Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2019 » EXAMENE SFÂRȘIT DE AN 2019 » EXAMENE ANI INTERMEDIARI 2019

EXAMENE ANI INTERMEDIARI 2019

Planificare examene ani intermediari 2019

SESIUNEA IUNIE 2019

Nr.
Ord.

CURS

COORDONATOR CURS

DATA

ORA

SALA

1

Pictură Turda

Expert Răcean Felicia

13.06.2019

17.00

Școala Gimnazială “Avram Iancu” Turda

2

Pictură Câmpia Turzii

Expert Răcean Felicia

14.06.2019

17.00

Casa de Cultură Câmpia Turzii

3

Grafică Turda

Expert Răcean Felicia

13.06.2019

17.00

Școala Gimnazială “Avram Iancu” Turda

4

Grafică Câmpia Turzii

Expert Răcean Felicia

14.06.2019

17.00

Casa de Cultură Câmpia Turzii

5

Artă decorativă Câmpia Turzii

Expert Răcean Felicia

14.06.2019

17.00

Casa de Cultură Câmpia Turzii

6

Vioară


Expert Crețu Diana

18.06.2019

12.00

1E

7

Ansamblu instrumental

Expert Moldovan Marius

18.06.2019

13.00

1E

8

Chitară clasică și folk

Expert Moldovan Andras Bela

18.06.2019

13.15

1E

9

Chitară electrică și bass

Expert Opriș Paul

18.06.2019

13.30

1E

10

Pian


Expert Bordas Olga

18.06.2019

14.00

7M

11

Ceramică


Expert Traian Andraș

18.06.2019

15.00

13M

12

Decorațiuni interioare

Expert Korent Monica

18.06.2019

15.30

11E

13

Orgă electronică


Expert Rodilă Onișor

18.06.2019

16.30

8P

14

Pictură

Expert Apostu Gheorghe Victor

18.06.2019

17.00

13M

15

Improvizație Jazz


Expert Rodilă Onișor

18.06.2019

17.10

8P

16

Artă fotografică 

Expert Popa Mihai Andrei

18.06.2019

17.30

13M

17

Acordeon


Expert Rodilă Onișor

18.06.2019

17.40

8P

18

Tehnici în Pictură

Expert Apostu Gheorghe Victor

18.06.2019

18.00

13M

19

Instrumente percuție ritmică

Expert Vannai Istvan

18.06.2019

18.25

8P

20

Instrumente de suflat

Expert Pleșca Petrică

18.06.2019

18.30

8P

21

Actorie


Expert Băcioiu Petre

19.06.2019

13.30

12E

22

Retorică


Expert Băcioiu Petre

19.06.2019

14.30

12E

23

Dans clasic

Instructor Moldovan Paula

19.06.2019

14.30

12E

24

Dans modern

Instructor Moldovan Paula

19.06.2019

14.30

12E

25

Canto clasic


Expert Codrescu Silvia

19.06.2019

15.00

7M

26

Canto muzică populară

Expert Petran Ioana

19.06.2019

15.00

2E

27

Design vestimentar


Expert Korent Monica

19.06.2019

15.00

11E

28

Grafică


Expert Goilav Adriana

19.06.2019

15.30

11E

29

Canto muzică ușoară 

Expert Nagy Cristina

19.06.2019

16.00

1E

30

Țesut-Cusut


Expert Gavriș Elvira

19.06.2019

16.30

11E

31

Canto muzică populară Dej

Expert Gălan Felix

19.06.2019

17.00

Casa Municipală de Cultură Gherla

32

Canto muzică populară

Expert Strîmturean Ana

19.06.2019

18.00

2E

33

Țesut-Cusut Răscruci

Expert Gavriș Elvira

19.06.2019

18.00

11E

34

Tehnici în Țesut-Cusut

Expert Gavriș Elvira

19.06.2019

18.00

11E

35

Canto muzică populară Gherla

Expert Dordoi Ioan

19.06.2019

18.30

Casa Municipală de Cultură Gherla

36

Canto muzică ușoară 

Expert Petrovici Tünde

19.06.2019

19.00

          1E

37

Joc popular

Instructor Dragomir Viorel

20.06.2019

18.30

10P

38

Instructori coregrafi joc popular

Instructor Dragomir Viorel

20.06.2019

19.00

10P

39

Joc popular Florești

Instructor Dragomir Viorel

21.06.2019

14.00

Casa de Cultură Florești

40

Joc popular Tritenii de Jos

Instructor Songoti Vasile

21.06.2019

16.30

Cămin Cultural Tritenii



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact