

15

IURIAN CARINA ALINA

CLUJ

 

 

19:00

16

KOVACS MARA

CLUJ

17

LUP MANUELA GABRIELA

CLUJ

18

MIZGAN ALINA

CLUJ

19

MOGHEOR DAN

CLUJ

20

OCTAVIA GERGELY

CLUJ

21

ȘANTA MOLDOVAN LORENA

CLUJ

22

ȘERBAN CECILIA TEREZA

CLUJ

  

20:00

23

SUCIU ȘTEFAN ADRIAN

CLUJ

24

TIMOCE ALINA CLAUDIA

CLUJ

25

TRIFAN FLAVIA

CLUJ

26

VANCEA CAMELIA

CLUJ

27

ZEIC CRIȘAN BEATRICE

CLUJ

 

CHITARĂ CLASICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

MUREȘAN MARIA

CLUJ

16:00

 

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BASS

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CONEAN MARIA AURELIA

CLUJ

 

15:00

2

JOLDEȘ GEORGE

CLUJ

3

MARE ALEXANDRU

CLUJ

4

SZOLGA LÓRÁNT ANDRÁS

CLUJ

 

IMPROVIZAȚIE JAZZ 

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CIOROPAR ANDREI MARIAN

CLUJ

 

 

15:00

2

DINESCU IULIA ADRIANA

CLUJ

3

MOGA FLORIAN

CLUJ

4

MOLDOVAN SEPTIMIU ANDREI

CLUJ

5

ȘTEFAN ANDRA IOANA

CLUJ

6

SUSANU DANIEL

CLUJ

  

INIȚIERE ÎN MUZICĂ UȘOARĂ 

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

MOLDOVAN ALESIA

CLUJ

17:00

  

ORGĂ ELECTRONICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BREȘAN ȘTEFAN PAUL

CLUJ

16:00

2

SUCIU SABIN

CLUJ

  

INSTRUMENTE PERCUȚIE RITMICĂ 

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CAZAN IOANA RAMONA

CLUJ

16:00

2

KOLCZA TÜNDE MARIA

CLUJ


PIAN
 

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BOBB LAURA CRISTINA

CLUJ

 

 

17:00

2

DANCIU ELLA

CLUJ

3

ILEA CLAUDIU MIHAI

CLUJ

4

LUCA SARAH

CLUJ

5

MAINO MARIA LUISSA

CLUJ

6

PETROFF BOZDOG CARMEN SANDA

CLUJ

7

POP DENISA DANIELA

CLUJ

8

POP RAUL ADRIAN

CLUJ

 

18:00

9

PRISTERA ELISA MIRIAM

CLUJ

10

PUSTAN ANTONIA

CLUJ

11

RUS LARISA MIHAELA

CLUJ

 

SAXOFON

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

AȘTILEAN DOREL

CLUJ

 

 

17:00

2

BREJE COSMIN

CLUJ

3

CĂRĂIAN NICU MIHAI

CLUJ

4

CENAN MIHAI IOAN

CLUJ

5

DOMOKOS MIHAI EDUARD

CLUJ

6

MĂDAȘ TUDOR SEBASTIAN

CLUJ

7

OLAR DARIUS CĂTĂLIN

CLUJ

8

OLTEAN ȘTEFAN OVIDIU

CLUJ

 

 

18:00

9

PLEȘA RAREȘ

CLUJ

10

POP BOGDAN IONUȚ

CLUJ

11

POP BONCEA NICOLAE TEOFIL

CLUJ

12

POP RĂZVAN FLORIN

CLUJ

13

SĂRMĂȘAN PAUL TUDOR

CLUJ

14

TOMOS DARIUS CĂTĂLIN

CLUJ

15

URECHE DANCIU CRISTIAN

CLUJ

 

VIOARĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BORAI ELISEI

CLUJ

 

 

16:30

2

BOZDOG IOANA

CLUJ

3

ELECFI ANASTASIA VICTORIA

CLUJ

4

GORGAN RĂZVAN DUMITRU

CLUJ

5

LĂPUȘTEA MIRCEA

CLUJ

6

MUREȘAN IONUȚ ALEXANDRU

CLUJ

7

ȘTEFAROI ADINA

CLUJ

 

COREGRAFIE

DANS CLASIC

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

NÉMETH MIRA

CLUJ

17:30

 

DANS MODERN

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

FURDUI MARIA

CLUJ

17:30

 

INSTRUCTOR COREGRAF ÎN DANS

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

SECERBAC GINA MARIA

CLUJ

17:30

 

INSTRUCTOR COREGRAF ÎN JOC POPULAR

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

JIȘA ROȘCA MIHAELA CRISTINA

CLUJ

 

 

17:30

2

LEACH FLORIN DUMITRU

CLUJ

3

MAJA FLORIN

CLUJ

4

SENTES CRISTIAN PUIU

CLUJ

5

SIMA DELIA

CLUJ

JOC POPULAR

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CICEU ALEXANDRU ȘTEFAN

CLUJ

 

18:30

2

CICEU ROBERT CRISTIAN

CLUJ

3

POPA RAUL DORIN

CLUJ

4

TODOR ALEXANDRU EUGEN

CLUJ

5

TURLEA ALIN

CLUJ

 

ARTE VIZUALE

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BOLOȘ ANDREI ȘTEFAN

CLUJ

 

 

 

17:30

2

BONDOR HORAȚIU OVIDIU

CLUJ

3

DAVID BIANCA ALEXANDRA

CLUJ

4

DESMIREAN ANDREI ALEXANDRU

CLUJ

5

LUCA MĂDĂLINA

CLUJ

6

MUNTEANU BIANCA

CLUJ

7

NECHITA ION CĂLIN

CLUJ

8

POP ANCA MIHAELA

CLUJ

9

PUȘCAȘ IULIA ALEXANDRA

CLUJ

 

CERAMICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CÎMPEAN ALEXANDRA MEDEEA

CLUJ

15:30

 

DECORAȚIUNI INTERIOARE

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

RĂCEAN ANDREI

CLUJ

 

15:30

2

ȘEULEAN ILEANA CORINA

CLUJ

3

SOCACI CĂTĂLINA

CLUJ

 

DESIGN VESTIMENTAR

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CONSTANTIN SIMONA IOANA

CLUJ

 

 

15:30

2

MARCIAN BEATRICE

CLUJ

3

MOLDOVAN SAS ANA

CLUJ

4

POP REBECA

CLUJ

5

PRISTERA ELISA MIRIAM

CLUJ

6

SUCIU CLAUDIA

CLUJ

7

ȚIBRE FĂRCAȘ CRISTINA ANCA

CLUJ

8

ȚICUDEAN ALEXANDRA

CLUJ

 

GRAFICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CIREAP BOGDAN MIHAI

CLUJ

 

 

17:30

2

CLOȘCĂ LUANA TEODORA

CLUJ

3

DOBRE ILINCA TEODORA

CLUJ

4

GROZA DIANA ANDREEA

CLUJ

5

HORVATH MÀTÉ

CLUJ

6

JUCAN SÂNZIANA RALUCA

CLUJ

7

MUSTE MARIA

CLUJ

8

NAGY ANNAMARIA

CLUJ

9

OPREA CARINA

CLUJ

10

OPRICĂ ALEXANDRA

CLUJ

11

PLATON MARIA ALEXANDRA

CLUJ

12

SELEGEAN ALEXANDRA MARIANA

CLUJ

13

SUHAR TOMA GEORGIANA

CLUJ

14

TĂMAȘ PAUL ALEXANDRU

CLUJ

 

 

 


PICTURĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BIBAN ALEXANDRA

CLUJ

 

17:30

2

BLENDEA MIHAELA CARMEN

CLUJ

3

BOGDAN CORDA VIORICA

CLUJ

4

CADAR DANIELA

CLUJ

5

CHETRAN BENIAMIN

CLUJ

6

DAINA CONSTANTIN OLIVIA GABRIELA

CLUJ

7

FRĂTEANU DIANA CRISTINA

CLUJ

8

GACEA STAN MARIA MIRABELA

CLUJ

9

MANIU GEORGIANA

CLUJ

10

MATIAȘ MERCEAN GINETTE

CLUJ

11

MOLDOVAN MIRON CLAUDIA

CLUJ

12

NAGY MOLDOVAN MARIA CAMELIA

CLUJ

13

PETRAȘ LIANA MIRABELA

CLUJ

14

RUNCU IOANA TEODORA

CLUJ

15

ȘOPRON ANGELICA

CLUJ

16

TRIFAN BĂRBÎNTĂ LEONORA

CLUJ

17

TRIPON ALEXANDRA

CLUJ

 

 

 

 

 

 

TEHNICI ÎN PICTURĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BOTA IOAN MIHAI

CLUJ

17:30

 

 ȚESUT-CUSUT

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

ANDRON CÎMPAN MARIA

CLUJ

 

 

17:30

2

BOCA VICTORIA

CLUJ

3

BOTA ȘAITIȘ VIORICA

CLUJ

4

BOTH BERCEANU MARGARETA

CLUJ

5

CURTEAN GREBLA RAMONA MIHAELA

CLUJ

6

FĂRĂGĂU BALOGH SIMONA MIRELA

CLUJ

7

GEORGEȘ PĂCURARU FLOAREA IOANA

CLUJ

8

ILOVAN ADRIANA NINELA

CLUJ

9

MĂRGINEAN RĂȘINARI FELICIA

CLUJ

10

MATIAȘ MERCEAN GINETTE

CLUJ

11

ȘAITIȘ JURGE ELENA

CLUJ

12

VOICU LAURA ȘTEFANIA

CLUJ

 

TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CÎRSTEA DIANA

CLUJ

 

17:30

2

LUPOAIE STANOIEV LAURA SIMONA

CLUJ

3

MUREȘAN IOANA MARIA

CLUJ

4

OCHIȘ ELISABETA ELEONORA

CLUJ

5

POPTEAN NEAG CRISTINA

CLUJ


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact