Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARITII IN PRESA CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » ORARE EDUCAȚIE PERMANENTĂ » ORARE AN EDUCAȚIONAL 2010-2011

ORARE AN EDUCAȚIONAL 2010-2011

ORAR  AN  EDUCAȚIONAL 2010-2011   valabil din 15.10.2010

ACTUALIZAT ÎN DATA DE 14.03.2011

 

 

Nrcrt

NUME/PRENUME

SPECIALITATEA

LOCAȚIA

SALA

LUNI

MARȚI

MIERCURI

JOI

VINERI

SÂM

BĂTĂ

1

 

STRÎMTUREAN ANA

Canto

Sediu

 

8E

11-15;

16-21

11-21

11-21

 

 

11-21

9-18

-

2

BOCU LAVINIA

Canto

Sediu

7M

12-15;

16-18

11-17

11-17

11-18

 

-

3

MICLEA DOINA

Canto

Sediu

4 M

10-15

11-18

12-18

-

12-18

-

4

RUȘTI  HORAȚIU

Canto

Sediu

1M

-

12-20

-

15-19

-

-

-

 

MIHAIU EMIL

Corepetiție muzică populară

Sediu

10 M

12,30-20,30

12,30-20,30

12,30-20,30

-

-

-

5

GHIRCOIAȘ MIHAI

Corep muzică ușoară

Sediu

10 E

14-15;

16-21

-

17-20

15-21

14-20

 

6

GHIRCOIAȘ MIHAI

Pian

Sediu

10E

-

-

14-17

-

-

-

7

VINTILĂ CLAUDIU

Chitară

Sediu

 

3M

 

14-20

 

14-20

14-20

 

14-20

 

-

 

-

8

POENAR CIPRIAN

Instrumente de sufl

Sediu

2M

12-15

16-19

13-19

13-19

13-19

-

-

9

ROHIAN DOREL

Acordeon

Casa de Cultură a Studenților

Sala 13

13-14

17-18

13-14

17-19

-

17-19

18-19

-

10

NICOLA LINA

Vioară, Orgă electr.

Sediu

8M

14-18

14-18

14-18

-

-

-

11

 

DEAC LOREDANA

Pian

 

Sediu

5 E

13,30-15,30

16-19

14-19

13,30-18,30

14-20

12.30-15.30

-

12

MICLEA MARIUS

Decorațiuni int

Sediu

7 E

-

-

16-22

-

16-22

 

13

INDOLEAN MONICA

Design vest, pictură

 

Sediu

1E

16-22

15-21

15-21

15-21

-

-

14

BALOG ISABELA

Pictură

Sediu

9M

-

15-21

15-21

 

-

-

15

SZEKELY LUCIAN

Decorațiuni int, Grafică,Artă-foto

 

Sediu

1E

16-22

14-22

16-22

14-22

14-22

-

16

VOINEA ILARION

Sculptură, Ceramică

Sediu

Sala sculp

tură

16-22

 

16-22

16-22

 

16-22

 

-

 

-

 

17

STAICU ALINA

Pictură

Sediu

11M

-

14-20

15-21

15-21

10-16

-

19

PETRESCU LIVIA

Iconografie

Sediu

6M

16-22

16-22

16-22

-

16-22

-

20

MOGA MELINDA

Dans modern,  clasic și contemporan

Liceul pentru deficienti de vedere

 

16-19,30

15-17

15-17

15-17

 

-

Liceul pentru deficienți de auz 17-20,30 17,19 17-20,30
UNGUR ADINA teatru sediu 16-20 16-19 16-20 10,30-11,30
21
CIOBANU FLORIN
instructori dans popular

sediu

Sala „Șantier”

19-21
19-21
19-21
19-21
15-19

22 TRAICA NICOLAE ansamblu instrumental Huedin Huedin Casa de Cultura Huedin 16-18 16-20
23 BARA STEFAN crestaturi in lemn Huedin Huedin Clubul elevilor Huedin 18-20 16-20 16-20 10-12
24 MOLDOVAN MARIUS Canto Sediu Sala 9E 15-16 14-19 15-18
25 UNGUR ADINA Teatru Sediu Sala 9M 16-18 16-19 16-20 10,30-11,30
26 EGRI HASNAL Olărit Gherla Fundația TEKA 14-17 14-17 14-17 14-17
27 BOTA LIVIA

Artă populară

Huedin

Huedin 12-16 12-16 12-16 12-16 12-16 12-16
28 LACKO TUNDE Corepetiție muzică clasică Sediu Sala 10E 10-22
29 GĂLAN FELIX Canto Gherla-Dej Gherla Casa de cultura 16-20 16-20 16-20 16-20 16-20 16-20
30 ILIEȘ ALIN Chitară Sediu Sala 7E

13-15

16-20

13-20 12-16 14-20
31 GHERMAN IOAN

Canto

Chitara folk

Turda Casa de Cultură 15-18 17-19

14-15

17-19

14-15

17-18

14-17
32 VANNAI STEFAN Instrumente de percuție Cluj Casa de Cultură a studenților, etaj III, sala jazz 17-18 14-19 16,30-19,30 16-18
33 POP CORNEL canto Campia Turzii Casa de Cultură Câmpia Turzii 11-17 12-18
34

KISFALUDI ATTILA

FODOR ROBERT

ansamblu instrumental Gherla Fundația TEKA 17-20 17-21 15-20
35 VADAN MARIUS joc popular Mociu Mociu 12-18 12-18 12-18 12-18 12-18
36 MOLDOVAN IOAN joc popular Apahida Apahida 17-20 17-20 17-20 17-20
37 ADI ALEXANDRU joc popular Țaga Țaga 13-19 13-19 13-19 13-19
38 DEJEU ALEXANDRU joc popular Baciu Baciu 16-19 16-19 16-19 16-19
39 LUCACIU AUREL joc popular Borșa Borșa 12-18 12-18
40 MURESAN CIPRIAN joc popular Gilau Gilau 16-19 18-22 18-22 13-21 18-22
41 GALATAN DACIAN joc popular Pălatca Pălatca Școala generală 15-21 15-21 15-21 15-21

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact