Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - REZULTATE 2019 » REZULTATE EXAMENE ANI INTERMEDIARI

REZULTATE EXAMENE ANI INTERMEDIARI

PICTURĂ TURDA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOJAN ANTONIA

Răcean Felicia

I

950 (nouă)50

 

2.

BOR NATALIA

Răcean Felicia

I

833 (opt)33

 

3.

CIOTLĂUȘ CARINA CRISTINA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

4.

CRIȘAN SARA MARIA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

5.

LUNG TEA MARIA

Răcean Felicia

I

950 (nouă)50

 

6.

FERTEA TEODORA

Răcean Felicia

II

920 (nouă)20

 

7.

FOGARAȘI ANTONIA

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 

8.

MERA ALINA

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 

9.

VENȚEL MIHAI BOGDAN

Răcean Felicia

II

966 (nouă)66

 

 

GRAFICĂ TURDA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GYULAI TIMEEA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

2.

PAING EDUARD GABRIEL

Răcean Felicia

I

NEPREZENTAT

 

3.

BUCUR ANA IARINA

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 

4.

POPA ALEXANDRU IONUȚ

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 


PICTURĂ CÂMPIA TURZII

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ALAJNI YASMIN

Răcean Felicia

I

950 (nouă)50

 

2.

FESTO NAGY ANA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

3.

HAȚEGAN FELICIA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

4.

ISTRATE DIANA BRÂNDUȘA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

5.

KEREKEȘ AMALIA LAURA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

6.

NICOLAE DRĂGAN ANCA GABRIELA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

7.

NICOLAE DRĂGAN ANTONIA GEORGETA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

8.

VAIDA SIGAN DANIELA IULIANA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

9.

BALDOGI FELICIA

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 

10.

BENDREȘ FLAVIUS MIHAI

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 

11.

PAȘCA ILDIKO CARMEN

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 

12.

ROTAR MARIUS IOAN

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 

13.

TRIFAN MIHAI

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 


GRAFICĂ CÂMPIA TURZII

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ARDELEAN IONATAN

Răcean Felicia

I

NEPREZENTAT

 

2.

BOTOȘ MARIA ANDREEA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

3.

CIORTEA MIHAI

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

4.

COMȘA ANDREEA IULIANA

Răcean Felicia

I

10 (zece)

 

5.

MATEI MARCO

Răcean Felicia

II

950 (nouă)50

 

6.

STOICA OANA MARIA

Răcean Felicia

II

10 (zece)

 


ARTĂ DECORATIVĂ CÂMPIA TURZII

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

PITEA CLAUDIA


Răcean Felicia

I

10 (zece)

 


VIOARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOZDOG IOANA

Crețu Diana

I

10 (zece)

 

2.

MUREȘAN IONUȚ ALEXANDRU

Crețu Diana

I

10 (zece)

 

3.

ȘTEFAROI ADINA

Crețu Diana

I

10 (zece)

 

4.

GEORGIU DANIEL

Crețu Diana

II

9 (nouă)

 

5.

GOIA ANDREI  GABRIEL

Crețu Diana

II

10 (zece)

 

6.

MIHOC TUDOR

Crețu Diana

II

833 (opt)33

 

7.

CIURCUI ALEX  ANTON

Crețu Diana

III

10 (zece)

 

8.

CONSTANTIN EUNICE

Crețu Diana

III

NEPREZENTAT

 

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

IELCEAN MARCEL SEBASTIAN

Moldovan Marius

I

933 (nouă)33

Vioară

2.

RETI ZOLTAN

Moldovan Marius

I

10 (zece)

Contrabas

3.

SZASZ DAVID SANDOR

Moldovan Marius

I

10 (zece)

Vioară

4.

SZOPOS KALMAN

Moldovan Marius

I

10 (zece)

Braci


CHITARĂ CLASICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MUREȘAN MARIA

Moldovan András Béla

I

933 (nouă)33

 

2.

POP ARIANA

Moldovan András Béla

II

7 (șapte)

 


CHITARĂ ELECTRICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CONEA MARIA AURELIA

Opriș Paul

I

10 (zece)

Bas

2.

JOLDEȘ GEORGE

Opriș Paul

I

10 (zece)

 

3.

SZOLGA LORANT ANDRAS

Opriș Paul

I

866 (opt)66

 

4.

CIOBANU VLAD

Opriș Paul

II

10 (zece)

 

 

PIAN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOBB LAURA CRISTINA

Bordas Olga

I

9 (nouă)

 

2.

ILIEȘ LORIS GABRIEL

Bordas Olga

I

933 (nouă)33

 

3.

LUCA SARAH

Bordas Olga

I

933 (nouă)33

 

4.

MUREȘAN BURCĂ SIMONA

Bordas Olga

I

9 (nouă)

 

5.

PETROFF BOZDOG CARMEN SANDA

Bordas Olga

I

933 (nouă)33

 

6.

PUSTAN ANTONIA

Bordas Olga

I

966 (nouă)66

 

7.

RUS LARISA MIHAELA

Bordas Olga

I

10 (zece)

 

8.

GORGAN IRINA TEODORA

Bordas Olga

II

10 (zece)

 

9.

SIDOR ANDREEA NICOLETA

Bordas Olga

II

8 (opt)

 

10.

TIMIȘ ALEXANDRA BIANCA

Bordas Olga

II

NEPREZENTAT

 

11.

ȚÎRȚAN ANDA GABRIELA

Bordas Olga

II

10 (zece)

 

12.

CONSTANTIN LUCIA LOIS

Bordas Olga

III

9 (nouă)

 

13.

GHEȚE MARIA

Bordas Olga

III

8 (opt)

 

14.

COROIU DIANA

Bordas Olga

IV

10 (zece)

 

15.

DAMȘA OLIMPIA

Bordas Olga

IV

NEPREZENTAT

 

16.

NEGREA SARA DIANA

Bordas Olga

IV

9 (nouă)

 

17.

ROMANIUC SONIA

Bordas Olga

IV

9 (nouă)

 


DECORAȚIUNI INTERIOARE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CÎMPEAN ALEXANDRA MEDEEA

Korent Monica

I

10 (zece)

 

2.

RĂCEAN ANDREI IOAN

Korent Monica

I

9 (nouă)

 

3.

SOCACI CĂTĂLINA

Korent Monica

I

8 (opt)

 

4.

ȘEULEAN ILEANA CORINA

Korent Monica

I

10 (zece)

 

5.

NĂDEJDE FELICIA

Korent Monica

II

10 (zece)

 


ORGĂ ELECTRONICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BALAJ RAUL DANIEL

Rodilă Onișor

I

NEPREZENTAT

 

2.

BODEA ANDREIA OANA

Rodilă Onișor

I

NEPREZENTAT

 

3.

BREȘAN ȘTEFAN PAUL

Rodilă Onișor

I

NEPREZENTAT

 

4.

TĂTAR CĂTĂLIN TUDOR

Rodilă Onișor

I

9 (nouă)

 

5.

ZĂHAN  IOANA

Rodilă Onișor

II

8 (opt)

 


CERAMICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GOLGOȘ (LUPȘA) SANDA

Traian Andraș

II

10 (zece)

 

2.

VASILE EMILIA  VERONICA

Traian Andraș

II

10 (zece)

 


ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOLOȘ ANDREI ȘTEFAN

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

2.

BONDOR HORAȚIU OVIDIU

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

3.

DAVID BIANCA  ALEXANDRA

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

4.

DESMIREAN ANDREI  ALEXANDRU

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

5.

GEORGEȘ PĂCURARU FLOAREA IOANA

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

6.

LUCA MĂDĂLINA

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

7.

MUNTEANU BIANCA

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

8.

NECHITA ION CĂLIN

Popa Mihai Andrei

I

NEPREZENTAT

 

9.

POP ANCA MIHAELA

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 

10.

PUȘCAȘ IULIA ALEXANDRA

Popa Mihai Andrei

I

10 (zece)

 


TEHNICI ÎN PICTURĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOTA IOAN MIHAI

Apostu Gheorghe Victor

I

9 (nouă)

 


PICTURĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BAKOS SOCACIU MARIA

Apostu Gheorghe Victor

I

9 (nouă)

 

2.

BLENDEA MIHAELA CARMEN

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

3.

BOGDAN CORDA VIORICA

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

4.

CADAR DANIELA

Apostu Gheorghe Victor

I

8 (opt)

 

5.

CHETRAN BENIAMIN

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

6.

DAINA (CONSTANTIN) OLIVIA GABRIELA

Apostu Gheorghe Victor

I

9 (nouă)

 

7.

FRĂTEANU DIANA CRISTINA

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

8.

GACEA STAN MARIA MIRABELA

Apostu Gheorghe Victor

I

966 (nouă)66

 

9.

MATIAȘ MERCEAN GINETTE

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

10.

MOLDOVAN MIRON CLAUDIA

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

11.

PETRAȘ LIANA MIRABELA

Apostu Gheorghe Victor

I

933 (nouă)33

 

12.

RUNCU IOANA TEODORA

Apostu Gheorghe Victor

I

8 (opt)

 

13.

ȘOPRON ANGELICA

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

14.

TRIFAN BĂRBÎNȚĂ LEONORA

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

15.

TRIPON ALEXANDRA

Apostu Gheorghe Victor

I

10 (zece)

 

16.

CIOPATĂ BEATRICE LAURA

Apostu Gheorghe Victor

II

10 (zece)

 

17.

GORDE HOREA MARIUS

Apostu Gheorghe Victor

II

10 (zece)

 

18.

KOSTYAL ADELA

Apostu Gheorghe Victor

II

10 (zece)

 

19.

MIRON CLAUDIA STELIANA

Apostu Gheorghe Victor

II

10 (zece)

 

20.

MOCAN IOANA ANA

Apostu Gheorghe Victor

II

9 (nouă)

 

21.

MUNTEANU DIANA

Apostu Gheorghe Victor

II

10 (zece)

 

22.

RADU DIANA CLAUDIA

Apostu Gheorghe Victor

II

10 (zece)

 

23.

ROBITU MIHAELA

Apostu Gheorghe Victor

II

NEPREZENTAT

 

 

SAXOFON

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

AȘTILEAN DOREL

Pleșca Petrică

I

8 (opt)

 

2.

BREJE COSMIN

Pleșca Petrică

I

933 (nouă)33

 

3.

CĂRĂIAN NICU MIHAI

Pleșca Petrică

I

8 (opt)

 

4.

CENAN MIHAI IOAN

Pleșca Petrică

I

933 (nouă)33

 

5.

DOMOKOȘ MIHAI EDUARD

Pleșca Petrică

I

10 (zece)

 

6.

MĂDAȘ TUDOR SEBASTIAN

Pleșca Petrică

I

766 (șapte)66

 

7.

OLAR DARIUS CĂTĂLIN

Pleșca Petrică

I

7 (șapte)

 

8.

OLTEAN ȘTEFAN OVIDIU

Pleșca Petrică

I

7 (șapte)

 

9.

PLEȘA RAREȘ

Pleșca Petrică

I

9 (nouă)

 

10.

POP BOGDAN IONUȚ

Pleșca Petrică

I

9 (nouă)

 

11.

POP BONCEA NICOLAE TEOFIL

Pleșca Petrică

I

10 (zece)

 

12.

SĂRMĂȘAN PAUL TUDOR

Pleșca Petrică

I

933 (nouă)33

 

13.

URECHE DANCIU CRISTIAN

Pleșca Petrică

I

833 (opt)33

 

14.

DANCIU RAREȘ MIRCEA

Pleșca Petrică

II

966 (nouă)66

 

15.

DĂRĂBAN VIOLETA

Pleșca Petrică

II

8 (opt)

 

16.

HULUJAN IONUȚ BOGDAN

Pleșca Petrică

II

8 (opt)

 

17.

ILEA VLAD IONUȚ

Pleșca Petrică

II

10 (zece)

 

18.

MOGHEOR DAN

Pleșca Petrică

II

733 (șapte)33

 

19.

NAGY ALEXANDRU

Pleșca Petrică

II

866 (opt)66

 

20.

PAȘCA STELIAN

Pleșca Petrică

II

8 (opt)

 

21.

PAȘCALĂU ANDREI VIOREL

Pleșca Petrică

II

733 (șapte)33

 

22.

RUS CRISTIAN NARCIS

Pleșca Petrică

II

NEPREZENTAT

 

23.

STAN BOGDAN DORIN

Pleșca Petrică

II

10 (zece)

 

24.

STANCALĂU RAUL

Pleșca Petrică

II

10 (zece)

 

25.

STANCIU RĂZVAN IOAN

Pleșca Petrică

II

NEPREZENTAT

 


TARAGOT

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MATEȘ BOGDAN


Pleșca Petrică

II

8 (opt)

 


INSTRUMENTE PERCUȚIE RITMICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CAZAN IOANA RAMONA


Vannai Istvan

I

8 (opt)

 

 

ACORDEON

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

SABĂU ANDREI

Rodilă Onișor

I

10 (zece)

 

2.

PETROVICI GAVRIL ANDREI

Rodilă Onișor

II

766 (șapte)66

 


IMPROVIZAȚIE JAZZ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CIOROPAR ANDREI MARIAN

Rodilă Onișor

I

10 (zece)

pian

2.

MOLDOVAN SEPTIMIU ANDREI

Rodilă Onișor

I

10 (zece)

Saxofon tenor

3.

POP RĂZVAN FLORIN

Rodilă Onișor

I

933 (nouă)33

Saxofon


ACTORIE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

AGAVRILOAIE ȘTEFANIA CODRUȚA

Băcioiu Petre

I

8 (opt)

 

2.

BOLOGA MARIUS ANDREI

Băcioiu Petre

I

9 (nouă)

 

3.

BOȚOC OANA

Băcioiu Petre

I

NEPREZENTAT

 

4.

DEAC DIANA CARLA

Băcioiu Petre

I

NEPREZENTAT

 

5.

FĂRCAȘ DANIELA

Băcioiu Petre

I

NEPREZENTAT

 

6.

FOLEA PETRA

Băcioiu Petre

I

NEPREZENTAT

 

7.

NAGY LARA

Băcioiu Petre

I

866 (opt)66

 

8.

POP IULIANA DANA

Băcioiu Petre

I

833 (opt)33

 

9.

PURJA PETRA

Băcioiu Petre

I

NEPREZENTAT

 

10.

ȘERBAN DIANA VIRGINIA

Băcioiu Petre

I

10 (zece)

 

11.

VĂCAR MARIA NICOLETA

Băcioiu Petre

I

10 (zece)

 


RETORICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

KOVATS GIZELLA


Băcioiu Petre

I

833 (opt)33

 


DANS CLASIC

 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

NEMETH MIRA

Moldovan Paula

I

NEPREZENTAT

 


DANS MODERN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

FURDUI MARIA

Moldovan Paula

I

866 (opt)66

 


CANTO CLASIC

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BANGAU  ANDREI  CIPRIAN

Codrescu Silvia

I

966 (nouă)66

 

2.

MAINO MARIA LUISSA

Codrescu Silvia

I

966 (nouă)66

 

3.

ROTARU IULIA

Codrescu Silvia

I

766 (șapte)66

 

4.

COMAN HORAȚIU

Codrescu Silvia

II

NEPREZENTAT

 


DESIGN VESTIMENTAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MARCIAN BEATRICE

Korent Monica

I

9 (nouă)

 

2.

MOLDOVAN ANA

Korent Monica

I

866 (opt)66

 

3.

PRISTERA ELISA  MIRIAM

Korent Monica

I

866 (opt)66

 

4.

SUCIU CLAUDIA

Korent Monica

I

9 (nouă)

 

6.

ȚIBRE CRISTINA ANCA

Korent Monica

I

10 (zece)

 

5.

ȚICUDEAN ALEXANDRA

Korent Monica

I

8 (opt)

 

7.

CĂLIN VERONICA MARIA

Korent Monica

II

10 (zece)

 

8.

MOLDOVAN RAMONA

Korent Monica

II

NEPREZENTAT

 


CANTO MUZICĂ POPULARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ANCA TEODORA

Petran Ioana

I

733 (șapte)33

 

2.

BODEA ADRIANA  IOANA

Petran Ioana

I

833 (opt)33

 

3.

BONDA LAVINIA  ALEXANDRA

Petran Ioana

I

966 (nouă)66

 

4.

BUCEA ALIN CONSTANTIN

Petran Ioana

I

10 (zece)

 

5.

CÂMPEAN FABIANA  MARIA

Petran Ioana

I

9 (nouă)

 

6.

COSTEA CONSTANTIN   CRISTIAN

Petran Ioana

I

833 (opt)33

 

7.

GIURGIU AURELIA OLIVIA

Petran Ioana

I

8 (opt)

 

8.

GLIGAN ADINA  LOREDANA

Petran Ioana

I

7 (șapte)

 

9.

GOLBAN GHEORGHE NICUȘOR

Petran Ioana

I

966 (nouă)66

 

10.

MARIȘ ALEXANDRA DIANA

Petran Ioana

I

10 (zece)

 

11.

PLEȘ GABRIELA FLORINA

Petran Ioana

I

866 (opt)66

 

12.

ROȘU ANICUȚA MARIANA

Petran Ioana

I

866 (opt)66

 

13.

DINEA ALEXANDRA MARIA

Petran Ioana

II

8 (opt)

 

14.

PITICAȘ DENISA COSTINA

Petran Ioana

II

866 (opt)66

 

15.

POPOVICI IOANA ANCUȚA

Petran Ioana

II

9 (nouă)

 

 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

POPA OCTAVIAN

Strîmturean Ana

I

10 (zece)

 

2.

ȘIMON CĂLINA  RALUCA

Strîmturean Ana

I

9 (nouă)

 

3.

STOICA LARISA  GEORGIANA

Strîmturean Ana

I

966 (nouă)66

 

4.

VARGA SAVA RAFILA GABRIELA

Strîmturean Ana

I

866 (opt)66

 

5.

BODEA MARINELA DIANA

Strîmturean Ana

II

833 (opt)3

 

6.

COROIU DANIELA MONICA

Strîmturean Ana

II

10 (zece)

 

7.

FEIER IOANA MĂDĂLINA

Strîmturean Ana

II

9 (nouă)

 

8.

HAJA DIANA DORINA

Strîmturean Ana

II

10 (zece)

 

9.

MARTIN TEODORA

Strîmturean Ana

II

933 (nouă)33

 

10.

MATIȘ ANDREIA IOANA

Strîmturean Ana

II

9 (nouă)

 

11.

POPA IOANA ALEXANDRA

Strîmturean Ana

II

933 (nouă)33

 

12.

SOPORAN TIMEA FLAVIA

Strîmturean Ana

II

966 (nouă)66

 

13.

TOMOȘ CRINA MĂDĂLINA

Strîmturean Ana

II

933 (nouă)33

 

14.

VAIDA PĂRȚILĂ MARIA GABRIELA

Strîmturean Ana

II

9 (nouă)

 

 
 
 
CANTO MUZICĂ POPULARĂ DEJ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BĂLAN FLORINA

Gălan Felix

I

10 (zece)

 

2.

BURDUHOS NICOLETA

Gălan Felix

I

966 (nouă)66

 

3.

CÂMPEAN IOANA CAMELIA

Gălan Felix

I

933 (nouă)33

 

4.

CÎRCU LARISA

Gălan Felix

I

933 (nouă)33

 

5.

FRENȚ DENISA

Gălan Felix

I

9 (nouă)

 

6.

POP FLORINA ANDREEA

Gălan Felix

I

9 (nouă)

 

7.

HARANGUȘ ANDREEA

Gălan Felix

II

866 (opt)66

 

8.

MATROS MARIA SIMINA

Gălan Felix

II

9 (nouă)

 

9.

MUREȘAN VASILE

Gălan Felix

II

833 (opt)33

 

10.

TODEREAN DANIELA MARIA

Gălan Felix

II

966 (nouă)66

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ GHERLA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BREHAR COȘERIU ANCA

Dordoi Ioan

I

8 (opt)

 

2.

CIREBEA CRISTINA IULIA

Dordoi Ioan

I

9 (nouă)

 

3.

COLOJI CECILIA

Dordoi Ioan

I

966 (nouă)66

 

4.

DOBOȘ CARMEN ANDREEA

Dordoi Ioan

I

933 (nouă)33

 

5.

NAGY ALBERT ANDREI

Dordoi Ioan

I

933 (nouă)33

 

6.

NEMEȘ PETRUȚA

Dordoi Ioan

I

8 (opt)

 

7.

POP DARIA TABITA

Dordoi Ioan

I

866 (opt)66

 

8.

TIBREA ROMAN CRISTINA

Dordoi Ioan

I

9 (nouă)

 

9.

TRIF BIANCA

Dordoi Ioan

I

8 (opt)

 

10.

BANDITS GEORGIA MILENA

Dordoi Ioan

II

10 (zece)

 

11.

FEHERDI DANA

Dordoi Ioan

II

10 (zece)

 

12.

MOLDOVAN ALEXANDRA

Dordoi Ioan

II

9 (nouă)

 

13.

PĂDUREAN ALIN

Dordoi Ioan

II

966 (nouă)66

 

14.

STAN OVIDIU

Dordoi Ioan

II

966 (nouă)66

 

15.

SUCIU SIMION NICOLAE

Dordoi Ioan

II

10 (zece)

 




ȚESUT-CUSUT

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ANDRON MARIA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

2.

BOCA VICTORIA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

3.

BOTA VIORICA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

4.

BOTH MARGARETA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

5.

DOBRESCU LUCIA VALI

Gavriș Elvira

I

NEPREZENTAT

 

6.

GREBLĂ RAMONA  MIHAELA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

7.

ILOVAN ADRIANA NINELA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

8.

MĂRGINEAN FELICIA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

9.

MATIAȘ GINETTE

Gavriș Elvira

I

9 (nouă)

 

10.

MICHILE COMAN ANCA SEMIDA

Gavriș Elvira

I

8 (opt)

 

11.

PLETEA SIMONA CORNELIA

Gavriș Elvira

I

NEPREZENTAT

 

12.

RUS MIHAELA MARIA

Gavriș Elvira

I

9 (nouă)

 

13.

RUSU VIRGINIA

Gavriș Elvira

I

966 (nouă)66

 

14.

SAITIS ELENA

Gavriș Elvira

I

9 (nouă)

 

15.

VOICU LAURA ȘTEFANIA

Gavriș Elvira

I

8 (opt)

 



TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CÂRSTEA DIANA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

2.

GAVRIȘ NADIA NICOLETA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

3.

GAVRIȘ NICOLETA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

4.

LUPOAIE STANOIEV LAURA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

5.

MATIȘ POP MARIA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

6.

MUREȘAN IOANA

Gavriș Elvira

I

NEPREZENTAT

 

7.

OCHIȘ ELISABETA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

8.

POPTEAN NEAG CRISTINA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

9.

SOCACI FIRUȚA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 


ȚESUT-CUSUT RĂSCRUCI

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BĂLAN BOLBOS RAVECA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

2.

BUDAIE TOADER DORINA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

3.

BUDUȘAN (FĂRCAȘ) DANIELA MARIA

Gavriș Elvira

I

9 (nouă)

 

4.

GOCAN HERTA LUCREȚIA

Gavriș Elvira

I

NEPREZENTAT

 

5.

LASAC GRETA MONICA

Gavriș Elvira

I

8 (opt)

 

6.

NUȚIU MAIER PAULA

Gavriș Elvira

I

10 (zece)

 

7.

POPUȚA RUS SONIA

Gavriș Elvira

I

NEPREZENTAT

 




CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

DASCENCO ALEX VICTOR

Petrovici Tünde

I

833 (opt)33

 

2.

DOBOȘ MARIA

Petrovici Tünde

I

733 (șapte)33

 

3.

DOMȘA STÎNĂ ANDA

Petrovici Tünde

I

966 (nouă)66

 

4.

IUGA MARIA ALEXANDRA

Petrovici Tünde

I

766 (șapte)66

 

5.

MOGHEOR DAN

Petrovici Tünde

I

8 (opt)

 

6.

ȘERBAN CECILIA TEREZA

Petrovici Tünde

I

10 (zece)

 

7.

BLAGA ANNAMARIA KRISZTINA

Petrovici Tünde

II

10 (zece)

 

8.

TIMIS ALEXANDRA BIANCA

Petrovici Tünde

II

966 (nouă)66

 



Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CORCIU PAULA MARIANA

Nagy Cristina

I

9 (nouă)

 

2.

ENACHE ANA MARIA

Nagy Cristina

I

866 (opt)66

 

3.

FEIER MARIA SARA

Nagy Cristina

I

766 (șapte)66

 

4.

GLIGA GIULIA ALEXANDRA

Nagy Cristina

I

933 (nouă)33

 

5.

HOFMEISTER ANDRADA LUCIANA

Nagy Cristina

I

9 (nouă)

 

6.

IURIAN CARINA ALINA

Nagy Cristina

I

NEPREZENTAT

 

7.

KOVACS MARA

Nagy Cristina

I

866 (opt)66

 

8.

MIZGAN ALINA

Nagy Cristina

I

NEPREZENTAT

 

9.

SUCIU ȘTEFAN ADRIAN

Nagy Cristina

I

966 (nouă)66

 

10.

TIMOCE ALINA CLAUDIA

Nagy Cristina

I

933 (nouă)33

 

11.

VANCEA CAMELIA

Nagy Cristina

I

733 (șapte)33

 

12.

ZEIC CRIȘAN BEATRICE

Nagy Cristina

I

833 (opt)33

 

13.

BOTEZATU BIANCA

Nagy Cristina

II

NEPREZENTAT

 

14.

BUTILCA TEODORA MARIA

Nagy Cristina

II

766 (șapte)66

 

15.

MATEUT RALUCA EMANUELA

Nagy Cristina

II

766 (șapte)66

 

16.

RUSU TEODORA

Nagy Cristina

II

NEPREZENTAT

 

17.

SAVU COSTEA ANDRADA

Nagy Cristina

II

933 (nouă)33

 


 

INIȚIERE MUZICĂ UȘOARĂ
 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MOLDOVAN ALESSIA


Nagy Cristina

I

866 (opt)66

 

 

GRAFICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CIREAP BOGDAN

Goilav Adriana

I

NEPREZENTAT

 

2.

DOBRE ILINCA TEODORA

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

3.

GROZA DIANA ANDREEA

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

4.

HORVATH MATE

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

5.

JUCAN SÂNZIANA RALUCA

Goilav Adriana

I

9 (nouă)

 

6.

MUSTE MARIA

Goilav Adriana

I

NEPREZENTAT

 

7.

NAGY ANAMARIA

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

8.

OPREA CARINA

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

9.

PLATON MARIA ALEXANDRA

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

10.

SELEGEAN ALEXANDRA MARIANA

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

11.

SUHAR TOMA GEORGIANA

Goilav Adriana

I

10 (zece)

 

12.

ANDONIE CARMEN

Goilav Adriana

II

10 (zece)

 

13.

CRISTE ALEXANDRA

Goilav Adriana

II

9 (nouă)

 

14.

DAN BEATRICE

Goilav Adriana

II

10 (zece)

 

15.

HISEM VLAD ALEXANDRU

Goilav Adriana

II

10 (zece)

 

16.

PERȘA ALEXIA ANNA

Goilav Adriana

II

10 (zece)

 

17.

TĂUȚAN ȘTEFAN  DARIAN

Goilav Adriana

II

10 (zece)

 


 
JOC POPULAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CICEU ALEXANDRU ȘTEFAN

Dragomir Viorel

I

966 (nouă)66

 

2.

CICEU ROBERT CRISTIAN

Dragomir Viorel

I

9 (nouă)

 

3.

POPA RAUL DORIN

Dragomir Viorel

I

10 (zece)

 

4.

TODOR ALEXANDRU EUGEN

Dragomir Viorel

I

10 (zece)

 



INSTRUCTOR COREGRAF ÎN JOC POPULAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

JIȘA ROȘCA MIHAELA CRISTINA

Dragomir Viorel

I

866 (opt)66

 

2.

LEACH FLORIN DUMITRU

Dragomir Viorel

I

NEPREZENTAT

 

3.

MAJA FLORIN

Dragomir Viorel

I

833 (opt)33

 

4.

RUS VASILE

Dragomir Viorel

I

933 (nouă)33

 

5.

SENTES CRISTIAN PUIU

Dragomir Viorel

I

933 (nouă)33

 

6.

SIMA DELIA

Dragomir Viorel

I

833 (opt)33

 

7.

SOPORAN BOGDAN DAN

Dragomir Viorel

I

10 (zece)

 

8.

TURLEA ALIN

Dragomir Viorel

I

733 (șapte)33

 

 

JOC POPULAR TRITENII DE JOS

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

APAHIDEAN DIEGO GABRIEL

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

2.

APAHIDEAN MARINA GABRIELA

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

3.

BRAȘOVEAN ȘTEFANIA MARIA

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

4.

CHIRAI LIVIU ALEXANDRU

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

5.

CHIRAI MARIA ELENA

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

6.

GHEJAN ROXANA MIHAELA

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

7.

OLARU DIANA OTILIA

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

8.

PUIAC RAUL CLAUDIU

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

9.

PUIAC SEBASTIAN

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

10.

PUIAC VASILE

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

11.

RUSU PETRUȚA IOANA CRISTINA

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

12.

SAROȘI ALEX BOGDAN

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

13.

TIMAR ROBERT OCTAVIAN

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 

14.

TRIF MARA ALEXANDRA

Songoti Vasile

I

10 (zece)

 



JOC POPULAR FLOREȘTI

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOCEAN BIANCA ENIKÖ

Dragomir Viorel

I

9 (nouă)

 

2.

BORDEA MIHAELA ELENA

Dragomir Viorel

I

866 (opt)66

 

3.

CĂPUȘAN VASILE COSMIN

Dragomir Viorel

I

933 (nouă)33

 

4.

CREȚU ANDREEA GABRIELA

Dragomir Viorel

I

966 (nouă)66

 

5.

CRISTEA FLAVIA MARIA

Dragomir Viorel

I

966 (nouă)66

 

6.

DODEA ALEXANDRU

Dragomir Viorel

I

966 (nouă)66

 

7.

DODEA NICOLAE MARIAN

Dragomir Viorel

I

966 (nouă)66

 

8.

LASZLO ANDREI DANIEL

Dragomir Viorel

I

966 (nouă)66

 

9.

LUCACI LUCIAN

Dragomir Viorel

I

866 (opt)66

 

10.

MAJA DARIUS FLORIN

Dragomir Viorel

I

10 (zece)

 

11.

MAJA LUCA PETRU

Dragomir Viorel

I

933 (nouă)33

 

12.

MATEI DENISA CRISTINA

Dragomir Viorel

I

9 (nouă)

 

13.

MATIȘ MARIUS MARIAN

Dragomir Viorel

I

966 (nouă)66

 

14.

MORAR DENISA TEODORA

Dragomir Viorel

I

9 (nouă)

 

15.

PETRAN REBECA MARIA

Dragomir Viorel

I

866 (opt)66

 

16.

SENTES SORANA ARIANA

Dragomir Viorel

I

9 (nouă)

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact