Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » ORARE EDUCAȚIE PERMANENTĂ » ORAR AN EDUCAȚIONAL 2018-2019 » ORAR AN EDUCAȚIONAL 2018-2019 - SEMESTRUL I

ORAR AN EDUCAȚIONAL 2018-2019 - SEMESTRUL I

ORAR AN EDUCAȚIONAL 2018-2019 - SEMESTRUL I

 

NR

CRT

NUME / PRENUME

SPECIALITATEA

LOCAȚIA

SALA

LUNI

MARȚI

MIERCURI

JOI

VINERI

SÂMBĂTĂ

 1.

ANDRAȘ TRAIAN

Ceramică

Sediu

11P

 

17-1930

 

 

 

 

 2.

ANDRAȘ TRAIAN

Ceramică

asistență

artistică

 


 Sediu

 

11P

 

 

1930-2030

       

3.

APOSTU VICTOR GHEORGHE

 

Pictură

Sediu

13M

 10-15

 17-22

 17-22

 10-15

 13-1530

17-22

 

4

APOSTU VICTOR GHEORGHE

 

Tehnici în pictură

 

Sediu

13M

 

 13-14

 

 

 

 

5

APOSTU VICTOR GHEORGHE

 

Pictură

asistență artistică

 

Sediu

13M

 16-19

 14-16

 

 

 

 

6.

BĂCIOIU PETRE

Actorie


Sediu

12E

 10-12

14-18

 

 

14-18 

 

 13-18

 

7.

BĂCIOIU PETRE

 

Actorie

asistență

artistică

 

Sediu

12E

 

 

14-18

 

 

 

 

8.

BĂCIOIU PETRE

Retorică


Sediu

12E

 

 

 

15-16 

 

 

9.

BĂCIOIU PETRE

Retorică

asistență

artistică

 

Sediu

12E

 

 

 

 

16-17

 

 

10.

BORDAS OLGA

Pian

Sediu

7M

 13-14

15-17

 

 

 14-17

18-19

 10-12

13-15

 

 

11.

BORDAS OLGA

Pian asistență artistică/ curs pregătitor

Sediu

7M

 12-13

 

 13-14

17-18

 

 

 

 

12.

BORDAS OLGA

Corepetiție canto clasic

Sediu

7M

 14-15

17-18

 

 

 12-13

15-16

 

 

 

13.

CIOTLEUȘ CLAUDIU


Canto muzică populară

Sediu

4E

 14-20

 15-21

 13-19

 11-17

 10-15

 

14.

CODRESCU SILVIA

Canto clasic


Sediu

6M

 1730-1920

2030-2120

 1730-2020

 1730-1820

1930-2020

 

 

 

 

15.

CODRESCU SILVIA

Canto clasic

asistență artistică

 

Sediu

6M

 1930-2020

 2030-2120

 1830-1920

 

 

 

16.

CREȚU DIANA

Vioară


Sediu

2M

 12-15

 12-15

16-18

 

 14-18

1030-1230

16-17

 

 

17.

CREȚU DIANA

Vioară asistență artistică/ curs pregătitor

 

Sediu

2M

 

 14-15

 13-14

18-19

 1230-1530

 

 

18.

DORDOI IOAN

Canto muzică populară

Gherla

 Liceul teoretic “Ana Ipătescu”

Gherla

 16-21

 16-21

 16-21

 16-21

 16-21

 

19.

DRAGOMIR VIOREL

Joc popular

Sediu

10P

 19-20

 

17-20 

2030-22 

 17-19

 
20.

DRAGOMIR VIOREL


Joc popular Florești

Florești

Florești

14-16

 

14-16

     

21.

DRAGOMIR VIOREL

Joc popular

Asistență artistică

 

Sediu

10P

 1630-19

 

 

 

 

 

22.

DRAGOMIR VIOREL

 

Instructor Joc Popular

 

Sediu

10P

 

 16-22

 

 19-2030

 

 

23.

DRAGOMIR VIOREL

Ansamblul “Vatră de Dor”


Sediu

10P

 20-22

 

 20-22

 

 

 

24.

GAVRIȘ ELVIRA

Țesut-Cusut

Cluj-Napoca


Sediu

3M

 13-18

19-22

 11-16

17-22

 

 

 

 

25.

GAVRIȘ ELVIRA

Tehnici Țesut-Cusut

 

Sediu

Huedin

3M

Huedin

 

 

 10-12

19-21

 12-14

 

 

26.

GAVRIȘ ELVIRA

Țesut-Cusut


Rugășești

Centrul Info Turistic Rugășești

 

 

 

 

 16-22

 

 

27.

GAVRIȘ ELVIRA

Țesut-Cusut


Răscruci

Rascruci 

 

 

 13-1730

 

 

 

28.

GĂLAN FELIX

Canto muzică populară

Dej

 Casa Municipală de Cultură G. Coșbuc

Dej

 

 

14-20

 

14-20

 

14-20

 

16-19

 

 

29.

GĂLAN FELIX

 

Canto muzică populară

asistență artistică

 

Dej

 Centrul

Cultural

ARTA

Dej


 

 

18-20

 

 

 

 

30.

GHIRCOIAȘ MIHAI


Teoria muzicii

Sediu

5M

 16-21

 16-21

 15-21

 15-17

 

 

31.

GOILAV ADRIANA


Grafică

Sediu

12M

 14-20

 14-20

 14-20

 15-17

 

 

32.

GOILAV ADRIANA

Grafică

asistență artistică


Sediu

12M

 

 

 

 

 14-15

 

 

33.

KORENT MONICA ARTEMIZA


Design vestimentar

Sediu

11E

 14-20

 

 14-19

 

 

 

34.

KORENT MONICA ARTEMIZA


Design vestimentar

asistență artistică

Sediu

11E

 

 

 

 

 16-17

 

 

35.

KORENT MONICA ARTEMIZA


Decorațiuni interioare

Sediu

11E

 

 

14-20

 

 

 

 

36.

MICLEA DOINA

 

Teorie-Solfegiu

Gherla

 

Dej

 

 

Turda

Lic. Ana Ipătescu

 

Centrul Cultural Arta

 

Școala Generală Horia, Cloșca și Crișan 

 

 

 

 

 

 

14-16

 

 

 

1430-1630

 

 14-17

 

37.

MICLEA DOINA


Inițiere corală

Sediu

6M

 

16-17

 

 

 

 

38.

MICLEA DOINA


Corul "Canticorum" Sediu 6M       15-17    

39.

MIHAIU EMIL 

Corepetiție muzică 

Dej

Dej

 

 1330-19

 1330-19

 

 

 

 

40.

MIHAIU EMIL

Corepetiție muzică

Gherla

Gherla

 

 

 

 14-20

 1330-20

 

 

41.

MOLDOVAN ANDRÁS BÉLA 

Chitară clasică și folk


Sediu

9M

 

 

 18-22

 

 14-17

 

42.

MOLDOVAN ANDRÁS BÉLA 

Chitară clasică și folk

asistență artistică/ curs pregătitor

 

Sediu

9M

 

 

 14-15

17-18

 1330-1530

 13-14

 

43.

MOLDOVAN MARIUS

Ansamblu instrumental

 

Sediu

10E

 2E

1730-1930 

 

 

 

 19-22

 

 

44.

MOLDOVAN PAULA


Dans clasic

Sediu

12E

18-19

         
45.

MOLDOVAN PAULA


Dans clasic

asistență artistică


Sediu

12E

19-20          
46.

MOLDOVAN PAULA


Dans contemporan

Sediu

12E

          18-19
47.

MOLDOVAN PAULA


Dans modern

Sediu

12E

    18-19      
48.

MOLDOVAN PAULA


Dans modern

asistență artistică


Sediu

12E

    19-20      

49.

MOROȘAN MIHAI

Corepetiție muzică populară +Taraful “VATRĂ DE DOR”

 

Sediu

2E

 15-21

 16-21

 15-19

 

 

 

50.

MUREȘAN ELISEI

Pian

Sediu

7M

 

 12-13

15-17

10-13 

 15-17

20-21

 

 1430-1730

 

51.

MUREȘAN ELISEI

Pian

Asistență artistică

Sediu

 

 

7M

 

 

 

 19-20

 1230-1330

1730-1830

 
52.

MUREȘAN ELISEI


Pian

Curs pregătitor

Sediu

7M

 

13-15

17-18

   

1330-1430

 

53.

NAGY PĂTRAȘCU CRISTINA

Canto muzică ușoară

 

Sediu

8M

 13-14

15-19

 10-15

 12-18

 11-17

 

 

 

54.

NAGY PĂTRAȘCU CRISTINA

Inițiere Canto muzică ușoară 

Sediu

8M

 14-15

 

 

 

 

 

55.

PETRAN IOANA MARIA

Canto muzică populară

 

Sediu

10M

13-19 

 12-18

 13-19

 11-17

 

 

 

56.

PETROVICI TÜNDE

Canto muzică ușoară

Sediu

 

4M

 14-20

 

 

 10-16

 

 10-16

 11-12

19-20

 

 

57.

PETROVICI TÜNDE

Canto muzică ușoară

asistență artistică

Sediu

4M

 

 

 

 12-17

 

 

58.

PLEȘCA PETRICĂ


Saxofon

Sediu

2P

 10-11

12-14

16-18

19-21

 11-12

14-22

 11-12

14-22

 

 13-14

15-17

20-22

 15-17

19-20

 

59.

PLEȘCA PETRICĂ

Saxofon

 asistență artistică


Sediu

2P

 

 

 10-11

 10-11

 17-19

 

60.

PLEȘCA PETRICĂ

Taragot

Sediu

2P

 

 

 

 14-15

 

 

61.

PLEȘCA PETRICĂ

Taragot

 asistență artistică


Sediu

2P

 21-22

 

 

 19-20

 

 

62.

PLEȘCA PETRICĂ

Instrumente tradiționale

Fluier


Sediu

2P

 11-12

 

 

 

 

 

63.

PLEȘCA PETRICĂ

Instrumente tradiționale

 Caval  asistență artistică


Sediu

2P

 18-19

 

 

 

 

 

64.

POPA MIHAI ANDREI

Artă fotografică

Sediu

10E

 

 16-2030

 

19-22 

 

 

65.

POPA MIHAI ANDREI

Artă fotografică

Asistență artistică

Sediu

10E

 

 2030-2130

 

 

 

 

66.

RĂCEAN FELICIA

Pictură Turda

Turda 

 Școala Avram Iancu,

Școala H.C.C.

Atelier

 

 

 11-16

 

16-20

 

 

1030-1430

 

 

 

 

18-1930

 

67.

RĂCEAN FELICIA

Pictură Turda

asistență artistică/ curs pregătitor

 

Turda 

 

 Atelier

 

 

 

 

 

 15-1730

68.

RĂCEAN FELICIA

Tehnici în pictură Turda


Turda

 Atelier

 

 

 

 

 

 1730-1830

69.

RĂCEAN FELICIA

Grafică Turda

Turda

 Galeria de Artă

 

 

 

 

 1430-2030

 

 

70.

RĂCEAN FELICIA

Artă decorativă Câmpia Turzii


Câmpia

Turda

 Atelier

 

 

 

 

 

 10-15

71.

RĂCEAN FELICIA

Pictură

Câmpia Turzii

Câmpia Turzii

 Casa de Cultură

 

 11-18

 

 11-18

 

 

 

72.

RĂCEAN FELICIA

Pictură

Câmpia Turzii curs pregătitor

Câmpia Turzii

 Casa de Cultură

 

 

 

 

 

 

73.

RĂCEAN FELICIA

Grafică

Câmpia Turzii


Câmpia Turzii

 Casa de Cultură

 18-20

 

 18-20

 

 11-18

 

74.

RĂCEAN FELICIA

Grafică

Câmpia Turzii curs pregătitor

Câmpia Turzii

 Casa de Cultură

 

 

 

 

 

 15-1730

75.

RODILĂ ONIȘOR

Acordeon

Sediu

8P

 

 

 

 

14-17 

 12-16

 

76.

RODILĂ ONIȘOR

Acordeon

asistență artistică

Sediu

8P

 

 

 

 19-22

 

 

77.

RODILĂ ONIȘOR

 Formația

“SPA JAZZ BAND”

 

Sediu

8P

 

 

 

 

 

 

 

 

78.

RODILĂ ONIȘOR

Improvizație Jazz


Sediu

8P

 

 15-21

 

 

 

 

 

79.

RODILĂ ONIȘOR

Improvizație Jazz

asistență artistică


Sediu

 8P

 17-18

 

 

 

 

 

80.

RODILĂ ONIȘOR

 

Orgă electronică

Sediu

8P

 

 14-17

 

 

 16-18

18-20

 

 

 

 

81.

SONGOTI VASILE

Joc Popular 

Pădurenii

Pădurenii

 Cămin

Pădurenii

 

 14-17

 

 14-17

 

 

 

82.

SONGOTI VASILE

Joc Popular 

Tritenii de Jos

 

Tritenii de Jos

 

 Cămin

Tritenii de Jos

 

 14-17

 

 14-17

 

 

83.

STRÎMTUREAN ANA

Canto muzică populară


Sediu

6E

 

 14-16

17-20

 15-16

18-21

 

 

 

84.

STRÎMTUREAN ANA

Canto muzică populară

asistență artistică

Sediu

6E

 

 16-17

 16-18

 15-17

19-21

 

 

85.

SUCIU RAREȘ

Corepetiție muzică ușoară + formația “RECOVERED”


Sediu

1E

 1630-2030

  1630-2030

  1630-2030

 

 

 

86.

SUCIU RAREȘ

Chitară electrică și bass


Sediu

1E

 1330-1630

 1330-1630

 1330-1630

 

 

 

87.

VANNAI ȘTEFAN

Instrumente percuție ritmică


Sediu

8P

 

 

 12-13

15-16

18-19

 

 

 

 

88.

VANNAI ȘTEFAN

Instrumente percuție ritmică

asistență artistică

 

Sediu

8P

 

 

 13-15

16-18

 

 

 

89.

ZĂHAN SEBASTIAN IOAN

Inițiere corală

 

Turda

 Centrul de îngrijire și asistență Turda

 

  18-2030

 

 18-2030

  18-2030

 

Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact