Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE AUDIȚII MUZICALE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARITII IN PRESA CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMĂRI EXAMEN ADMITERE 2018-2019 - SESIUNEA A II-A

PROGRAMĂRI EXAMEN ADMITERE 2018-2019 - SESIUNEA A II-A

PROGRAMĂRI EXAMEN ADMITERE - SESIUNEA A II-A

11 OCTOMBRIE 2018 


ARTE VIZUALE

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

GEORGEȘ PĂCURARU FLOAREA IOANA


CLUJ

17:00

 

PICTURĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

SOCACIU MARIA


CLUJ

17:00

 

ȚESUT-CUSUT

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

DOBRESCU LUCIA - VALI

CLUJ

 

 

17:00

 

2

FĂGĂDAR MIHAELA - CRISTINA

CLUJ

3

MICHILE COMAN ANCA SEMIDA

CLUJ

4

PLETEA SIMONA - CORNELIA

CLUJ

5

RUS MIHAELA - MARIA

CLUJ

6

RUSU VIRGINIA

CLUJ

 

TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

GAVRIȘ NADIA - NICOLETA

CLUJ

 

17:00

2

GAVRIȘ NICOLETA

CLUJ

3

MATIȘ POP MARIA

CLUJ

4

SOCACI FIRUȚA

CLUJ

 

MUZICĂ 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CÂMPEAN IOANA CAMELIA

DEJ

 

17:00

2

DUCA IONUȚ NICOLAE

CLUJ

3

IANCĂU RĂZVAN VASILE

CLUJ

 

ORGĂ ELECTRONICĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BALAJ RAUL - DANIEL

CLUJ

 

17:00

2

FRIGUR BOTOND

CLUJ

3

TĂTAR CĂTĂLIN - TUDOR

CLUJ

 

VIOARĂ

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

NEMEȘ ANDREEA


CLUJ

17:00

 

PIAN

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

ILIEȘ LORIS - GABRIEL


CLUJ

17:00

 

COREGRAFIE

JOC POPULAR

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

RUS VASILE

CLUJ

 17:00

2

SOPORAN BOGDAN DAN


CLUJ


INSTRUCTOR COREGRAF ÎN JOC POPULAR

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

POPAN BUCIUMAN SIMONA MONICA


CLUJ

17:00




Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact