Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2019 » REEXAMINĂRI 2019 » REVERIFICĂRI 30 MAI 2019 - ORA 17.00

REVERIFICĂRI 30 MAI 2019 - ORA 17.00

Tabel nominal

Cursanții care se pot prezenta la sesiunea de restanțe din mai 2019

REVERIFICĂRI

30.05.2019 - ora 17.00

Nr. crt

Nume/prenume

An studiu

Specialitatea

Reexaminare

Clasa Expert/instructor

1

Cenan Mihai Ioan

I

Saxofon

Specialitate + Teorie muzicală

Petrică Pleșca

2

Pop Nicolae Eugen

III

Saxofon

specialitate + Teorie muzicală

Petrică Pleșca

3

Stanciu Răzvan Ioan

II

Saxofon

Specialitate + Teorie muzicală

Petrică Pleșca

4

Ureche Danciu Cristian

I

Saxofon

Specialitate

Petrică Pleșca

5

Bozdog Ioana

I

Vioară

Specialitate + Teorie muzicală

Crețu Diana

6

Gorgan Răzvan Dumitru

I

Vioară

Specialitate

Crețu Diana

7

Lăpuștea Mircea

I

Vioară

Teorie muzicală

Crețu Diana

8

Mihoc Tudor

II

Vioară

Specialitate + Teorie muzicală

Crețu Diana

9

Nemeș Andreea

I

Vioară

Specialitate

Crețu Diana

10

Rus Ana Cosmina

V

Vioară

Specialitate

Crețu Diana

11

Socaciu Petru Rareș

V

Vioară

Specialitate

Crețu Diana

12

Conea Maria Aurelia

I

Chitară electrică

Specialitate + Teorie muzicală

Opriș Paul

13

Mureșan Maria

I

Chitară clasică

Teorie muzicală

Moldovan Andras Bela

14

Damșa Olimpia

IV

Pian

Specialitate

Bordas Olga

15

Luca Sarah

I

Pian

Teorie muzicală

Bordas Olga

16

Pustan Antonia

I

Pian

Teorie muzicală

Bordas Olga

17

Balaj Raul Daniel

I

Orgă electronică

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

18

Bodea Andreia Oana

I

Orgă electronică

Specialitate

Rodilă Onișor

19

Breșan Ștefan Paul

I

Orgă electronică

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

20

Tătar Cătălin Tudor

I

Orgă electronică

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

21

Golea Șagău Daniel Leon

I

Acordeon

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

22

Rața Radu Ștefan

I

Acordeon

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

23

Rîza Radu

I

Acordeon

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

24

Markos Anca Ofelia

III

Improvizație Jazz

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

25

Moldovan Septimiu Andrei

I

Improvizație Jazz

Teorie muzicală

Rodilă Onișor

26

Cazan Ioana Ramona

I

Percuție

Specialitate + Teorie muzicală

Vannai Istvan

27

Rusu Ștefan

I

Canto clasic

Teorie muzicală

Codrescu Silvia

28

Haja Diana Dorina

II

Canto muzică populară

Specialitate

Strîmturean Ana

29

Anca Mihai Cătălin

I

Canto muzică populară

Specialitate + Teorie muzicală

Petran Ioana

30

Rîșteiu Diana Maria

I

Canto muzică populară

Specialitate

Petran Ioana

31

Botcă Georgeta Gabriela

I

Canto muzică populară Dej

Specialitate

Felix Gălan

32

Burduhos Nicoleta

I

Canto muzică populară Dej

Specialitate

Felix Gălan

33

Butilcă Teodora Maria

II

Canto muzică ușoară

Specialitate

Nagy Cristina

34

Feier Maria Sara

I

Canto muzică ușoară

Specialitate + Teorie muzicală

Nagy Cristina

35

Gergely Octavia

I

Canto muzică ușoară

Specialitate

Nagy Cristina

36

Gliga Giulia Alexandra

I

Canto muzică ușoară

Specialitate + Teorie muzicală

Nagy Cristina

37

Mateuț Raluca Emanuela

II

Canto muzică ușoară

Specialitate + Teorie muzicală

Nagy Cristina

38

Trifan Flavia

I

Canto muzică ușoară

Specialitate

Nagy Cristina

39

Vancea Camelia

I

Canto muzică ușoară

Teorie muzicală

Nagy Cristina

40

Moldovan Alessia

I

Inițiere în muzică ușoară

Specialitate

Nagy Cristina

41

Domșa Stînă Anda

I

Canto muzică ușoară

Teorie muzicală

Petrovici Tünde

42

Șomlea Teodor

II

Inițiere corală

Specialitate

Miclea Doina

43

Mureșan Claudia Maria

II

Inițiere corală Turda

Specialitate

Zăhan Sebastian

44

Răcean Felicia

II

Inițiere corală Turda

Teorie muzicală

Zăhan Sebastian

45

Sule Andrei Ioan

II

Inițiere corală Turda

Teorie muzicală

Zăhan Sebastian

46

Cadar Daniela

I

Pictură

Specialitate

Apostu Victor

47

Frăteanu Diana Cristina

I

Pictură

Specialitate

Apostu Victor

48

Ilea Diana Răduța

III

Pictură

Specialitate

Apostu Victor

49

Miron Claudia Steliana

II

Pictură

Specialitate

Apostu Victor

50

Nedenbach Helga

III

Pictură

Specialitate

Apostu Victor

51

Andonie Carmen

II

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

52

Bota Ioan Mihai

III

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

53

Cireap Bogdan

I

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

54

Maghiar Maria

III

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

55

Nagy Anamaria

I

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

56

Perșa Alexia Anna

II

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

57

Selegean Alexandra

I

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

58

Toma Miruna

III

Grafică

Specialitate

Goilav Adriana

59

Georgeș Păcuraru Floarea Ioana

I

Artă fotografică

Specialitate

Popa Mihai Andrei

60

Dobrescu Lucia

I

Țesut – cusut  Cluj

Specialitate

Gavriș Elvira

61

Gocan Herța Lucreția

I

Țesut – cusut  Răscruci

Specialitate

Gavriș Elvira

62

Lasac Greta Monica

I

Țesut – cusut  Răscruci

Specialitate

Gavriș Elvira

63

Bologa Marius Andrei

I

Actorie

Specialitate

Petre Băcioiu

64

Danci Ștefan

II

Actorie

Specialitate

Petre Băcioiu

65

Deac Diana Carla

I

Actorie

Specialitate

Petre Băcioiu

66

Kovats Gizella

I

Retorică

Specialitate

Petre Băcioiu

67

Furdui Maria

I

Dans modern

Specialitate

Moldovan Paula

68

Nemeth Mira

I

Dans clasic

Specialitate

Moldovan Paula

69

Leach Florin Dumitru

I

Instructori în Joc popular

Specialitate

Dragomir Viorel


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact