Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ PRODUCȚII DE CLASĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - REZULTATE 2019 » REZULTATE EXAMENE ADMITERE 2019-2020

REZULTATE EXAMENE ADMITERE 2019-2020

CHITARĂ CLASICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

COZMI DANIEL ADRIAN

I

ADMIS

 

2.

AI TRAIAN COSMIN

I

ADMIS

 

3.

JELER (GAI) BIANCA SIMONA

I

ADMIS

 


ANSAMBLU INSTRUMENTAL

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BERETCHE NUNEZ PEDRO DANIEL

I

ADMIS

 

2.

BURCĂ DORU MARIAN

I

ADMIS

 

3.

SĂMĂRTINEAN JULIAN

I

ADMIS

 

4.

SOCACIU PETRU RAREȘ

I

ADMIS

 

5.

VÎRTIC ȘTEFAN ADRIAN

I

ADMIS

 


VIOARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GOIA GIULIA DARISA

I

ADMIS

 

2.

MATEI ADRIANA IULIA

I

ADMIS

 

3.

MOGA DIANA MARIA

I

ADMIS

 

4.

MOLDOVAN FLORIN ALIN

I

ADMIS

 


ACTORIE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BEUDEAN MARIUS IONUȚ

I

ADMIS

 

2.

BOCȘA NICOLAE

I

ADMIS

 

3.

BOSTAN DANA CRISTINA

I

ADMIS

 

4.

GURAN ISABELA GEORGIANA

I

ADMIS

 

5.

IGNAT COSMIN DORIN

I

ADMIS

 

6.

MORAR IONELA ANA

I

ADMIS

 

7.

NICULE MARIA ELENA

I

ADMIS

 

8.

OCOȘ IULIA MARIA

I

NEPREZENTATĂ

 

9.

PÂRȚILĂ CLAUDIA ILEANA

I

ADMIS

 

10.

TOTH MARIA VIOLETA

I

ADMIS

 


INSTRUMENTE PERCUȚIE RITMICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

AYTAY RUDOLF

I

ADMIS

 

2.

BĂNCESCU VLAD

I

ADMIS

 

3.

BOILĂ ANA

I

NEPREZENTATĂ

 

4.

GĂVRILAȘ GAVRILĂ LEONTE

I

ADMIS

 

5.

POP VLAD

I

ADMIS

 

 

INSTRUCTOR COREGRAF ÎN DANS

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

SECERBAC GINA MARIA

 

I

ADMIS

 


DANS MODERN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

SZÉKELY SZERÉNA

 

I

ADMIS

 


DANS CONTEMPORAN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOTOȘ ȘTEFANA MARIA

 

I

ADMIS

 


JOC POPULAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CZUDIK LAVINIA

I

ADMIS

 

2.

ILEA CORINA ALEXANDRA

I

ADMIS

 

3.

JIȘA OCTAVIA MARINA

I

ADMIS

 

4.

MANACHE ANDREEA OFELIA

I

ADMIS

 

5.

MÎNDRUȘCA DARIUS IONUȚ

I

ADMIS

 


 INSTRUCTOR COREGRAF ÎN JOC POPULAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOGDAN DENISA GABRIELA

I

ADMIS

 

2.

CHIDEAN ROXANA MARIA

I

ADMIS

 

3.

MĂCICĂȘAN LAURA CRISTINA

I

ADMIS

 

4.

TÎRNOVEAN RADU IULIAN

I

ADMIS

 


ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CODORI RADU

I

ADMIS

 

2.

IEPURE ROMANA

I

ADMIS

 

3.

KATAI LORAND CSABA

I

ADMIS

 

4.

KOVACS ENIKÖ BEATRICE

I

ADMIS

 

5.

MUSTE MARIA

I

ADMIS

 

6.

NISTOR ANTHONY

I

ADMIS

 

7.

SFECHIȘ DIANA MARIA

I

ADMIS

 

8.

TĂTARU SAMAEL ADONAI ANDREI ATUMRA

I

ADMIS

 

 

CANTO MUZICĂ POPULARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

CHIȘ VALERIA MARIA

I

CLUJ

ADMIS

 

2.

ASTALÎȘ RALUCA VALENTINA

I

GHERLA

ADMIS

 

3.

BOB (COZMA) ELISABETA AURORA

I

CLUJ

ADMIS

 

4.

BONDA RAREȘ DAN

I

CLUJ

ADMIS

 

5.

BUCUR IOANA DANIELA

I

CLUJ

ADMIS

 

6.

BUDUȘAN IOANA DENISA

I

CLUJ

ADMIS

 

7.

CÂMPAN LARISA ELENA

I

GHERLA

ADMIS

 

8.

CIOBAN ANA-MARIA

I

GHERLA

ADMIS

 

9.

CIOTLĂUȘ ALESIA ELISA

I

GHERLA

ADMIS

 

10.

COC ANDREEA RALUCA

I

CLUJ

ADMIS

 

11.

COCIȘ ANDREAS DANIEL

I

CLUJ

ADMIS

ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

12.

CORDOȘ CĂTĂLIN COSMIN

I

CLUJ

ADMIS

 

13.

COVACIU (POP) MARIA PAULINA

I

CLUJ

ADMIS

ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

14.

COVACIU DARIA PATRICIA

I

CLUJ

ADMIS

ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

15.

DAN LILIANA ALINA

I

CLUJ

ADMIS

 

16.

FAUR LARISA BIANCA

I

CLUJ

ADMIS

 

17.

FODOR LAVINIA IULIA

I

CLUJ

ADMIS

 

18.

GABOR ANTONIA MARIA

I

CLUJ

ADMIS

 

19.

GĂNCEAN (POP) DOMINICA MARIA

I

CLUJ

ADMIS

 

20.

GĂTEJ AMALIA MARIA

I

CLUJ

ADMIS

ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

21.

GLIGAN ALINA IRINA

I

CLUJ

ADMIS

 

22.

GÖR LOREDANA COSMINA ESMERALDA

I

CLUJ

ADMIS

 

23.

ILIEȘ MIHAI VALENTIN

I

CLUJ

ADMIS

 

24.

IOSUB FLORINA GABRIELA

I

CLUJ

ADMIS

ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

25.

MARTIN ELENA FLORINA

I

CLUJ

ADMIS

 

26.

MARTIȘ MONICA LARISA

I

CLUJ

ADMIS

 

27.

MOLDOVAN ANAMARIA ALISIA

I

CLUJ

ADMIS

 

28.

MUDURE MĂDĂLIN ȘTEFAN

I

CLUJ

ADMIS

 

29.

NUȘFELEAN MIRUNA SORANA

I

CLUJ

ADMIS

 

30.

NUȚ (BORZ)  ANAMARIA BIANCA

I

CLUJ

ADMIS

 

31.

PĂCURAR ANA

I

GHERLA

ADMIS

 

32.

POP EMILIA AUGUSTA

I

CLUJ

ADMIS

 

33.

POP MONICA

I

GHERLA

ADMIS

 

34.

POPTEAN ANA-MARIA

I

CLUJ

ADMIS

 

35.

ROB NICUȘOR

I

CLUJ

ADMIS

 

36.

ROȘ BIANCA IOANA

I

GHERLA

ADMIS

 

37.

ROȘU RALUCA MARIA

I

CLUJ

ADMIS

 

38.

RUNCAN VIOREL DAN

I

CLUJ

ADMIS

 

39.

SABOU ANAMARIA MĂDĂLINA

I

CLUJ

ADMIS

 

40.

SĂLCUDEAN LARISA IOANA

I

CLUJ

ADMIS

 

41.

STAN ANDREEA RAMONA

I

CLUJ

ADMIS

 

42.

ȘUGAR FLORIN

I

CLUJ

ADMIS

 

43.

TĂMAȘ CAMELIA ALEXANDRA

I

GHERLA

ADMIS

 


INIȚIERE ÎN MUZICĂ POPULARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GOIA GIULIA

I

ADMIS

 


CANTO MUZICĂ UȘOARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

APAN MARIA SORANA

I

ADMIS

 

2.

CANTIEȘANU BEATRICE

I

ADMIS

 

3.

FRIGUR BOTOND

I

ADMIS

 

4.

GAI ANNA

I

ADMIS

 

5.

GHIURCO ȘTEFANA

I

ADMIS

 

6.

HEGHEȘ ANTONIA SIMINA

I

ADMIS

 

7.

HOROPCIUC CASIANA RUT

I

ADMIS

 

8.

JELER (GAI) BIANCA SIMONA

I

ADMIS

 

9.

NINTAȘ RAREȘ MARIAN

I

ADMIS

 

10.

SCERBAC GINA MARIA

I

ADMIS

ASISTENȚĂ ARTISTICĂ

 

11.

SURUCEANU LOREDANA


I

ADMIS

 


INIȚIERE ÎN MUZICĂ UȘOARĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ROMAN SIMINA GEORGIANA

I

ADMIS

 


CANTO CLASIC

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOCA ALINA ROXANA

I

ADMIS

 

2.

CHIȘU (LUPUȚAN) CORINA DANIELA

I

ADMIS

 

3.

COMAN NORBERT DĂNUȚ

I

ADMIS

 

4.

SAVA PAUL DORIN

I

ADMIS

 


SAXOFON

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BUCIUMAN CĂTĂLIN MARIN

I

ADMIS

 

2.

BUDIȘAN ALEXANDRU CĂTĂLIN

I

ADMIS

 

3.

BUJIȚĂ IONUȚ AURELIAN

I

ADMIS

 

4.

BUZGARIU CĂLIN

I

ADMIS

 

5.

MATEȘ DENIS MARIO

I

ADMIS

 

6.

MATIȘ PAUL LAURENȚIU

I

ADMIS

 

7.

MOCIAN ADRIAN LUCIAN

I

ADMIS

 

8.

PANEA FLORIN SORIN

I

ADMIS

 

9.

PINTILIE DARIUS AURELIAN

I

ADMIS

 

10.

POP ANDREI EUGEN

I

ADMIS

 

11.

ROȘU RĂZVAN LAURENȚIU

I

ADMIS

 

12.

RUS DRAGOȘ BOGDAN

I

ADMIS

 

13.

TOMOȘ DARIUS CĂTĂLIN

I

ADMIS

 

14.

URIAN RAREȘ OVIDIU

I

ADMIS

 


TARAGOT

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MEZEI POP CRISTIAN DORIAN

I

ADMIS

 

2.

MUREȘAN ALEXANDRU SORIN

I

ADMIS

 


PIAN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ANCHIDIN ALEXANDRA ELENA

I

ADMIS

 

2.

BERETCHE CREȚU ANA SOFIA

I

ADMIS

 

3.

BOB FRANCISCA ANTONELA

I

ADMIS

 

4.

CUTE MARIUS ALIN

I

ADMIS

 

5.

LUNG CARMEN IOANA

I

ADMIS

 

6.

NISTE-DAMȘA PETRA CRISTIANA

I

ADMIS

 

7.

ONUȚ RAISA MARIA

I

ADMIS

 

8.

POCOL DANA GEORGIANA

I

ADMIS

 

9.

POHRIB CRISTINA MARIA

I

ADMIS

 

10.

TĂTARU ELISARA THEODORA RAMONA AELOHIM

I

ADMIS

 

11.

TĂTARU SAMAEL ADONAI ANDREI ATUMRA

I

ADMIS

 

12.

TRIF DAIANA LAVINIA

 

I

ADMIS

 


CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BASS

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

SILAGHI PAUL ALEXANDRU

I

ADMIS

 


ACORDEON

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MÎNDRUȘCA DARIUS IONUȚ

I

ADMIS

 


ORGĂ ELECTRONICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BANC EMANUEL LIVIU

I

ADMIS

 

2.

BANYOI MIHAI

I

ADMIS

 

3.

GUBĂU DORU MARIAN

I

ADMIS

 

4.

MUREȘAN ZAMFIR

I

ADMIS

 

5.

VEREȘ CRINA VERONICA

I

ADMIS

 


IMPROVIZAȚIE JAZZ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BALAJ ANDREI ALEXANDRU

I

ADMIS

 

2.

BEREZOVSCHI ADRIANA

I

ADMIS

 

3.

HOGAȘ CORNELIA BEATRICE

I

ADMIS

 

4.

KEREKES ADELAIDA ELISABETA

I

ADMIS

 

5.

SUSANU DANIEL

I

ADMIS

 

 
 
PICTURĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BANU CLAUDIA FELICIA

I

ADMIS

 

2.

BERETCHE CREȚU ANA SOFIA

I

ADMIS

 

3.

BREAZ TEBAN IOANA MARCELA

I

ADMIS

 

4.

CHITA IULIA MARIA

I

ADMIS

 

5.

COPÎNDEAN ANDREEA MARIA

I

ADMIS

 

6.

CREȚU DIANA

I

ADMIS

 

7.

CUIBUȘ PATRICIA MARIA

I

ADMIS

 

8.

LUCA SEBASTIAN VASILE

I

ADMIS

 

9.

MARIN FLORIN

I

ADMIS

 

10.

MÁTYÁS (ELECFI) CARMEN RADMILLA

I

ADMIS

 

11.

MUNTEAN (TORȚEL) MANUELA ALINA

I

ADMIS

 

12.

NAGY MOLDOVAN MARIA CAMELIA

I

ADMIS

 

13.

NEMEȘ (MACARIA) CLAUDIA

I

ADMIS

 

14.

PETEAN OVIDIU ADRIAN

I

ADMIS

 

15.

PETRAN ANCA CRISTINA

I

ADMIS

 

16.

POP SEPTIMIA CRISTINA

I

ADMIS

 

17.

POPA LUMINIȚA

I

ADMIS

 

18.

PRĂVĂLICI IACOV GABRIEL

I

ADMIS

 

19.

RUS (POJAR) ANICA

I

ADMIS

 

20.

SUCIU ADRIAN ALEXANDRU

I

ADMIS

 

21.

VĂLEAN CAMEEA ALEXANDRA

I

ADMIS

 

22.

VASS (KRUPPA) TÜNDE

I

ADMIS

 

23.

VIȘOVAN  (ROSCHNAFSKY) MIHAELA CELINA

I

ADMIS

 

 
 
 
PICTURĂ PENTRU COPII

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

MUREȘAN CARINA MARIA

I

ADMIS

 



ARTĂ DECORATIVĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

PETRUȘ ADRIANA

I

ADMIS

 



GRAFICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BABICI ANAMARIA ELENA

I

ADMIS

 

2.

CRAIOVAN LARISA BEATRICE

I

ADMIS

 

3.

PUȘCUȚĂ ANDREEA FLORINA

I

ADMIS

 

4.

VESA CRISTINA

I

ADMIS

 

5.

VÎRLAN BLAJ ANA-MARIA

I

ADMIS

 



DESIGN VESTIMENTAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOB CECILIA

I

ADMIS

 

2.

CHIRA FLORENTINA MARGARETA

I

ADMIS

 

3.

POPTEAN MONICA

I

ADMIS

 

4.

SZĂBIȘAN BIANCA LAVINIA

I

ADMIS

 

5.

VINCZE NOEMI

I

ADMIS

 



DECORAȚIUNI INTERIOARE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BÁLINT (LUPAȘ) ANNAMARIA

I

ADMIS

 

2.

BOSTAN DANA CRISTINA

I

ADMIS

 

3.

MIRON DIANA MARIA

I

ADMIS

 

4.

MORAR IONELA ANA

I

ADMIS

 

5.

NAGY COMȘA SANDA

I

ADMIS

 



CERAMICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BĂBUȚIU (DAN) RUXANDRA ȘTEFANA

I

ADMIS

 

2.

BAKOS (SOCACIU) MARIA

I

ADMIS

 

3.

BETEAG (COLDEA) OTILIA MIHAELA

I

ADMIS

 

4.

VINCZE NOEMI

I

ADMIS

 



TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ALBITER (MUREȘAN) ROXANA

I

ADMIS

 



ȚESUT-CUSUT

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CHIOREAN ROBERTA ANDREEA

I

ADMIS

 

2.

CIORNEI VERONICA

I

ADMIS

 

3.

CRIȘAN MINERVA

I

ADMIS

 

4.

HORNAR IOANA COSMINA

I

ADMIS

 

5.

KANALAS ESTERA

I

ADMIS

 

6.

LĂCĂTUȘ LIDIA

I

ADMIS

 

7.

LĂPUȘAN EDIT

I

ADMIS

 

8.

MĂCICĂȘAN LAURA CRISTINA

I

ADMIS

 

9.

MIRON LEOCA ANUȚA MARIA

I

ADMIS

 

10.

RADU MĂDĂLINA TEODORA

I

ADMIS

 

11.

ROMAN (PETER) MARIANA

I

ADMIS

 

12.

ROSTAȘ MIRELA

I

ADMIS

 

13.

RUSU RAMONA CARMEN

I

ADMIS

 

14.

SILAGHI ALINA ADELA

I

ADMIS

 

15.

SILAGHI LOREDANA

I

ADMIS

 

16.

SILAGHI MARIANA SIMONA

I

NEPREZENTATĂ

 

17.

ZAGOR ALEXANDRA SIMONA

I

ADMIS

 

 
 
JOC POPULAR PANTICEU
 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

CEALÂCU OANA MARIA

I

PANTICEU

ADMIS

 

2.

DRĂGAN IONUȚ FLAVIAN

I

PANTICEU

ADMIS

 

3.

GORGAN RAUL IONUȚ

I

PANTICEU

ADMIS

 

4.

GRANCEA ANDREEA OANA

I

PANTICEU

ADMIS

 

5.

MORAR SEBASTIAN RĂZVAN

I

PANTICEU

ADMIS

 

6.

POP LARISA MIHAELA

I

PANTICEU

ADMIS

 

7.

POP RAUL DANIEL

I

PANTICEU

ADMIS

 

8.

RACOLȚA ALEXANDRA GABRIELA

I

PANTICEU

ADMIS

 

9.

TÂRZIU LUCIAN ȘERBAN

I

PANTICEU

ADMIS

 

10.

ZANC RAISA MIRUNA

I

PANTICEU

ADMIS

 

 
 
ȚESUT-CUSUT DEJ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

APAHIDEAN SIMONA

I

DEJ

ADMIS

 

2.

LAURENȚIU DANIELA

I

DEJ

ADMIS

 

3.

POSTOLACHE CAMELIA

I

DEJ

ADMIS

 

4.

TEGLAȘ ANA

I

DEJ

ADMIS

 

5.

TOMȘA LOREDANA

I

DEJ

ADMIS

 



TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT DEJ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

GALU ELENA LAURA

I

DEJ

ADMIS

 

2.

MOTOGNA ANCA

I

DEJ

ADMIS

 


GRAFICĂ 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

DAVID EDUARD GEORGE

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

2.

LAR CRIȘAN SORINA

I

TURDA

ADMIS

 



GRAFICĂ PENTRU COPII 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

LAR CRIȘAN GABRIEL ALEXANDRU

I

TURDA

ADMIS

 

2.

MUREȘAN ANA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

3.

OBĂDĂU MIRCEA ȘTEFAN

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

4.

SZOCS NAGY HANGA

I

TURDA

ADMIS

 



PICTURĂ 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

BENE  ANA MARIA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

2.

CHIȘ MELISSA  POMPILIA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

3.

NĂSTASĂ  IOANA GABRIELA

 

I

TURDA

ADMIS

 

4.

PĂCURARIU  ROBERT DANIEL

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

5.

RUS  IRINA  MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

6.

SĂLĂGEAN  MARIA ALEXANDRINA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

7.

TAPASZTO  HAJNAL TUNDER

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 



PICTURĂ PENTRU COPII 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

BRAD  DARIUS

I

TURDA

ADMIS

 

2.

CECLEAN GIULIA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

3.

FURDUI  DARIA OCTAVIA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

4.

NĂSTASĂ  TEODOR ANGELIN

I

TURDA

ADMIS

 

5.

SĂLCUDEAN  PATRICIA

I

TURDA

ADMIS

 



ARTĂ DECORATIVĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

CIRCO SILVIA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 



TEHNICI ÎN ARTĂ DECORATIVĂ 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

ARBA MIHAELA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

2.

MĂRIE HOFFPRADLI-RENATA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

3.

ȘANDRU VIVIANA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 



TEHNICI ÎN PICTURĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

1.

IANOȘ MIHAELA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 

2.

RUSU CECILIA

I

CÂMPIA TURZII

ADMIS

 



JOC POPULAR TURDA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

 1

ANINARU FLAVIA NICOLETA

I

TURDA

ADMIS

 

BALAȘ BOGDAN FLORIN

I

TURDA

ADMIS

 

BOCA SONIA LORENA

I

TURDA

ADMIS

 

BOCOȘ VLĂDUȚ GABRIEL

I

TURDA

ADMIS

 

BUGLEA ALEXANDRU ANDREI

I

TURDA

ADMIS

 

CHEȚAN ANA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

CHEȚAN DAVID

I

TURDA

ADMIS

 

CORȘEU CRISTINA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

DRULE DENISA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

10 

DRULE RALUCA IOANA

I

TURDA

ADMIS

 

11 

GHIRIȘAN DENISA ELENA

I

TURDA

ADMIS

 

12 

GHIRIȘAN IONELA OLIMPIA

I

TURDA

ADMIS

 

13 

GRINDEAN LAURENȚIU EDUARD

I

TURDA

ADMIS

 

14 

LUCA ALESIA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

15 

LUP DRAGOȘ

I

TURDA

ADMIS

 

16 

MIRON ANDREEA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

17 

MOLDOVAN ALEXIA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

18 

MUREȘAN GABRIEL SAMIR

I

TURDA

ADMIS

 

19 

PĂRȚILĂ ANDREI VASILE

I

TURDA

ADMIS

 

20 

POP ALEXANDRA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 

21 

RUSU DENISA ALEXANDRA

I

TURDA

ADMIS

 

22 

ȘCHIOPU ROXANA DIANA

I

TURDA

ADMIS

 

23 

TĂTAR VALENTINA RALUCA

I

TURDA

ADMIS

 

24 

VLASA MARIA

I

TURDA

ADMIS

 



JOC POPULAR IARA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

ARHIRE MARIA LORENA

I

IARA

ADMIS

 

ARION LORENA MIHAELA

I

IARA

ADMIS

 

CÎMPEAN ADRIANA

I

IARA

ADMIS

 

COSTEA CĂLIN PETRU

I

IARA

ADMIS

 

CUTEA MĂDĂLINA MARIA

I

IARA

ADMIS

 

LUCA ADELINA MARIA

I

IARA

ADMIS

 

MARC SONYA RALUCA

I

IARA

ADMIS

 

PAȘCA CRISTIAN ADRIAN

I

IARA

ADMIS

 

SARVADI ANDREEA GEORGIANA

I

IARA

ADMIS

 

10 

TODOR DAVID ANDREI

I

IARA

ADMIS

 

11 

TODOR MARIA ALEXANDRA

I

IARA

NEPREZENTATĂ

 



ȚESUT-CUSUT CĂLĂȚELE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

BAUMAN LILIANA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

BETHLENDI MIOARA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

COSTEA SABINA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

DOBRA MARIA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

DOBRA PAȘCA RAMONA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

MANIU MARIANA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

NEGREA LENUȚA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

NICULA IOANA GABRIELA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

RIȚIȘAN CĂLINA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

10 

ROȘU MARIANA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

11 

TRIF ANUȚA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 

12 

TRIF MARIANA

I

CĂLĂȚELE

ADMIS

 



INIȚIERE FANFARĂ TURDA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

Secția

Nota obținută

Observații

BĂNDULĂ ALEX

I

TURDA

ADMIS

 

DRAGOSTE VLAD

I

TURDA

ADMIS

 

IACAB EDUARD

I

TURDA

ADMIS

 

MOCAN ROMULUS

I

TURDA

ADMIS

 

PĂRĂVAN IONUȚ

I

TURDA

ADMIS

 

RĂCEAN SEBASTIAN ALIN

I

TURDA

ADMIS

 

7

RAD MARIA DIANA

I

TURDA

ADMIS

 

RAD PAUL CORNELIU

I

TURDA

ADMIS

 

RAD PETRU GEORGE

I

TURDA

ADMIS

 

10 

RUS ALIN DANIEL

I

TURDA

ADMIS

 

11 

TRITEAN ARON

I

TURDA

ADMIS

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact