Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2019 » PROGRAMĂRI EXAMEN ADMITERE 2019-2020

PROGRAMĂRI EXAMEN ADMITERE 2019-2020

EXAMENE DE ADMITERE - 24 SEPTEMBRIE 2019

LA SEDIUL ȘCOLII POPULARE DE ARTE CLUJ


MUZICĂ

CANTO MUZICĂ POPULARĂ - SALA 2E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CHIȘ VALERIA MARIA

CLUJ

 

15.00

2

ASTALÎȘ RALUCA VALENTINA

GHERLA

3

BOB (COZMA) ELISABETA AURORA

CLUJ

4

BONDA RAREȘ DAN

CLUJ

5

BUCUR IOANA DANIELA

CLUJ

6

BUDUȘAN IOANA DENISA

CLUJ

7

CÂMPAN LARISA ELENA

GHERLA

8

CIOBAN ANA-MARIA

GHERLA

 

16.00

9

CIOTLĂUȘ ALESIA ELISA

GHERLA

10

COC ANDREEA RALUCA

CLUJ

11

COCIȘ ANDREAS DANIEL

CLUJ

12

CORDOȘ CĂTĂLIN COSMIN

CLUJ

13

COVACIU (POP) MARIA PAULINA

CLUJ

14

COVACIU DARIA PATRICIA

CLUJ

15

DAN LILIANA ALINA

CLUJ

 

17.15

16

FAUR LARISA BIANCA

CLUJ

17

FODOR LAVINIA IULIA

CLUJ

18

GABOR ANTONIA MARIA

CLUJ

19

GĂNCEAN (POP) DOMINICA MARIA

CLUJ

20

GĂTEJ AMALIA MARIA

CLUJ

21

GLIGAN ALINA IRINA

CLUJ

22

GÖR LOREDANA COSMINA ESMERALDA

CLUJ

 

18.15

23

ILIEȘ MIHAI VALENTIN

CLUJ

24

IOSUB FLORINA GABRIELA

CLUJ

25

MARTIN ELENA FLORINA

CLUJ

26

MARTIȘ MONICA LARISA

CLUJ

27

MOLDOVAN ANAMARIA ALISIA

CLUJ

28

MUDURE MĂDĂLIN ȘTEFAN

CLUJ

29

NUȘFELEAN MIRUNA SORANA

CLUJ

 

19.30

30

NUȚ (BORZ)  ANAMARIA BIANCA

CLUJ

31

PĂCURAR ANA

GHERLA

32

POP EMILIA AUGUSTA

CLUJ

33

POP MONICA

GHERLA

34

POPTEAN ANA-MARIA

CLUJ

35

ROB NICUȘOR

CLUJ

36

ROȘ BIANCA IOANA

GHERLA

 

20.30

37

ROȘU RALUCA MARIA

CLUJ

38

RUNCAN VIOREL DAN

CLUJ

39

SABOU ANAMARIA MĂDĂLINA

CLUJ

40

SĂLCUDEAN LARISA IOANA

CLUJ

41

STAN ANDREEA RAMONA

CLUJ

42

ȘUGAR FLORIN

CLUJ

43

TĂMAȘ CAMELIA ALEXANDRA

GHERLA

 


INIȚIERE ÎN MUZICĂ POPULARĂ - SALA 2 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

GOIA GIULIA


CLUJ

15.00

 

CANTO MUZICĂ UȘOARĂ - SALA 1 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

APAN MARIA SORANA

CLUJ

 

16.30

2

CANTIEȘANU BEATRICE

CLUJ

3

FRIGUR BOTOND

CLUJ

4

GAI ANNA

CLUJ

5

GHIURCO ȘTEFANA

CLUJ

6

HEGHEȘ ANTONIA SIMINA

CLUJ

7

HOROPCIUC CASIANA RUT

CLUJ

8

JELER (GAI) BIANCA SIMONA

CLUJ

 

17.30

9

NINTAȘ RAREȘ MARIAN

CLUJ

10

SCERBAC GINA MARIA

CLUJ

11

SURUCEANU LOREDANA

CLUJ

 

INIȚIERE ÎN MUZICĂ UȘOARĂ - SALA 1 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

ROMAN SIMINA GEORGIANA


CLUJ

16.30

 

CANTO CLASIC - SALA 1 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BOCA ALINA ROXANA

CLUJ

 

16.00

2

CHIȘU (LUPUȚAN) CORINA DANIELA

CLUJ

3

COMAN NORBERT DĂNUȚ

CLUJ

4

SAVA PAUL DORIN

CLUJ

 

SAXOFON - SALA 8 P

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BUCIUMAN CĂTĂLIN MARIN

CLUJ

 

17.30

2

BUDIȘAN ALEXANDRU CĂTĂLIN

CLUJ

3

BUJIȚĂ IONUȚ AURELIAN

CLUJ

4

BUZGARIU CĂLIN

CLUJ

5

MATEȘ DENIS MARIO

CLUJ

6

MATIȘ PAUL LAURENȚIU

CLUJ

7

MOCIAN ADRIAN LUCIAN

CLUJ

8

PANEA FLORIN SORIN

CLUJ

 

18.30

9

PINTILIE DARIUS AURELIAN

CLUJ

10

POP ANDREI EUGEN

CLUJ

11

ROȘU RĂZVAN LAURENȚIU

CLUJ

12

RUS DRAGOȘ BOGDAN

CLUJ

13

TOMOȘ DARIUS CĂTĂLIN

CLUJ

14

URIAN RAREȘ OVIDIU

CLUJ

 

TARAGOT - SALA 8 P

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

MEZEI POP CRISTIAN DORIAN

CLUJ

19.30

 

2

MUREȘAN ALEXANDRU SORIN

CLUJ

 

PIAN - SALA 7 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

ANCHIDIN ALEXANDRA ELENA

CLUJ

 

17.00

2

BERETCHE CREȚU ANA SOFIA

CLUJ

3

BOB FRANCISCA ANTONELA

CLUJ

4

CUTE MARIUS ALIN

CLUJ

5

LUNG CARMEN IOANA

CLUJ

6

NISTE-DAMȘA PETRA CRISTIANA

CLUJ

7

ONUȚ RAISA MARIA

CLUJ

8

POCOL DANA GEORGIANA

CLUJ

 

18.00

9

POHRIB CRISTINA MARIA

CLUJ

10

TĂTARU ELISARA THEODORA RAMONA AELOHIM

CLUJ

11

TĂTARU SAMAEL ADONAI ANDREI ATUMRA

CLUJ

12

TRIF DAIANA LAVINIA

CLUJ

 

CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BASS - SALA 1 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

SILAGHI PAUL ALEXANDRU

CLUJ

15.00

 

CHITARĂ CLASICĂ - SALA 1 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

COZMI DANIEL ADRIAN

CLUJ

 

15.00

2

GAI TRAIAN COSMIN

CLUJ

3

JELER (GAI) BIANCA SIMONA

CLUJ

 

ACORDEON - SALA 7 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

MÎNDRUȘCA DARIUS IONUȚ

CLUJ

16.00

 

ORGĂ ELECTRONICĂ - SALA 7 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BANC EMANUEL LIVIU

CLUJ

 

18.30

2

BANYOI MIHAI

CLUJ

3

GUBĂU DORU MARIAN

CLUJ

4

MUREȘAN ZAMFIR

CLUJ

5

VEREȘ CRINA VERONICA

CLUJ

 

INSTRUMENTE DE PERCUȚIE RITMICĂ - SALA 8P

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

AYTAY RUDOLF

CLUJ

 

 16.30

2

BĂNCESCU VLAD

CLUJ

3

BOILĂ ANA

CLUJ

4

GĂVRILAȘ GAVRILĂ LEONTE

CLUJ

5

POP VLAD

CLUJ

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL - SALA 1 E 

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BERETCHE NUNEZ PEDRO DANIEL

CLUJ

 

15.30

2

BURCĂ DORU MARIAN

 CLUJ

3

SĂMĂRTINEAN JULIAN

CLUJ

4

SOCACIU PETRU RAREȘ

CLUJ

5

VÎRTIC ȘTEFAN ADRIAN

CLUJ


IMPROVIZAȚIE JAZZ - SALA 7 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BALAJ ANDREI ALEXANDRU

CLUJ

 

16.00

2

BEREZOVSCHI ADRIANA

CLUJ

3

HOGAȘ CORNELIA BEATRICE

CLUJ

4

KEREKES ADELAIDA ELISABETA

CLUJ

5

SUSANU DANIEL

CLUJ


VIOARĂ - SALA 8P

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

GOIA GIULIA DARISA

CLUJ

 

16.00

2

MATEI ADRIANA IULIA

CLUJ

3

MOGA DIANA MARIA

CLUJ

4

MOLDOVAN FLORIN ALIN

CLUJ


ARTE VIZUALE

PICTURĂ - SALA 13 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BANU CLAUDIA FELICIA

CLUJ

 

16.00

2

BERETCHE CREȚU ANA SOFIA

CLUJ

3

BREAZ TEBAN IOANA MARCELA

CLUJ

4

CHITA IULIA MARIA

CLUJ

5

COPÎNDEAN ANDREEA MARIA

CLUJ

6

CREȚU DIANA

CLUJ

7

CUIBUȘ PATRICIA MARIA

CLUJ

8

LUCA SEBASTIAN VASILE

CLUJ

 

16.00

9

MARIN FLORIN

CLUJ

10

MÁTYÁS (ELECFI) CARMEN RADMILLA

CLUJ

11

MUNTEAN (TORȚEL) MANUELA ALINA

CLUJ

12

NAGY MOLDOVAN MARIA CAMELIA

CLUJ

13

NEMEȘ (MACARIA) CLAUDIA

CLUJ

14

PETEAN OVIDIU ADRIAN

CLUJ

15

PETRAN ANCA CRISTINA

CLUJ

 

 

16.00

16

POP SEPTIMIA CRISTINA

CLUJ

17

POPA LUMINIȚA

CLUJ

18

PRĂVĂLICI IACOV GABRIEL

CLUJ

19

RUS (POJAR) ANICA

CLUJ

20

SUCIU ADRIAN ALEXANDRU

CLUJ

21

VĂLEAN CAMEEA ALEXANDRA

CLUJ

22

VASS (KRUPPA) TÜNDE

CLUJ

23

VIȘOVAN  (ROSCHNAFSKY) MIHAELA CELINA

 CLUJ


PICTURĂ PENTRU COPII - SALA 12 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

MUREȘAN CARINA MARIA


CLUJ

16.00

 

GRAFICĂ - SALA 12 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BABICI ANAMARIA ELENA

CLUJ

 

16.00

2

CRAIOVAN LARISA BEATRICE

CLUJ

3

PUȘCUȚĂ ANDREEA FLORINA

CLUJ

4

VESA CRISTINA

CLUJ

5

VÎRLAN BLAJ ANA-MARIA

CLUJ


ARTĂ FOTOGRAFICĂ - SALA 6 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CODORI RADU

CLUJ

 

15.00

2

IEPURE ROMANA

CLUJ

3

KATAI LORAND CSABA

CLUJ

4

KOVACS ENIKÖ BEATRICE

CLUJ

5

MUSTE MARIA

CLUJ

6

NISTOR ANTHONY

CLUJ

7

SFECHIȘ DIANA MARIA

CLUJ

8

TĂTARU SAMAEL ADONAI ANDREI ATUMRA

CLUJ


ARTĂ DECORATIVĂ - SALA 6 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

PETRUȘ ADRIANA

CLUJ

15.00

 

CERAMICĂ - SALA 6 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BĂBUȚIU (DAN) RUXANDRA ȘTEFANA

CLUJ

 

16.00

2

BAKOS (SOCACIU) MARIA

CLUJ

3

BETEAG (COLDEA) OTILIA MIHAELA

CLUJ

4

VINCZE NOEMI

CLUJ


DESIGN VESTIMENTAR - SALA 11 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BOB CECILIA

CLUJ

 

16.00

2

CHIRA FLORENTINA MARGARETA

CLUJ

3

POPTEAN MONICA

CLUJ

4

SZĂBIȘAN BIANCA LAVINIA

CLUJ

5

VINCZE NOEMI

CLUJ

 
 

DECORAȚIUNI INTERIOARE - SALA 11 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BÁLINT (LUPAȘ) ANNAMARIA

CLUJ

 

16.00

2

BOSTAN DANA CRISTINA

CLUJ

3

MIRON DIANA MARIA

CLUJ

4

MORAR IONELA ANA

CLUJ

5

NAGY COMȘA SANDA

CLUJ

 

TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT - SALA 6 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

ALBITER (MUREȘAN) ROXANA

CLUJ

 16.30

 

ȚESUT-CUSUT - SALA 6 M

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CHIOREAN ROBERTA ANDREEA

CLUJ

 

16.30

2

CIORNEI VERONICA

CLUJ

3

CRIȘAN MINERVA

CLUJ

4

HORNAR IOANA COSMINA

CLUJ

5

KANALAS ESTERA

CLUJ

6

LĂCĂTUȘ LIDIA

CLUJ

7

LĂPUȘAN EDIT

CLUJ

8

MĂCICĂȘAN LAURA CRISTINA

CLUJ

 

17.30

9

MIRON LEOCA ANUȚA MARIA

CLUJ

10

RADU MĂDĂLINA TEODORA

CLUJ

11

ROMAN (PETER) MARIANA

CLUJ

12

ROSTAȘ MIRELA

CLUJ

13

RUSU RAMONA CARMEN

CLUJ

14

SILAGHI ALINA ADELA

CLUJ

15

SILAGHI LOREDANA

CLUJ

 

18.30

16

SILAGHI MARIANA SIMONA

CLUJ

17

ZAGOR ALEXANDRA SIMONA

CLUJ


COREGRAFIE

DANS CONTEMPORAN - SALA 12 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BOTOȘ ȘTEFANA MARIA

CLUJ

16.30

 

INSTRUCTOR COREGRAF ÎN DANS - SALA 12 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

SECERBAC GINA MARIA

CLUJ

16.30

 

DANS MODERN - SALA 12 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

SZÉKELY SZERÉNA

CLUJ

16.30

 

INSTRUCTOR COREGRAF ÎN JOC POPULAR - SALA 12 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CHIDEAN ROXANA MARIA

CLUJ

 

17.30

2

BOGDAN DENISA GABRIELA

CLUJ

3

MĂCICĂȘAN LAURA CRISTINA

CLUJ

4

TÎRNOVEAN RADU IULIAN

CLUJ

 

JOC POPULAR - SALA 12 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

CZUDIK LAVINIA

CLUJ

 

17.00

2

ILEA CORINA ALEXANDRA

CLUJ

3

JIȘA OCTAVIA MARINA

CLUJ

4

MANACHE ANDREEA OFELIA

CLUJ

5

MÎNDRUȘCA DARIUS IONUȚ

CLUJ

 

 

ARTĂ DRAMATICĂ

ACTORIE - SALA 12 E

Nr.crt

NUME / PRENUME

SECȚIA

ORA

1

BEUDEAN MARIUS IONUȚ

CLUJ

 

15.00

2

BOCȘA NICOLAE

CLUJ

3

BOSTAN DANA CRISTINA

CLUJ

4

GURAN ISABELA GEORGIANA

CLUJ

5

IGNAT COSMIN DORIN

CLUJ

6

MORAR IONELA ANA

CLUJ

7

NICULE MARIA ELENA

CLUJ

8

OCOȘ IULIA MARIA

CLUJ

 

16.00

9

PĂRȚILĂ CLAUDIA ILEANA

CLUJ

10

TOTH MARIA VIOLETA

CLUJ



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact