Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - REZULTATE 2019 » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 11 IUNIE 2019

REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 11 IUNIE 2019

CANTO CLASIC

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOANCĂ FILIP PAUL

Codrescu Silvia

III

9 (nouă)

 

2.

MARIAN GEORGIANA

Codrescu Silvia

III

940 (nouă)40

 

 

INIȚIERE CORALĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CRĂCIUN MIRCEA

Zăhan Sebastian

II

820 (opt)20

bas

2.

ILEA CRISTINA MONICA

Zăhan Sebastian

II

820 (opt)20

alto

3.

IOVU IOAN ALEXANDRU

Zăhan Sebastian

II

960 (nouă)60

bas

4.

MICLĂUȘ ANGELA

Zăhan Sebastian

II

940 (nouă)40

sopran

5.

MOCAN EMILIA

Zăhan Sebastian

II

940 (nouă)40

alto

6.

MUNTEAN IULIAN

Zăhan Sebastian

II

860 (opt)60

bas

7.

MUNTEAN MARIA DOINA

Zăhan Sebastian

II

9(nouă)

alto

8.

MUREȘAN CLAUDIA MARIA

Zăhan Sebastian

II

9(nouă)

sopran

9.

PINTEA VALERIA

Zăhan Sebastian

II

7 (șapte)

sopran

10.

PRESECAN ADRIANA

Zăhan Sebastian

II

960 (nouă)60

sopran

11.

RĂCEAN FELICIA

Zăhan Sebastian

II

960 (nouă)60

alto

12.

ȘOMLEA TEODOR CRISTIAN

Miclea Doina

II

8 (opt)

bas

13.

STOIAN CAMELIA

Zăhan Sebastian

II

960 (nouă)60

alto

14.

SULE ANDREI IOAN

Zăhan Sebastian

II

10 (zece)

tenor

15.

ȚANDEA CARMEN MARIA

Zăhan Sebastian

II

10 (zece)

alto

16.

ȚĂRMURE TEODORA

Zăhan Sebastian

II

10 (zece)

sopran


JOC POPULAR PĂDURENII

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BURCIU ROXANA BIANCA

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

2.

FLOREA ADINA NARCISA

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

3.

FURDUI CĂTĂLIN

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

4.

HANUSCHI CRENGUȚA ALINA

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

5.

HANUSCHI IOAN CRISTIAN

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

6.

HANUSCHI IOANA

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

7.

MUREȘAN CARLA DENISA

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

8.

MUREȘAN RAUL CRISTIAN

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

9.

SAROȘI ALIN COSMIN

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

10.

TRITEAN BOGDAN NICOLAE

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 

11.

TRITEAN IOANA MARIA

Songoti Vasile

II

10 (zece)

 


DANS MODERN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MĂRINCAȘ ANTONIA


Moldovan Paula

II

10 (zece)

 


INSTRUCTOR COREGRAF ÎN JOC POPULAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MANACHE ANDREEA OFELIA

Dragomir Viorel

II

740 (șapte)40

 

2.

STRUGAR CRISTIAN GRIGORE

Dragomir Viorel

II

10 (zece)

 


JOC POPULAR CLUJ-NAPOCA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

LÖRINCZ MIHAI ILIE

Dragomir Viorel

II

10 (zece)

 

2.

MUREȘAN IULIA

Dragomir Viorel

II

10 (zece)

 

3.

NISTOR IOANA SORINA

Dragomir Viorel

II

NEPREZENTAT

 

4.

OLTEAN DARIUS

Dragomir Viorel

II

10 (zece)

 

5.

OLTEAN MIHAI BOGDAN

Dragomir Viorel

II

10 (zece)

 

6.

STUPAR COSMINA SABINA

Dragomir Viorel

II

10 (zece)

 

7.

SUCIU ROXANA

Dragomir Viorel

II

10 (zece)

 

 
 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOJAN VASILIAN

Moldovan Marius

II

860 (opt)60

braci

2.

BUNEA GAVRIL IOAN

Moldovan Marius

II

10 (zece)

vioară

3.

MARIAN FLORIN ZAHARIE

Moldovan Marius

II

860 (opt)60

vioară


 
VIOARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ILEA CLAUDIU MARCEL

Crețu Diana

V

760 (șapte)60

 

2.

SOCACIU PETRU RAREȘ

Crețu Diana

V

920 (nouă)20

 


 
CHITARĂ CLASICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ILEA CORINA ALEXANDRA

Moldovan András Béla

III

860 (opt)60

 

2.

MEDAN LICINIUS

Moldovan András Béla

III

NEPREZENTAT

 

3.

PĂTCAȘ ALEXANDRA

Moldovan András Béla

III

960 (nouă)60

 

4.

SILAGHI PAUL

Moldovan András Béla

III

10 (zece)

 

5.

VEREȘ CRINA VERONICA

Moldovan András Béla

III

9 (nouă)

 


PIAN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

FEIER MIHAIL GHEORGHE

Bordas Olga

V

NEPREZENTAT

 

2.

HOGAȘ CORNELIA

Bordas Olga

V

8 (opt)

 


CHITARĂ ELECTRICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BAGAMERI ERIK ROBERT

Opriș Paul

III

10 (zece)

 

2.

DODEA LARISA

Opriș Paul

III

10 (zece)

 

3.

PETRUȘ DENISA ANDREEA

Opriș Paul

III

10 (zece)

bas



FLUIER

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MĂSĂLAR IOAN

Pleșca Petrică

III

10 (zece)

 



INSTRUMENTE PERCUȚIE RITMICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MARIAN GRAȚIAN

Vannai Istvan

II

8 (opt)

 



IMPROVIZAȚIE JAZZ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

FLOREA DANIEL

Rodilă Onișor

III

10 (zece)

pian

2.

MARKOS ANCA OFELIA

Rodilă Onișor

III

840 (opt)40

vocal


SAXOFON

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

DURA IOAN BOGDAN

Pleșca Petrică

III

9 (nouă)

 

2.

JUCAN MIHAI FLORIN

Pleșca Petrică

III

7 (șapte)

 

3.

NICOLA BOGDAN IONUȚ

Pleșca Petrică

III

960 (nouă)60

 

4.

NIMĂT RAREȘ IONUȚ

Pleșca Petrică

III

8 (opt)

 

5.

PAȘCALĂU DANIEL ADRIAN

Pleșca Petrică

III

840 (opt)40

 

6.

PUI FLORIN CRISTIAN

Pleșca Petrică

III

960 (nouă)60

 


CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BARDAN ISABELLE MARIA

Petrovici Tünde

III

9 (nouă)

 

2.

COPACIU MARIA IOANA

Petrovici Tünde

III

980 (nouă)80

 

3.

GASPAR SZABO DOMINIQUE ERIK

Petrovici Tünde

III

840 (opt)40

 

4.

GERGELY TAMAS

Petrovici Tünde

III

920 (nouă)20

 

5.

HARIGA ANDRA MIHAELA

Petrovici Tünde

III

960 (nouă)60

 

6.

MADUSSI ALEXANDRU IOAN

Petrovici Tünde

III

980 (nouă)80

 

7.

MAXIM ANTONIA

Petrovici Tünde

III

9 (nouă)

 

8.

NECHITI GHEORGHE

Petrovici Tünde

III

860 (opt)60

 

9.

OLTEAN ALEXANDRA VICTORIȚA

Petrovici Tünde

III

940 (nouă)40

 

10.

SABĂU IOANA GABRIELA

Petrovici Tünde

III

920 (nouă)20

 

11.

SZEKELY ANNA MARTA

Petrovici Tünde

III

10 (zece)

 

12.

TELEPTEAN MIHAI

Petrovici Tünde

III

820 (opt)20

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact