Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2019 » EXAMENE SFÂRȘIT DE AN 2019 » EXAMENE DE DIPLOMĂ 2019 » 11 IUNIE 2019 - INSTRUMENTE MUZICALE, CANTO CLASIC, INIȚIERE CORALĂ, CANTO MUZICĂ UȘOARĂ, COREGRAFIE

11 IUNIE 2019 - INSTRUMENTE MUZICALE, CANTO CLASIC, INIȚIERE CORALĂ, CANTO MUZICĂ UȘOARĂ, COREGRAFIE

Planificarea nominală a examenelor de diplomă

11 IUNIE 2019


CANTO CLASIC

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

 

1.

Boancă Filip Paul

Canto clasic

 Codrescu Silvia

12:00

Sala Șantier

2.

Marian Georgiana

Canto clasic

Codrescu Silvia

 

INIȚIERE CORALĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

 

1.

Crăciun Mircea

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

 

12.30

 

Sala Șantier

2.

Ilea Cristina Monica

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

3.

Iovu Ioan Alexandru

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

4.

Miclăuș Angela

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

5.

Mocan Emilia

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

6.

Muntean Iulian

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

7.

Muntean Maria Doina

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

8.

Mureșan Claudia Maria

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

9.

Pintea Valeria

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

10.

Presecan Adriana

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

11.

Răcean Felicia

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

12.

Șomlea Teodor Cristian

Inițiere corală

Miclea Doina

13.

Stoian Camelia

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

14.

Sule Andrei Ioan

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

15.

Țandea Carmen Maria

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

16.

Țărmure Teodora

Inițiere corală

Zăhan Sebastian

 

DANS MODERN

  Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Mărincaș Antonia

Dans modern

Moldovan Paula

 13:30

 Sala Șantier

 

JOC POPULAR CLUJ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

 

1.

Lörincz Mihai Ilie

Joc popular

Dragomir Viorel

 

 

13:45

 

 

Sala Șantier

2.

Mureșan Iulia

Joc popular

Dragomir Viorel

3.

Nistor Ioana Sorina

Joc popular

Dragomir Viorel

4.

Oltean Darius

Joc popular

Dragomir Viorel

5.

Oltean Mihai Bogdan

Joc popular

Dragomir Viorel

6.

Stupar Cosmina Sabina

Joc popular

Dragomir Viorel

7.

Suciu Roxana

Joc popular

Dragomir Viorel

 

JOC POPULAR PĂDURENII

Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Burciu Roxana Bianca

Joc popular

Songoti Vasile

 

 

14:00

 

 

Sala Șantier

2.

Florea Adina Narcisa

Joc popular

Songoti Vasile

3.

Furdui Cătălin

Joc popular

Songoti Vasile

4.

Hanuschi Crenguța Alina

Joc popular

Songoti Vasile

5.

Hanuschi Ioan Cristian

Joc popular

Songoti Vasile

6.

Hanuschi Ioana

Joc popular

Songoti Vasile

7.

Mureșan Carla Denisa

Joc popular

Songoti Vasile

8.

Mureșan Raul Cristian

Joc popular

Songoti Vasile

9.

Saroși Alin Cosmin

Joc popular

Songoti Vasile

10.

Tritean Bogdan Nicolae

Joc popular

Songoti Vasile

11.

Tritean Ioana Maria

Joc popular

Songoti Vasile

 

INSTRUCTOR COREGRAF ÎN JOC POPULAR

 Nr.  Crt. 

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

 

1.

Manache Andreea Ofelia

Instructor în Joc popular

Dragomir Viorel

14:10

Sala Șantier

2.

Strugar Cristian Grigore

Instructor în Joc popular

Dragomir Viorel

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL

  Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Bojan Vasilian

Ansamblu instrumental

 Moldovan Marius

 

14:30

 

Sala Șantier

2.

Bunea Gavril- Ioan

Ansamblu instrumental

 Moldovan Marius

3.

Marian Florin Zaharie

Ansamblu instrumental

Moldovan Marius

 

VIOARĂ

Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Ilea Claudiu Marcel

Vioară

Crețu Diana

14:45

Sala Șantier

2.

Socaciu Petru Rareș

Vioară

Crețu Diana

 

CHITARĂ CLASICĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Ilea Corina Alexandra

Chitară clasică

Moldovan András Béla

 15:00

 

 

 Sala Șantier

2.

Medan Licinius

Chitară clasică

Moldovan András Béla

3.

Pătcaș Alexandra

Chitară clasică

Moldovan András Béla

4.

Silaghi Paul

Chitară clasică

Moldovan András Béla

5.

Vereș Crina Veronica

Chitară clasică

Moldovan András Béla

 

PIAN

 Nr. Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Feier Mihail Gheorghe

Pian

 Bordas Olga

 16:15

Sala Șantier

2.

Hogaș Cornelia

Pian

 Bordas Olga


IMPROVIZAȚIE JAZZ

 Nr. Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Florea Daniel

Improvizație Jazz

Rodilă Onișor

 16:45

Sala Șantier

2.

Markos Anca Ofelia

Improvizație Jazz

Rodilă Onișor

 

INSTRUMENTE PERCUȚIE RITMICĂ

 Nr. Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Marian Grațian

Instrumente percuție ritmică

Vannai Istvan

 17:00

Sala Șantier


CHITARĂ ELECTRICĂ

 

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Bagameri Erik Robert

Chitară electrică

Opriș Paul

 

17:00

 

 

Sala Șantier

2.

Dodea Larisa

Chitară electrică

Opriș Paul

3.

Petruș Denisa Andreea

Chitară electrică

Opriș Paul



FLUIER

 Nr. Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Măsălar Ioan

Fluier

 Pleșca Petrică

 17:30

Sala Șantier

 

SAXOFON

Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Dura Ioan Bogdan

Saxofon

Pleșca Petrică

 

17:35

 

Sala Șantier

2.

Jucan Mihai Florin

Saxofon

Pleșca Petrică

3.

Nicola Bogdan Ionuț

Saxofon

Pleșca Petrică

4.

Nimăt Rareș Ionuț

Saxofon

Pleșca Petrică

5.

Pașcalău Daniel Adrian

Saxofon

Pleșca Petrică

6.

Pui Florin Cristian

Saxofon

Pleșca Petrică

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

Bardan Isabelle Maria

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

 

 

19:15

 

 

 

 

Sala Șantier

2.

Copaciu Maria Ioana

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

3.

Gaspar Szabo Dominique Erik

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

4.

Gergely Tamas

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

5.

Hariga Andra Mihaela

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

6.

Madussi Alexandru Ioan

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

7.

Maxim Antonia

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

8.

Nechiti Gheorghe

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

9.

Oltean Alexandra Victorița

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

10.

Sabău Ioana Gabriela

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

11.

Szekely Anna Marta

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde

12.

Teleptean Mihai

Canto muzică ușoară

Petrovici Tünde






Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact