Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » EXAMINĂRI - SESIUNEA DE TOAMNĂ - 24 SEPTEMBRIE 2012

EXAMINĂRI - SESIUNEA DE TOAMNĂ - 24 SEPTEMBRIE 2012

EXAMINĂRI - SESIUNEA DE TOAMNĂ - 24 SEPTEMBRIE 2012

SALA 11M - ORA 15

Nr crt

Nume/prenume

Specialitatea

An

Studiu

1

TĂMAȘ VASILE

pictură

II

2

TONE SIDONIA

pictură

II

3

TRONKO CSILLO

pictură

I

4

CRIȘAN CORNELIA

pictură

I

5

BORGHIA MARIA

grafică

I

6

VLAD ANCA

grafică

II

7

GÂTEA LAURA

design vestimentar

I

8

PETRIC VICTOR

design vestimentar

II

9

CIHEREAN OANA

decorațiuni interioare

I

10

MICU BIANCA

decorațiuni interioare

I

11

PASZTOR MARIA

decorațiuni interioare

I

12

SECARĂ DIANA

decorațiuni interioare

I

SALA 10 E - ORA 15

Nr crt

Nume/prenume

Specialitatea

An

Studiu

1

ȚĂRANU ANCA LAVINIA

canto jazz

I

2

PIȘCOTI DORIN

canto muzică clasică

II

3

FILIMON RUBEN

canto muzică ușoară

I

4

LOTE DENISA

canto muzică ușoară

I

5

PETRIC VICTOR

canto muzică ușoară

II

6

PETRIC IOAN

canto muzică ușoară

II

7

COMAN ADELA

canto muzică ușoară

II

8

IRIMA ANCA

canto muzică ușoară

I

9

TALNACI ANDREEA

canto muzică ușoară

I

10

CHIOREAN VERONICA

inițiere corală Turda

I

 

SALA 3P - ORA 16

Nr crt

Nume/prenume

Specialitatea

An

Studiu

1

PLEȘ FLORIN

ansamblu instrumental Huedin

I

2

BUȘ FLORIN

ansamblu instrumental Huedin

I

3

CUC MĂDĂLIN

ansamblu instrumental Huedin

I

4

BĂLAN SONIA

chitară clasică

II

5

KOSMA IONUȚ

chitară clasică

I

6

MOLNAR CHEȚAN DIANA

pian

I

7

TOȘU NICOLETA

chitară folk

II

8

ROȘU DANIEL

chitară electrică

II

9

RADU RAUL

chitară electrică

I

10

GAI COSMIN

orgă electronică

I

11

GAIDEI MIHAI

orgă electronică

I

12

CHIȘ SIMION

orgă electronică

I

13

BELE CĂLIN

saxofon

I

14

KISS ROBERT

saxofon

I

SALA 9E - ORA 17

Nr crt

Nume/prenume

Specialitatea

An

Studiu

1

TIBA MIHAELA

canto muzică populară

I

2

ROȘU CLAUDIA

canto muzică populară

I

3

PAVEL OANA

canto muzică populară

II

4

BUDAE ANDREEA

artă populară Hedin

I

5

COCIȘ ADINA

artă populară Hedin

I

6

CORA DIANA

artă populară Hedin

I

7

GHITEA NICUȘOR

artă populară Hedin

I

8

LINGURAR TABITA

artă populară Hedin

I

9

VAIDA IOAN MĂDĂLIN

canto muzică populară Dej

I

10

PRECUP ALIN COSMIN

canto muzică populară Dej

I

11

TECAR GABRIEL ALIN

canto muzică populară Dej

I

12

LAZĂR VLĂDUȚ

canto muzică populară Gherla

I

SALA 2P - ORA 17

Nr crt

Nume/prenume

Specialitatea

An

Studiu

1 MORAR ANDRA dans modern I
2

MIHALACHE ANDREI MĂLIN

joc popular Turda

I

3

MURGU CRISTIAN FLAVIU

joc popular Turda

I

4

VĂLEAN MARIUS LAURENȚIU

joc popular Turda

I

5

BIRIȘ PETRICĂ

Joc popular Geaca

I

6

IUHOȘ ROXANA

Joc popular Geaca

I

7

SUCIU ANDREI

Joc popular Apahida

I

 


 

 

 

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact